Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2967) Laci4


Laci4
senior tag

Hellósztok!

Megint kifogytam dvd-ből, kellene néznem valamit,de "gondban" vagyok.
Nálam általában két kategória van.

1: A kategória: fontosabb dolgok, képeim, videóim, fontosabb progik.
(bár a képeimnek külön van még kb 10darab régi Slim tokos szines TYG02 Verba, made in japan. Ezek nagyon jó kis lemezek. Legalábbis annak mondták, és eddig semmi baj velük)

2: B kategória: filmek, játékok, mp3, ami nem olyan nagy gáz, ha esetleg idővel meghal..többnyire újra meg lehet szerezni őket.

Nos. az A kategóriába eddig nekem a fent említett Verbán kivűl a TYG03-as verbák voltak. A B kategória meg csak régebben volt, illetve most kezdett újra kialakúlni. Ugyanis míg nem volt hiánycikk, a TYG03-at, és a TDK lemezeket(TTH02) használtam ebben is.

Mostanság viszont nem találok TYG03-as verbákat :O E helyett kezdtem nézni valamit. Többen pozítív tapasztalattak bírtak a TDK-val.TTH02, ezek voltak asszem a "sötétkék" lemezek.
No de utoljára pl már csak világoskék CMC-s TDK-t kaptam náluk. Sajna náluk nincs kiírva mi az médiakód. Ezért asszem visszatérek hozzájuk. (elötte is tőlük vettem általában)

Szóval.Szerintetek mit érdemes innen mostanság venni a fentiek helyett? (esetleg hol lehetne még kapni őket? TY verba, TTH02 tdk)

Láttam ajánlotta valaki a sony-t is. Most pl. van akcióban 50ft-ért!! :Y :C
Ez kb. milyen szinten lehet? A TTH02-es tdk? esetleg a TYG03-as verba? (vagy ezek amúgy is kb egy szinten vannak) jó lemezek ezek? Nálam elmegy az A kategóriába is, vagy inkább a B kategóriába javasolt? Az 50ft-os árával teljesen jó, ha nem gázos a lemez, szinte biztos veszek. Ha másnak nem is, de filmeknek jó lesz..

"A" kategóriámba mit javasoltok?
Pl az MCC-s Verbatim 16X DVD-R 80Ft-ért? (ez hozza a TY hoz hasonló jó minőséget?)
Vagy Taiyo Yuden 8X-16X DVD-R100-as doboz 60Ft. ez nekem kicsit gyanús.. ez vajh milyen?
Esetleg inkább valamelyik Ricoh TTH02, vagy RICOH kod, 100Ft (ezek már elég drágák..)

Az én gondolatom:

Sony a filmeknek egyszerűbb játékoknak. (alsó kat)
MCC-s Verba a mp3-aknak, normálisabb, fontosabb progiknak.
És a jóó öreg TYG02-es slim tokos 8x-os verbáim a képeimnek, videóimnak.. amíg még van belőle..
Vélemény?

ui: bocs a sok rizsáért, azért remélem nagyjából felfogható, áttekinthető :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.