Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102451) tomsolo válasza Heavyrain (#102449) üzenetére


tomsolo
őstag

hát ez aztán abs. nem tud lázba hozni, pedig bírom az indieket

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102452) tomsolo


tomsolo
őstag

Fractured Space ingyeneslett

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102453) oriic válasza tomsolo (#102452) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

VÁrható volt. Múltkori kulcs osztásnál már beszereztem, de gépem eddig nem volt kipróbálni. :D Most megnézzük: :D

Live-Die-Respawn

(#102454) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez egy egész érdekes survival téma:

The Black Death

Több féle játékstílus közül lehet választani - pl lehetsz lovag, kovács(!), vagy kereskedő akivel nemcsak a pestis kéne elkerülni, de a kasztnak megfelelő tennivalókkal kéne életben maradni a sötét középkorban.
(A szegények, gyengék elbuknak a gazdagok erősek megmaradnak.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102455) csaba951 válasza tomsolo (#102452) üzenetére


csaba951
veterán

De csak kb. 8 napig!

Play Fractured Space
Play for free! Ends in 1 week, 1 day and 20 hours

(#102456) oriic válasza csaba951 (#102455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor viszont mégsem volt sok értelme a kulcs osztásnak.:D Amúgy kipróbáltam a játékot, egész tűrhető.

Live-Die-Respawn

(#102457) i2k válasza tomsolo (#102440) üzenetére


i2k
senior tag

//A Necron Overlord egy darabig ingyenesen STEAM-fiókhoz volt adható.

"Not only that, but starting today, March 10, and going until March 15, you can grab the Necron Overlord on Steam completely FREE! Then from March 15 onward, the Necron will be available to purchase as DLC."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102458) cskamacska válasza i2k (#102457) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem ez a szokásosnál normálisabb DLC megjelentetési mód volt, még napi felhívásba(Steam Update News felugró ablak) is bekerült. Egyébként azt pletyizik, hogy eredetileg a Make Love Not War 3 Bálint napi Sega banzájra készült, csak nem lettek készek vele időben. Nem jártak a Retribution tulajok így sem rosszul, kaptak 2 fizetős The Last Stand aréna harcos hőst ingyen, Dawn of War II multival meg többen játszanak.

más

Stalker beváltós oldalról a Shadow of Chernobyl-t próbáltam volna rá a fiókomra, hogy megnézzem aktiválták-e már, erre úgy elfogadta Shadow of Chernobyl Retail-ként, mint a pinty. Tette ezt azután hogy 6 év 3 hónapja birtokomban van a játék a THQ Complete Pack részeként. Nem duplázott, nem adott tisztelet példányt, egyszerűen benyelte. :(

más

2011 óta egyforma fokozatosságban pompázó Steam tárgytárolóm valami felforgatta. Úgy néz ki minden megvan, csak az időbeli sorrendiséget rúgták fel. :U

más

Úgy néz ki a Steam tárgyak lerablása mégsem ment ki a divatból a mobil hitelesítő ráerőltetésével sem.

más

Imperialgames.com-on épp Atari és Bethesda szél van, ennek keretében 4.75 dollár a Wolfenstein The Old Blood (ROW), szerintem ennyiért már nem drága.

más

cédékúcsbótokba már rég volt belerúgva, hát Indiegamestand bepótolt

How Steam key reselling is killing the little guys

Ne felejtsük el mellé a The Key Masters: Reselling and the Games Industry, és a The truth behind those mysteriously cheap gray market game codes örök érvényűeket sem.

Néha azért csak felüti a fejét, a "de mi baj a cédékúcsbótokkal" mozgalmár betegség, jó lenne kigyógyulni belőle, mert nem csak a mostani Sega Humbli RTS Bundli, de minden zakció egybekódokat fog lassan dobálni. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102459) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegala

Lords of the Fallen Digital Deluxe - 3,99 USD

+ ugye jár hozzá egy ingyen ONE FINGER DEATH PUNCH kulcs is

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102460) i2k


i2k
senior tag

https://www.bundlestars.com: "Ultimate Strategy Bundle
Redeem on Steam - 9 Products - Windows (9) Mac (1) Linux (1)

Tier 1 - Pay €1.00
* Patrician III
* Imperium Romanum Gold Edition
* Tank Operations: European Campaign

Tier 2 - Pay €2.99 - Including products above
* Grand Ages: Rome GOLD
* Patrician IV Gold
* Port Royale 3 Gold
* Mechs & Mercs: Black Talons

Tier 3 - Pay €5.99 - Including products above
* Rise of Venice Gold
* Omerta - City of Gangsters - GOLD EDITION

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#102461) micafighter válasza tomsolo (#102459) üzenetére


micafighter
nagyúr

Inkább a ONE FINGER DEATH PUNCH-hoz jár a lords of the fallen.

