Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) lorcsi


lorcsi
veterán

Vajon mi lehet az oka, hogy Kínából nem terjedtek el azt olcsó e-book olvasok?
Mint pl az olcsó tabletek, telefonok..stb..

(#11402) Degeczi válasza lorcsi (#11401) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A kimondottan olcsó kínai "e-book olvasók" jellemzően nem azok, hanem lebutított táblagépek, nem e-ink kijelzővel.
Amibe pedig e-ink kerül, már nem lehet nagyon olcsó.
(de azok terjednek is, ld. itt is a pár napos készenléti idő miatti panaszokat, mert az oprendszer optimalizálásával már nem foglalkoztak a kínaiak)

(#11403) hampidampi válasza axlfsi (#11400) üzenetére


hampidampi
senior tag

Megtört a kijelző. Kuka.

(#11404) SaGa59 válasza lorcsi (#11401) üzenetére


SaGa59
őstag

Azért, mert az e-ink kijelzőket gyakorlatilag egy cég gyártja és mindenkinek nagyjából ugyanannyiért adja. A köré épített cuccon meg nem lehet túl sokat spórolni.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#11405) axlfsi válasza hampidampi (#11403) üzenetére


axlfsi
veterán

Erre tippeltem én is, csodás. Gondom hiába van még rajta garancia (edigitalban vásárolt készülék), érvényesíteni nem fogom tudni(?)
Szerintetek?

Tudtok e-ink beszerzési forrást? Ahogy olvastam wayteq oldalán, alkatrészeket nem árusítanak, a szervíz díja pedig 12700 Ft... Alig kevesebb, mint a vadiúj komplett készülék nettó ára :(

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11406) Degeczi válasza axlfsi (#11405) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont erről beszéltünk alább, h valóban drága az e-ink kijelző... Elterjedtebb típusokhoz a neten rendelhetsz, de az is $30-40, és akkor még azt be is kell szereltetned, így a 13e-s szervízdíj teljesen elfogadható, és megéri, ha egyébként bevált típus.
Az Edigital az egyik legkekeckedőbb garos kérdésekben, így igen, szinte biztosan elutasítanak, hiszen ez valóban külső behatásra utaló jel.

(#11407) LittleBiG007 válasza axlfsi (#11405) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Ahogy eddig megfigyeltem a javítási költségekből, az olvasók árának kb. 70%-a az e-ink kijelző.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#11408) littledon


littledon
tag

Mi a véleményetek a Kobo olvasókról úgy általánosságban? Előnyök, hátrányok? Érdemes ilyet venni? A Kindle és a Kobo között vacillálok, nem nagyon értek hozzá de a Kobo színpatikusabb... :)

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#11409) robi-k válasza littledon (#11408) üzenetére


robi-k
őstag

Nekem volt Kindle 4, most Kobo Glo HD-t használok.
A Glo HD kijelzője sokkal jobb (a Kindle Voyage-nak az ellenfele), és CoolReader + KOReader kiegészítésekkel a Kobo nagyon jó kis olvasó.

És szükség esetén a Glo HD memóriá könnyen bővíthető akár 32 GB-ig is.

[ Szerkesztve ]

(#11410) bismillah


bismillah
csendes tag

Hali szeretnék venni e book ot 45eFt a keret.

Sosem volt még ilyen eszközöm.

Annyi a lényeg hogy nem mindig legális forrásból szerezném be a tartalmat szóval menjen rajta a virágbolti és a megvásárolt is de ne keljen feltörni stb...

Mit ajánlotok?

(#11411) robi-k válasza bismillah (#11410) üzenetére


robi-k
őstag

Gyakorlatilag bármelyik e-olvasó alkalmas erre a célra. Arra kell odafigyelni, hogy milyen formátumban vannak a könyvek, lehet, hogy át kell őket konvertálni pl. epub-ba.

(#11412) axlfsi válasza LittleBiG007 (#11407) üzenetére


axlfsi
veterán

A javitast azt elvegeznem en, van hozza tapasztalat, szerszam es minden ami kell, csak eppen beszerzesi forrast nem talalok...

Valoban nem lehet korrekt aron (maganszemelykent) hozza jutni e-ink kijelzokhoz? :F
Ha tud valaki forrast, megkoszonnem! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11413) Degeczi válasza axlfsi (#11412) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hol kerested, ha az Aliexpress és az Ebay is tele van ilyenekkel?

