Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#3501) MR007RM válasza MlbMatic (#3500) üzenetére


MR007RM
addikt

Isten őriz hogy korlátok közé szorítsam magam, majd ha önmagam ellensége leszek. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#3502) MlbMatic válasza MR007RM (#3501) üzenetére


MlbMatic
tag

:) ebben is van valami :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#3503) Revoltek


Revoltek
aktív tag

A myactioncam.hu oldalon megvettem a Care szolgáltatást a Minihez. Emailben küldik a kódot automatikusan vagy komolyan be kellene mennem érte a boltba, ezzel kicsúszva a 48 órából? Bankkártyával kifizettem a vásárlást.

(#3504) jozsi252 válasza Revoltek (#3503) üzenetére


jozsi252
veterán

Kódot kapsz. Amivel össze tudod kötni a gépeddel a DJI oldalán. Amúgy a DJI oldalán is meg lehet venni, én ott szoktam. Sokkal egyszerűbb mint közbeiktatni egy viszonteladót. Rá kell menni arra a Care-re amit szeretnél venni, beírod a gép sorozatszámát, majd utána vásárlás. Netto 1perc az egész. Nyilván neked már nem játszik, de aki szeretne venni az a DJI Store oldalán pillanatok alatt meg tudja venni.
Viszont arra figyeljetek oda hogy a régiónál Magyarország legyen kiválasztva jobb fent!

iPhone 13 Pro Max

(#3505) Revoltek válasza jozsi252 (#3504) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Hát már bánom, hogy nem a DJI oldalán csináltam, de nem akartam beleszaladni, hogy elkúrom a régiót vagy bármi egyébbe. Viszont jó lenne ha küldenék emailben a kódot, mert délután kiszaladok a 48 órából.

(#3506) jozsi252 válasza Revoltek (#3505) üzenetére


jozsi252
veterán

Utánakérdezek neked pontosan, de én úgy tudom hogy mailbe küldik. Viszont ugye a gond ott kezdődik hogy hétvégén nincsenek, és ha nem automatán működik ez a rendszer náluk akkor nem is tudják feldolgozni a rendelésed csak a következő munkanap.
Én a következő 3 dolgot tudom tanácsolni.
- pár órával a 48 óra előtt ha még mindig nem kapod meg akkor vedd meg a DJI oldalán
- 10-18-ig vannak nyitva, szigorúan 10 környékén hétfőn egyből csörögj rájuk hogy nem kell a care neked, küldjék vissza a pénzed, mert az a baj hogyha már elküldték az aktivációs kódot akkor nem adnak vissza pénzt mert a kódot kiadták
- ha közbe megérkezik a kód akkor kicsivel olcsóbban el tudod adni aprós oldalakon.
Illetve van egy bónusz 4. lehetőség csak az szívással jár. 48 óra után is lehetséges aktiválni a Care-t, csak akkor videóra fel kell venni a megadott procedúrát ami a DJI oldalán fent van, lényege az neki hogy meg kell mutatni videón hogy a géppel minden rendben van, és ezt be kell küldeni a DJI-nak, majd ők aktiválják a care-t. Ez hosszabb folyamat.

Jah tudom szívás, de nagyon más lehetőségeket nem látok. :(

iPhone 13 Pro Max

(#3507) Logitech válasza jozsi252 (#3494) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nekem a jelerősséget általában úgy mutatja, hogy fullon van, aztán hirtelen leugrik 1 csíkra, és piros lesz, nincs az, hogy fokozatosan csökkenne.

(#3508) jozsi252 válasza Logitech (#3507) üzenetére


jozsi252
veterán

Van ez a fajta booster - [link] nem volt még rá szükségem, de azért kíváncsi lennék rá hogy javít-e valamit a jelerősségen. Lehet majd egyszer ráveszem magam aztán rendelek. Sötétedett tegnap, de majd ma megint tesztelem hogy mit tud. Bár nekem ez a 500-1000m környéke is elegendő szóval én még mindig azt mondom hogy számomra megfelelő. Ugyanott repülve CE-ben az Air volt hogy hamarabb eldobta a jelet, mint amerre tegnap repültem.
Azt már meg se említem hogy az Air azért panaszkodott interferenciára, meg néha szívás volt kalibrálni az iránytűt, a Mini-nél egyelőre ilyenbe nem futottam bele egyszer sem.

iPhone 13 Pro Max

(#3509) ZoZoˇˇ válasza jozsi252 (#3508) üzenetére


ZoZoˇˇ
tag

Ez a booster vajon használ valamit :) ?
Vagy csak dísznek jó . Van valakinek tapasztalta ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/horvathphotography524/

