Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45051) maross válasza RockHaRD (#45048) üzenetére


maross
veterán

vegyel par ezerert as es int gyuruket, azzal teszteld.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#45052) #48613632 válasza proci985 (#45044) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ugyan, elég lenne egy kérdés és három lehetséges válasz kombó, mindez mondjuk párszáz variációban, a bot meg meghalt. És ha meghalt, akkor ban!
Példa: Fejezd be a mondatot: - Leugrottam a boltba egy liter ... kenyérért/virsliért/tejért.
Vagy. Az ég szine: piros/fekete/kék.
Ötszáz ilyen alap kérdés, amire a hatéves kölök is tudja a választ és minden bot bannolva lenne!
Aztán egy idő után újabb 500 kérdés. A lényeg, ha akarnák, meg lehetne oldani. Kiváncsi vagyok, ha a 3. accountja menne a levesbe a botolónak, gondolkodna e még ilyen jellegű nyereségen.

(#45053) FehérHolló válasza #48613632 (#45052) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tedd fel cleverbotnak az eges kérdésedt (angolul), utána filozofálj ilyesmiken.

Skynet is real. It's called Google.

(#45054) Sirandrish válasza RockHaRD (#45048) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ha vennél egy 150intes csizmát 3K-ért és megnéznéd?
Vagy valakitől kérnél egyet kölcsön hogy megnézd?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45055) Lézerparaszt válasza #48613632 (#45052) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Éppen Belial-t öltem hc infernón DH-val, mikor megjelent valami kérdés: Which is the animal of the following things? Apple / Hotdog / Cat

1) meghaltam mire megtaláltam/beírtam a választ.
2) mivel nem tudok angolul, ezért wtf? meghaltam és azt se tudom mit írt ki és bannoltak mert bot vagyok.

A játék az nem játék!

(#45056) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#45055) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ez lenne egy Gyönyörű nap vége :DD

Egyébként mondjuk addig megállna a játék..
Sőt..elindulna egy 1perces visszaszámláló hogy kérdés jön így rá tudnál készülni, ha már annyira HC-zol..
Nem..nem támogatom ezt az ötletet de némi finomítással még használható is lehetne.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45057) RockHaRD


RockHaRD
addikt

sokkal egyszerűbb megoldás lenne botok szűrésére.. 1 embert ráállítanak a blizznél, hogy bújja a netet, és keressen botokat, és mindegyik megtalált bot helyet megnéznék, vagy a programokat, és wardent ráálítanák, hogy akinél fut, az ban, stb.. nem lenne túl nehéz

szerk.: VALAKI ADNA KÖLCSÖN EGY 150 INTES CSIZMÁT? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45058) Sirandrish válasza RockHaRD (#45057) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rohadjak meg..6K-ért van bent..veszek neked egyet csak hallgass már el :DDD :R

szerk: megvettem..
Vegyél fel és odaadom :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45059) #48613632 válasza FehérHolló (#45053) üzenetére


#48613632
törölt tag

feltettem LOL :)

szerk: egyébként egy alpogram is figyelhetné a népszerűbb botokat, anno a punkbuster valami hasonló elven működött, mikor még aktív gamer voltam. A lényeg, ha nem is 100% hatékonysággal, de nagyrészt lehetne szűrni.

Ren Hoek

Tulajdonképpen engem az sem zavarna, ha az egész kereskedősdi megszűnne.

szer2: Mondjuk a colort colournak irják "hejessen" de innen az ötlet, a kérdés helyesírási hibával, ám értelmezhetően lenne feltéve. Ugyanígy a válasz. És OK, ne legyen ban, hanem valami lightosabb bünti, mondjuk ahogyan Ren Hoek mondta, kitiltás a piacról három napra.

[ Szerkesztve ]

(#45060) Ren Hoek válasza #48613632 (#45052) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Captcha még mindig jó szerintem, mert nem lehet általánosan kitalálni rá megoldást. Pl egy folyamatosan változó kép, amiben meg kell mondanod milyen szöveget ábrázol. Sokszor FB-s captchát nem tudom értelmezni én sem :D inkább nyomok egy újat.
Mellesleg a captcha törés emberrel ezesetben nem érné meg, belognál. Akkor már nem is lenne bot, hiszen, embernek ott kell ülnie kilog, belognál.

A botokat egész egyszerűen úgy lehetne szűrni, hogy mennyi érték megy ki az accról. Senki nem játszik úgy, hogy farmol 1000 órákat és átadja önként másnak. Aki mondjuk túl sok vagyont áramoltat ki, az kapjon X idő AH, RMAH, Trade ban-t. Enélkül nem tudnák átjátszani a sok milliárd goldot másik accokra, így a botoló accra kéne gyűjteni a vagyont és beváltani pénzre. Amit bármikor bannolhatnak, így bármikor elveszhet az óriási vagyon. Se értékesíteni nem tudná, se átadni. A tárgyak értékét is könnyű megbecsülnie egy algoritmusnak AH árak alapján.

