Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13051) M107 válasza Kcsabi (#13047) üzenetére


M107
addikt

:R

Sok mai lemez megirigyelhetné ezt a minőséget :P

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13052) Kcsabi válasza M107 (#13051) üzenetére


Kcsabi
tag

Van még belőle pár henger, bontott meg csomagolt is, de amilyen nagy sűrűséggel írok lemezeket, kitart még jó pár évig.
Pedig nagy részét már elpasszoltam, túl sok volt.
Összehasonlítás Kprobe és Nero CD-DVD Speed
Ugyanaz a lemez, INFOME R30 8X kedvenc Pioneer 216L írómmal írva.

(#13053) Daywalkerke válasza Flashget (#13041) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Sorry, hogy nem válaszoltam, de nem voltam gépközelben.
Tegnapi nap egy haverom laptopjában lévő Samu íróval teszteltem a lemezt és azon is hasonló eredményt adott, úgyhogy úgy néz ki, hgy vagy az image fájl a hulladék vagy a lemez, csinálok még pár új írást más tartalommal és másik lemezre és tesztelem is őket és majd beszámolok a fejleményekről, csak mostanában munka miatt egyáltalán nincs időm rá.

(#13054) Daywalkerke válasza Flashget (#13041) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Volt egy kis időm, úgyhogy kiírtam IMGBurn(OPC:ON) egy 3 DivX féjlból szintén IMGBurn-el létrehozott iso fájlt eredeti TYG03 alapú Verba lemezre 8x sebességgel Optiarc AD-7200A íróval, majd ezt teszteltem a Samsung SH-224DB íróval Kprobe és Nero progikkal is, itt vannak az eredmények:

Kprobe teszt

Nero teszt

Ahogy látható nagy különbség nincs a két eredmény között, és az image fájl sem lehet most a hibás, úgyhogy nem tudom, hogy mi lehet, mert az szerintem lehetetlen, hogy egy ilyen író egy ilyen jó lemezt ilyen szarul írjon meg, úgyhogy szerintem a Samsung SH-224DB vagy nem alkalmas tesztelésre, vagy én fogtam ki egy selejtet.

(#13055) Kcsabi válasza Daywalkerke (#13054) üzenetére


Kcsabi
tag

Na, szóval először is nem kell létrehozni ISO-t, hanem fájlok hozzáadása menüben belehúzod az avikat.
Próbáld meg a másik íróval írni, attól, hogy nagy neve van az Optiarc AD-7200A-nak nem biztos, hogy a te íród jó.
Lehet a fej koszos(megtakarítod óvatosan), lehet a kábel hibás, ha jó a lemez minősége, akkor ez az író meg kellene írja jól a lemezt.
Ha minden lemezt ilyen minőségben ír, akkor ott probléma van.
De nem a tesztelő író a problémás, hanem az amivel írtál(szerintem).
Ez eddig eszedbe sem jutott??
Írjál a Samsung SH-224DB-vel és nézd meg!

(#13056) Daywalkerke válasza Kcsabi (#13055) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Szerintem NEM ADTAM OKOT rá, hogy így beszélj velem, és ezután megkérlek, hogy ne adj nekem semmilyen tanácsot és pláne NE UTASÍTGASS!

(#13057) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Leteszteltem ugyanezt a tegnap Optiarc AD-7200 íróval megírt TYG03 MID-es Verba lemezt egy külső BD íróval, itt az eredmény:

teszt

Ahogy látható a lemez ennél a tesztnél teljesen más(jobb) eredményt adott mint a tegnapi Samsung SH-224DB íróval készült teszt, tehát ez is bizonyítja, hogy az SH-224DB író vagy nem teszt képes vagy én fogtam ki egy selejtet.

