Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#951) t72killer válasza jozsi252 (#950) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Közben megoldódott, szimplán nem jól nyomogattam:). Hivatalos dolgok (aktiválás, és még azelőtt care, 1 kis szimulátor) megvannak, rem ma délután lesz 1 kis időm repülni is:K

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#952) twine válasza t72killer (#951) üzenetére


twine
addikt

Drakulálok a Phantomhoz ;)
Sok szép képet, és balesetmentes repülést!

Bár látom megoldódott,,,de hogy tiszta legyen....
Kikapcsolva:
egy rövid, majd utána egy hosszú nyomás ON!
Bekapcsolva:
egy rövid, majd utána egy hosszú nyomás OFF!

Kikapcsolva:
egy rövid nyomás .......Aksitöltöttség kijelzés

Hosszú, (cca. 10mp) nyomás, míg a power gomb el nem kezd villogni....Aksi állapota(avulása)
KÖnyben leírva hány led, milyen százlékot jelent!

Tessék olvasni a használati utasítást :P ;) :))

(#953) t72killer válasza twine (#952) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi Mester:R :B

Ez van, ha okosabbak az embernél a kütyüjei:(((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#954) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Apropó, jól látom, hogy a kontroller tápolja a beledugott, képernyőnek használt eszközt? Azért kérdem, mert kétféle képernyőmegoldásom van, alapban az s7e telón gondoltam tolni a bizniszt, de van egy Tab A 10.1 is a háznál. Utóbbi persze a 4x akkora felületű kijelző miatt sokkal többet eszik - így nomád felállásnál, amikor a dji cuccok töltése necces, nem biztos, hogy forszíroznám.

Más, autós töltés! Kicsit számolgattam, a mi kocsink akksija ha jól rémlik, 60Ah*12V=720Wh körül van, egy darab Phantom akksi 89Wh-ás, azaz 3db töltéssel és az inverteres veszteségekkel számítva simán felére coppanthatja az akksit, és ott marad az ember a világ végén, egy nem induló kocsival.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#955) NORBl


NORBl
aktív tag

Lehet noob a kérdés, de az gáz egy mavic-nél ha a telóm a 2.4-es freki sávot tudja csak ? Mi a külömb egyáltalán a 2.4 - 5.8 között egyáltalán ?

(#956) t72killer válasza NORBl (#955) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kültéri eszközök nagyrésze 2.4GHz-re van állítva a nagyobb hatótáv érdekében, és a házakból is inkább ez szivárog ki, lévén az 5.8GHz-et jól árnyékolják a falak. Nem beszélve arról, hogy rengeteg régi router-telefon-stb működik még, ami nem ismeri az 5.xGHz-et. Tehát 5.8GHz-en jobb esélyed van a stabilabb kapcsolatra, kevesebb interferenciára, főleg zsúfolt helyen. Lásd Magyarósi Csaba "majdnem lelépett" air-jét.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#957) petymeg válasza t72killer (#956) üzenetére


petymeg
addikt

Idegesítő ez a fickó, meg az összevágott videója. Végig se bírtam nézni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#958) t72killer válasza petymeg (#957) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jah, gyomor kell hozzá, de az infó benne van, 2.4GHz önmagában kevés:(.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#959) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ma elvileg jön az 1"-os kamerás Mavic, kíváncsi leszek, jobb lesz-e a képe a P4P-nál.

A zoom-nak semmi értelmét nem látom kicsi szenzorral, mivel a nagyszenzoros 2.3x-es digi-zoomolásával pontosan ugyanott vagyunk, mint a kicsiszenzoros gép "tele" végén, ráadásul nagy összegben fogadnék rá, hogy a zoom fényereje a hosszú végén minimum 1-2FÉ-vel gyengébb.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#960) Amarton válasza t72killer (#959) üzenetére


Amarton
tag

Én azt várom, hogy mikor lesz beépített állítható ND szűrő benne.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#961) t72killer válasza Amarton (#960) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elvileg lehet ráakasztani (persze nincs hozzá rádiós távirányítás, hogy adott szituban mennyit sötétítsen:(), csak alapvetően kétkedek ebben a szűrőfajtában, lévén 2db polárszűrőből rakják ezeket össze, ami 4db új felület - márpedig minden extra üvegfelület beleszól a végleges képminőségbe.