Még azt se zavarná, ha barátok tárgyakat cserélgetnének, vagy goldot adnának kölcsön egymásnak, mivel emberi keretek között simán használható maradna...

Ráadásul ez a módszer kizárná azt a lehetőséget, hogy ártatlanul bannoljanak. Nem is értem, a Blizz szótárában miért csak a bannolás létezik. Elég lenne AH, RMAH, Trade korlátozás.

(#45061) FehérHolló válasza #48613632 (#45059) üzenetére


FehérHolló
veterán

A nyelvtanilag helyes What is the colour of the sky? kérdésre persze Blue.-t válaszol.

Skynet is real. It's called Google.

(#45062) RockHaRD válasza Sirandrish (#45058) üzenetére


RockHaRD
addikt

vegyél föl te

GazCamp3r#2404 ;]

szerk.: várjá, sztornó a dolog egyelőre, mert uninstalláltam a diablot :DDD. Újra rakom, csak kell némi idő, míg felrakja. Addig vegyél fel, aztán majd egyeztetünk :))

[ Szerkesztve ]

(#45063) Sirandrish válasza FehérHolló (#45061) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tök mindegy..ez se tud mindent..
Akkor nem kérdéseket kell neki feltenni hanem:

Régen Dragonicáztam...ott úgy volt megoldva hogy random időkben felbukkant egy kép betükkel, és 30másodperced volt hogy megszámold hogy hány "U" betü van a képen..
A bot nem tudná megszámolni...illetve a fenti kép bizonyítja hogy összeadni sem tud..

G^zC^mp€r Moziba ne vigyelek?:D
Egyébként azt írja hogy nincs ilyen.. :F

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45064) #48613632 válasza FehérHolló (#45061) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, de ez egy kérdés, meg közben rájöttem a color helyesen colour, de innen az ötlet, írtam is a szerk-ben, helytelen helyesírással kell a kérdést feltenni, de attól még maradjon értelmezhető.
A logikai részét tuti meg tudnám oldani, a programtörzs meg maradna az, ami. Csinálj rá algoritmust ;)

Sirandrish

Na tessék, még egy működő példa.

szerk : Vagy egyszerűen fotó, és három lehetséges válasz, hogy mi van a képen.

[ Szerkesztve ]

(#45065) Sirandrish válasza #48613632 (#45064) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ráadásul mindig hibázik..
Fogalma sincs mit akarok tőle..

G^zC^mp€r Nem tudlak felvenni mert azt írja nem létezel :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45066) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

találtam egy 6affixes fist weapon receptet, 2.7 milla most ah-ban, szerintetek eladjam, vagy várjam meg az updatet ?

(#45067) Mumee válasza RockHaRD (#45062) üzenetére


Mumee
őstag

2408 nem 2404

(#45068) FehérHolló válasza Sirandrish (#45065) üzenetére


FehérHolló
veterán

Google-be írd be, hogy 5+2.

Mindenre a célalkalmazást.
A lényeg, hogy nem teljesen egyértelmű dolog egy rendes capthát, vagy humán ellenőrzőt csinálni. Nem kell ezt agyonragozni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45069) Sirandrish válasza FehérHolló (#45068) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké de a szuperkérdést feltetted neki például újra?:)

Nyilván egyik sem 100%os megoldás, de a semminél több. :K

Ismét a Dragonicás példát tudom felhozni..
Egész pontosan úgy nézett ki hogy feljött egy ablak egy képpel amin voltak betük..azon kellett megszámolni az "U" betüket..
Volt megadva 3 lehetséges válasz és 2-t választhattál..ezzel ugye ki lett szűrve hogy "hjaj csak félrenyomtam" meg ilyenek..a lényeg, hogy ha 2szer is hibásan válaszoltál akkor vissza rakott a városba..

Nem kell túldramatizálni..nem kell bannolni/megölni senkit..de ha 3ból 2szer nem tud összeadni 2-t 3al akkor ott nagy valószínűséggel sz*r van a palacsintába..

Mumee Akkor lehet ez volt a gond :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45070) ProEvoFan válasza PunkZoli (#45066) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Várd meg.Hátha ...én is várok a recept eladásokkal.

