Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) Flashget válasza Recyclicator (#12648) üzenetére


Flashget
félisten

mivel elenőrizted a lemezt? Asus átflashelve vagy LiteOn?
Ha utóbbi én megpróbálkoznék vele

Realme GT Master Edition

(#12652) Kcsabi válasza Flashget (#12651) üzenetére


Kcsabi
tag

A 216L fw-ben benne van a TDK-003 MID is, de az INFOME R30-at nagyon jól írja.
Át kellene írni a stratégiát az fw-ben és kipróbálni úgy.
Vagy bármelyik másik írónál ami jól írja az INFOME lemezt.

(#12653) Recyclicator válasza Flashget (#12651) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

ASUS 24B3ST átflashelve. (Reméltem, ez így is lehet olyan jó; mint az eredeti LiteOn.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12654) Flashget válasza Recyclicator (#12653) üzenetére


Flashget
félisten

miért ne lenne? ugyanaz a belső és fw.

Realme GT Master Edition

(#12655) Flashget válasza Kcsabi (#12652) üzenetére


Flashget
félisten

a 215L-be is benne van mindkettő.
a 108-ba nincs Infome mid nem is tudott vele mit kezdeni.

Realme GT Master Edition

(#12656) Recyclicator válasza Kcsabi (#12652) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Köszi!
Holnap kipróbálom. (Parancssori mókának látszik. Hirtelenjében leszedtem a DVRFlash progit, meg kicsomagoltam a 216L 1.09 exe firmware-t.

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12657) Ottó58 válasza Flashget (#12650) üzenetére


Ottó58
senior tag

6-os Nero van rajta, valamint ImgBurn 2.5.8.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12658) Kcsabi válasza Flashget (#12655) üzenetére


Kcsabi
tag

Nincs 215L-em, de úgy tudom az is jól írja az INFOME lemezt.
Akkor csak MCSE, kicserélni a stratégiát INFOME-ra.
Én megcsinálnám kíváncsiságból, de egy db. ilyen lemezem sincs.

A 216L-hez van már egy 1.10-es is.[link]

Kernel innen.[link]

Fasht úgy próbáld, hogy leszeded a legújabb fasht, [link]
Megkeresed a kernel filet, meg az 1.10-es fwt.
Mind a hármat bemásolod a c:\Users\te neved\ mappába.(Azért oda, mert úgy nyílik meg a parancssor én meg nem tudok átírányítani parancssorból), vagyis tudnám, de minek.
Nyitsz egy parancssort és beírod-

DVRFlash.exe -ff K: S0415430.104 S0415431.110
vagy
dvrflash.exe -ff D: S0415430.104 S0415431.110

K-D helyett az író betűjelét.
Ezek kellenek hozzá:
S0415430.104 ez a kernel

S0415431.110 ez a 216L fw

Egy párszor kell nyomogatni az y billentyűt.

[ Szerkesztve ]

(#12659) Recyclicator válasza Kcsabi (#12658) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Kösziii!

Nem bírtam ki, megcsináltam. Az írás marad holnapra. Volt ugyan némi "cd ..". (Bár, az 1.06-ról indultam. Sokat gazsuláltam; más vitte el a DVR-S15J-BK írót. Talán így, alábbhagy a bosszankodásom. A Labelflash funkció meg érdektelen számomra.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12660) Flashget válasza Kcsabi (#12658) üzenetére


Flashget
félisten

Raktam be régebben 215L által írt Infome és Infomedia teszteket. Most találomra kiválasztottam 2 régebbi eredményt.
csak nincs benn a gépben mert fehér.. Majd ha az optiarc bedobja az unalmast előveszem az ecsetet és fekete lesz :D

Pio 215L 8x infome r30

Pio 215L Infomedia R30 8x

Realme GT Master Edition

(#12661) Flashget válasza Ottó58 (#12657) üzenetére


Flashget
félisten

nem kell a win7 rá
xp+nero+legjobb LG DVD író és a lemez.
Így írd meg aztán jöhet a teszt. :)

Realme GT Master Edition

(#12662) Kcsabi válasza Flashget (#12660) üzenetére


Kcsabi
tag

Nagyon szép, jó írás.
Ezt a lemeztípust nagyon szereti.
Erre mondtam, ha lecseréled az fw-ben a TDK 003 stratégiát az INFOME R30-ra elképzelhető, hogy jobban meg írja azt a lemez Mid-et is.
Vagy akár a TTH02-t az INFOMEDIAR30-ra.
Mondjuk a 216L is jól írja!