Ráadásul mivel ugye polár az alap, egy FÉ-t alapból buktál, ami sztem elég gáz, ha egy ilyen kicsi szenzornál+kompromisszumos lencsénél kivakarhatatlanul be van építve. Azaz ha kicsit sötétebb van, hamarabb nyomhatod f/2.8-ra a fényerőt (ahol már előjönnek a lencsehibák) és 800 fölé az ISO-t (jön a zaj).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#962) t72killer válasza t72killer (#961) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy (természetesen szabadon fel-levehető) távolról csavargatható polárszűrőt viszont tudnék értékelni:R.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#963) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

DJI event live stream.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#964) t72killer válasza t72killer (#963) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1450 EUR/$ lett a kicsike ára, enyhénszólva érdekes lesz azért ezekután a P4P v2.0 1700EUR-s árazása.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#965) Amarton válasza t72killer (#961) üzenetére


Amarton
tag

Mavic2:
Így, hogy állítható benne a blende, így már gyakorlatilag az ND szűrő kérdése is megoldódott.
4 fényérték változtatás az már igen csak jó.
Alapból egy ND4-es szűrővel gyakorlatilag a felhős és nagyon napos időben is lehet vele 50FPS-el videózni.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#966) t72killer válasza Amarton (#965) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, P4 tulajként nem is tudtam, hogy a mavicok blendéje eddig nem volt állítható :B

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#967) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

A felvételek összevágására, zene aláfestésére milyen szoftvert használtok?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#968) Sanraith válasza petymeg (#967) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Én DaVinci Resolve-ot, mert nekem is azt javasolták. :) Ingyen van és elég sokat tud.

(#969) Sugi2009 válasza petymeg (#967) üzenetére


Sugi2009
tag

Sziasztok! a már elnevezett Drónt h tudom átnevezni h a DJI Go-ban ne az elöttem használónak a neve legyen a Spark-on? Lehetséges ez vagy ha ezen a néven lett regisztrálva akkor ez így marad már?

(#970) Tibcsi68 válasza petymeg (#967) üzenetére


Tibcsi68
tag

Én a Movavi video editor 14 plust használom. Soha ezelőtt nem használtam ilyen jellegű programot, és egy néhány próbálkozás után szinte mindenre rájöttem benne!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#971) Sugi2009


Sugi2009
tag

A következőt kerdezném még.Ha szerkesztem,vágom az általam létrehozott videót,képeket a DJI Go-val akkor azt amikor lementem a telefonra nem FHD.Tehát azt kérdezném h a már szerkesztett videót h tudom eredetiben letölteni?

(#972) twine válasza petymeg (#967) üzenetére


twine
addikt

Edius8pro

(#973) Tibcsi68 válasza Sugi2009 (#971) üzenetére


Tibcsi68
tag

Ha jól emlékszek fejből, akkor a dji go appban, amikor a lejátszást indítod el, akkor van valahol egy letöltő ikon, amivel a bekapcsolt drónról (merthogy nyilván ott van tárolva az eredeti felvétel) a telefonra le tudod tölteni a felvételt, és azt tudod szerkeszteni.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#974) khorvat


khorvat
senior tag

Hi!

Egy Mavic Airrel csatlakoznék a klubhoz. Így 1 napos ismerkedés, használat után lenne pár kérdésem, hátha mások már kijárták ezeket az utakat és tudtok segíteni. :)

1. Van-e értelme megkötni 99EUR-ért a DJI Care Refresh gyári biztosítást 1 évre? Ha ez kezdőknek MUST HAVE dolog akkor pedig van-e lehetőség ezen kuponnal egyéb trükkel, ajánlás stb. csökkenteni az áron. A drón hivatalos magyar forrásból EU területre tervezve érkezett. Viszont legkésőbb jövő évben vszínű az erősebb jel miatt FCC wifi beállításokkal használnám, ami ugye garanciát befolyásolja. Ezzel együtt is lenne értelme a biztosításnak?

2. Van-e már itt tapasztalat a Care Refresh-el, mennyire akarnak kibújni alóla vagy teljesen korrektek volt-e már itt vki akinek igénybe kellett venni, mik a tapasztalatok, mennyire elégedett a szolgáltatással?