;]

[ Szerkesztve ]

(#102462) maddionmax válasza tomsolo (#102459) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Basszuskulacs, erről lemaradtam 😞

(#102463) Dilikutya válasza maddionmax (#102462) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lords of the Fallen biztos lesz még ennyiért. A másik meg tuti szemét. :)

Amúgy nem ez is olyan játék, amit csak nagy sokára törtek fel?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102464) maddionmax válasza Dilikutya (#102463) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, csak ez Deluxe volt, amíg ugyanennyiért a Bundlestars-os csak alap :(

(#102465) djculture válasza maddionmax (#102464) üzenetére


djculture
félisten

Szokásos játék a szavakkal a deluxe szóra azt hiszed hogy huh de jobb mint a sima miközben kapsz egy hogyan készült képsorozatot meg egy térképet pluszba. A goty az igazi normális minden cuccot tartalmazó kiadás ennél is. De persze itt is bejön a szokásos dolog hogy a goty se ér semmit mert a dlc-k egy kalap szrral egyenlők. Lords of the Fallen - Ancient Labyrinth 45 perces plusz küldetést ad pl..
Úgyhogy akinek megvan a sima az kap egy jó játékot a többi tartalom csak azoknak ajánlott akik a pénzüket nem tudják más érteles dologra költeni.

[ Szerkesztve ]

(#102466) tomsolo válasza maddionmax (#102464) üzenetére


tomsolo
őstag

A bundlestaron is deluxe ment ennyiért

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102467) maddionmax válasza tomsolo (#102466) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Már csak simát adnak :(

(#102468) maross válasza maddionmax (#102467) üzenetére


maross
veterán

Nincs már olyan hogy sima (tudtommal), a linkjében is benne van hogy deluxe.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102469) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az 1$-os Humbli nem is rossz ötlet. Van benne Company of Heroes, és ahhoz van egy jónak tűnő I. világháborús mod: The Great War 1918. Ha a Verdun-t nem számítjuk, ami eleve multis, akkor talán a legszebb játék a témában, azt hiszem. Érdekes, hogy jobbára csak körökre osztott stratégiák vannak az I. világháborúból, RTS nem, FPS csak a Verdun, esetleg a Necrovision, bár az olyan, mint a Wolfenstein, a háború csak a körítés.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102470) maddionmax válasza maross (#102468) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Már a Bundlestars-os is elment....ú de f*sza :\
Ez a játék nem akar összejönni nekem.

[ Szerkesztve ]

(#102471) Csapoati válasza Dilikutya (#102469) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hú, ezért hatalmas köszönet jár! :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102472) maross válasza maddionmax (#102470) üzenetére


maross
veterán

hogy az istenbe, tegnap este neztem és még 30 ora volt hatra - ah latom atalakult -50% kedvezménnyé...pech

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102473) maddionmax válasza maross (#102472) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én nem ismerem az összefüggéseket a cégek között, de gyanúsan kifogyott a $4 Indiegala, másnap (ma) újraindult $10ért...erre azonnal Bundlestars is módosított $10/€-ra. Nem hinném, hogy véletlen.

(#102474) Sirpi válasza maddionmax (#102473) üzenetére


Sirpi
senior tag

Mindig a kiadó áraz be, és látszik, hogy most ugyanazt az akciót nyomták mindkét oldalon.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#102475) Dilikutya válasza Csapoati (#102471) üzenetére


Dilikutya
félisten

-

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102476) Dilikutya válasza Csapoati (#102471) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg is veszem a Company of Heroes-t emiatt, kipróbálni. És amúgy az sem tűnik rossznak. A 2. rész demóját kipróbáltam régebben, de az akkori gépemen csak igen sok kompromisszummal ment, így hanyagoltam.
Valahogy ez a mod elkerülte a figyelmem, pedig kerestem korábban is I. világháborús cuccokat.

Egyébként ez is jó lehet, bár kissé régi már: World War I.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102477) maddionmax válasza Sirpi (#102474) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Írtam Bundlestars-nak, jófejek voltak a srácok.
Leírták, hogy a kiadó azonnali hatállyal megszakította az akciót, ezért le kellett venniük és magasabb áron visszarakni.

Azt hiszem, ez a játék és kiadó megy nálam blacklist-re...gerinctelenség lvl 999.