(#13058) fer válasza Kcsabi (#13052) üzenetére


fer
őstag

Akkor még maradt Philips lemezed?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#13059) jeni válasza Daywalkerke (#13057) üzenetére


jeni
félisten

Üdv
Kcsabi nem is bántott meg téged,csak segíteni akart,arra utalva,hogy bebizonyosodj meg arról,hogy egy másik íróval megírt lemeznél is rossz teszt eredményt kapsz-e a Samsung íróval tesztelve?
Még a világ legdrágább autója is elromolhat,és el is romlik.

a másik megoldás,hogy a Sony írót berakod egy másik gépbe és ott írod meg a lemezt,bár ennek nem sok értelme van,mert vagy működik vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#13060) Kcsabi válasza fer (#13058) üzenetére


Kcsabi
tag

Persze, csak ezek bontottak, mert megnézegettem a sorozatszámokat.
Pár 100 db.-om maradt azért még.

Jeni, köszi, sajnos ezt a segítő szándékot meg is kell érteni, ez meg nem mindenkinek megy.

(#13061) pami5


pami5
aktív tag

Egy 2010. márciusi lemez átírása AD-7203A, 6x, mai teszt:

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#13062) Darthforce92


Darthforce92
tag

Sziasztok! Erről mi a vélemény : LINK ? Mitől lehet ilyen olcsó?

(#13063) smiti válasza Darthforce92 (#13062) üzenetére


smiti
addikt

Az minden csak nem olcsó. Van ott Sony is 46 Ft.-ért.

(#13064) Darthforce92 válasza smiti (#13063) üzenetére


Darthforce92
tag

Szomszédnak kell esküvői videókhoz , szóval mindenképpen nyomtatható kell. Véletlenül nem cd-t néztél?

[ Szerkesztve ]

(#13065) smiti válasza Darthforce92 (#13064) üzenetére


smiti
addikt

Bocsáss meg, elkerülte a figyelmemet, hogy nyomtatható. :R

A Sony nem cd lemez, hanem akciós.

(#13066) Darthforce92 válasza smiti (#13065) üzenetére


Darthforce92
tag

Semmi gond. Szóval szerinted a célra megfelelne? A minőség fontos szempont mivel esküvői videók kerülnek majd rá.

(#13067) smiti válasza Darthforce92 (#13066) üzenetére


smiti
addikt

Elvileg megfelelhet, de én már nem vagyok biztos benne, hogy létezik még normális írható DVD lemez amit emberi áron meg is lehet kapni.

Mondjuk ahhoz a Maxellhez képest amit ma kaptam annál azért elképzelhető, hogy fényévekkel jobb.

Álljon itt elrettentésül a mai 2 db lemez eredménye. Maxell 16X Ritek F1 middel.

12X írás:

8X írás:

Mindenkinek javaslom ezeket nagy ívben elkerülni.

(#13068) Flashget válasza smiti (#13067) üzenetére


Flashget
félisten

maxellt már 3-4 éve is kerülni kellett nem hogy most.

Realme GT Master Edition

(#13069) Flashget válasza Darthforce92 (#13066) üzenetére


Flashget
félisten

az ilyen családi eseményeket több lemezre és más tipusokra kell menteni. pénzt meg nem sajnálva rá még 140Ft-os DVD sem drága.

Realme GT Master Edition

(#13070) Darthforce92 válasza Flashget (#13069) üzenetére


Darthforce92
tag

Nem saját család, munkához kel lakkor így mondom.

(#13071) speedbor válasza Darthforce92 (#13062) üzenetére


speedbor
csendes tag

Az attól ilyen olcsó, hogy épp akciós, csak ezen a héten

Amúgy ellenőriztük jelenleg taiwani gyártású van készleten, ami még nem teszi ajánlott kategóriává de jobb mint a kínai vagy indiai gyártmányok

esküvői videókhoz fotókhoz én személy szerint saját tapasztalat szerint ezt tudom javasolni. a jelenleg kapható nyomtatható lemezek közül ár minőség arányban a legjobb lemez.