(#3510) Tibcsi68 válasza NORBl (#3482) üzenetére


Tibcsi68
tag

Nekem egy 9, 7-es ipadem van, és az épp belemegy, a tartó maxra ki van húzva, tehát szerintem ennél nagyobb nem megy bele.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#3511) jozsi252 válasza Revoltek (#3505) üzenetére


jozsi252
veterán

Venned kell sajnos máshonnan, munkaidőben fogják csak feldolgozni! :((( Nem tudom hogy mért nem írják ki a Care leírásához, mert aki hétvégén fut ki a 48 órából és már ki is fizette, annak kellemetlen.

ZoZoˇˇ
Netes tesztek alapján volt akinek 100m pluszt adott de volt akinek 1-2 kilométer egy Mavic Pro-nál. Szóval igen, helyzetfüggő de nem csak annyit ér mint halottnak a csók. Ebay meg hasonló oldalakról "fillérekért" lehet venni.

iPhone 13 Pro Max

(#3512) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Megvettem a dji oldalán, tök egyszerű volt. Csak a gép sorozatszáma kellett nekik és már aktív is. Írtam a myactioncamnek egy szép emailt, amiben lemondtam a rendelésemet és megkértem őket, hogy tegyék vissza a pénzt a kártyámra.

(#3513) Logitech válasza jozsi252 (#3508) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ma olyan helyen, ahol kb csak fák vettek körül, egyik irányba 120 méter, másik irányba 270 méter múlva vesztette el a jelet, viszont egy teljesen sík, akadály nélküli terepen 1343 méterre ment.

(#3514) sityupityu válasza Logitech (#3513) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez a kis drón szerintem akkor lenne az igazi, ha valahonnan be lehetne szerezni a másik távval, vagy csak magát a távot...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3515) NORBl válasza KillHates (#3495) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi szépen!

(#3516) MR007RM válasza sityupityu (#3514) üzenetére


MR007RM
addikt

Vagy talán ezt? Bár elég borsos az ára.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#3517) jozsi252 válasza Logitech (#3513) üzenetére


jozsi252
veterán

CE-be ugyanazon a helyen szerintem az Air se tudna többet. Amúgy félek tőle hogy most már a drónok így fognak a DJI-tól kijönni, hogy régiókra lesz osztva hogy ki mit kap. Sajnos a Mini az első aminél alkalmazzák.

MR007RM
A Smart Controller csak Mavic 2 géphez jó.

iPhone 13 Pro Max

(#3518) tirszin válasza ZoZoˇˇ (#3509) üzenetére


tirszin
senior tag

Bármi reflektáló felület jó és segít az antenna mögé téve 0.5, 1, 1.5, stb. hullámhossznyira. Mert onnan visszaverődve az antennáról közvetlen lelépő jellel fázishelyesen fog találkozni. Ha oda (mögé) kerül a tablet, vagy akár a saját tested, azok erősítenek a jelen, az előre felé irányban. Ez nyilván igaz a kisugárzott és a vett elektromágneses hullámokra is.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3519) Al Capone válasza Logitech (#3513) üzenetére


Al Capone
tag

Basszus, tényleg ennyire befolyásolja mindenféle "tárgy" a jelet? Nagyon nagy különbségnek tűnik az 1 km differencia.
Segíthet ezen mondjuk a korábban linkelt booster?

(#3520) tirszin válasza Al Capone (#3519) üzenetére


tirszin
senior tag

Eggyel lejjebb írtam le. Naná, hogy segíthet egy fém reflektáló (hangzatos néven: booster).
Közel mikrohullám, visszaverődik szinte bármiről. Persze, hogy befolyásolja minden útjába kerülő tárgy.
Külső antennás Wifi-nél sokszor használtam, úgy rémlik, 3 vagy 6 cm-re kellett tenni az antennától. A használhatatlan, szakadozó kapcsolatból egy stabilat varázsolt.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#3521) Al Capone válasza tirszin (#3520) üzenetére