(#11414) axlfsi válasza Degeczi (#11413) üzenetére


axlfsi
veterán

Igazad van, nem neztem ezeken az oldalakon meg alaposan szet :R
Egyelore ott tartok, hogy meg nem bontottam meg, viszont mivel egyertelmuen nem lesz belole gariztatas, meg ma szetkapom es ralesek a kijelzo pontos tipusara. Remelem lesz rajta egyertelmu jeloles, hogy ne legyen dilemma melyikre is van szuksegem (ugye, olvastam mar korabban, hogy a wayteq is csak egy "atcimkezett" XY brand ... es meg erre a mintara van talan tobb is. Jo lenne tudni, hogy ez "Kinaban" melyik e-book reader).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11415) hampidampi válasza axlfsi (#11414) üzenetére


hampidampi
senior tag

Boyue c61r

(#11416) zebede válasza hampidampi (#11415) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem inkább Boyue t61.
De mindegy is, mert nem hiszem, hogy lesz hozzá külön kijelző.

(#11417) Mr.Grey válasza littledon (#11408) üzenetére


Mr.Grey
tag

A Kobo-kon van a leginstabilabb szoftver... Eleve a saját menürendszere (nickel) szinte olvashatatlan egy normál 6" kijelzőn. Az SD kezelés a 2.0 verzió óta katasztrofális (minden újraindítás után eltűnik és ki kell venni és visszarakni). Egyes könyveknél betöltéskor lefagy, de nem mindig, így nem egyszerű rájönni, hogy mitől.
Viszont tény, hogy max. 2-3 havonta van frissítés... :DDD
A lentebb említett Koreader és Cool Reader csak jailbreak után rakható fel, a Kobo-n futattható Cool Reader nagyon fapados (pl. a Nook-okra telepíthetőekhez képest).
A Kindle a nagy sortáv és a széles margók miatt idegesítő, de jailbreak után ez beállítható vagy telepíthető rá Duokan.
A kijelzők közt nincs olyan egetverő különbség egyik javára sem.
Akkuidőben meg a Kindle talán jobban optimalizált.

(#11418) Mr.Grey válasza axlfsi (#11414) üzenetére


Mr.Grey
tag

Talán itt megtalálod a kijelző típusát...
Elvben a LB060X02-RD01 lesz a nyerő, de az meg rohadt drága és lehet, hogy jobban jársz egy új olvasóval... :O Ezt a típust elég olcsón (10-15e) szokták használtan árulni.

[ Szerkesztve ]

(#11419) littledon válasza Mr.Grey (#11417) üzenetére


littledon
tag

Köszönöm a válaszokat. Tehát akkor a lényeg, hogy mind a két típust törni kell ha igazán jót akar az ember...

Jailbreak után is vannak még érdembeli különbségek (hardveres oldalát most ne nézzük) vagy akkor már többnyire megegyezik a kettő? :R

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#11420) LittleBiG007 válasza littledon (#11419) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Félreértettél valamit, a Kobo-t nem kell törni. És a CoolReader nem fapadosabb rajta, mint bármelyik másik nem Androidos olvasó saját olvasóprogramja. A Nook-ot belekeverni nem illik, hiszen rootolás után szerintem mai napig a legjobb olvasó. Szerencsére a fent leírtak főleg a Kobo Touch-ra voltak igazak. A szoftvert nem instabilnak nevezném, hanem inkább azt mondanám, hogy bug-ok előfordulnak benne, amit rendszeresen javítanak. Hát, egy kicsit jobban odafigyelnek a visszajelzésekre, na.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#11421) hampidampi válasza zebede (#11416) üzenetére


hampidampi
senior tag

A t61 érintős, az a Wayteq XBOOK 60FL eredetije (meg az Icarus Illumia2 HD-é, meg a...).

