Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#1301) Maxximus válasza *Ropi* (#1300) üzenetére


Maxximus
őstag

nagyon jó :DDD :DDD :C

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1302) twine válasza twine (#1274) üzenetére


twine
addikt

Kár volt "kíváncsinak lenni" :(((

Most nagyon kivagyok a cégtől...(Pedig ha valaki én tényleg istenítem őket)
Eddig én még copásba nem futottam miattuk, de most az új Phantom4ProV2 Firmware-el(v01.00.20.00) jól keresztbe c0pattak... :((( :(((

Nem menti el a kbsztt kontroller az átállított stick módot....minden kikapcsolás után visszaugrik mode2-re...
Én mondjuk custom módban használom,,,,de tök mindegy mire állítja az ember,,,,mode1-3, vagy custom...kikapcs után visszaugrik az alapbeállításra mode2-re :W :W
Kő szopás lesz így melózni,,,minden kikapcs után illetve repülés előtt folyton behúzkodni a módokat...
Eltűnt a save gomb, nincs apply....csak egy reset gomb,,,,csak azt tudnám a kbsztt reset gomb mire jó hogy ott van.... :((( ha eleve magától vissza ugrik mode2-re folyton, és ezeket ugye állítani sem lehet....akkor minek reset???
Felrobbanok....
Nem most derült ez ki, már az első repülésnél észrevettem, frissítés után, és olvastam is hét közben, hogy másnál is megvan a probléma....csak valszeg kicsi a visszhangja, mert szvsz az emberek 90% mode2-ben repül....
Gondoltam, hátha frissítésnél lett valmi gond,,,,ezért ma assistantal külön ismét lefrissítettem a madarat, és külön a kontrollert,,,aztán a telefonról is töröltem a Go4-et, és ujra telepítettem, tuti ami fix alapon, minden user errort kizárva....
A dolog megmaradt....

Remélem "csak" BUG, és (minél előbb)javítják....nem pedig valami új bolondbiztos feature... :U :(((
csak félek kevés ember jelzi, a fent leírt dolog miatt.... :O
(remélem a hivatalos dji forumot olvassák a cég emberei is,,ott ketten jeleztük ezt a problémát) :U

[ Szerkesztve ]

(#1303) Maxximus válasza twine (#1302) üzenetére


Maxximus
őstag

Pont az ilyenek miatt kérdezgetem én is, hogy ki frissítette az AIR-jét...
a hivatalos DJI fórum alatt a gyári oldalra gondolsz? Hol lehet még a DJI-ról írni itthon? Ez a fórum nem nagyon pörög.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1304) t72killer válasza twine (#1302) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mintha vhogy lehetne rollback-elni a régi FW-t. Tanulság: 'ain't broke don't fix it...

#1303: ezt én se tudom, de eleve kevés az ilyen félmilliós (meg annál is drágább) madár:( Az angol fórumok (phantom/mavic/inspirepilots és a dji saját fóruma) szuper informatívak és sokszor órán belül jön a segítség egy-egy problémára.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1305) Skimaster válasza Maxximus (#1303) üzenetére


Skimaster
senior tag

Én tegnap frissítettem,repültem egyet de problémát nem tapasztaltam!
Engem továbbra is az zavar,hogy tölti a távirányító a telefont...hogy ezt miért nem vették már ki,nem értem.Kezdem nem szeretni,hogy ha le akarom venni az akkut a gépről ki kell nyitogatni,nekem ez nem kényelmes.

(#1306) Maxximus válasza Skimaster (#1305) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi az infót.
1. azt nem lehet beállítani valahol? Nekem sztm nem tölti...majd ráfigyelek legközelebb.
2. ja, ez elég macerás, ha nem így rakod el eleve.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1307) rankesz válasza twine (#1302) üzenetére


rankesz
veterán

Mé" vagy ilyen kacskakezű kakukktojás, hogy neked nem jó a Mode2... :P
Örülj h nem apple drónt vettél, megkapnád h User error, fogd másképp... :)) Így legalább van esélyed h javítják

(#1308) twine válasza Maxximus (#1303) üzenetére


twine
addikt

Igen a DJI fórumára gondolok..
Nem tudom még hol lehet írni....én halmozottan hátrányos helyzetű vagyok :DDD sem facebook, sem hasonló közösségi oldalakon nem vagyok regisztrálva....
Állítólag ott még van valami mérhető DJI közösség....

(#1304) t72killer: Persze igazad van,,,csak elhúzták a mézesmadzagot ezzel az ocusync2vel városban kevésbé fog zavarni az interferencia dologgal....
És hát bevallom,,,engem borzasztóan feszít, amikor bekapcs után látom a piros szöveget, hogy van frissítés , frissítsek..... :W Szeretek a géppel uptodate lenni....eddig nem is bántam meg....kivéve ezt az egy esetet...

