Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130901) cyberkind


cyberkind
félisten

Lassan PC Gaming Show, ahol ha minden igaz, lesz Mafia 1 Remake gameplay (is).

Paranormal Cocktivity

(#130902) cyberkind


cyberkind
félisten

Mafia 1 Remake újabb trailer

Na ez sokatoknak nem fog tetszeni, mondjuk az arcok és karakterek miatt ez érthető. :D Én egyébként azt se tudnám ha nem mondaná a nevét, hogy melyik Tommy.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#130903) maross válasza cyberkind (#130902) üzenetére


maross
veterán

Csak ne legyen tul nagy meglepi mikor tenylegesen meglatjuk mi jon ki alig 2 honap mulva :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#130904) cyberkind válasza maross (#130903) üzenetére


cyberkind
félisten

Láttam, ettől függetlenül nem kell itt nagy változásra számítani a karakterekben, az, hogy más lesz a kész játék itt ott, az tény.

Paranormal Cocktivity

(#130905) gyimger válasza cyberkind (#130904) üzenetére


gyimger
őstag

Egy ideje nézem, de szerintem Tommy Angelo szakasztott Schiffer András.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130906) cyberkind válasza gyimger (#130905) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem azt mondom, hogy az eredeti arcok kellenek (bár csak az arcokat megcsinálhatták volna újra :D ), de egy kis hasonlóság jó lenne, vagy remélem hogy erre lesz idő aug végéig.

Paranormal Cocktivity

(#130907) Golden9 válasza gyimger (#130905) üzenetére


Golden9
addikt

Mármint hogy mindkettő maffiózó? Mert külsőre nem hasonlítanak. :)

[ Szeretkezve ]

(#130908) Renok


Renok
senior tag

Sziasztok,

Nagy dilemmában vagyok, hátha valaki tud innen segíteni. :)

Megjelent Steam-re a Persona 4 Golden (20EUR). A Persona 5 alap verzió megvan PS4-en, de nem játszottam még vele (és már nem is fogok, mert megjelent a Persona 5 Royal), és most a Persona 5 Royal akciós (13800 FT).
Olvastam olyat, hogy a P5 játékmenetében nem különbözik eléggé a P4-től így vajon érdemes most PC-n beruházni a P4 Goldenre? Vagy vegyem meg inkább a P5 Royalt?
(Grafikai stílus alapján a P5 jobban bejön.)

2 gyerek mellett ritkán ugrom bele 100+ órás játékba, szóval nehéz a döntés.

[ Szerkesztve ]

(#130909) Renok válasza Renok (#130908) üzenetére


Renok
senior tag

Na, a P4 Golden lett. A többség szerint van annyira jó a sztorija, hogy mindenképpen megéri.

(#130910) cskamacska


cskamacska
addikt

A rózsa vörös, az ibolya kék, az anál vonaton nincsen fék!

Dan Sanderson @danthaiwang
To be honest, it's the very least I could do. First Winter makes no money anyway but still. It's the principle. And considering the shocking shit going on in London today, had to do something.

Ghost Time Gab @GhostTimeGames

I put in a help request to remove my paid games earlier this week as well. Steam is nothing without our games. We have the power to demand change. Dev friends, consider using your voice. Steam will not be getting any more money from me.

Giving up @Steam was not a decision I took lightly. I've been making ~$1000 a month in sales lately, and leaving that behind made me feel uncomfortable. But if I continued to profit from their store I'd be complicit with their silence on hate.

más

TheGamer - Call Of Duty: Modern Warfare Now Displays Black Lives Matter Message Before Every Game

Polygon - Call of Duty adds Black Lives Matter message to game

Kotaku.au - NBA 2K20 Is Giving Players “I Can’t Breathe” And “Black Lives Matter” T-Shirts

"This is what 2K20 looked like earlier in the day, with players not only wearing the shirts as part of in-game protests, but large “Black Lives Matter” posters were put up around the neighbourhood hub world section as well."