szerk.:
(#11417) Mr.Grey
"A Kindle a nagy sortáv és a széles margók miatt idegesítő, de jailbreak után ez beállítható vagy telepíthető rá Duokan."
Vagy nem. Az utolsó jailbreak az 5.4.4.2 firmware-hez jött. Ha afölött vagy és nem volt még jailbreakelve, akkor nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11422) LittleBiG007 válasza LittleBiG007 (#11420) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Ha valaki vitaindítónak érezné a "root-olt Nook a legjobb olvasó" kijelentésemet, megmagyarázom. Nem a részeit nézve a legjobb. Hiszen egyes részeit tekintve vannak jobbak: kijelző (a PPW 3 szebb), világítás (TL2 egyenletesebb), Android (WayteQ v4.2, újabb). Hanem: érintős, működik kesztyűben, van világítása, kijelzője egy árnyalattal világosabb a PPW2-nél (vagy csak az enyém esetében), lapozható külön gombokkal, mindkét oldalon előre is és hátra is, lévén Androidos, telepíthető rá szuper olvasóprogram hihetetlen mennyiségű opcióval, (pl. AlReader), szótárprogram (pl. GoldenDict), így már akármelyik típusú meglévő szótáradat feltelepítheted, nem lesz akadály a szótár formátuma, és konvertálni sem kell, az készenléti idő nagyon hosszú, napi egy óra olvasással kikapcsolás nélkül legalább 35-40 napos a készenlét, bővíthető memóriakártyával, és van WiFi-je is.

Úgyhogy ha tud valaki olyan olvasót, ami mindezt tudja és az egyes részei még jobbak is a Nook-nál, azonnal szóljon, mert én még egyetlen ilyennel sem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#11423) axlfsi


axlfsi
veterán

Koszi mindenkinek a valaszokat. Igen, en is ugy latom, hogy a t61 lesz az erintos es a c61 pedig a sima... viszon sehol nincs ertelmes aron csak a kijelzo. Vicc...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11424) zebede válasza axlfsi (#11423) üzenetére


zebede
őstag

Igen én mondtam rosszul, valamiért a képre nézve azthittem 60FL.
Viszont ilyen nem érintőkijelzős most is van itt az aprón 14k-ért, gondolom még minimálisan alkudni is tudnál belőle.
10k alatt pedig biztos hogy sehol nem kapnál einkes kijelzőt, ezért ennyiért szerintem felesleges lenne vele kínlódni.

(#11425) axlfsi válasza zebede (#11424) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszonom, ez lesz a megoldas; vadaszok itt, az apron :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11426) Mr.Grey válasza hampidampi (#11421) üzenetére


Mr.Grey
tag

Nem gond. A Downgrade egyszerű, majd JB és utána mehetnek a hasznos holmik, melyek általában a későbbi FW frissítések után is megmaradnak...

(#11427) Mr.Grey válasza axlfsi (#11425) üzenetére


Mr.Grey
tag

Itt van egy olcsón...

(#11428) axlfsi válasza Mr.Grey (#11427) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszonom a linket! :R
... mondhatni, tobb mint furcsa (ennyiert, bontatlan allapotaban). Sajnos a jofogas tele van csalokkal. Ott vagyok egy bringas csoportban a Fb-on es napi szinten linkelik a csoporttagok az ujabbnal ujabb, kamu hirdeteseket (nonszent, tobb szazezres bringakat probalnak "eladni" par tizezerert).

Azert teszek egy probat...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11429) Mr.Grey válasza axlfsi (#11428) üzenetére


Mr.Grey
tag

Személyes átadás esetén nem nagyon van rizikó...
Amúgy sokan az ajándékba kapott cuccokat teszik itt pénzzé és soxor tényleg nagyon olcsón lehet megvenni dolgokat. Pár hete kerek 10e Ft-ért láttam ugyanezt a modellt, igaz használt, de megkímélt állapotban.
A bicajokról meg csak annyit, hogy mióta pár ügyes szitás olcsón árul matrica szetteket, megemelkedett a márkás biciklik aránya... :DDD

(#11430) Mr.Grey válasza LittleBiG007 (#11422) üzenetére


Mr.Grey
tag

Csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem meg a rootolt Nook a legjobb olvasó... :DD
Van a családban 2 Glowlight meg egy sima.

