Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103351) tomsolo válasza cskamacska (#103348) üzenetére


tomsolo
őstag

Bár csak rápróbáltam pár 10 percre de semmi baj nincs az irányítással, a menüje/guija se gáz semmilyen szempontból. (Gothic Armada pl ebből a szempontból sokkal rosszabb.) A pályák is teljesen jók bár lehetnének sokkal nagyobbak.

Egyébként aktívan reszeli a srác, naponta jönnek ki hozzá kontentek, javítások.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103352) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Pinball Fx2 dlc-kre mikor szokott lenni valami engedmény? Mert most néztem át, nagyon sok még hiányzik belőle.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#103353) tomsolo válasza DrTechnoid (#103352) üzenetére


tomsolo
őstag

Szokott főleg salekor, meg a Humblin is szoktak bundlizni.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Más:

Lehet erős éve lesz a Focusnak, az Armada is jól sikerült és ez is várósnak tűnik.
Greymarketen már lehet preordeleni, egyébként - nyáron jelenik meg.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103354) tomsolo


tomsolo
őstag

Steamen akciós az Ori and the Blind Forest DE a sima tulajoknak - 5€

Hát ez milyen már. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103355) i2k válasza tomsolo (#103354) üzenetére


i2k
senior tag

De legalább az Ori and the Blind Forest (Additional Soundtrack) ingyen beszerezhető mindenki számára :)

Hát, lehet, hogy elhamarkodtam :(((

"This content requires the base game Ori and the Blind Forest: Definitive Edition on Steam in order to play."

Ezt most nem értem...

//[URL=https://garethcoker.bandcamp.com/album/ori-and-the-blind-forest-additional-soundtrack]Ori and the Blind Forest (Additional Soundtrack)[/URL] - innen biztosan beszerezhető - igaz nem teljesen ingyen

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103356) i2k válasza i2k (#103355) üzenetére


i2k
senior tag

//Átkozott különcködés a HTML-kódokkal--- szóval:

Ori and the Blind Forest (Additional Soundtrack) - innen biztosan beszerezhető - igaz nem teljesen ingyen

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103357) tomsolo válasza i2k (#103355) üzenetére


tomsolo
őstag

sőt olyan is van hogy ha megvan az eredeit akkor DE-t csak magadnak tudsz venni giftnek nem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103358) S1M0N válasza i2k (#103355) üzenetére


S1M0N
senior tag

Amúgy ez így most két külön játék lett, vagy akinek megvan az eredeti, annak csak olyan, mint egy DLC?

A zenéket a linkelt oldalról "megvettem" 0$-ért. ;]

[ Szerkesztve ]

(#103359) DrTechnoid válasza i2k (#103356) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kedvet kaptam hozzá, nincs meg itt valakinek ócsóóér'?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#103360) i2k válasza DrTechnoid (#103359) üzenetére


i2k
senior tag

A zenéhez? Akár 1 euróért is megveheted a linkről.
A játékhoz? Azt nem tudom hol kapod meg baromi olcsón.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103361) tomsolo válasza S1M0N (#103358) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen olyan. Fel is vagyok háborodva, mekkora lehúzás ez már megint.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103362) i2k válasza S1M0N (#103358) üzenetére


i2k
senior tag

"A zenéket a linkelt oldalról "megvettem" 0$-ért."

Hát, arra a nullára én nem lennék büszke :DDD
A többi ott kapható, és engem érdeklődért is adtam 1-1 eurót (1,15 dollárt). Támogatásul.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103363) eami válasza S1M0N (#103358) üzenetére


eami
addikt

+1 sor, gyorsan be is húztam :DDD

soundtrack meg fent van pl google musicon is. it's free :D

(#103364) S1M0N válasza tomsolo (#103361) üzenetére


S1M0N
senior tag

Értem, akkor ezért nem lehet már megvenni az "alapot", csak ezt.
Főleg azért érdekelt, mert a réginél írták, hogy kártyás, az újnál meg nem.

(#103362) i2k
Ez van, ha engedi ingyen beszerezni, akkor miért ne?
Amúgy is ingyen megkapnám, ha megvenném a játékot (ami előbb-utóbb be is következik), míg az alap változat soundtrackje fizetős.

(#103365) i2k válasza S1M0N (#103364) üzenetére


i2k
senior tag

Hidd el, nem elítéltelek, csak a támogatás lehetőségére akartam felhívni a figyelmed - különös módon arra, hogy a bandcamp-en számos játék zenéje megtalálható. Pl. a mostanában általam sokat-nagyon-sokat hallgatott: Endless Legend - Echoes of Auriga is (ennél szabott az ár, de a többi - gondolom én - pölö ugyanúgy vehető nulláért is).