(#1307) rankesz :
Ne legyél gh3tzi :D emlékezz mit lehet csinálni az ufó fejedből egy vízszintes, és egy pici függőleges vonal segítségével ;] :P :DDD
Félre a tréfát,,,,az az igazság, hogy amikor a racerrel gyakoroltam a repülést, illetve a kis kulcstartónyi e10-el kergetőzünk a gyerekkel , akkor mode2-ben repülök...
Ellenben kamerázni custom módban úgy állítom a cuccost, hogy bal sticken emelkedés illetve jobbra balra mozgás,,,jobb stickre előre hátra, illetve saját tengely körüli forgás...nekem ez vált be lassan 2éve "kamerás irányításnak"

"Kacskakezű" késett a napokban a munkahelyéről, mert már nem bírt ellenállni a reggeli pára/nap kombónak :))
kevés anyagom lett....majd ha ismét úgy állnak a csillagok gyűjtök még hozzá és befejezem...
mer'ez így csak egy semmi......
De imádom ezt a "világot" reggel kb fél-egy óra áll rendelkezésre erre,, mert után eltűnik a varázslat,,,hamar megrövidülnek a hosszú árnyékok a pára pedig pikk pakk eltűnik :(

[ Szerkesztve ]

(#1309) t72killer válasza twine (#1308) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Olvastam már rémtörténeteket FW frissítés-ügyben, és a fél-háromnegyed órán át 99%-on ülő frissítési processz se volt túl bíztató az eddigi egyetlen frissítésnél, amit a madárral megléptem. Legközelebb akkor nyúlok a FW-be, ha hackelni akarom/lesz érdemes hack, ami engedi értelmesebb +-FÉ értékek beállítását bracketingnél.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1310) Maxximus válasza twine (#1308) üzenetére


Maxximus
őstag

Jó lett ez a videó. Mivel vágtad? Használ tt valaki FILMORA-t ?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1311) puru válasza Maxximus (#1310) üzenetére


puru
senior tag

Sziasztok!
Én a telón a Quik szoftvert használom, de PC-n sajnos csak GoPro-s fájlokat enged importálni.

PC-n mit használtok, ami a Quik-hez hasonlóan szinte magától rakja össze hanggal együtt a felvételeket? :)

Köszi

(#1312) Maxximus


Maxximus
őstag

Szerintetek ez beszaggatna 2K 30 FPS-nél?
Ki, milyen kártyát használ?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1313) t72killer válasza Maxximus (#1312) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sandisk Extreme UHS-I U3-at használok, 64 gigásat, illetve azt a 16gigás karit, amit a madárral adtak.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1314) Maxximus válasza t72killer (#1313) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem is ilyen van. Az a baj, hogy kellene a Note 8-ba és a sport (sjcam 5000x) cam-ba is,venni kellene legalább még 1-et. akkor maradok ennél. Köszi.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1315) t72killer válasza Maxximus (#1314) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A samu kártyát inkább a note-ba tedd. Az nem tol ki magából 100mbps-t, ráadásul szintén samsung.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1316) forceberg


forceberg
veterán

Sziasztok!
Állásban szobahőmérsékleten mennyire merülnek az Air aksijai, avagy mi a normális önkisülés mértéke?
Egy ideje nem repültem a géppel, de már csak 2,5 pontosak gombnyomásra az aksik.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1317) Maxximus válasza forceberg (#1316) üzenetére


Maxximus
őstag

Asszem 16 nap? Magától, nem tudod állítani (Air)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1318) forceberg válasza Maxximus (#1317) üzenetére


forceberg
veterán

THX. Találtam közben aksi leírást, abban írják, hogy 10 nap után 65% alá meríti az élettartam megőrzése miatt.
Egyszer pont rajtakaptam, mikor langyos volt az álló aksi, épp akkor meríthette.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1319) martinkeet válasza Maxximus (#1317) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Be lehet állítani, hogy mennyi nap után kezdje el az önkisülést...legalább is Mavic Pro-n.

