Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44551) Cyberbeni válasza proci985 (#44550) üzenetére


Cyberbeni
addikt

van rare armaddon, meg szerintem unique is (valamelyik szellemből mintha az jönne ki)

most kipróbáltam wd-vel act4 1-2. boss-t, és ishkatu még többé-kevésbé ment(kétszer meghaltam mire rájöttem a megfelelő taktikára, utána egyszerű volt), de rakanothot max félig sikerült levinnem, mert olyankor is tolt teleportálós támadást, amikor az előző kivédéséhez használt spirit walk még nem állt újra rendelkezésre. meg egy jópárszor benyomtam a spirit walkot még 0,1s-el az ütés előtt, de nem vette be, amikor meg jóval előtte spirit walkoltam, akkor meg általában lefagyasztottam, amivel megszakítottam a támadását, és a következő csapásra nem volt kéznél a spirit walk.
próbáltam macik segítségével is, de azok egyáltalán nem adnak loh-et, meg túl közel kell velük menni, azzal is csak 1/4-1/2 életét tudtam leszedni
(27k dps, 3,5k armor, 411-480 resistek, 36k élet)

[ Szerkesztve ]

(#44552) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Fel tudok ajánlani három 100as pakkot a Mythic Health Potionból.
1 ember/pakkot odaadom szívesen ha szükségét érzi.

(#44553) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Megcsinálta már valaki a secret levelt?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44554) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kicsit felturbóztam a csajszit :D
175k volt az amulett, a kovácsnál 30k a kavics.A többi esett.Ennyit megérdemel a Monkom.Bár így nő uralom lesz :DDD
Mennyivel kell megszorozni a statokat hogy megkapjam a valós adatokat?

[ Szerkesztve ]

(#44555) sto1911 válasza ProEvoFan (#44554) üzenetére


sto1911
veterán

Ha jol emlekszem 2.5 a szorzo.

(#44556) sith7 válasza Drizzt (#44541) üzenetére


sith7
nagyúr

Én meg pont act3 - ban álltam át 2 egykezesre :))

(#44557) oxox


oxox
addikt

KÉRDÉS:

ha offhandbe teszek attack speedes fegyvert az nem emeli meg az össz attack speedemet?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#44558) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#44554) üzenetére


Cyberbeni
addikt

2.5-szeresét kapja meg a cuccokon levő str/dex/int/vit statoknak, de azt már beleírja a 2022 int-be. csak a dps direkt csökkentve van minden followernek

@oxox: de megnöveli az attack speedet, csak a karakterlapon mindig a legutóbb használt kéz attack speedjét írja. (tehát ha van egy 1.00 és egy 2.00 as-ű fegyver a két kezedben, akkor 1.15 és 2.30 között fog váltogatni a kijelzés, ha nincs +as semmi cuccodon - a dual wield alapból +15% as)
és ha fegyveren van +attack speed, az nem növeli a másik fegyver attack speedjét

[ Szerkesztve ]

(#44559) Gyuri27 válasza Cyberbeni (#44532) üzenetére


Gyuri27
félisten

Erre van a zombi wall. A pillar simán átdől rajta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44560) Paarthurnax válasza R3ĐßuŁŁ (#44553) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Whimsyshire? A normal, NM és hell verziót igen, de az infernót még nem tudtam teljesen kitakarítani. Nagyon brutál pónik jönnek. :DDD Nem volt olcsó a "belépőjegy"...