Kotaku.com - Hello Kitty And Sanrio Show Their Support Of Black Lives Matter

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#130911) FunPro válasza cskamacska (#130910) üzenetére


FunPro
senior tag

Egyik topikban már megdorgáltak érte, úgyhogy most inkább nem mondok semmit. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130912) echterion válasza cskamacska (#130910) üzenetére


echterion
nagyúr

Az összes képmutató emberke / cég, aki most hirtelen nagy fajvédő lett, nyugodtan felköphet a levegőbe és aláállhat a nagy marketing bullshit-jük közepette, erről csak ennyi a véleményem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#130913) gyimger válasza echterion (#130912) üzenetére


gyimger
őstag

Párom épp mondja, hogy "pride" hónap is van, úgyhogy lassan szivárványba borul minden nagyobb cég logója. Egyébként mindig megremeg a kezem, amikor a kisebbségekért aggódnak, hogy linkeljek néhány tanulságos videót, de nem akarok úgy járni, mint FunPro kolléga.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130914) i2k


i2k
senior tag

SG-n írtam, ide is bedobom, hátha jó kis játékos beszélgetés lesz belőle!

"S ha valaki rákérdez, miért a 2021-es kijelentésem...
Röhögjünk vagy lepődjünk meg, esetleg örüljünk együtt!
A képet ez alapján készítettem, így tessék FENNTARTÁSOKKAL KEZELNI:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#130915) reelc válasza i2k (#130914) üzenetére


reelc
veterán

Diablo IV: azalapján amit korábban mondtak a Blizzesek és amilyen a BlizzConos demo volt, ill. a vírus hátráltat kb. mindenkit ezen felül... 2021 legvége vagy inkább 2022 szerintem.
Az Oddworld: Soulstormhoz nincs dátum, és nem tudom meddig Epic exkluzív lesz PC-n. Forrás.
A System Shock 3 körül voltak problémák, kizártnak tartom a januárt. Pl.
Torchlight III: a béta pár napja indult, Early Access, a fejlesztők szerint idén kijön, de ebben erősen kételkedem. Legoptimistább esetben december, a karácsonyi szezon miatt.

[ Szerkesztve ]

(#130916) Dilikutya válasza i2k (#130914) üzenetére


Dilikutya
félisten

Call of Duty december végén?
Bioshock 4 info gyanús.
Dead Island 2 szeptemberben?
Grand Theft Auto VI cáfolva, hogy abban az időszakban megjelenne.
Half-Life 3 infó honnan?
Saints Row V sincs bejelentve, de még az se, hogy készül.
Spintires: Mudrunner 2 lett a Snowrunner.
S.T.A.L.K.E.R. 2?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130917) warcat válasza reelc (#130915) üzenetére


warcat
veterán

Diablo IV a 2021-es Blizzconon fog talán kapni egy megjelenési dátumot, nem hogy kiadják :)

EA: It's in the crate!

(#130918) cyberkind


cyberkind
félisten

Akinek bárhol megvan a The Witcher 3, és elkezdi használni az új GOG-ot, de szinkronizálva a meglévő fiókjaival, az megkapja GOG-ra is.

Paranormal Cocktivity

(#130919) Dilikutya válasza cyberkind (#130918) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meglévő játékot újra megkapni azért nem olyan nagy kaland. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130920) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

[link]
witcher 3 Gog és steam verzió között miért van méret különbség?

[ Szerkesztve ]

(#130921) FunPro válasza bobalazs (#130920) üzenetére


FunPro
senior tag

Tudtommal a gogos profibban van tömörítve.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130922) cyberkind válasza Dilikutya (#130919) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút nem ez a lényege ennek. :)

Paranormal Cocktivity

(#130923) Źşë' válasza cyberkind (#130922) üzenetére


Źşë'
addikt

hanem akkor mi? aki végigvitt egy 100+ órás játékot az baromira nem fog megint nekiállni sztem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130924) cyberkind válasza Źşë' (#130923) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tom, mondjuk a gyűjtögetés? Az ilyenkor kiszórt játékoknál ha valaki tolta régebben, az nem most fogja a Gogon tolni, én csak azért húztam be, mert ingyen van, a Gog meg lent van, és nonstop megy, kb kellemest a hasznossal.