Al Capone
tag

:R

(#3522) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Repkedtetek a mai jó erős szélben? Én néha úgy éreztem a Minivel, hogy egy métert előre, kettőt hátra és egyet meg oldalra megyek...
Ráadásul fel is dobott a szél egy fára, amikor jöttem haza, hogy landoljak... Felmentem érte, mert hát csak pénzt adtam érte... Úgy érzem, hogy a Care is jó döntés volt. Mellékelek egy képet a fáról. Inkább bekarikáztam a képen, mert elég mini a drón :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3523) forceberg válasza Revoltek (#3522) üzenetére


forceberg
veterán

Sry, de ez nem a szél hibája :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#3524) Revoltek válasza forceberg (#3523) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Én voltam a hülye, hogy ott repkedtem mellette, de azt elhiheted, hogy nem vezettem bele a fába direkt. Egyébként semmi baja nem lett, és ezt csak a szerencsének köszönhetem. :))

(#3525) sityupityu válasza Revoltek (#3522) üzenetére


sityupityu
veterán

Úh, akkor a napi testmozgás is megvolt. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3526) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Szombaton en is pofara estem a Mavic 2 Zoom-al... :W
Felmentunk ide a Navacerrada-ra, megjott az elso ho, aztan repultem egy kicsit. Marha jo volt. Visszafele megalltunk egy kis kutnal ugy 1800m magasan, mondom megyek meg egyet a varost levideozom, meg a felhok is eppen felettunk voltak.
A vegere akartam csinalni egy spiralt a kutrol... 39m-re olyan 30meter magasan megpuszilta egy fa tetejet... pont a vegen a quickshotnak... de en voltam a f@sz termeszetesen, mert nem nyomtam a leallitast, pedig lattam, hogy kozel a fa...
Nem lett meg a kicsike... Fel meteres ho mindenhol...

Otthon este kielemeztem a felveteleket es a koordinatakat. Ma reggel visszamentem es ott volt 2meterre a GPS koordinata-tol a hoba belefurodva, alig vettem eszre (kb masfel orat kerestem)
Az egyik propeller leesett es az akksi is kb 1 meterre volt a drontol.
Egy egesz ejszakat toltott a hoban...de valoszinuleg ez volt a szerencsem!

Mivel a hoba esett ami kb 40centi volt, egyetlen egy karcolas sem esett a gepen... 3 lapat serult, gondolom amikor elkapta a faagakat... Ugy kellett kiasnom a hobol, de nem ment bele a viz, mert fagyott... csak kivulrol erte.

Ma delutan lecsekkoltam minden funkciot es csodalatosan mukodik :Y
Meg az akksi is :R :R

Szerencsem volt az tuti... De az is biztos, hogy brutalisan ossze van rakva ez a gep! Olyan 20m-t zuhant kb a csattanas utan ahogy szamoltam, de tulelte egyetlen(!) karcolas nelkul :C

A játék az nem játék!

(#3527) sityupityu válasza Jim-X (#3526) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem semmi.... :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3528) Revoltek válasza Jim-X (#3526) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Amikor odaértem, hogy megpuszilta egy fa tetejét, görcsbe rándult a gyomrom és csak félve mertem tovább olvasni a sztorit és reménykedtem a pozitív végkimenetelben. Tényleg jól összerakhatták, ha ezt kibírta. Az enyém a fán maradt, mert rajta volt a propeller védő és felszúródott egy ágra.

(#3529) KillHates


KillHates
nagyúr

A mai nap nekem is betett:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3530) VANESSZA1 válasza KillHates (#3529) üzenetére


VANESSZA1
őstag

A mai napon a solar activity App is nagyon erős aktivitást jelzett. Ilyenkor a gépek irányítása nem 100%-ban működik.
Volt akinek bekapcsolt az rth és ezt pont a fa alatt. A minit küldte fel 30m-re és darabokra tört felfelé menet.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#3531) MlbMatic válasza VANESSZA1 (#3530) üzenetére


MlbMatic
tag

olvasgatok,,, tartalmas napotok volt.. lehet jó hogy ma nem repültem,,,

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#3532) sityupityu válasza KillHates (#3529) üzenetére


sityupityu
veterán

Bakker. :(

Én is voltam ma, de én szerencsére megúsztam gond nélkül.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3533) MR007RM


MR007RM
addikt

Én meg dühöngtem utólag hogy a jó idő ellenére nem mentem. Nem töltöttem fel az aksikat időben.
Pár nap múlva lesz időm kimozdulni városszélre és készítek távolságtesztet a fimimmel. Akár lesz addig pénisz csere akár nem antenna ügyben(várom a postát). Booster erősítésem lesz, már régen megjött. Talán holnap jön a hátizsákom. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#3534) MR007RM válasza KillHates (#3529) üzenetére