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#44561) Sonja


Sonja
veterán

Possible MF Leak

"Probably a load of bull, but supposedly someone with a friend in Blizzard supposedly has info on the MF update.
"If my 'Insider' is to be believed (so far, everything he told me, which i shared on various twitch streams regarding class changes has been bang on):
*MF swapping made obsolete. Your MF rises 'slowly' to its max equipped value ie over ~120 seconds from you equipping a piece, its MF bonus is added to your character sheet - cant swap just before final blow, unless you want to kite around last mob for 120 secs.
*Levels of Excellence added. Gain a temporary 'level of excellence' on each elite kill. This number is tracked on your character perpetualy and you dont lose it if you change games/acts etc.
*Every time you kill your 500th elite, a guranteed Legendary drops (ilvl and affix rolls depending on Act and MF Gear as usual). This resets your 'Level of Excellence' to zero.
*This Legendary is BindOnEquip, so now while a certain amount of farming gurantees everyone a legendary drop, you need to make a choice - use it/save it for alt OR put it on AH/Trade. Cant use and pass on. This will provide the much needed item sink, else a guranteed Legendary drop will eventually flood the economy.
*This LoE system was favored for its simplicity and effectiveness. Its pretty much the WoW 'token' system, which essentially gurantees end game gear progression, as long as youre running the content, even if youre missing out on drops.
*Theyve spend a lot of time and effort making Legendaries cool. Needed to strike a balance between them being too common and too rare. Hence this system, as well as making them BoE, to ensure balance of economy. There will be some changes to affix rolls of class specific items"
Highly likely that its not true, but it is pretty interesting."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#44562) R3ĐßuŁŁ válasza Paarthurnax (#44560) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ez, hogy működik? Többször is vissza lehet menni, ha pl megcsinálom hellen? Hell alatt nemhiszem, hogy megcsinálom, mert nem dobnának érdekes cuccot :F ( infernon meg még nem állok úgy, hogy bevállaljam) :D

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44563) Paarthurnax válasza R3ĐßuŁŁ (#44562) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Persze, akárhányszor vissza mehetsz. Az inferno Staff of Herding legyártása 1 millió aranyba kerül, de a legnehezebb a hozzávalók megszerzése volt. Kb 5-6 órát csak azzal töltöttem, hogy beszerezzek minden vackot.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#44564) R3ĐßuŁŁ válasza Paarthurnax (#44563) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az miért 1 milla? Itt hellen 100k volt az egyik összetevő meg 50k a bot megcsinálása :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44565) danilla válasza R3ĐßuŁŁ (#44564) üzenetére


danilla
őstag

Folyamatosan növekszik az ár. Normalon alapanyagok +100k, nightmare 200k, hell 500k, inferno 1m.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#44566) R3ĐßuŁŁ válasza danilla (#44565) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én csak 1 alapanyagot vettem meg hellen és az 100K volt. Többet is meg lehet venni?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44567) danilla válasza R3ĐßuŁŁ (#44566) üzenetére


danilla
őstag

Nem, a többit meg kell szerezni: titkos pálya

https://twitch.tv/ddplayzone

(#44568) R3ĐßuŁŁ válasza danilla (#44567) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Értem már. Ezek szerint fejleszteni kell majd a staffot. Én még egyszer se voltam ott, gondolom ezért kerül ennyibe :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44569) danilla válasza R3ĐßuŁŁ (#44568) üzenetére


danilla
őstag

Hell-ig megvan nekem, ha gondolod elvihetlek a "vidámparkba" :DDD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#44570) RockHaRD


RockHaRD
addikt

olvastam ezt a pletykát az MF gear váltásról, és azon agyaltam, hogy most hogy működik a gear váltásnál az mf? :F van egy amum, ami 40-et ad, és azért azt nem nehéz váltogatni az utolsó hit előtt :F

(#44571) proci985 válasza Cyberbeni (#44551) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, akkor remélem nem találkozok vele.

ja igen, tipp, az utolsó pályás szellemet, azaz az Aspect of Destructiont szigorúan tilos DHval beszélteteni, mert egyrészt reflectes, másrészt visszalő alig látható bigyókat. de a leah helyén jövő cucc is eltűnik, majd teleporttal nyit. nincs sok épsége (kb 300-550k), de kb instagibel, és miután visszamegy az ember a hullájához megint. mivel nem látszik, mindenképpen lecsap.

WD akivel lenyomtuk 49.2k dps, 36k life, 450es resek, 3200 armourt tudott). viszont előtte átskillezte magát, talán totem + maci kombóval szedte szét tényleg gyorsan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44572) R3ĐßuŁŁ válasza danilla (#44569) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:) megcsinálom szépen egyenként :DDD Remélem dobnak valamit. Itt is van valami spec set, mint a dio 2-be a cow king set? Úgy értem amit csak itt fognak dobni( Mint cow kingnél a cow setet).