[ Szerkesztve ]

(#1320) Skimaster válasza twine (#1308) üzenetére


Skimaster
senior tag

Szép a videó! :C

(#1321) total90 válasza Maxximus (#1299) üzenetére


total90
veterán

Pedig nem, csak hozzáállás kérdése.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1322) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Egy kérdés: mi lehet az oka annak, hogy eddig a drónom (P4P) videofelvétel közben , tehát a video megállítása nélkül 5472X3078 px felbontású képeket csinált, most meg, anélül, hogy bármit állítottam volna rajta, 1920X1080-ast?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1323) t72killer válasza Tibcsi68 (#1322) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y. Időközben frissítettél firmware-t?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1324) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Vagy függ az valamitől, hogy mekkora képet csinál video közben? Mert erre vonatkozó beállítást nem találtam, illetve egyáltalán, a fénykép méretére vonatkozót sem, csak a video méretét tudom állítani...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1325) Tibcsi68 válasza t72killer (#1323) üzenetére


Tibcsi68
tag

Szerintem igen... Nem mondod, hogy az k...rta el???

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1326) t72killer válasza Tibcsi68 (#1325) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Simán lehet... Én mondjuk RAW párti vagyok és inkább megállok a madárral fotózni vagy futok egy külön fotós kört.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1327) KovA


KovA
tag

Sziasztok,

Alig 3 órája kaptam egy levelet a DJI-tól, hogy most könnyedén lehet Care-t intézni ha túlcsúsztál a 48 órán.
Az én Sparkomon nincs Care, és már jó pár hónappal túlcsúsztam a 48óran :D de lehet megpróbálom majd ha az idő is engedi.

Esetleg valaki próbált már így Care-t venni ?
Missed Out on DJI Care Refresh? Hurry and Get it Now!

https://kova.hu/konfig

(#1328) Tibcsi68 válasza t72killer (#1326) üzenetére


Tibcsi68
tag

Visszatettem az egyel előbbi firmet, és maradt minden, sajana...
Ha a videofelbontást 4K-ra állítom, a képfelbontás is nagyobb lesz!
Külön a képfelbontást nem lehet állítani?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1329) twine válasza bLaCkDoGoNe (#1007) üzenetére


twine
addikt

"Utolsó pillanatokban" csak sikerült megrepülni a szigetcsúcsot....elvileg a napokban már emelkedik a vízszint...ki tudja mikor lesz ismét ekkora....
Szóval én is "beálltam a sorba"...pár Kisoroszi videó már van a youtube-on...
Nemsokára lesz még egy.... :DDD
De egyelőre még csak drive:
Kisoroszi-szigetcsúcs

Üdv
T

(#1330) twine válasza twine (#1329) üzenetére


twine
addikt

Youtube_Kisoroszi_szigetcsúcs...ha valakit érdekel... :B
Mert a fenti drive-os linket megszüntetem...

(#1331) Maxximus válasza twine (#1330) üzenetére


Maxximus
őstag

ez igen :K :C
mivel készítetted? air?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1332) rankesz válasza Maxximus (#1331) üzenetére


rankesz
veterán

P4pro 2.0 ha jól tudom...

Twine: nice :R

(#1333) Skimaster válasza twine (#1329) üzenetére


Skimaster
senior tag

Jók a videóid,csak szerintem hosszúak,ugyan arról a témáról nehéz nem ugyan azt filmezni több percen át,mindegy hogy más a látószög vagy az irány!A vágás viszont tök jó,azt nekem is meg kellene tanulnom így! :C

(#1334) twine válasza Maxximus (#1331) üzenetére


twine
addikt

Igen, ahogy "UFO" topictarsunk írta P4PV2 volt a gép!
Köszönöm mindenkinek a véleményt,és kritikát :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1335) Maxximus válasza twine (#1334) üzenetére


Maxximus
őstag

Milyen progival vágtad?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1336) twine válasza Maxximus (#1335) üzenetére


twine
addikt

Edius pro8 (legal) bár hozzáteszem, mivel semmilyen maszkolas vagy ilyesmi nincs a klipben, bármilyen sokkal egyszerűbb progi is megfelel egy ilyen klip vágására....

[ Szerkesztve ]

(#1337) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Hol lehet jó minőségű csendes propellert kapni P4P-hez?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1338) Maxximus válasza twine (#1336) üzenetére


Maxximus
őstag

Az igen... :K . Gondolom még a NEO-t ami már nincs,de az is k. drága volt sztm...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1340) twine válasza Maxximus (#1338) üzenetére


twine
addikt

Nem a NEO-t használom, hanem a "nagytesót"... ;)
Évtizedekig ismertem és használtam az internet legmélyebb bugyrait ahol fellelhető volt minden, "amiért fizetni kell, de nem kell...." :DDD :B

Aztán ahogy az embernek napi szinten szüksége lesz ezekre a szoftverekre, később még pénzt is keres vele, egyre kényelmetlenebbé válik a frissítések hiánya, az idő amit a frissebb törések felkutatásával tölt, a vírusirtó állandó riasztásai, az ebből adódó para, hogy megmarad e a nyersanyag a gépen vagy kapok e egy "zsaroló vírust" és b@szhatom az egy hétig forgatott nyersanyagot stb.....