//A csapatokra, zeneszerzőkre rá lehet keresni a fő domainen.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103366) S1M0N válasza i2k (#103365) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem vettem támadásnak (elítélésnek) a válaszodat, de gondolom ők sem véletlenül hagyják ott az ingyenesség kiskapuját, miközben szabhatnának minimum árat.

Persze, ez meg nem jelenti azt, hogy kötelezően ki is kell használni.

Én általában - ha van rá lehetőség - Steam-en szoktam megvenni a soundtrackeket a játékokkal együtt.
Nem egy van, aminek a zenéjét többször hallgattam már meg, mint amennyit magával a programmal foglalkoztam...

Ha nem lehet itt beszerezni, akkor megnézem Google Play-en, aztán ha sokallom az árát, megy a kívánságlistához, talán lesz olcsóbb, addig meg hallgatom a másik verziót.

Pl. a Witcher játékok nagy kedvenceim, mindegyik részhez járt eleve soundtrack, de a 3-hoz jött bővített + 2 szám külön, amiket csak Google Playen lehetett beszerezni, így megvettem ott őket, valamint az előző két játékét is.

Steam-en meg eleve ingyenes, ha megveszed a DE kiadását a játéknak, gondolom valamennyi részesedést csak kap belőle. Plusz az eredeti soundtracket is megveszem majd, így azért is talán kap majd támogatást tőlem is.

[ Szerkesztve ]

(#103367) tomsolo válasza S1M0N (#103366) üzenetére


tomsolo
őstag

kiváncsian várom mikor lesz witcher 3 ból is DE ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103368) Csapoati válasza tomsolo (#103367) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Enhanced Edition szokott lenni, de most nem nagyon van rá szükség.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103369) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem se nagyon várható Witcher 3-ból Enhanced kiadás. :)

1 verziót tudok max elképzelni, ha tényleg jön az új PS4K, akkor arra kiadják újra, picit jobb grafikával.
Általában ezek a DE dolgok amugyis csak az új konzolokra jönnek mostanában, max ha nem nagy meló kiadják PC-re is őket, de általában nem nagy változás már nekünk.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103370) eami


eami
addikt

Csak margóra szeretném megjegyezni, hogy itt pl mindenki tudja hogy milyen módon kommunikál Crytek és azt gondolom mi már megszoktuk és tudjuk hogy nem direkt feszíti a húrt vagy ingerel másokat. Egyszerűen neki ilyen a stílusa. Ettől függetlenül én eddig önzetlen és segítőkész embernek ismerem. Így elnézve a mostani 2 hónapos kitiltását, attól tartok könnyen eljöhet az az idő amikor ki kellene mellette állni. Nekem hiányozna... :U

/remélem elfér ez a kis vélemény itt, ha mégsem akkor persze lehet törölni és bocsi/

(#103371) NyMRooD válasza eami (#103370) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, végül is önzetlennek tényleg önzetlen, bár néha elszalad vele a szekér, de a vitákhoz két ember kell (bár a stílusára attól még ügyelhetne).

Egyébként melyik topicban olvasható amiért a 2 hónap szünetet kapta?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#103372) Csapoati válasza eami (#103370) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazad van, és én még hozzátenném azt is, hogy nem feltétlen kell reagálni a sarkos véleményére. Én is megállom, pedig sokszor nem értek vele egyet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103373) MrTwister válasza eami (#103370) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem is hiányozna ha végleg kitiltanák innen, mert szvsz hozzájárul az itteni fórumok színesebbé tételéhez, ezután kivel csipkelődnétek ha ő nem lenne itt? :DDD Másrészt én is önzetlen embernek ismertem meg privátban, de elismerem, hogy a közérdekű megnyilvánulásai néha hagytak kívánnivalót maguk után, van egy stílusa azt el kell ismerni.... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#103374) #92888064 válasza eami (#103370) üzenetére


#92888064
törölt tag

áldom a prémium funkciók között az ignorálás lehetőségét.