Paranormal Cocktivity

(#130925) bobalazs válasza FunPro (#130921) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm. Utánanéztem,
On Steam there are directories \content\patch0 and patch1 with the weight of 1.09GB and 1.96GB, which are absent in the GOG GOTY. Also in the folder \content\content4\ there is a file streaming.cache weighing 6.06GB, which is also not in the GOG GOTY.
Thus, the Steam GOTY is 9.7GB more size.
a file streaming file szhinte biztos hogy fölösleges, ssd-n. a patch fileok nem tudom miért vagy hogyan vannak ott ha ugyanaz a játék verzió.

(#130926) FunPro válasza bobalazs (#130925) üzenetére


FunPro
senior tag

Én arra tudnék tippelni, hogy a drm miatt valahogy másképp kell kezelniük a két verziót.

Lehet a steameset megcsinálták úgy ahogy van működőre, a saját verziójukkal viszont úgy szórakoznak, ahogy akarnak. Lehet hogy a steam-en duplikált fájlok vannak a patch miatt, a gog-os verzióban pedig az eredeti fájlokat kicserélték a javítottra.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130927) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

The Witcher 3 kérdés: szerintetek ha csatlakoztatom gog galaxyhoz az xbox fiókomat, beváltom a játékot és utána leválasztom az xbox fiókot, a játék megmarad? Gondolom igen, de manapság nem lehet tudni. Valaki esetleg kipróbálná?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130928) SenorGrande válasza FunPro (#130926) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Milyen drm? A Steames Witcher 3 is drm mentes.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#130929) FunPro válasza SenorGrande (#130928) üzenetére


FunPro
senior tag

A steames verzió is elindul steam nélkül?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130930) Dilikutya válasza FunPro (#130929) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt már nem tekintjük DRM-nek. :) Lehet arra gondolt, hogy nincs benne extraként Denuvo. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130931) SenorGrande válasza FunPro (#130929) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen, elindul steam kliens futása nélkül is.

(#130930) Dilikutya:
De, annak tekintjük. Nem arra gondoltam.
Rengeteg drm mentes játék van steamen is.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#130932) FunPro válasza SenorGrande (#130931) üzenetére


FunPro
senior tag

Jé, ezt nem tudtam. :R

Akkor semmi ötletem nincs, miért különbözik a két verzió. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130933) FunPro válasza SenorGrande (#130931) üzenetére


FunPro
senior tag

Plusz még egy köszönet, mert azt sem tudtam, hogy a steames witcher verziókat át lehet aktiválni gog-ra is.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130934) Dilikutya válasza SenorGrande (#130931) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért nem 100%-os, ami ezen a listán van. Steam_api.dll-t törölgetni kell sok esetben, van ami nem megy csak Linuxon Steam nélkül, a Borderlands Pre-Sequel-nek a DLC-i nem működnek, van ami nem menti a játékállást...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130935) SenorGrande válasza Dilikutya (#130934) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Akkor hány százalék? 73,8-ba kiegyezünk?
Adott egy lista, hogy egyes játékok futtathatóak, és hogyan, DRM mentesként. Ez ennyi.
A többi csak szőrszálhasogatás.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#130936) Źşë' válasza Dilikutya (#130930) üzenetére


Źşë'
addikt

amúgy így (steam drm) címkézik az olyan játékokat amelyek steam only felületen regisztrálhatók, futtathatók only - tehát nem véletlen az elnevezés

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130937) Dilikutya válasza SenorGrande (#130935) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hát én biztos nem baszakodnék vele, észre se veszem, ha fut a Steam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130938) reelc


reelc
veterán

Új tulajdonosnál a BloodRayne jogok, feltámad a széria
Bevallom erről a Ziggurat Interactiveről még nem hallottam, most néztem utána.
Viszont a Nightdive Studiost ismerem.
Gondolom nem sok hasonló profilú kiadó van még.
A THQ Nordic még esetleg. Bár ők más súlycsoport. :)

[ Szerkesztve ]

(#130939) vorosmarti válasza Źşë' (#130923) üzenetére


vorosmarti
senior tag

hanem akkor mi?

