Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102951) bon válasza tomsolo (#102950) üzenetére


bon
őstag

Pontosan, jóváhagyás után, tehát az ő kérdésére a válsz a nem, mert csak jóváhagyás után ami kézi beavatkozás

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#102952) Crytek válasza micafighter (#102947) üzenetére


Crytek
veterán

Pontosan :R

Next PC Upgrade: 2022

(#102953) cikasz válasza tomsolo (#102950) üzenetére


cikasz
őstag

köszi!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#102954) tomsolo


tomsolo
őstag

Blade Kitten - 0,59€
Hollow Wish Edition - 2,09€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102955) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség:

Minden fajta premier dátum bejelentése nélkül tegnap megjelent az Everybody's Gone to Rapture PC-s kiadása.

Volt olyan aki videót is csinált már belőle, azonban Steam törölte a premiernapot, és a 20 euróba kerülő játékot csak április 14-től játszhatják csak a játékosok majd.

Live-Die-Respawn

(#102956) Crytek válasza oriic (#102955) üzenetére


Crytek
veterán

Nem működhet az SLI? dupla 980ti-vel 5x fps fhd-be hát. Egy kártyától még ok de duplától.

Next PC Upgrade: 2022

(#102957) oriic válasza Crytek (#102956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja valami gond volt azért ott, 2. gpu max 5%-on ment.

Live-Die-Respawn

(#102958) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkaszálták a Nosgoth-ot.

Nem lehet már fizetni a játékban, aki március 1. óta fizetett az visszakapja a pénzét, a szerverek május 31-én álnak le.

Live-Die-Respawn

(#102959) tomsolo válasza oriic (#102958) üzenetére


tomsolo
őstag

Ebből is inkább lett volna sp.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102960) i2k válasza oriic (#102958) üzenetére


i2k
senior tag

Gyorsan fel is telepítem, és kipróbálom.
Ugyanis, arra vártam, hogy majd a "full release" megjelenése után nézek rá. De így... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102961) eami válasza oriic (#102958) üzenetére


eami
addikt

akkor félre is rakom az extra kulcsokat, jó kis csere alap lesz :)

(#102962) Crytek válasza eami (#102961) üzenetére


Crytek
veterán

Egy multis játéknak aminek lelövik a szervereit hogy fog működni :F

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#102963) tomsolo válasza Crytek (#102962) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha leszedik steamről, akkor gyűjtőket érdekelheti.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102964) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

homeworld collection valahogy támogatja a magyar nyelvet? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102965) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#102964) üzenetére


tomsolo
őstag

nem,

de hát classicra biztos fel lehet rá erőszakolni régi magyarítást - kérdés van-e értelme mert emlékeim szerint nem volt az jó.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Más:

Kinguinen a kuponnal cirka 7 ojró a Layers of Fear

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102966) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#102965) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hw2 dobozos alapból magyar nekem :F :U azért kérdem, az 1-hez meg volt magyarosítás.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102967) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#102966) üzenetére


tomsolo
őstag

magyarítás volt az 1-re de mindegy

De passz, éne angolul nyomtam mindig, ezt is. (Szerintem nincs benne magyar).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102968) nepszter1


nepszter1
addikt

a humble havinál hogyan tudom beváltani a 10%os kuponomat?

(#102969) MrTwister válasza nepszter1 (#102968) üzenetére


MrTwister
őstag

Automatikusan aktiválódik ha van! :K

Más: eddigi legnagyobb leárazás ha minden igaz Project Cars Digital Edition 17 €-ért. Kupont nem találtam hozzá, ez "forUNCUT" nem megy vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#102970) tomsolo válasza MrTwister (#102969) üzenetére


tomsolo
őstag

gamesplaneten most encore van

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102971) eami válasza nepszter1 (#102968) üzenetére


eami
addikt

automatikus.

(#102972) cyberkind


cyberkind
félisten

A CD Galaxison kívül máshol lehet olyan Doom-ot venni amihez fémtok jár?