[ Szerkesztve ]

(#12663) Recyclicator


Recyclicator
csendes tag

IT Media TDK-003-000 DVD+R 16x (IT9468)
DVR-212BK, 8X

Most, maximum ezt tudjuk...

[ Szerkesztve ]

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12664) Flashget válasza Recyclicator (#12663) üzenetére


Flashget
félisten

én kipróbálnám a 12x írást ezzel az íróval.

Realme GT Master Edition

(#12665) Recyclicator válasza Flashget (#12664) üzenetére


Recyclicator
csendes tag


Csak azt a magas PIF-értéket tudnám lenyomni. (A 6X is hasonló.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12666) Flashget válasza Recyclicator (#12665) üzenetére


Flashget
félisten

ez biza nem lett jobb....akkor ez ennyit tud 8x írással amit korábban beraktál.

Tedd be asztali lejátszóba, reccenés nélkül fog menni.
Jitter bőven 12% alatt van.

Realme GT Master Edition

(#12667) Daywalkerke válasza Recyclicator (#12665) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Ebből a lemeztípusból csak pluszosod van, mínuszos esetleg nincs(TTH02 MID-es)? Mert ha van akkor örülnék pár tesztnek róla mert nem tudom, hogy melyik típust érdemesebb belőle beszerezni a pluszost vagy a mínuszost.

(#12668) Recyclicator válasza Daywalkerke (#12667) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

IT9462
IT Media PRO DVD-R 16x 50cake Glossy Fullprint (WR, WS) *TTH02* UAE

Holnap pár íróban írok vele. (Talán ez volt, ami Pearl néven futott?? Az nagyon tetszett nekem.) Nem kellene, hogy legyen különbség a sima fullprintes képest. Elvileg. (De, mégis ebből vettem.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12669) Recyclicator válasza Flashget (#12666) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Hogy a csudába csak alacsony a PIE érték kedvező(?)
Az IDE-s íróimat nem mindegyik átalakító kezeli.(Van 3.) A felismertek is, alig 2x körüli tényleges sebességen írnak. No, ezeket ezért nem tudom bevonni egyelőre. Nem adtam fel, de nem akaródzik a laptopoktól az asztali gépekre visszatérnem. (A PowerLC külső házat sem optimalizálták mindenre, szerintem.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12670) Flashget válasza Recyclicator (#12669) üzenetére


Flashget
félisten

mert filmeknél fontosabb a 12% Jittert ne lépje túl a laggolás mentes lejátszásért.
adatoknál 16% is lehet.
hidd el az asztali lejátszó a legjobb teszter. :)

PIF összérték 1000-ig elfogadott a teszteknél az sok nálad.
a PIE teljesen rendbe van! Az kitűnő eredmény.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#12671) Daywalkerke válasza Recyclicator (#12668) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Előre is köszi és várom(gondolom nem vagyok vele egyedül)

(#12672) Recyclicator válasza Flashget (#12670) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Értem, és köszönöm.
Akad film és oktatóvideó is kiírva, persze. De a zöme veszteségmentes zene és eBook.
Remélem, még sokáig lehet kapni ezeket a lemezeket. És az évenkénti visszaellenőrzésekkor sem lesz rondább teszteredmény. (Eddig nem csináltam ilyet.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12673) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok.
Van nekem egy Imation DVD-RW 4x lemezem, amit a minap full erase-el letöröltem a nero 2014 programmal. Azóta nem ismeri fel semmi, sem a gépem DVD írója, sem a notebookom meghajtója. Valahogy meg lehet még menteni a lemezt, vagy végleg kuka? Előre is köszönöm e segítséget.

(#12674) Recyclicator válasza Daywalkerke (#12671) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

7200S, 8X

212BK, 8x

Az írók egymáshoz való viszonyát mindenképp jól mutatja. (Ez a két legjobban sikerült; 3 másik íróval van rondább is.) Remélhetőleg, asztali gépben is hasonlatos lenne az írás; ugyanezekkel az írókkal. (Firmware majd' minden esetben a legfrissebb.)
Más sebességen, talán még teszek próbát.