MR007RM
addikt

Bakker, azt hinné az ember egy ilyen súlyosabb példányt nem vesz kezelésbe a természet. Könnyebb irányítani. Jobbulást! :R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#3535) khorvat válasza MlbMatic (#3464) üzenetére


khorvat
senior tag

OMG!
Még a végén sikerül itt a fórumon tökeletesen leírni egy mondatot, el se hiszem. :)
Ha azt az egy felesleges vesszőt a legutolsó mondat végén pontként írod be véletlen, kész is vagyunk.
Amúgy a különcködésen kívül mi értelme sokszorozni a vesszőket és néha a betűket is?
Ha nem olyan fórumon kellene ezt elviselni ami érdekes számomra és nem minden 3. hsz lenne a tied ezzel az idegesítő "írás móddal" nem is érdekelne.
Ha vki hasznos tagja akar lenne egy közösségnek nálam alap, hogy elfogadja és ha kell megtanulja a közlés megfelelő formáját, nem úgy ír mint egy kisiskolás.

Egy szó mint száz idegesítő és fárasztó ennyire sok nyelvtani hibás hsz-eket olvasni, szerintem mások is vannak így ezzel, ha megoldható ne használjuk többes vesszőket, mert semmi haszna vagy értelme.

Köszönöm!

(#3536) KillHates válasza khorvat (#3535) üzenetére


KillHates
nagyúr

... --.. . .-. .. -. - . -- / .- --.. / .-.. . -. -. . / .- / .-.. . --. -.-- . --. -.-- ... --.. . .-. ..- -... -... / .... .- / ...- . .-.. . / -- --- .-. --.. . / .--- . .-.. . -.- -.- . .-.. / -.- --- -- -- ..- -. .. -.- .- .-.. -. .- -. -.-

:DDD :DDD :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3537) KillHates válasza VANESSZA1 (#3530) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én voltam a mazsola; az egyik propeller repedt volt. Csináltattam a géppel egy prop tesztet a földön ha törni akar akkor ott dobja el magát. Minden oké volt (szerintem akkor adtam meg neki a kegyelemdöfést) majd felszálltam 4m magasra és a madár "belekamikázézott" a kert széli fába, gyanítom hogy akkor tört le mert olyan loop-ot dobott a levegőbe, hogy csak néztem. Nem is lett volna nagy baj, mert még a levelek rajta voltak a fán, de az Inspire-en nincsen tilt funkció (menti a menthetőt amíg kézzel le nem állítom) és fejjel lefelé fent akadt egy ágon. Ki is szabadította magát, és ugyanazzal a mozdulattal elindult a föld felé. Ázott földre esett vastag fűvel így nem lett baj, csak a propellerek lettek oda.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3538) Blaise válasza VANESSZA1 (#3530) üzenetére


Blaise
veterán

Ez melyik app pontosan?

(#3541) szilu7 válasza khorvat (#3535) üzenetére


szilu7
senior tag

+1

(#3542) sityupityu válasza KillHates (#3537) üzenetére


sityupityu
veterán

Pedig nemrég cseréltél propellereket nem? Vagy rosszul emlékszem?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3543) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ez a hét is izgalmasnak tűnik.
Szerda, csütörtök, péntek, eléggé felejtős repülés ügyileg 😥

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#3544) jozsi252 válasza Revoltek (#3512) üzenetére


jozsi252
veterán

Visszaírtak a MyActioncam-től, vagy már kiküldték a kódot?

iPhone 13 Pro Max

(#3545) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Válaszoltak az emailemre és kérték, hogy adjak számlaszámot, amire visszautalhatják a pénzt.

(#3546) KillHates válasza sityupityu (#3542) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sitty-sutty elfogytak most mind! :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3547) sityupityu válasza KillHates (#3546) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha jól emlékszem, akkor ezek karbon propik voltak? Mennyivel és miben jobb mint a sima?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3548) sityupityu


sityupityu
veterán

Sokszor említettétek már ezt a szimulátor módot. Ez hol van? Ez nem a GO 4-ben van hanem valamelyik másik app-ban?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3549) MlbMatic válasza sityupityu (#3548) üzenetére


MlbMatic
tag

itten [link]
persze ha a szimulátor programra gondolsz,,,
illetve van egy a Dji assisstans programban is, ott le kell venned a propikat, az elöbbihez csak táv kell meg egy PC, és az oldalsó portja a távnak,

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#3550) El Joe


El Joe
tag

Ahogy elnézem, elég sokat kibír ez a kis.... mini :)

https://youtu.be/KonPtlEXD-E

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.