(#102478) Csapoati válasza Dilikutya (#102476) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt a játékot anno 2003 körül kipróbáltam. Ha van igazi rossz játék, ez az. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102479) cskamacska válasza Dilikutya (#102469) üzenetére


cskamacska
addikt

Talán köze van a dolognak ahhoz, hogy a legelső RTS-ek is a WWII+ mozgó összfegyvernemi hadviselést erőltették, és nem gyalogos kötelékek lövészárkok közötti mészárlását. :P

A Battle of Empires-ben a történelmi hűségre próbáltak ráállni, hát meg is látszik rajta.

Ellenség előhoz egy géppuskával felszerelt páncélgépkocsit, és azt azt csinál amit akar, gyalogságnak(szinte) nincs páncélelhárító képessége, a pontatlan nehéztüzérségre lehet csak számítani egészen addig, amíg a páncélgépkocsi nem akad be magától valahová, akkor meg az válik azonnal fölöslegessé. Gyalogságnál nincsenek(vagy elenyésző mennyiségben) automata géppisztolyok, golyószórók(könnyű géppuskák), a dióverő puska csata meg erősen a túlerőnek kedvez, vagy épp a védelemnek, ha időben irányba tudja helyezni a nehézgéppuskát. Gránátok száma is töredék, nem lehet már annyira kommandózni mint régebbi Men of War játékokban(amit látványosan megszenvednek az ellenség hátában végrehajtott akciók), járművek elfoglalása is macerásabb. MoW-ban ha kínkeservesen elkötöttél egy Párducot, akkor röhögve csináltál véres hurkát a náczi helyőrségből, itt ha még kínkeservesebben elkötsz egy A7V-t, akkor a porosz tüzérség röhögve lyuggatja ki a bőröd, ha nem akadsz el valamiben mindjárt indulásnál. ;]
És persze a géppuskával, hangyafasznyi ágyúval felszerelt ellenséges páncélosok, páncélgépkocsik találkozása majd násztánca tényleg fejthetetlen, ahogy hasztalan próbálják a másikat megrongálni, a bohóckodásnak meg az OP tüzérségi zárótűz vet véget. :)
Persze az összkép annyira nem borzasztó, tisztes MoW játék ez is, zakcióban rá lehet próbálni szezon passzal egyetemben. Lesz multiban egyébként dualista Császári és Királyi Hadsereg, meg valamikor kampány ahol irthatjuk a ruszkikat meg a taljánokat(részben ezért kell a szezon passz). :D

World War 1 talán másabb, ez egy 2005-ös Enigma motoros játék(kvázi Blitzkrieg 1 mod) Itt is van mészárlódás, meg béna beleerőltetett járművek, hogy a 2. VH-ra tervezett játékmenetet folytatni lehessen. De a kisebb fokú realizmus pont jót tesz neki, minden le tud nyomni mindent, és a fedezékbe vonult géppuskával fedezett gyalogság is csak enyhébb bónuszokat kap, nem lesz áttörhetetlen fal az első előbukkant lövészárok vonal.
Most éppen zakciós az Indie Gala Spring Mega bundliban Van Helsing 1-2-vel együtt, lehet gyülekezni Crytek előtt groupbuyra. :K Nem lehet, betelt. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#102480) micafighter válasza Dilikutya (#102463) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kettő közül a lord a "szemetebb " szvsz ;)

[ Szerkesztve ]

(#102481) tomsolo


tomsolo
őstag

Tölthető a MOH PA ingyen az originről

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#102482) cyberkind


cyberkind
félisten

A Splinter Cell Pandora Tomorrow létezik valamelyik digitális boltban?

Paranormal Cocktivity

(#102483) Csapoati válasza cyberkind (#102482) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, és jó eséllyel nem is fog sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#102484) cyberkind válasza Csapoati (#102483) üzenetére


cyberkind
félisten

De ez hogy lehet?
Mert ha az első vagy az utolsó rész nem lenne még érteném is, de így hogy pont a 2. rész nem, semmi logika nincs ebben.

Paranormal Cocktivity

(#102485) Dilikutya válasza cyberkind (#102482) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs. Ugyanez van pl. néhány korábbi Rainbow Six-el is az Ubinál. Vagy mint a Need for Speed az EA-nél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102486) cyberkind válasza Dilikutya (#102485) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez oké, csak tényleg semmi logika nincs ebben mert a 2. részt kihagyni pont az egész pakkból és még a saját boltjukban is elég nagy öngólnak tűnik.

Paranormal Cocktivity

(#102487) Dilikutya válasza cyberkind (#102486) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rainbow Six-ből sem az első hiányzik. Vagyis kapni nem lehet, de fent van, a Humbli Ubiban benne volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102488) FollowTheORI válasza cyberkind (#102484) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha jól emlékszem ezzel is valami jogvita van... plusz esetleg a starforce védelem, ami miatt nem tudják digitálisan kiadni.
Költeni meg gondolom nem akarnak rá, lehet a forrás sincs meg, vagy vitatott jogilag hogy ki lehessen adni újra.