Paranormal Cocktivity

(#102973) nepszter1 válasza eami (#102971) üzenetére


nepszter1
addikt

12$ ír a havinal a kosárnál is pedig , a mostani bundle-t 1$ megvettem

(#102974) S1M0N válasza cyberkind (#102972) üzenetére


S1M0N
senior tag

A játékhoz, a készletek erejéig CD Galaxis exkluzív, ajándék fémdobozt adunk.

Szóval 99%, hogy nem.

(#102975) eami válasza nepszter1 (#102973) üzenetére


eami
addikt

mostanihoz is járt kupon? nekem nem rémlik.

(#102976) cyberkind válasza S1M0N (#102974) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez a bajom, mert náluk is lehet vagy pár darab kb azt jól elfogy gyorsan. :W

Paranormal Cocktivity

(#102977) NyMRooD válasza nepszter1 (#102973) üzenetére


NyMRooD
őstag

10% off Humble Monthly for New Subscribers, már korábban fizettél elő? Egyébként a -10% levonást már a főoldalon látnod kellene.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#102978) nepszter1 válasza NyMRooD (#102977) üzenetére


nepszter1
addikt

akkor ezt nem olvastam , már fizettem elő

(#102979) S1M0N válasza cyberkind (#102976) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ezt nem hinném. Más játékokhoz is voltak ajándékok, amik olykor hetekig, hónapokig jártak még, mert voltak.
Persze ez nagyban függ az adott címtől is.
Ezért kell minél hamarabb leadni az értesítő kérést, hogy tényleges rendelésnél ne maradj üres kézzel.

(#102980) maross válasza nepszter1 (#102978) üzenetére


maross
veterán

igen, sajnos trukkos a mostani, de vard meg a kedd estét, hatha ott nem csak new subscriberekre vonatkozik a kupon.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102981) tomsolo válasza maross (#102980) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem simán megadja a kupont - a paypalig vittem el és ott 10,8 USD van, pedig volt már aktív előfizum

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102982) maross válasza tomsolo (#102981) üzenetére


maross
veterán

emlekeim szerint az elozobol tobb darabot vettél, és még maradt belole kupon :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102983) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Felújított kiadást kap az eredeti Mirror's Edge? (oldalt már eltávolították)

[link]

Live-Die-Respawn

(#102984) Mr.Csizmás válasza oriic (#102983) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem ez a béta lesz, mert abban már várólistás vagyok :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102985) oriic válasza Mr.Csizmás (#102984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En is, de ez biztosan nem az. Ahhoz minek keszulne kulon ilyen oldal?

Live-Die-Respawn

(#102986) FollowTheORI válasza oriic (#102983) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elképzelhető hogy PS4/XB1-re újrakiadják... jópár játékkal megcsinálták már. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102987) tomsolo


tomsolo
őstag

Rég volt már indie ajánló - kultúra barátunk már biztos hiányolja :)

1-2 napja a We Are The Dwarves nevű kinzókamrát tolom.

Aki szerette a Commandos sorozatot annak - talán - érdekes lehet ez a játék. Űrtörpjeink, melyekből 3 is van sikeresen szétvágták az űrhajójukat egy idegen planétán - nem teljesen így van de így egyszerűbb elmondani - ezért a feladat az első pillanattól adott. Sajnos az először nemcsak a roncsot kell összedniük hanem egymást is - sőt saját magukat is gyatyába kell rázni - mert különben világvége.

Mindegyik törpe más-más speckókkal bír, és lesz idő megismerkedni velük mert kb 8-9 pálya után - a második Chapter közepe táján tudnak végre egyesülni, bár ebben sem lesz sok köszönet. (Addig hol az egyiket, hol a másikat kell terelgetni a mapokon). Az ellenfelek a helyi fauna állatai, benszületettjei, kalózai közül kerülnek ki. Előbbiek közül vannak semlegesek is, ez nem azt jelenti hogy nem bántanak hanem hogy mindenkit megtámadnak ha kell - pl. homokféreg - sok eszük nincsen, főleg a számuk okoz gondot. Utóbbiak már szofisztikáltabbak mert tudnak kommunikálni, riadóztatni, keresni, nyomot követni(!).