(#103375) bullseye válasza #92888064 (#103374) üzenetére


bullseye
addikt

Nálam is határeset volt, de szerintem nincs értelme. Bejön, felhúz embereket, elkezdődik a *sztassuk Cry-t játék, és így is van 20-25 hozzászólás, csak még azt se látom miért. :)

Reménykedhetnék, hogy tanul belőle, mert azon kívül, hogy itt szándékosan trollkodik (vagy mazochista-játszmázik...), jó fejnek tűnik. De más netezőkön látom, hogy az ilyen határozott stílust senki nem fogja vissza. Pedig nem ő az egyetlen, aki lehetne kicsit kevésbé vonalas.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#103376) sixpak válasza eami (#103370) üzenetére


sixpak
nagyúr

Teljesen igazad van, én benne vagyok, ha kell.
A közösség kilöki magából azt, aki különbözik tőlük.
Mindegy hogy szidni kell valamit vagy az egekig magasztalni, ha valaki nem azt teszi és nem úgy, akkor mindig van egy két (inkább több) balfasz, akinek ez nem tetszik és innen már egyenes az út a szóváltásig/személyeskedésig/kitiltásig.
És a tiltás nem az egyformáknak szól....
Bár nem tudom melyik topikban volt az incidens, de szinte biztos, hogy most is ez volt a helyzet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103377) Lackki


Lackki
senior tag

na de ha privátban normális itt meg egy paraszt, akkor miért hiányozna nektek innen?

Privátot hamarabb észreveszem

(#103378) Hunbeast87 válasza eami (#103370) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Sokszor nem értünk vele egyet, de valóban igazad van. A rutinosabb fórumosok már tudják, hogy Crytek milyen, nekem is hiányozni ha végleg lekapcsolnák.
Nem lehet mindenki ugyanolyan, ő a saját egyéniségével színesíti a fórumot. Amit te is megírtál, tényleg önzetlen és segítőkész.
Valóban valamilyen módon ki kellene állni mellette, valószínűleg másik fórumban még nem szoktak hozzá a stílusához. :))

(#103377) Lackki: Attól még, hogy kissé másabb a gondolkodásmódja, még nem feltétlenül paraszt... :(((

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#103379) gali777 válasza Hunbeast87 (#103378) üzenetére


gali777
őstag

Én főleg readonly vagyok a best buy topikokban, de azért amit le szokott művelni az nem egyszerű. És miért a többi embernek kéne alkalmazkodni az ő "stílusához"? Főleg úgy, hogy ahogy mondjátok privátban normális.

[ Szerkesztve ]

(#103380) tomsolo válasza eami (#103370) üzenetére


tomsolo
őstag

"hogy itt pl mindenki tudja"

Na de nem csak ide ír, lapcsalád meg egy van.(Illetve motor :D).

Talán olyan kellene neki a végleges ban helyett hogy eztán csak a lokálba irogathatna így megmarad a móka de végeredményben egy szabad helyre korlátozva.

Na, de már így is többet írtam a dologról mint kellene.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103381) KubanitoS válasza eami (#103370) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mégis mi értelme volt megindítani ezt a spam áradatot ebben a témában? Ha annyira hiányzik Crytek a sokszor minősíthetetlen stílusával, akkor talán érdemesebb lett volna saját blogot indítani a témában, vagy valami mást. Ez a topik tutira nem erre van...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103382) Hunbeast87 válasza gali777 (#103379) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem alkalmazkodni kell, csak megszokni.

Én a való életben nem vagyok teljesen egyszerű eset. Mikor átvettek a munkahelyemen a műszaki osztályra, a mostani főnököm így mondta: kaptam használati útmutatót hozzád... :DDD
Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a helyében én sem változtatnék. Nem leszek más néhány ember kedvéért, nem fogok beolvadni, mert az már nem ÉN lennék. Előbb-utóbb megszoknak vagy teljes mértékben ignorálni fognak. A stílusom ellenére pedig igenis elfogadtak és nem kellett hozzám alkalmazkodni. ;)

Bár ebben sem érthet mindenki egyet, van aki "szereti" így Crytek-et és van aki nem. ;)

Valaki meg tudná mondani, hogy akkor ezentúl hol lesz leszervezve az IG Groupbuy?

(#103383) Lackki: Az összes :P De leginkább az IG HH szervezés :D meg úgy minden. Látod, én sem olyan vagyok mint te, én másképpen értékelem az embereket.. Ettől szép a világ, hogy nem vagyunk mind ugyanolyanok :))

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#103383) Lackki válasza Hunbeast87 (#103378) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor úgy kérdezem, hogy innen a fórumról melyik közösségépítő/segítő vagy érdemi hozzászólása fog hiányozni? :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#103384) eami válasza KubanitoS (#103381) üzenetére


eami
addikt

lokal és off topic, ahol kicsiny közösségünk mindenfélét megvitathat :)

szerintem elfér, ha mégsem majd szólnak hogy vegyünk vissza ;)

(#103380) tomsolo: nekem is ez jutott eszembe, hogy nem lehetne e olyat hogy csak bizonyos területekre beengedni.