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12675) Daywalkerke válasza Recyclicator (#12674) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Köszi a teszteket, szerintem január közepén beszerzek belőlük, nehogy ez is elfogyjon mint a INFOME-s Philips annak idején.

(#12676) Recyclicator válasza Daywalkerke (#12675) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Szívesen.
(Előbb vagy utóbb, nekem is kellenek ezek az adatok.) 6X sebességen a Jitter javult, de az egyéb értékek kissé rosszabbodtak, a TTH02 esetében.
(Kár, hogy annak idején nem tudtam; milyen jó is az a Philips. De folyamatosan a Taiyo Yuden bűvöltében éltem. Volt bőven, utánpótlása is -bár javarészt JVC név alatt-. No és, bizalommal nem teszteltem. Meg nem is tudtam volna a mindenkori egyszem Pioneer írómmal. Ha a katalogizálás felváltja -majd,talán,egyszer -nél jóval hamarabb- az archiválást : tesztelem a Plextor DVD-ket. Ma már többet írok ki, mint amit letöltök.)

[ Szerkesztve ]

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12677) Daywalkerke válasza Recyclicator (#12676) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Remélhetőleg Samsung íróval is ad ilyen eredményeket, bár még mindig vannak bennem kérdőjelek, hogy ne inkább a pluszos verziót rendeljem belőle aminek TDK a MID-je, mert az még a te tesztjeidnél is jobbakat adott(legalábbis amiket itt fórumban kiraktak).

[ Szerkesztve ]

(#12678) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok!

Esküvői videó tárolására milyen, nyomtatható felülettel rendelkező DVD lemezt ajánlotok?

(#12679) dozó válasza kovimre (#12678) üzenetére


dozó
tag

(#12680) speedbor válasza Recyclicator (#12674) üzenetére


speedbor
csendes tag

Kérlek tedd fel a többi TTH-02 tesztet is, amik rosszabbul sikerültek, sokan örülnének neki sztem, akiknek olyan iróik vannak.

itmedia.sk

(#12681) Recyclicator válasza speedbor (#12680) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

7200S, 6X

24B3ST --> iHAS524 ,8X

7260S, 8X

216L (Visszavarázsolom 216DBK-ra, a próba kedvéért is.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12682) Recyclicator válasza speedbor (#12680) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

7200S, 6X

24B3ST --> iHAS524 ,8X

7260S, 8X

216L (Visszavarázsolom 216DBK-ra, a próba kedvéért is.)

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12683) verybigboy válasza Recyclicator (#12682) üzenetére


verybigboy
senior tag

Köszönjük a teszteket!!!

Ezek is sokat segítenek azoknak kiknek épp olyan írójuk van, mint a felsoroltak!!!

:R

(#12684) Ottó58


Ottó58
senior tag

Nálam a 7260S éppen az elején kezdi magas PIE értékkel.
Nálam nem favorit író, ennél szebben még az 5280S is ír!
7260S

5280S

224BB

A LiteOn 524 A ugyanúgy magas PIE értékkel kezdi. A legegyenletesebben a 7203S ír! Hirtelen nem találtam elmentett tesztet.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12685) M107 válasza Recyclicator (#12682) üzenetére


M107
addikt

:R

[7200S]

Úgy látom hogy a Nec7200S írta meg legjobban e lemez midet.A linken van pár tesz róla különféle lemez midekkel.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#12686) Flashget válasza Ottó58 (#12684) üzenetére


Flashget
félisten

megnéznék egy LiteOn 624 B tesztet is erről a lemezről vagy klónjéról a plextorral.

Realme GT Master Edition

(#12687) dozó válasza Flashget (#12686) üzenetére


dozó
tag

Plextor 880SA 6X friss írás

nem valami fényes

(#12688) Flashget válasza dozó (#12687) üzenetére


Flashget
félisten

hát nem.

Realme GT Master Edition

(#12689) Ottó58 válasza Flashget (#12688) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nálam sosem voltak a helyzet magaslatán a LiteOn írók és klónjaik.
A legjobban teljesítők a NEC7173S-től A SONY7261S-ig jól írták a lemezeket, habár a 7260S-el nem vagyok megelégedve, még az 5280S Renesas chippel is jobban ír.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12690) Kcsabi válasza dozó (#12687) üzenetére


Kcsabi
tag

Egy LG GSA 4163B-t kellene kipróbálni, biztos, hogy jobban megírja ezt a lemezt, mint a már bemutatottak.
Úgy emlékszem az elég jól írta ezt a MID-et.