3. A gyárilag a Fly More Combo csomagban lévő Charger HUB nálatok is csak sorban haladva egyesével
hajlandó az akksikat tölteni? Ennek ez a hivatalos működése vagy egy firmware frissítés segíthetne ezen?
Apropó FW frissítés a használati útmutatóban azt írva a HUB is frissíthető erre az alján egy puha gumi alatt van is elhelyezve egy microUSB csatlakozó, ha Win10-es gépre dugom amire telepítve már a DJI Assistant 2 program, akkor viszont nem látja mint eszközt amit frissíteni lehetne vagy csak egyáltalán kezelni jelenlegi FW stb. megnézése. Gyári csomagban lévő kábelekkel próbálkozok természetesen, de más kábelekkel sem volt jó. A win 10 felismeri mint vmilyen soros portos eszköz és ennyi.

4. Szintén FW frissítés, magát a drónt a DJI Assistant 2-vel sikeresen lefrissítettem, viszont a Remote Controllert, csak a telefonon lévő DJI GO 4-el jelezte hogy van friss FW az rá is ment. Ezt az eszközt se látom a DJI Assistant 2 progival, illetve ezt a WIn10 is elsőnek felismeri telepíti, használatra késznek mondja, majd hallom a tipikus állandó USB eszköz le-fel csatlakozás hangjait, ha össze van dugva a számítógéppel, ugyanez a helyzet 2 gépen is, itt mi lehet a gond?

Egyelőre ezek merültek fel kérdésként, egy részét lehet megírom a DJI-nak is.

+1 Kijött a Mavic 2-vel párhuzamosan egy akciójuk is, amiben Mavic Air Fly More Combo mellé most ingyen Tello drónt adnak, ezt szerintetek meg lehet vhogy oldani velük, hogy a szintén 24-én hivatalos helyen vásárolt packomhoz is járjon? Azt már mégsem lenne ildomos eljátszani, hogy a 3 napos elálás keretében a már beregisztrált drónt visszaküldöm, de sok helyen már ugyanezen árban a Telloval együtt hirdetik a magyar webshopok is.

(#975) jozsi252 válasza khorvat (#974) üzenetére


jozsi252
veterán

1. Én a beaktiválás után még az első felszállás előtt egyből a DJI oldalán megvettem a Care-t. Egyértelmű hogy mindenképp érdemes megvenned! Nem tudom volt-e drónod már, ha esetleg nem akkor pedig mindenképp kössél Care-t! Viszont az aktiválás után 48 órán belül tudod megkötni, utána is meg lehet csak akkor már problémásabb, mert a videóra fel kell venni minden funkciót hogy működik és még sorolhatnám. Van egy pontos leírás A DJI oldalán a 48 órán túli Care-ről.

2. Nem szoktak szarozni vele, vízbe esés esetén is él a Care.

3. Igen egyesével tölti az akkukat!

4. Remote Controllerrel sokra nem mész ha rádugod a szgépre. GO 4-en keresztül lefrissíted aztán le van tudva az egész. Én max akkor dugom gépre az Air-t ha a vizuális szenzorokat kell kalibrálni. Amúgy a GO 4 szépen lefrissíti a drónt is illetve a távot is. Legalábbis én GO-val frissítettem, először a drónt aztán jelezte hogy a távra is van frissítés, az is lement és kész.

+1 Utólag szerintem erre nincs lehetőség. Illetve az akcióba csak adott cégek vesznek részt, még ha hivatalos forrásból veszed, akkor se az összes hivatalos helyen fog hozzá járni.

iPhone 13 Pro Max

(#976) jozsi252 válasza khorvat (#974) üzenetére


jozsi252
veterán

Illetve a charging hub-al meg ne foglalkozz csak töltési feladatot lát el, 0 értelmét látom frissíteni. Gyorsabban úgy sem fognak töltődni egy firmware frissítés miatt, mert az akkuba van az elektronika ami korlátozza a maximum töltőáramot.

iPhone 13 Pro Max

(#977) petymeg


petymeg
addikt

Van egy kis gondom. Vettem egy 64 gigas Sandisk kártyát az Airhez, olyat amit támogat. A drón látja, mégse oda ment. Ez miért lehet? Formázni kell előtte? Ha igen fat vagy ntsc? Továbbá próbáltam asteroid felvételt készíteni, de nem jó. Nem úgy jatsza le, ahogy kéne, tehát nem becsapódik, hanem tavolodik tőlem és a végen nem gömbpanoráma van hanem összevissza forog a felvétel.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#978) martinkeet válasza petymeg (#977) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Be kell állítanod a mentés helyét.
Mentés helyének beállítása

[ Szerkesztve ]

(#979) khorvat válasza jozsi252 (#975) üzenetére


khorvat
senior tag

Köszi a gyors és részletes válaszokat.
Care aktiválva biztos ami tuti. Töltő akkor marad így lényeg működik.
Promókra rákérdeztem náluk és ahogy írod ahány reseller annyi féle akció is lehet.