(#45071) Scholes9 válasza ProEvoFan (#44937) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos így van, akinek napi pár óra ideje van a játékra gyakorlatilag el van lehetetlenítve... :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#45072) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Azt hiszem megint tartok egy kis szünetet. A tököm ki van azzal, hogy 60 alatti rare cuccokat dobálnak folyamat az elitek. :W

(#45073) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#45074) Sirandrish válasza Rankerz (#45073) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindent ugyan nem értek de amit igen az tetszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45075) Alg válasza Rankerz (#45073) üzenetére


Alg
veterán

Hoppá... tizedére veszik vissza az arany minimálárát :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#45076) FehérHolló válasza Rankerz (#45073) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nagyon jó, végre. Az összes tetszik a socketesen kívül.

Skynet is real. It's called Google.

(#45077) tatabánya válasza Scholes9 (#45071) üzenetére


tatabánya
senior tag

állítólag az itt hallotak alapján ha van hozzá érzéked pár órával tízmillákat kereshetsz flippelés útján (amit már kifejtettem hogy szerintem ugyanolyan undorító). ha ez se megy és tényleg a későbbiekben is akarsz játszani elég egy-egy scriptet futtatni és így napi 500k -1000k bevétellel 1 hónap allatt lesz egy gyűrűd

[ Szerkesztve ]

(#45078) mikromanus válasza Rankerz (#45073) üzenetére


mikromanus
veterán

"Items with the "Level Requirement Reduced" affix will now properly appear in search results when specifying the level range"

Ez azt jelenti, hogy a -lvl req cuccok esetében eredményénél a csökkentett lvl fog megjelenni és nem az ILvl alapján elvárható nem csökkentett szint ha rákeresnek (azaz egy 60as szintű, de 14 lvl req csökkentős kard megjelenik ha valaki 46-os szintig keres)? Mert akkor biza most kell bespájzolni ilyen cuccokkal, mert ezután meg fogják már találni a "casual" játékosok is és még inkább megugrik az áruk :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45079) marcyman válasza Alg (#45075) üzenetére


marcyman
aktív tag

Örülhetünk, így még annyit sem fog érni, mint most. :))

(#45080) sunnymarcell válasza Rankerz (#45073) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

tehát ha jól értem, 1 milla goldnak is lehet 0.25 euró az ára?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#45081) FehérHolló válasza sunnymarcell (#45080) üzenetére


FehérHolló
veterán

igen

Skynet is real. It's called Google.

(#45082) D1Rect válasza Alg (#45075) üzenetére


D1Rect
félisten

Lesz "némi" infláció a goldAH-ban...

(#45083) Sirandrish válasza sunnymarcell (#45080) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az biza ratyi lesz.. :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45084) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

"Armor, DPS, Buyout, and Time Left columns are now sortable columns in the Search tab."

Time left... végre... Last min itemekre jó lesz majd bidelni. Azok azok, amikre nem tudnak botolni se, mivel a játék maga egy bot.

Szerintem alapból az egész azt fogja eredményezni, hogy több itemet el tudunk adni majd és többet is találhatunk.

Ettől még lehet ugyan úgy flippelgetni mint eddig. Sosem használtam 1D12H dolgot, mégis találtam mindig olyan itemeket, amiket kis haszonnal tovább lehetett nyomni.

Így talán árakat is jobban be tudjuk lőni, több keresővel. Socket is pozitív változás. Ne a gem határozza már meg, egy item értékét...

(#45085) Ren Hoek válasza sunnymarcell (#45080) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Most ez se jobb, hogy lehetetlen szinte eladni goldot...szépen be fog állni a külső goldsell alá.

(#45086) tatabánya válasza Sirandrish (#45083) üzenetére


tatabánya
senior tag

na most akkor azt mondjátok ennél is több goldba fognak kerülni a cuccok AH-ban? mert ugye a nagy átlag így se tud semmi jobbat megvenni...

(#45087) marcyman válasza Ren Hoek (#45085) üzenetére


marcyman
aktív tag

Azt kétlem, hogy alá álljon be, mivel a minimum így is 1 millió/0,25 lesz. Tuti alá mennek majd a külsős oldalak.

(#45088) FehérHolló válasza tatabánya (#45086) üzenetére


FehérHolló
veterán

Inkább az arany kereskedelmet fehérítik, várhatóan kicsit a fekete ár fölött lehet majd kapni RMAH-ban. Aki aranyat akart venni fél ojróért, eddig is megtehette/megtette.
Botosoknak meg egyre kevésbé fogja megérni. (Csökken a fekete kereskedelem volumene és az egységár is, a fehéren meg ott van a 30% sarc.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45089) ProEvoFan válasza Alg (#45075) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezen annyira én nem tapsolnék....hiába lesz olcsóbb, ha drágábban adnak majd mindent...ugyan ott leszünk.