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44573) danilla válasza R3ĐßuŁŁ (#44572) üzenetére


danilla
őstag

Nincsen, ha jól tudom. De vicces lenne egy rózsaszín én pici pónim set, vagy egy kisvirág, vagy plüssmaci set ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#44574) mcsabee


mcsabee
senior tag

Srácok, lehet buta kérdés, de biztos, ami biztos alapon felteszem. Fiery Brimstone igaz csak és kizárólag Legendary itemek salvage-eléséből szerezhető be?

Illetve hányas ilvl-ű tárgy kell hozzá, mint a magic essence esetében, itt is 61, 62 vagy 63?

Stay a while and listen...

(#44575) danilla válasza mcsabee (#44574) üzenetére


danilla
őstag

Igen (vagy úgy, hogy megveszed ah-ba), 60-tól.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#44576) proci985 válasza Sonja (#44561) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, lehet megint meg fogja érni inf A1et runolni? sok az elite, egy inf A3-A4ben (lehetőségekhez mérten) haladó karival elitcsapatok kiütése is max 30 másodperces tétel, és akkor már shielding extra health undormányokról beszélünk.

egyébként jó lenne. ha nem kell, akkor sem idegesítő hogy már megint kasztnak használhatatlan drop, egyébként meg lehet örülni.

támogatom, alacsonyabb nehézségi szintekről az első jó dropig nehéz továbbmenni. a2től meg hiába esnek jó cuccok, ha oda meg gear is kell rendesen.

R3ĐßuŁŁ: det nincs, horadric hamburgert dobnak.

szerk: keress rá AHban, egy hamburger:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44577) R3ĐßuŁŁ válasza danilla (#44573) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ki tudja.. :DDD Bár ezen a pályán is meglátszik a hatalmas kreativitás, mint az elit pakkoknál a lézer pl... botrány.. :U :D

proci985 Azok mik?

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#44578) Thrawn válasza proci985 (#44576) üzenetére


Thrawn
félisten

Act2 MF-geart nem olyan nehéz és költséges összevadászni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44579) Mumee válasza R3ĐßuŁŁ (#44553) üzenetére


Mumee
őstag

Cirka 3 hónappal ezelőtt infernon. :D

(#44580) ooooobi válasza mcsabee (#44574) üzenetére


ooooobi
senior tag

Szerintem nem csak legendarybol eshet, en pl 1 60as legendaryt se bontottam eddig megis volt egy brimstoneom, emlekszem is, hogy meglepödtem vagy 2 honapja mikor egy keket szetszedve kiesett belöle, akkor meg 30k-t ert, jo hogy nem akkor adtam el hanem most :)

mäs: valaki kinyirhatnä nekem ghomot :D

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44581) Thrawn


Thrawn
félisten

Másnál is vacakol az AH? Egy csomó cuccomra írja a szokásos Error 31073 hibát :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44582) Cyberbeni válasza ooooobi (#44580) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1.0.3 előtt sokkal nagyobb eséllyel kaphattál brimstonet, elvileg azóta is kaphatsz nem legendaryból, de én még nem kaptam.

na szép, késni fog a patch

(#44583) Kobe válasza ooooobi (#44580) üzenetére


Kobe
veterán

Asszem 0,5 vagy 0,05 szazalek esellyel eshet kek cuccbol is.

Ez a mf cucc erdekes lesz, akinek pl makrozhato gaming billje van, vagy progit hasznalt az most felul a szoporollerre...meg jo h par hete vettem dio miatt egy gamer billt :(

(#44584) Neró válasza Cyberbeni (#44582) üzenetére


Neró
őstag

Eddig is Augusztus 4. hetéről volt szó. Miért késne?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#44585) Mumee válasza ooooobi (#44580) üzenetére


Mumee
őstag

Adsz battletagot, akkor egy kicsit később segítek leölni.

(#44586) ooooobi válasza Mumee (#44585) üzenetére


ooooobi
senior tag

ooooobi#1695

olyan segitseg is jöhet hogy mit fejlesszek olyan 5-6 milläbol, persze ezt nem ghom killhez ertem, csak ugy altalanossagba a karakteren

heroprofil

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44587) Cyberbeni válasza Neró (#44584) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"The fourth week of August is next week, but of course anything could happen."

(#44588) mcsabee válasza ooooobi (#44580) üzenetére


mcsabee
senior tag

Köszi szépen neked és a többieknek is.

