Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23757) orientcx válasza pcnet (#23755) üzenetére


orientcx
őstag

Jó, a csalódottságod ellenére gondolom azért félig-meddig te is iróniával panaszkodsz, de az kétségtelen, hogy az ED most nagyon elment egy irányba. Viszont ne felejtsük el, ez még csak a béta, a nagyon durván kiugró dolgokat le fogják reszelni. Arról nem is beszélve, hogy előbb-utóbb te is fel fogod vértezni magad ezzel azzal. Persze most így az elején a szemfülesebbje kiügyeskedi magának a nagyon ütős cuccokat(mert valóban ügyes :C ), és tarol. Nem véletlen, hogy pont ő kért fel téged egy kis mókára. De ez a jó, mert most buktatja le magát az ED fejlesztői előtt, hogy az éles játékban már ne legyenek ilyen durva esélyegyenlőtlenségek. Mindenesetre azzal együtt, hogy ez az új módi sokaknak nagyon bejön, nekem nem tetszik(persze ez csak az én véleményem). PL az új AI nem tette nehezebbé a vadászatot, csak unalmasabbá. Sőt, egy winget így még könnyebb levadászni, csak ki kell nézni a leggyorsabbat, le kell rángatni róla a pajzsot, mire a kis majom futni kezd, te meg utána. A wing maradéka meg a nyomotokba sem ér, és így egyenként ki lehet pontozni őket. De kinek van kedve egyótvaros muslicát kilométereken keresztül kergetni? És utána jön a legunalmasabb rész, lehet összegereblyézni azt a sok szemetet, hogy neked is lehessen egy pár olyan extra ágyúd/pajzsod/FSD-d/bólogató kutyád/stb...
De még nagyon friss az egész, ezek csak a kezdeti benyomások, majd meglátjuk :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.