Pl. megnézi a kapott extrákat, amiből van a witcher-ekhez bőven a GOG-on.

(#130940) Źşë' válasza vorosmarti (#130939) üzenetére


Źşë'
addikt

akit érdekelnek ezek a cuccok, annyira fanatikok azok ezer meg egy helyről is meg tudják net szerte szerezni ezeket - wallpaperek, concept artok, avatarok.... tele van velük az internet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130941) vorosmarti válasza Źşë' (#130940) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"tele van velük az internet"
Nem vagyok benne biztos, de nyilván, amit ott kap vki, azt bárkivel megoszthatja. Esetleg vkinek a birtoklás öröme is jelentős lehet. Egyébként ilyen pakkot pár hete adott ingyen a GOG a regisztrált usereknek.

(#130942) Źşë'


Źşë'
addikt

Onból ez így van, steam mocskos drága lett, még akkor is ha egálba megy az adott akció origin/steam, steamen rájön a plussz sarc, meg még ki tudja mit kérnek el amúgy is, mert igencsak agyatlan árak vannak több játéknál

jönnek majd megint a szokásossá vált, "tőcsed fel a walletedet" dologgal, hogy kapjál értük emoticonokat meg ilyen 2 hónap múlva lejáró háttereket :C btw jövő hét az indulás? 25. gondolom

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130943) cyberkind válasza Źşë' (#130942) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mindegy, amíg tudok mit venni, addig veszek is ezerrel minden évben! :DD :))

Paranormal Cocktivity

(#130944) csuvicsuva válasza Źşë' (#130942) üzenetére


csuvicsuva
őstag

€40 van most a pénztárcámban, féláron azonnal megvettem volna a Heavy-t és Beyondot. Tudom, a kiadó határozza meg az árakat, illetve amúgy sem drága a két korábbi játék, de ne vicceljünk már.

Tudom, ott lett volna kuponnal megjelenés előtt €10-10-ért Epicen, illetve a kettővel ezelőtti(?) sale-en 10%-os kedvezménnyel, de sajnos pénznek szűkében vagyok (nem kifogás), de az biztos, hogy nem megyek vissza kalózkodni. Ott az Xbox GPU-val, tökéletesen elvagyok ott is a rengeteg elindítatlan játékkal. :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130945) i2k


i2k
senior tag

Szájperpánk Kettőezerhetvenhét: megjelenik 207... na jó, nem...
De 2020. szeptemberében biztosan nem... helyette: novemberben

(Vagy még akkor se?)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#130946) cyberkind válasza i2k (#130945) üzenetére


cyberkind
félisten

Most már semmi se biztos, szerintem nyár végén jön egy újabb üzi, hogy bár a jelenlegi genre kezdtük el a fejlesztést, de nem bírná el egyik gép se a hibamentes futtatást, így nem adjuk ki oda, de a pénzt természetesen visszautaljuk.

Paranormal Cocktivity

(#130947) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

bobalazsnak ON topikból: olvasd el még egyszer, nem az árral volt gond, hanem a két korábbi játékuk kedvezményérol.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130948) bobalazs válasza csuvicsuva (#130947) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem baj. Az se jobb. Nekem az árral van problémám.

(#130949) csuvicsuva válasza bobalazs (#130948) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ok, de ez eddig is így volt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130950) Źşë' válasza bobalazs (#130948) üzenetére


Źşë'
addikt

beszarsz, kár h ennyire nincsenek tisztában valvénál h mekkora az igazi "csóróság" m.o-n :U
kár h nem érdekli őket, meg h nyugattal vesznek minket egy kalap alá... rohadt frusztráló :W

közben a teljes csomag 64,56€ (akciósan, amúgy 79,70€)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.