(#45090) Ren Hoek válasza marcyman (#45087) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah igaz, rosszul írtam. Szóval most 0.5- 0.6 eu 1M kb feketén.
Feketénél ugye mindig kicsit több lesz, hogy megérje eladni. de lesz majd tutira verseny. Lehet akár 0.25-ig is. Viszont kérdéses, hogy ez megéri-e már. Remélhetőleg elkezdenek mellé bannolni is, így talán nem éri majd meg új accokat venni.

Most kell bevásárolni később eladható tárgyakból, kihasználva az inflációt.
Elviekben akkor 2x-es árak is lehetnek? Kemény...Lehet az olcsó RMAH goldra rákapnak az emberek, mert ez már tényleg simán megfizethető kategória így még magasabb is lehet.

Szerintetek mibe érdemes fektetni? Fiery brimstone, Tome of secrets, vagy gemek?

[ Szerkesztve ]

(#45091) ProEvoFan válasza Ren Hoek (#45090) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

AH így be fog halni.Egy "normális" fegyver így is 25+ millió...akkor most mennyi lesz?Négyszerese?
......OMG!
Ahogy a fórumtárs mondta:"...megint nem a botok szívnak, hanem mi!..."

[ Szerkesztve ]

(#45092) Ren Hoek válasza ProEvoFan (#45091) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Viszont valamelyest kompenzálja majd a helyzetet a cancel! Gondolj bele, eddig muszáj 1d12h-ig benttartanod mondjuk jelentősen túlárazva a cuccot. Ezentúl fogva, én tutira árat fogok csökkenteni, ha pár órán belül nem viszik el, hogy pörögjön a dolog. Ráadásul folyamatosan szinten lehet tartani az árat, hogy te legyél épp a legolcsóbb.

Mod: Ráadásul bitang nagy buffot kap a farmolás maga. El tudjátok képzelni mekkora dam növekedést jelent egy 70%-ról > 700%-ra buff? Brutális...
Mindenki orrán száján fogja farmolni infernot, és ez is ad egy nagy árcsökkenést.

[ Szerkesztve ]

(#45093) marcyman válasza Ren Hoek (#45090) üzenetére


marcyman
aktív tag

Én elköltöm az összes goldom még most az tuti. Ha józan paraszti ésszel átgondoljuk akkor fel fognak menni az árak, az a kérdés, hogy mennyivel. Fiery Brimstone valószínűleg felmegy, de azért érdekes a dolog mert sokan majd a patch napján röffentik be a készletet. Bár az is lehet, hogy jó magas áron majd, ezért lehet rajta keresni.

(#45094) Rankerz válasza mikromanus (#45078) üzenetére


Rankerz
senior tag

Azt :D

A gold témára. Átlag ember aki 'kézzel farmolta' a goldot nem fogja ilyen kevés pénzért árulni. Legalábbis jó sokáig még nem. Eddig az volt a baj hogy nem ment az eladás az RMah-ban nem?

(#45095) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Nekem behalt az AH... nem tudok Tome-ot venni.

4000 már a Flaw sq emerald... nemrég még 700-800-ért vettem... Sajnos nem számítottam ekkora árnövekedésre, szóval elkraftoltam... :(

[ Szerkesztve ]

(#45096) sunnymarcell válasza FehérHolló (#45081) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát... így adok rá másfél hónapot patch után és az arany ugyan annyit fog érni mint D2-ben. csak javításra lesz jó :DD

(#45095) Ren Hoek 4000????

én is mindet elcraftoltam star-ba :\

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#45097) Ren Hoek válasza sunnymarcell (#45096) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Viszont ha senki nem fog tudni vásárolni, csak a botosok, akkor nem tudják eladni magas áron a cuccokat. Akkor meg kénytelenek árcsökkenteni az árusok.

(#45098) tatabánya válasza FehérHolló (#45088) üzenetére


tatabánya
senior tag

már annak örülnék ha így maradnának az árak, és a balance-s 10 euromat goldra váltva lehetne valami értelmesebb felszerelésem

[ Szerkesztve ]

(#45099) mikromanus válasza Ren Hoek (#45095) üzenetére


mikromanus
veterán

Az emerald reggel óta annyi. Nekem is az volt az első, hogy leteszteltem,d e bement a kavics üzlet simán. No nézem. Ha már lehajított mengint act 4-ben 5 nv után...

edit: simán működik minden...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45100) Ren Hoek válasza mikromanus (#45099) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ja most nekem is, bár csak párszázat vettem 800-ért sikerült a tome. most Fiery Brimstone-ra mentem rá.

Amúgy nekem soha nem dobott még brimstone-t, igaz legendary-t nem nagyon törtem.
Hogy van ennek a droprate-je?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.