(#980) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Megtalálható valalahol a neten, letölthető formában Phantom 3 Pro-hoz magyar nyelvű használati útmutató?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#981) khorvat válasza Tibcsi68 (#980) üzenetére


khorvat
senior tag

Bocsi a linkért mobilról vagyok.
http://www.duplitec.hu/assets/files/duplitec-pdf/dji-phantom-3-hu-duplitec.pdf

[ Szerkesztve ]

(#982) petymeg válasza khorvat (#974) üzenetére


petymeg
addikt

Ennek így van értelme, hogy egyesével tölti, mert igy kb egy óra alatt van egy teljesen feltöltött akksid. Ha meg egyszerre töltené, akkor ugyanannyi idő alatt csak 20-30%-ra töltené fel őket. Többre mész egy teljesen feltöltöttel, mint három harmadig töltöttel. Én vettem pluszba egy negyediket is, ha már négy hely van a töltőn és három csereakksi hely a táskában.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#983) jozsi252 válasza petymeg (#982) üzenetére


jozsi252
veterán

Mehetne egyszerre is úgy hogy 1 óra alatt töltődjön fel mind a 4, csak nagyobb áram kellene neki, amit viszont ez a kis szerkezet nem lenne képes elvezetni.

iPhone 13 Pro Max

(#984) Tibcsi68 válasza khorvat (#981) üzenetére


Tibcsi68
tag

Köszi szépen, de ez a standard, ezt én is megtaláltam már, a prot keresném....

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#985) khorvat válasza Tibcsi68 (#984) üzenetére


khorvat
senior tag

Valóban rossz a linkjük, szerintem írj a duplitecnek, hogy javítsák a pro linkjét, mert szerintem meglesz nekik a jó magyar verzió is.

(#986) jozsi252 válasza Tibcsi68 (#984) üzenetére


jozsi252
veterán

Parancsolj

KATT

iPhone 13 Pro Max

(#987) Tibcsi68 válasza jozsi252 (#986) üzenetére


Tibcsi68
tag

Nem tudom megnyitni, sajna... Valami hiba történt, ez az üzenet...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#988) jozsi252 válasza Tibcsi68 (#987) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe rájöttem hogy mi a gond, nem vagy benne az adott csoportba és ezért nem tudsz hozzáférni. Letöltöttem és felraktam egy ingyenes megosztóra. Elküldöm privátban, ha esetleg valakinek kellene írjon rám, itt nem teszem közzé.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#989) Tibcsi68 válasza jozsi252 (#988) üzenetére


Tibcsi68
tag

Köszi!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#990) khorvat


khorvat
senior tag

Ki milyen fájlrendszerrel dolgozik a drónokba rakható memóriakártyák esetében?

Mavic Air-nél a gyári kézikönyv csak a FAT32-t írja, itt nem lesz gond a 4GB fájlméret korláttal?
Tapasztalatom szerint ExFAT-al is működik ezt esetleg érdemesebb használni?

(#991) Victoryus94 válasza khorvat (#990) üzenetére


Victoryus94
őstag

ExFAT egyértelműen. De ő maga is ilyenre formázza a nagyobb kártyákat :)

(#992) petymeg


petymeg
addikt

Pénteken egy jót repkedtem, minden hiba nélkül, azonban ma gondom akadt.
Először a telefon kijelzőjének képen tűnt fel, hogy a világos felületek fekete-fehér csíkosak.

Ez csak a kijelzőn jelenik meg, a letöltött képek szépek.

Elküldtem pár méter magasra a gépet és "strong aircraft interference" hibaüzenetet dobott, 30 méter magasan elvesztette a jelet.

Továbbá a controlleren nem műnődnek a programozható gombok.

Két egymástól távoli helyszínen is ugyanez a hiba, ott ahol előtte ok volt minden.