@(#44587) Cyberbeni: Ez azt jelenti, hogy bármi közbe jöhet, nem azt, hogy késni is fog. Csa felkészítik az embereket arra, hogy semmi sincs 110%-osan kőbe vésve, mert sajnos az egyszeri gamer olyan, ha valaki azt mondja, hogy 20-án jön, akkor annak 20-án jönnie kell, nem kalkulálja bele, hogy a játékfejlesztés nem percre pontos és esetleg közbe jöhetnek dolgok, amiknek a kijavítása két percnél több időt igényel.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#44589) FehérHolló válasza mcsabee (#44574) üzenetére


FehérHolló
veterán

Eshet akár kék cuccból is, de nagyon kicsi a valószínűsége. Legendary-nál garantált, mint a rare-nél a könny.

Szerk.: Mindegy, már leírta más is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#44590) Drizzt válasza sith7 (#44556) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Milyen megfontolásból? 1H+shielddel DPS-em ugyanannyi, csak jön még + armor, meg block chance, s amount.

I am having fun staying poor.

(#44591) RockHaRD válasza FehérHolló (#44589) üzenetére


RockHaRD
addikt

csak a magas szintű legendaryknál garantált a brimstone :K

amúgy nekem eddig sárgából nem esett még soha, viszont kékből már kb 5x... legutóbb két napja, meg is örültem neki, hogy egy kb 0-t érő kékből lett egy 280ért eladható brimstone :DD

(#44592) Neró válasza Cyberbeni (#44587) üzenetére


Neró
őstag

Ez nem azt jelenti, hogy biztosan késni fog. De előttem már le is írták szépen.

"... but of course anything could happen." - bármi megtörténhet, közbejöhet.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#44593) mikromanus válasza ProEvoFan (#44554) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár napja én is kicsit feltudrbóztam az amúgy is tömeggyilkos követőmet. Lassan több a névleges DPS-e is, mint egyes tank kariknak :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44594) KicsiPaszuj válasza ooooobi (#44586) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Ghomi ellen foresight helyett Keen eye-t használj szerintem.
Thundercalp->lightning flash
Ascension->peacful repose

egyébként:
cipő több dexel(300 a max->230ig elég ócsó viszont a resit nehéz bohozni... de nem is kell. használd ki a sok dexet, rezizzél olyan cuccon amibe fika dex megy, mint bracer)
pöttyet ütősebb pajzs chc/resi
jobbkezes gyűszű buffolt verzióra
amu stattal(60-70)
Az a fegyó nekem furi azzal a gemmel... lehet kéén cserélni egy 800+lohosra.
övbe a 12resi tök fölös... vagy legyen benne valag stat, vagy 60+resi.
és persze kettyű... 3-5millából crit dma+8chcés+150stat már ki tud jönni mákkal.

nem lehet könnyű mindenbe a Lgt+all resi, de cserélgesd szépen mer kevés a dex.
1500 valahol a minimum. DPS+Armor+dodge... szal toljad feljebb.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44595) Mumee válasza ooooobi (#44586) üzenetére


Mumee
őstag

A monk geart meghagyom a monkos embereknek, hogy mit fejlesz.

(#44596) Gorneck válasza Cyberbeni (#44551) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem van mikor 1-2-3 sec is kell mire reagál az sw+sh kombóra...

Gorneck#1239

(#44597) #57919488


#57919488
törölt tag

Hogy a rákba kerülnek mindig friend requestbe ilyen mmowin.com nevü felkérések? Még a Public game-et is hanyagolom.

(#44598) Neró válasza KicsiPaszuj (#44594) üzenetére


Neró
őstag

+ még lehet jól jönne neki a pajzs helyett valami lohos fegyver, vagy crites. (én is 2 kezessel vittem végig., pajzzsal nem ment)

| www.diablohungary.hu

(#44599) KicsiPaszuj válasza #57919488 (#44597) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Csak blokkolj mint egy zombihústól megveszett Stevie:D

@Neró:
De akkor kéne a guardian passzív, viszont nincs hely.... nehéz megmondani, h mi a menőbb, némi LoH vagy 24%blokk.... a blokk sztem elég potens Ghomi ellen.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44600) Cyberbeni válasza KicsiPaszuj (#44599) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ghom ellen monknak kb csak a dps számít, mert a méregfelhőben nem fogsz tudni sokáig állni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.