Szóval az ember egy idő után elkezd saját zsebből költeni a szoftverekre, ha szerencséje van és kiharcolja a munkáltató is segít benne.....
Így egy idő után összejönnek azok a legális szoftverek...
Hogy mi a drága, teljesen relatív...bármely "kétkezi" szakmát végző szakember "fegyvertárában" ott vannak a 150-200.000.-Forintos kézi gépek,,,,legyen az asztalos, villanyszerelő, vagy bármilyen kivitelező...

Ehhez képest az egyik legkomolyabb vágóprogi a Premiere havi 8000.- forintért a tiéd lehet, ami folyton up to date, és egyéb kényelmi szolgáltatások is járnak mellé...

Valszeg ha végre eljön az idő és gépet váltok, megveszem ezt a csomagot is....(Ediusnak nincs akkora gépigénye mint az adobe cuccainak)
őszintén,,mi minden másra költünk el havonta 8rugót?

Ezek mellet pedig azt mondom, aki nem keres vele pénzt, és csak hobbizik otthon "csendesen", azt meg a kutya nem fogja sanyargatni, mivel és hogyan vág.....vagy mi van otthon a gépén....
Ennél többet ez utóbbiról nem mondok mert ellenkezik a fórum szabályzatával, és "felbujtásnak" minősülne :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#1341) twine válasza drmuco (#1339) üzenetére


twine
addikt

Igen láttam,,, :R (talán mindet a témával kapcsolatban:DDD ) ezért is mondtam, hogy "beállok a sorba" :))

[ Szerkesztve ]

(#1342) Maxximus válasza twine (#1340) üzenetére


Maxximus
őstag

Abszolút igazad van. Én soha nem vágtam még. Az ipaden fent van a iMovie, most a Filmora free-t kezdem használni, pedig "lehúzható" lenne, de én is végeztem nagyjából ezen megoldásokkal,pont az áltlad leírtak miatt. Nem, a 8 rugó nem sok,de kb év végén az a 2-3 hét lesz időm egész évben ,hogy foglalkozzak ilyenekkel, nekem még a havi 8 is sok ilyen szempontból. (Az a drága amit nem használ az ember)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1343) twine válasza rankesz (#1307) üzenetére


twine
addikt

A sok "kacskakezű" hisztije meghallgattatott:D :P

New Phantom 4 Pro V2.0 Firmware Released
DJI SUPPORT·WEDNESDAY, OCTOBER 24, 2018
Overview
Date: 2018.10.24
Aircraft Firmware: v01.00.22.00
Phantom 4 Pro V2.0 Remote Controller Firmware: v01.00.22.00
Phantom 4 Pro+ V2.0 Remote Controller Firmware: v01.00.01.00
DJI GO 4 App iOS: v4.3.3
DJI GO 4 App Android: v4.3.2

What’s New?
Optimized the sensitivity of the remote controller's right stick when adjusting camera parameters.
Fixed an issue where after restarting, the remote controller automatically reset to Mode 2 even if the remote controller was set in a different mode.

Ismét öröm és boldogság :C

[ Szerkesztve ]

(#1344) kpal válasza Maxximus (#1287) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is Note 8 + Air van ;) :K

(#1345) Maxximus válasza kpal (#1344) üzenetére


Maxximus
őstag

És minden rendesen műxik? Wifi nem vált vissza EU-ra? Te frissítettél már 0.500-ra?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1346) forceberg válasza Maxximus (#1345) üzenetére


forceberg
veterán

A FW-t feltettétek a legújabbat?
A WiFi CE nem a Go-tól függ?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1347) kpal válasza Maxximus (#1345) üzenetére


kpal
veterán

Igen minden hibátlan . Azt az Eu-s dolgot nem tudom mert nem próbáltam még.

(#1348) twine


twine
addikt

Introducing DJI Flight Simulator :Y

Nem aprózták el...:
Minimum setup:GTX1050ti :O :O
Akkor ezen biztos nem fogok egyelőre játszani...

[ Szerkesztve ]

(#1349) total90 válasza twine (#1348) üzenetére


total90
veterán

Mavic Pro nem kompatibilis, legalább Air vagy annál újabb kell neki, szerintem ez nagyobb gond.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1350) twine válasza total90 (#1349) üzenetére


twine
addikt

Ez még simán változhat,,,úgy látom elég friss a dolog....gondolom kiforja magát....
Ezzel szemben nekem sok penzembe kerülne egy "recommended setup" :(

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.