A játék nagyon sötét. Van rá opció, de a szart se látok, és a na most már látok valami között lehet állítani. Vannak vaksötét helyszínek, ilyenkor ha nem sérült le az űrruha van automata kézilámpa is mind a 3 méteren ameddig elvilágít. Vannak mocsarak, folyók amikben el lehet merülni és meghalni. Vannak mérgek, spórák amik megölnek. Vannak szenzorok amivel az ellenfelek látótávját lehet megfigyelni és elosonni a holtsávban. Van taktikai nézet amivel majdnem meglehet állítani a történéséket és úgy osztogatni parancsokat. Van friendly fire is szóval simán ki lehet nyírni egymással tagokat. Van skill upgrade a törpökre ill lehetőség javítani az űrruhát -kövek is vannak amik ehhez kellenek. (Quicksave is van, meg checkpoint - itt lehet upgradelni is.)

Nincs viszont kamera panning hanem csak forgatni lehet(végül is törpök, miért látnának át a pálya másik végére?) cserébe sokszor alig látjuk azt amit akarnánk és ezért sokszor fogunk anyázni. A szenzoroknál különböző ikonok is jelzik a tereptárgyak szerepét, de csak ameddig ellátunk. Ez fájdalmas tud lenni amikor egy táboron kéne vhogy átmennünk de nem látjuk hova is kell mennünk.

A játék nehéz. Nagyon nehéz. Majdnem mindig hátrányból indulunk - low hp, vagy 20-szor annyi ellen vagy vmi más szemétség - szóval mindig kell majd vmilyen taktika, ez lehet settenkedés, teleport, orgyilok, de akár egy életgömböc mögé állva való folyamatos pusztítás. Az okosabb az ellenfelek ha holttestet találnak hajlamosak mindent átvizsgálni míg meg nem találnak. Ebben szerencsére nem mindig olyan alaposak. Mikor már többen vannak a törpök, nem könnyű őket kordában tartani, hogy ne nyírják ki egymást.

Szóval aki szereti a _nehéz Commandos stílusú játékokat annak ajánlom - majd vmilyen bundleba. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102988) i2k válasza tomsolo (#102987) üzenetére


i2k
senior tag

Átkozottul jól írsz.
Szerintem, cél tévesztettél szakmaválasztáskor :)

//Ja, és még mielőtt mások:
Nem, nem tartom jó újságírásnak, ami manapság folyik vakon rábökve szinte bármely magyar és számos külföldi oldalra. Nagyon-nagyon sok esetben lélektelen (hogy az egymástól kopipésztet már ne is említsem), tucattermék, "index"-sztájlban (lehetőleg 2-3 almondatos "húdekafa" fordulatos hasonlattal leírni mondjuk azt, ami amúgy egyszerűen csak: szar).

Jobban szeretem olvasni azt, amiben van egy kis lélek, egy kis saját tapasztalat, és nem erőltetett humor, fordulatosság.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102989) tomsolo válasza i2k (#102988) üzenetére


tomsolo
őstag

na most ez egy olyan játék amire nem tudom azt mondani, hogy jó, rossz, vagy közepes.

egyfelől az űrtörpös cucc marhára bejön - mitha lenne vmi emlékem hogy kickstarteren bepróbálkozott vki gameshop nélkül egy ilyen játékkal, mindenesetre végig 40k-s törpöknek látom őket - ráadásul itt tényleg kell taktikázni mert nem figyelsz és pikk-pakk ledarálnak(én hardon tolom, de állítólag a peccs óta lévő normal fokozat se sokkal könnyebb)

másfelől durván indieszagú a cucc, sokszor csesznek odamenni azt csinálni - vagy csak én vagyok türelmetlen izé béna :D - látszik a szövegeken hogy oroszok angoloztak vannak vicces feliratok, mondatok. bugok is vannak de semmi gamebreaker