vagy mivel gondolom a végtermék árát nem +-50 forint fogja befolyásolni az eredeti japán jvc pro szériát tudom még ajánlani: ITT

vagy a nedvességet jobban tűrő: EZ

még mielőtt vki azzal jönne, hogy persze, hogy a legdrágábbat javaslom, elárulom, hogy a legalacsonyabb haszonkulcs a legdrágább lemeznél van

itmedia.sk

(#13072) Darthforce92 válasza speedbor (#13071) üzenetére


Darthforce92
tag

Köszi a választ, a verbatim tökéletesen meg fog felel már tegnap meg is rendeltem

(#13073) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Régi, nagyon karcos zenei audio CD-imet szeretném átírni ezért érdeklődnék, hogy melyik a legjobb minőségű, audio CD másolásra alkalmas CD lemez? esetleg van az írható CD-knek is külön topicja? Mert sajna nem találtam meg.

(#13074) Kcsabi válasza Daywalkerke (#13073) üzenetére


Kcsabi
tag

Egy ismerősöm Fuji CD-R Audio Pro Jewel Case-t használ, mondjuk ő Plextor Premium CD íróval ír.

[ Szerkesztve ]

(#13075) Daywalkerke válasza Kcsabi (#13074) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Sajna ilyet it-nél nem lehet kapni, ő hol veszi? Más lemeztípus ajánlat ami it-nél is van?

(#13076) winhate válasza Daywalkerke (#13075) üzenetére


winhate
őstag

Verbatim CD-R 52x 50cake AZO CRYSTAL

[link]

Verbatim CD-R 52x 10cake AZO CRYSTAL

[link]

Mar csak par szaz db van :Y

Nekem nagyon bevallt.

[link]

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#13077) speedbor válasza Daywalkerke (#13073) üzenetére


speedbor
csendes tag

Fuji érkezik a héten. Tehát én továbra is azt javasolnám

itmedia.sk

(#13078) NoroKings


NoroKings
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom hogy jó helyen járok-e de van nekem egy iHAS 124-19B Burner max FW-s íróm és szeretnék XDH3 as játékokat kiírni. Nekem még nem nagyon sikerült. Valaki tudna segíteni az ABGX és az IMG Burn helyes beállításáról? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13079) zedcon válasza M107 (#12902) üzenetére


zedcon
tag

"A legjobb dvd-lemez amúgy is az U.A.E Verbatim DVD+R

Nincs s nem is lesz nála jobb lemez, aki mást mond, az hazudik. Giotin alá is feküdnék az igazamért ez ügyben."

Légyszi mutass róla írástesztet, mert a szó nem ér semmit bárki mondja is!
Köszi.

Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

(#13080) fer válasza zedcon (#13079) üzenetére


fer
őstag

Tessék, nálam ezt produkálta az U.A.E. Verba!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#13081) Flashget válasza zedcon (#13079) üzenetére


Flashget
félisten

használd a keresőt..2011-ben voltak tesztek róla és valóban nincs jobb lemez tőle.
sajna nem sokat gyártottak belőle valszeg nem érte meg a gyártási ár miatt, mert a fele annyiba kerülő maxell és hulladék társaira nagyobb volt a kereslet és fele annyiba került a gyártása.

Realme GT Master Edition

(#13082) M107 válasza fer (#13080) üzenetére


M107
addikt

:R

Itt, egy régebbi testem, de ha beírod a gyors keresőbe : M107 talász több Verba UAE testet is.
Vagy csak annyit : Verbatim UAE
[link]

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13083) M107 válasza Flashget (#13081) üzenetére


M107
addikt

:R

Flashget nagymester :U ;)

A dvdírás s írók itteni egyik legnagyobb nagykövete :C :C

De itt van még :

- Kicsirigó
- Verybigboy Akivel már találkoztam, és az egyik legkorrektebb volt velem soha nem feledem s köszönöm.
- Jeni
- Pami
- Ottó
- Kcsabi (B](Köszönöm, a Plextor PX-712A írót és minőségi Philips lemezeket)
- GG72 A BD fórumban

:DDD :DD :D

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13084) fer válasza M107 (#13082) üzenetére


fer
őstag

Miért kellene keresnem?, most raktam be egy képet róla!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#13085) M107 válasza fer (#13084) üzenetére


M107
addikt

:R

Talán ezért :

Te írtad:
"Légyszi mutass róla írástesztet, mert a szó nem ér semmit bárki mondja is!
Köszi."