Szerintetek komoly bajok ezek, küldjem vissza a cuccot, vagy van valami reset amivel megpróbálkozhatok előtte?

Nincs kéthetes a gép 3 óra repült idővel.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#993) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindíg szenvedek a kontroller kikapcsolásával, baj, ha csak szimplán hagyom "elaludni" repülés után? A madár gond nélkül hagyja magát kikapcsolni, de a kontrollert kb csak a 20adik "nyomdmeg, várj, újranyomdmeg" próbálkozásra tudom kikapcsolni. Értemén, hogy nagyon gáz lenne, ha repülés közben véletlen kikapcsolhatná az ember, de ez így elég béna...

#992: ez nem valami zebra-beállítás? Egyébként, ha hiba lenne: firmware-frissítés, esetleg downgrade ha lehet? Valamelyik angol fórumon olvastam, hogyha egy firmware beválik, akkor érdemes letiltani a frissítést, mert szeretik elrontani a hibátlanul működő rendszert:(((

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#994) jozsi252 válasza petymeg (#992) üzenetére


jozsi252
veterán

A rácsok azért vannak a képen mert beállítottad. :) Az exponáló gomb alatt van az a kis ikon arra rá kell menned, majd a jobb szélső beállítások ikon, majd grid és itt tudod kikapcsolni.
Tegnap a K index nagyon nagy volt, azért is lehet interferencia, illetve most is 4-es erősségen van.

iPhone 13 Pro Max

(#995) usergefi válasza petymeg (#992) üzenetére


usergefi
kezdő

A fekete fehér csík feature, nem bug. Azt jelzi, hogy elvileg hol ég ki a rögzített kép, azaz lesz teljesen fehér mindenféle további színárnyalat nélkül. Ez jó segítség ahhoz, hogy változtass az expón: a shutter speed emelése biztos megoldja. Menüben is ki lehet kapcsolni ezt a fukciót, asszem zebra, vagy over-exposure névre hallgat.

Az interferencia bármitől lehet én is belebotlottam már. Általában akkor jön elő, ha nagy fémes felületek közelében repülsz, vagy pedig valami más is a távirányítónak megfelelő hullámhosszon forgalmaz. Persze ettől még lehet hiba is, de a helyedben kipróbálnám más környezetben is.

https://www.youtube.com/channel/UCOUWT6usZkzhcyJKaA3e-QQ

(#996) t72killer válasza usergefi (#995) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Interferencia témában terveztem egy hidas-folyós nagyrepülést, de a híd rengeteg vaseleme miatt be vagyok rezelve az interferencialehetőségek miatt. Egyébként az lenne a terv, hogy cimbora #1 a hídtól kb 1km-re letáborozik a madárral, én a hídon indítom a folyónézést a kontrollerrel, átrepül végig a folyó kb középvonalában, majd cimbora #2-nél, a hídtól másik irányban 1km-re leszáll. (a hídon/nálam nem landolna)

Ha nincs vészes interferencia, simán kivitelezhető lenne, csakhát ez egy csupafém függőhídnál eléggé kérdőjeles...

Nem mostani terv, majd ha túlleszek az első 100 repült órán:DD

P.S.: ha Mo.-gon is lennének ilyen komoly terveim, akkor lehet mondjuk egész hétre légtérhasználatit kérni, hogyha az adott napon rossz lenne az idő, ne ússzon el a projekt?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#997) usergefi válasza t72killer (#996) üzenetére


usergefi
kezdő

Lehet, 30 nap a max időtartam, amire kérheted.

https://www.youtube.com/channel/UCOUWT6usZkzhcyJKaA3e-QQ

(#998) jozsi252 válasza t72killer (#996) üzenetére


jozsi252
veterán

Természetesen lehet, a maximum 30 nap amennyire kérhetsz légtérhasználatit. Tehát akár egész hónapon át repkedhetsz reggeltől estig. Csak minden használat előtt be kell aktiválnod a légteret telefonon.

iPhone 13 Pro Max

(#999) t72killer válasza jozsi252 (#998) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#997: köszi:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1000) petymeg


petymeg
addikt

Köszi a válaszokat. K index.. Még nem is hallottam róla.

Az Air kontrollerén az alján a normál USB csatlakozó mire jó?

Illetve az mitől lehet, hogy a programozható gombok nem csinálják a beprogramozott funkciót, csak csipognak, ha megnyomom?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.