Viszont eddig elég jól variálták a feldatokat, volt már tárnában való iszkiri, aljas királynővel, de volt térdimenziós anomáliában való úszkálás űrruhában ahol amerre lőttél azzal ellentétbe siklottál a gravitációs burkodban

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102990) arty válasza i2k (#102988) üzenetére


arty
veterán

nem értünk egyet. azt bárki le tudja írni, hogy "szar" ... az élvezetes cikk nem a szarozástól élvezetes :)

(és ez most a legkevésbé sem tomsolónak szól)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#102991) S1M0N válasza i2k (#102988) üzenetére


S1M0N
senior tag

Akik manapság "újságírói" (mindenféle sajtóra gondolok) státuszban dolgoznak, azoknak szerintem 90%-a vagy a témához nem ért, amivel foglalkozik, és/vagy éppen írni nem tud (fogalmazás, helyesírás), és/vagy éppenséggel simán csak pályát tévesztett.

Mondjuk igen sok másik szakmára is elmondható, hogy nem éppen olyanok (a "parasztoktól egészen a király(nő)ig") ülnek bizonyos székekben, akiknek kellene...

(#102992) Mr.Csizmás válasza S1M0N (#102991) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az "újságírói" (lvl 1 firkász) titulushoz csak egy blogregisztráció képessége kell már csak manapság :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102993) S1M0N válasza Mr.Csizmás (#102992) üzenetére


S1M0N
senior tag

Jó, de blogot bárki írhat, én a "hivatásos", tehát fizetésért dolgozókra gondoltam, akik ebből élnek.

(#102994) Mr.Csizmás válasza S1M0N (#102993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, ugyanezért fizetést is kap. lehetőleg minimálbérre bejelentve, és a többit zsebbe. mint a vasúti szakmagazin.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#102995) i2k válasza arty (#102990) üzenetére


i2k
senior tag

Próbáltam erősen rávilágítani arra, amikre - mikor még tudtak érdekelni egyes online oldalak cikkjei, hírei - fel-felrántottam a szemöldököm, vagy beindult bennem a Grammar Nazi. Divatos(nak), menő(nek) hitt, szánt szándékkal nyakatekert hasonlatokkal, sőt (nem restellt) vulgaritással megfejelt írásoktól, az első tagmondatban írtakat teljesen elfelejtő, és a harmadikban szinte már magának is ellent mondó szöveghányásokig volt mindenhez szerencsém.
Akkoriban megtanultam, hogy melyek azok a helyek, amiket messzire kerülök.

S ha voltak is ott "rendszerváltások", már nem tudnak izgatni. Sok szerencsét kívánok mindegyiknek ebben a mindennel túltelített farkas párbajban, amit információs nihilnek hívhatunk.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102996) tomsolo válasza i2k (#102995) üzenetére


tomsolo
őstag

haha na most már nem is tudom eldönteni tényleg tetszett-e amit írtam vagy csak irónia volt :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102997) i2k válasza tomsolo (#102996) üzenetére


i2k
senior tag

Tetszett. Te nem önjelölt újságírói és/vagy index-stílusban írtál, hanem élmény-beszámoltál, s nekem átjött.
Kár, hogy nem szeretem szándékosan szívatni magam a hasonló játékokkal :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102998) tomsolo


tomsolo
őstag

ok, köszi :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Más:

Legends of Eisenwald - 5 USD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102999) tomsolo


tomsolo
őstag

mexikói steamen 14 peso a Dark Soul 3 DE :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103000) Lackki válasza tomsolo (#102999) üzenetére


Lackki
senior tag

sajnos hiába :)

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.