[ Szerkesztve ]

(#11431) hampidampi válasza Mr.Grey (#11426) üzenetére


hampidampi
senior tag

Kár, hogy rajtad kívül ez senkinek nem működik. :(

(#11432) SaGa59 válasza Mr.Grey (#11430) üzenetére


SaGa59
őstag

Már bocs, de minek egy Nookot rootolni? Az e-pubokat tökéletesen kezeli, a coolreader és társai egyelőre csak próbálják elérni azt a szintet, amit az ade és így a nook gyári olvasója is tud, mert azt az ade alapján fejlesztették. Ha nem mindenféle szedett-vedett, innen-onnan letöltött könyveket olvasol, hanem rendesen megcsinált e-pubokat (ha már nem veszed a könyveket, akkor legalább annyi energiát fektess bele, hogy a rissz-rossz pdf-ekből vagy doc/rtf-ekből készíts magadnak meg a családodnak rendes e-pubot), akkor nem nagyon találsz jobbat nála.

A Kindle azoknak való, akik az Amazontól akarnak e-könyvet venni, azw3-ban meg mobi-ban utaznak, a nook meg mindenki másnak, aki jó minőségű e-pubokat vesz, készít. A coolreader és klónjai azoknak valók, akik mobiltelefonon, tableten olvasnak, vagy nem hajlandóak még annyit se tenni a könyvekért, hogy azok valami emberi formátumban legyenek. Az fb2, ugyan e-book, de fapados, egyre jobban szorul kifelé, így az alapvetően ezeket kezelő (cool reader, fb reader, zx reader, stb...) olvasókkal együtt. A maga idején nagyon jók voltak, de túllépett rajtuk az idő, ahogy a pdb-n meg a lit-en is. Igaz, ezeket az olvasó appokat fejlesztgetik androidra de még mindig messze járnak a szabványos e-pub-okban létezhető formázások és egyéb szolgáltatások tökéletes kezelésétől. Azért meghackelni egy nookot, hogy a gyári parsernél gyengébb másikat is rátegyél, felesleges. Az "olcsó" e-book olvasók azért használják inkább ezeket, mert nem kell értük fizetni. Az ade-ért meg igen. Ez se tökéletes, vannak korlátai, de egyelőre nem nagyon van versenytársa e-pub kezelésben. Vannak ígéretes appok (pl az androidos pocektbook reader), de ezekkel is van még mit dolgozni.
A pdf meg nem e-book, hanem nyomdaipari forrás formátum.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#11433) GrandS válasza SaGa59 (#11432) üzenetére


GrandS
senior tag

A Nook nem szűnt már meg?

(#11434) Utka válasza LittleBiG007 (#11422) üzenetére


Utka
tag

Üdv

Ha jól értem a Nook Simple Touch with Glowlight -ról van szó.
A 'sima' u.azt tudja világítás nélkül. Ugye?

Köszönöm.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#11435) LittleBiG007 válasza Utka (#11434) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Igen, elfelejtettem pontosan kiírni. De az aláírásomban ott az STG ;-)

És igen, ugyanaz a kettő a világítástól eltekintve.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#11436) Degeczi válasza SaGa59 (#11432) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"A Kindle azoknak való, akik az Amazontól akarnak e-könyvet venni, azw3-ban meg mobi-ban utaznak, a nook meg mindenki másnak, aki jó minőségű e-pubokat vesz, készít"

Már bocs, de ez ritka nagy butaság... Az AZW3 ugyanolyan lehetőségeket biztosít, mint az EPUB, és egy Kindle-t birtokolva semmivel sem vagy kötöttebb helyzetben az Amazon felé, mint egy Nookkal a B&N felé (sőt! A Nook Glowlight a tárhelye 80%-át kizárólag a B&N-től vásárolt könyveknek tartogatja, saját anyagokra csak egy töredéke használható...)
A Nook gyári szótárkezelése pedig katasztrofálisan rossz (önmagában érv lehet a rootolás mellett), míg a Kindle-nek az az egyik erőssége.

(#11437) SaGa59 válasza Degeczi (#11436) üzenetére


SaGa59
őstag

Az azw3 ugyanolyan lehetőségeket biztosít, mint az e-pub, de nem e-pub. A nook nem olvas azw3-at, a kindle nem olvas e-pubot. Az amazon azw3-at és mobit árusít. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#11438) LittleBiG007 válasza Degeczi (#11436) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Szerintem a kolléga nem mondta, hogy az epub jobb, mint az azw3. :-) A "jó minőségű epub" ellentéte a "rossz minőségű epub", nem pedig az azw3.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#11439) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
A Barnes & Noble Nook Simple Touch háttérvilágítás nélküli olvasóról mi az általános vélemény? 3000 Ft-val olcsóbban tudnék egyet szerezni, mint egy Kindle 4-est. Nem tudom, melyik legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#11440) LittleBiG007 válasza dangerzone (#11439) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Csak egy kicsit kell feljebb görgetned és a #11422-ben találod a véleményemet.