Biztos vagyok benne hogy ha az UBI tehetné, már kiadta volna.

Bár olvastam olyat is hogy a játékmotorral van baj, nem tudják futtatni a mai PC-k, és így árulni meg nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102489) Crytek


Crytek
veterán

Nincs semmiféle jogvita azzal a Splintivel. Valahol volt anno hírbe, hogy mivel új rnedzsereken összevissza hibázik a game meg minden baja van nem forgalmazzák.
Mondjuk ez azért érdekes mert a csúnya verziónak semmi baja :C (Mondjuk ez nem zárja ki hogy sokszáz ezer embernél még előfordulhat)

Next PC Upgrade: 2022

(#102490) Dilikutya válasza FollowTheORI (#102488) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jogi vita aligha, 10 éve is a Ubi adta ki, saját csapat fejlesztette, inkább technikai oka lehet. Starforce esélyes, az valószínűleg ugyanúgy csak mókolva megy, mint a SecuROM.

Crytek: Amit mondasz, egybevág a Starforce védelemmel, mivel a virágbolti verziót az nem terheli.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102491) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Ha én veszek egy humble monthly a South Park miatt, akkor ha ma kifizetem, akkor meg is kapok minden egyebet és már mondhatom is le az előfizetést? Vagy most fizetek és csak következő hónapbna kapom meg?

Ez pontosan hogyan működik?

Mess with the best / Die like the rest

(#102492) Dilikutya válasza Louro (#102491) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak a jövő hónapban kapod meg, és azt is csak akkor tudod meg, mit kapsz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102493) maross válasza Louro (#102491) üzenetére


maross
veterán

southpark+this war of mine-t megkapod, ha ranyomsz a "pay early"-re, azaz azonnal vonja a kartyadrol/paypalrol. Tobbi jatek egy hát mulva penteken jon. Elofizud lemondhatod azonnal.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102494) Louro válasza maross (#102493) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. Akkor most megrendelem - úgyis csak az SP érdekel - megvárom, míg levonódik, utána le is mondom. A sallang nem izgat annyira. Báááár, hátha jön valami érdekes.

A sallang akkor is jön, ha azonnal le is mondom? Vagy ahhoz meg kell várni a hófordulót?

Mess with the best / Die like the rest

(#102495) maross válasza Louro (#102494) üzenetére


maross
veterán

Minden jon elobb-utobb ha most kifizeted :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#102496) Dilikutya válasza Louro (#102494) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak az ismert játékot kapod meg azonnali fizetésnél, a többit mindenképpen csak a többi vásárlóval együtt a hónap leteltével.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102497) Louro válasza Dilikutya (#102496) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm újfenn....

A sallang, ha nem lesz jó, max felajánlom másnak. Jótékonykodás powa :) Ma le is csapok rá. Gondolkodtam sokat rajta, de engedtem a csábításnak.

Mess with the best / Die like the rest

(#102498) SityiSXT válasza Dilikutya (#102487) üzenetére


SityiSXT
őstag

Mármint az 1998-as Rainbow Sixre gondolsz?

(#102499) edemark


edemark
csendes tag

Sziasztok a moderator majd biztos torli/athelyezi ezt a bejegyzest mert nem csak off topic hanem raadasul nem is jatekrol hanem egy programrol szol. Leginkabb azert irok mert a segitsegeteket szeretnem kerni, hogyan tudnek egy programot megvenni az androidos appstore-on:
Mivel sosem veszek programot az appstore-on igy sosem volt problemam a fizetesi beallitasokkal. De most rendkivul nagy szuksegem lenne az "ez pdf reader" nevu programra. Ezt csak ott aruljak. Mar irtam a fejlesztoknek de nem valaszolnak. Szoval nekem van paypalom meg tudok utalni de ezekkel nem lehet vasarolni az appstore-ban. Van meg valami mas megoldasi lehetoseg? Mivel most nem mo-n elek igy a csinaltatok magamnak egy debit kartyat nem jatszik.
Valakinek barmi otlete?
Kedves moderator ha van megfelelo forum az ilyen kerdesekre legyszives rakja at oda ezt az offtopic postot.
De hogy ne legyen teljesen off topic itt megy egy link:
humble mobile bundle 6$-ert grim fandando es lara croft go es frozen synaps is jar
Itt a [link]

(#102500) eami válasza edemark (#102499) üzenetére


eami
addikt

Ebben az esetben szerintem a developer fog tudni segíteni. Nem olyan régóta de már android play storeban is lehet kódokkal aktiválni programokat akárcsak mint steamen. Ha jófej a dev akkor megoldja neked.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.