- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fuhur
kezdő
válasz
forceberg
#8482
üzenetére
Azt kell mondanom sajnos, hogy a vicc nem is annyira vicc

Nálunk (nem mondom, hogy melyik Magyar település) a jegyző írásban volt képes kijelenteni, hogy a település szempontjából az az ingatlan tulajdonos a legjobb, aki rendelkezik itt ingatlannal ezért kivethető rá helyi adó, de nem lakik itt, így a településnek kiadása a tulajjal kapcsolatosan nincs. Na ez milyen?

Szóval, ha külföldi ide jönne drónozni, akkor vagy repít és nincs semmi, vagy "fülön csípik" és jól meglepődik, mert a külföldi biztos tömve van lével, így fizetőképes
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Különben én úgy gondolom, hogy ez a drón mizéria is le fog csengeni. Valahogy úgy, mint a "kém" eszközök körül jó pár éve kipattant túlkapások. Csak emlékeztetőül: meghurcoltak jó pár szerencsétlent, aki Kínából rendelt kis kamerát, amire kicsi kínai tisztán marketing megfontolásból nagy betűkkel ráírta, hogy "spy cam". Na ettől aztán jött az, hogy titkosszolgálati eszköz birtoklásáért ennyi meg annyi a büntetési tétel. Miközben ezek akkor is és ma is játékok voltak. Csak mára már elült ez a hülyeség is.
Új hozzászólás Aktív témák
Egyéb, hasonló témájú topikok:
● Quadkopterek, felső tagozat
● Fimi drónok
● Drón topik
- 187 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5070 (ELKELT)
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4254,100% Akksi
- Bomba ár! Dell Latitude 5420 - i5-1145G7 I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4496
- Asus VivoBook W11 Laptop
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