Személyem csak adott, egy támpontot, hogy élsz vele az már a te dolgod....

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13086) fer válasza M107 (#13085) üzenetére


fer
őstag

Akkor nézd meg jobban ki írta, meg mire válaszoltál!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#13087) Daywalkerke válasza speedbor (#13077) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

itmedia-nál sajna nincs Fuji és nem is lesz, de ha ismersz más oldalt ahol van megadhatnád.

(#13088) Flashget válasza Daywalkerke (#13087) üzenetére


Flashget
félisten

nézd meg az adatainál az email címet. ;)

Realme GT Master Edition

(#13089) Daywalkerke válasza Flashget (#13088) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Megnéztem, és remélhetőleg jó minőségű CD lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13090) M107 válasza fer (#13086) üzenetére


M107
addikt

:R

Bocsánat, elnézést én ütöttem el valamit, ne haragudj.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13091) verybigboy válasza M107 (#13090) üzenetére


verybigboy
senior tag

Küldtem PÜ-t M107, kérlek válaszolj!

(#13092) djculture válasza Flashget (#13068) üzenetére


djculture
félisten

Sima dvd-ben igen ujrairhatóban meg ram-ban csúcs minőség..

Én ezekre álltam át teljesen:

(#13093) M107 válasza verybigboy (#13091) üzenetére


M107
addikt

:R

Ment a PÜ

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13094) M107 válasza djculture (#13092) üzenetére


M107
addikt

:R

2007-ben vásárolt 1 és 2 oldalas lemezem Panasonic DVD-RAM Az egyoldalas 4:7GB lemezre 10x lett írva a 2 oldalas 9.4Gb lemezre, meg 1X ma, cupp-cupp gond nélkül megy s olvasható s írható.

7 évesek

Csak nem tokban van, hanem sima

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13095) djculture válasza M107 (#13094) üzenetére


djculture
félisten

Teljesen más technika mint az ujrairható lemez ugyhogy még 30 év múlva is rajta lesz amit ráirsz:)
Nekem a mexellek váltak be vettem pár dvd tokosat azok beváltak utána hengeres kartonost rendeltem.
Eleve előnye hogy igaz lassú az irása viszont úgy működik mint a mervlemez. Akár egy darab álományt is lelehet róla törölni úgyhogy a többi rajta marad és nem kell az egészet újrairni..
Az sajnálom hogy ez a teknika nem fejlődött tovább mert simán lenyomta volna a többi ujrairható és irható médiát.

[ Szerkesztve ]

(#13096) pami5


pami5
aktív tag

Az összes fórumtársnak Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#13097) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.

Melyik az a DVD+R DL lemez, amire azt lehet mondani, hogy megfelelő vagy kiváló? Lenne néhány videó, (ballagások, esküvők), amiket szeretnék kiírni, de lehetőleg 1-2 év múlva ne menjen tönkre.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#13098) pami5 válasza Aurig@ (#13097) üzenetére


pami5
aktív tag

A sokak által ajánlott - általam is kiválónak tartott - lemez a

Verbatim DVD+R Double Layer 8x 25cake (43757) UAE (IT8747)

Valamiért az IT Media U.A.E.-ként tünteti fel, de ez "Made in Singapore" gyártmány. Jó íróval, fw-vel és megfelelő sebességgel írva minden igényt kielégít.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#13099) djculture válasza Aurig@ (#13097) üzenetére


djculture
félisten

verbatim dvd+r dl made in Singapore gyártási felirattal és csakis tokost szabad venni. A hengeresbe már a normális leszorítót is kispórolják forognak és sérülnek a lemezek..

[ Szerkesztve ]

(#13100) Aurig@ válasza pami5 (#13098) üzenetére


Aurig@
őstag

OK, köszönöm!

#13099 djculture, neked is!

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.