[ Szerkesztve ]

(#103385) tomsolo válasza eami (#103384) üzenetére


tomsolo
őstag

hát akkor majd Ollie vagy vmelyik harcostársa nyilatkozzon erről

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103386) cyberkind válasza Hunbeast87 (#103378) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egy fillérbaszó, aki úgy akar játszani 88K-ban 144fps-sel hogy semmit se költ(sőt fizessenek neki, nemde?) és mindezt jogtiszta szoftverekkel, nemhiába tiltották ki a 980 topikból is(vagy honnan), én nagyon remélem hogy kirakják végre innen és nyugtunk lesz, ha nem tud valaki fórumozni megérdemli, teljesen mindegy hogy privátban milyen, vagy indítson blogot azt szórakozzon ott a fórumot meg hagyja ki.

----------------------------------------

Bocsi de ezt nem lehetett kihagyni ha már annyira elegetek is van ebből a témából :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103387) Agyzuzo válasza cyberkind (#103386) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én a 18 kitiltást nem értem, ez valami elég komoly VIP státusz lehet. :) 3 után nem kéne bannolni valakit for good? :) Vagy van erre statisztika hogy a 14-18. ban között megjavulnak a notórius deviánsok? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#103388) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Sok reményt nem fűzök hozzá, de valakinek humbliról vagy muveról nem maradt egy felesleges This War of Mineja?

(#103389) Assimilator válasza cyberkind (#103386) üzenetére


Assimilator
őstag

Ne haragudj de nem is olyan regen te inditottal el egy hir alatt olyan vihart ahol senkit nem kimeltel es mindenkibe beletapostal akit ertel, szemelyeskedessel es egyeb modokon. Akkor tulajdonkeppen teged is nyugodtan ki lehetne tiltani, igaz? Csak, mert azzal sok embernek lenne "nyugta". Mielott masokat eszreveszel, magadat sem art eszrevenni. :)

(#103390) micafighter válasza Assimilator (#103389) üzenetére


micafighter
nagyúr

Melyik hirre gondolsz?

(#103391) cyberkind válasza Assimilator (#103389) üzenetére


cyberkind
félisten

És kaptam érte moderálást?
Nem, innentől kezdve miről beszélünk?
Ha megszegtem volna valamit, jött is volna a ban, de nem jött, Crytek esetében igen, és már nem 1x, nem 2x, nem 3x ahogy látjuk is, és még mindig hülyeség az április elseje, ha tudom hogy mindenhonnan ez folyik be se lépek.

Úgyhogy nem léptem át a határt, amit Crytek ismét, látod-e. ;)

(#103390) micafighter
Arra a hülye április elsején kiadott BF kamucikkre szerintem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103392) #92888064


#92888064
törölt tag

van értelme egymásnak esni?
voltak, vannak és lesznek is problémás tagok a fórumon. kb annyit értek el, hogy ugrik pár avatar, meg kaptok pár óra pihenőt ha tovább szívjátok egymás vérét, és beindul komolyabban a személyeskedés. bár egy senki vagyok, de ettől függetlenül javasolnám a téma felfüggesztését, nem ér annyit az egész.
lassan már tirexi szintre süllyed a dolog, aki miatt sokan kipontozódtak.

[ Szerkesztve ]

(#103393) tomsolo


tomsolo
őstag

báááz, ez annyira rossz hogy már jó :DD

(már greenlightos )

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103394) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Így van, nyugodjon le mindenki! Szívjatok el egy békepipát, menjetek pár kört a Colin McRae Rally-val, lőjetek egy keveset a Rambo-ban... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103395) cyberkind válasza Dilikutya (#103394) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a Colin McRae annyira rossz hogy még kijátszani se tudom, semmi nem visz rá, pedig már csak 2 bajnokság van hátra és kész lenne.

Paranormal Cocktivity

(#103396) Vertigo18 válasza tomsolo (#103393) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jézusom, ne már! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#103397) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#103395) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Akkor csak én vagyok az izlésficamos, de nekem tetszik :D

(#103398) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#103397) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az eredeti tetszik, nem is értem miért nem azt újították fel. :)

Paranormal Cocktivity

(#103399) Dilikutya válasza cyberkind (#103398) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért, ez fel lett újítva? :) A textúrák 15 éves szint, a fizika nincs, a pálya széle erdő mintás fal... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103400) maross válasza lkksioskdl3 (#103397) üzenetére


maross
veterán

Nekem is tetszik (marmint a tomsolo fele #103393)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.