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#11441) koncsik válasza SaGa59 (#11432) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azért vicces kindle app-ból olvasni nook-on, hidd el :)
Ezzel együtt mióta megvan a pw3, a nook with glowlight az általad említett jó minőségű epub-ok olvasója lett, rootolással együtt is.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11442) Mr.Grey válasza hampidampi (#11431) üzenetére


Mr.Grey
tag

Mi a hibaüzenet? Vagy lefut, de nem rakja fel a régebbi FW-t?

(#11443) Mr.Grey válasza SaGa59 (#11432) üzenetére


Mr.Grey
tag

Már bocs, de minek egy Nookot rootolni? Az e-pubokat tökéletesen kezeli, a coolreader és társai egyelőre csak próbálják elérni azt a szintet, amit az ade és így a nook gyári olvasója is tud, mert azt az ade alapján fejlesztették.

A kérdés egy kicsit bonyolultabb, ha az archívumodban vegyesen tartalmaz epub, mobi és azw file-okat és nem akarsz mindent konvertálni. Nem mindenki maximalista és sokan beérik az összevissza tördelt, egyetlen betűtípussal kiírt, képek és illusztrációk, ill. tartalomjegyzék nélküli könyvekkel. Sőt, merem állítani, hogy az emberek többsége ilyen... :D A Coolreader lehet, hogy gyatrábban jeleníti meg az epubokat, de szinte minden formátumot megeszik és ez bizonyos esetekben fontosabb lehet, mint a megjelenés. Talán majd egyszer Te is kerülsz olyan helyzetbe, hogy egy nőnek kell elmagyaráznod a formátumok rejtelmeit... :)

(#11444) Dava válasza Mr.Grey (#11443) üzenetére


Dava
tag

Na jó, most már rákérdezek: Mi ez az egész a konvertálás körül? Egyszerűbb, mint pl. iPod-ra zenét tölteni. Calibre-ban konkrétan két kattintás. Jó, a komolyabb beállításokkal bíbelődni már nagyobb falat, de én eddig akármit konvertáltam, azokat nem nagyon állítgattam. És minden könyv teljesen jól jelent meg a Kindle-ön, a tartalomjegyzék ott van és használható, az illusztrációk, meg az oldal alját/tetejét díszítő minták is hiba nélkül jelentek meg. Van vmi, amit nem veszek észre?

(#11445) Mercutio_ válasza Dava (#11444) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, azt a mondatot amiben a női nemről esik említés :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11446) hampidampi válasza Mr.Grey (#11442) üzenetére


hampidampi
senior tag

The update was not successful.
UPDATE ERROR: 11

Néha
UPDATE ERROR: 13

És igen , próbáltam a sync.exe-t, kihúzás nélkül újraindítani, átnevezgetni, stb., de ugyanúgy nem megy, mint ahogy rajtad kívül mindenki másnak sem. Ezek a trükkök csak azoknak jöttek be, akiknek már jailbreakelve volt a készülék, de utána véletlenül felfrissítette magát wifin.
Szűz gépen nem megy.

(#11447) Dava válasza Mercutio_ (#11445) üzenetére


Dava
tag

Az feltűnt de nem akartam kiemelni na :D

(#11448) DeliZsolt


DeliZsolt
újonc

Kedves Fórumozók!

Biztos hallottátok, hogy a TXTR bolt és alkalmazás megszűnik. Ezáltal a txtr beagle használhatatlanná válik. Valaki esetleg tud olyan lehetőségről, hogy tovább lehessen használni? Köszönöm a válaszokat

(#11449) JamesFinn válasza DeliZsolt (#11448) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Valószínűleg nincs ilyen megoldás. Ahogyan írták, a txtr webáruház bezárása után a készülék sem fog működni. Vidd vissza, a Telekom visszatéríti az árát.

(#11450) faki_ válasza DeliZsolt (#11448) üzenetére


faki_
senior tag

jBeagle, opentxtr, az elsővel próbálkoztam, nem volt sikerem, egy fórumtárs ígért androidos app-ot, reménykedek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.