(#12691) Flashget válasza Ottó58 (#12689) üzenetére


Flashget
félisten

nem azért mondtam mert nagyon jó író lenne.
hanem azért mert az FTI Made in UAE lemezt viszont nagyon jól írja!

Realme GT Master Edition

(#12692) Ottó58 válasza Flashget (#12691) üzenetére


Ottó58
senior tag

Az lehet, csak kevés lemezfajtát ír szépen, A Sony nem olyan válogatós és a lemezek többségét jól írja.
A Pio 216D-vel is ez volt a bajom.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#12693) Flashget válasza Ottó58 (#12692) üzenetére


Flashget
félisten

jobban írja a DL lemezeket mint a 7260.

Realme GT Master Edition

(#12694) Recyclicator válasza verybigboy (#12683) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Szívesen. (Így még örommel is, hogy nem feszít az időhiány.) Kaptam már kérdésemre választ Tőletek -úgy is-, hogy más tette fel.

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12695) Recyclicator válasza M107 (#12685) üzenetére


Recyclicator
csendes tag

Köszönöm a kiegészítést!
Elnézést kérek a duplázásért. Közben leidőzitett, és szerettem volna kiegészíteni. :
Mindig bennem a fenntartás, hogy más hardver-szoftver -környezetben jobb eredmények születnének. Mindig hozzáteszem, hogy átalakitóval laptopon írok, XP SP3 oprendszeren. De, arra mindenképp bizonyíték; hogy legalább így meg lehet írni. Akármivel is.

((((Ezeket a jövőben már nem fogom ismételgetni : Az alaplapi vezérlő itt is biztosan meghatározó. Az előző HP 550 bizonytalanul detektálta-"elejtette" az USB-s eszközöket, ha mindhárom foglalt volt. Tartogattam mellette egy DELL Latitude D620-ast....Gyorsan elmondom...nem a tárgyhoz tartozik...Talán nem nagy vétek, és a laptopok megbízhatóságát igazolhatja. Linux-ot szerettem volna párhozamosan. De a feleségem D600-as laptopja kiszenvedett a nyári melegben. Megkapta a HP-t, én pedig lóhalálában segítettem pályán maradni a D620-ast. Előző tulajdonosa kényszeresen darabokra szedte, levakart róla mindenféle címkét és feliratot; mondván : hamisítvány. A kitépett és tönkretett részeit vásárolva pótoltam. Tetszett a tervezési és az anyagválasztásban is igényes precizitás, és nem akartam, hogy bontásra kerüljön. A HP-t évekkel ezelótt valaki részlegesen szétverte , túlélte. Le volt védve a BIOS jelszóval , és nem volt kideríthető; hogy ki volt a tényleges tulajdonosa. EEPROM cseréje után, újra kellett formázzam részeiben, és csúnyácska is maradt.)))

Pálinkában ázott májjal. Küllők közé szorult lábbal. Vajon meddig bírom , háton? Útközépen fekve, nyáron. P

(#12696) dozó válasza Kcsabi (#12690) üzenetére


dozó
tag

Kipróbáltam egy LG GSA 4163B - vel is 8X írás siralmas

Eddig nálam még a LG GSA 4167B hozta a legjobb eredményt, mint azt már korábban linkeltem.

(#12697) pami5


pami5
aktív tag

Minden fórum tagnak Boldog Új Évet Kívánok! :R

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#12698) dzsanni94


dzsanni94
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy a mostani játékokat Xbox360ra új dvd író szükséges vagy jó a régi hozzá?
A régi egy Asus DRW-2014S1T típús

(#12699) jeni válasza dzsanni94 (#12698) üzenetére


jeni
félisten

Hello

LITE-ON iHAS 124-19B iXtreme Burner MAX fw.-el XBOX 360 - XGD3 Ready (DL 8,7 GB!!!)

Erre a verybigboy tudná a választ annak függvényében,hogy nekem is Xbox 360 van itthon,de nincs kilőve
átdolgozott LiteOn írót ad el ami alkalmas Dual layer 8,7GB lemezek megírására!

(#12700) dzsanni94 válasza jeni (#12699) üzenetére


dzsanni94
csendes tag

Köszönöm a választ
És B.U.É.K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.