Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44601) KicsiPaszuj válasza Cyberbeni (#44600) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Akkor mondjad neki, h cserélje minden cuccát, mer 20k a dpse...

Amúgy bármivel meg lehet állni ghom előtt, keen eye+lightning flash+blockkal meg főleg.

loh az mindenképp több kell majd.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44602) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

mehehehe:D:D:D

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44603) ooooobi


ooooobi
senior tag

kössz a helpet, majd csemegezek valamit AHbol :)
a gyürüt melyiket melyikre mondtad, hogy csere? a 2.5ös chd?

az elitekkel elkergetözök ekkora dpsel is, nem izgat ha meghalok joparszor, csak ghom tul nagy falat :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44604) KicsiPaszuj válasza ooooobi (#44603) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

A 4.5öst. De ne add/dobd el mert jó lessz később, de neked szerintem stat kell több az meg nem ad sokat. dps calc-al számold ki mi ér többet NEKED, 120+dex/30-40vita vagy 4.5chc/80dex. meg fogsz lepődni, ennyi chd-nél milyen keveset ér a chc a dexhez képest.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44605) Coyot


Coyot
őstag

nem tudok terméket betenni ah ba, ez gyakori?

Má' nem

(#44606) Rankerz válasza Coyot (#44605) üzenetére


Rankerz
senior tag

(sajnos) az, vagyis inkább úgy fogalmaznék globális probléma . Nagyon kevés dolgot tudok berakni én is.

(#44607) akela91 válasza Coyot (#44605) üzenetére


akela91
addikt

Előfordul

(#44608) radi8tor válasza Coyot (#44605) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hétvége van. Több hete minden hétvégén szaraxik az AH.

⭐ Stella

(#44609) Cyberbeni válasza KicsiPaszuj (#44601) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ghomnak 5M+ élete van egyjátékos módban és 4 perc után enragel. 20k dps-el 250+ másodperc alatt lehet megölni, tehát már bőven benne lesz az enrageben, főleg ha nem tud 4+ percet benne állni a fingban, hanem helyezkednie is kell.
elvileg 25k dps-el meg lehet ölni simán enrage előtt, szóval olyan sok dps nem kell hozzá, de youtube-on van fent csomó videó róla

[ Szerkesztve ]

(#44610) KicsiPaszuj válasza Cyberbeni (#44609) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Ez csak azér fura mert haver 17kval gyakta meg, a net meg tele van "kinyrtam ghomot" topikokkal amin 13kától már azt állítja fektethető.. persze ez unbuffed érték. (és mind .03)

De biztos igazad van.

A lényeg a lényeg, sztem kell neki a +védelem mer másodpercekig se bírja... keen eye több armort ad mint a 2barbi passzív egyszerre.

@Ghomkiller:
nem kerül sokba kipróbálni mindkét "taktikát", egyszer egy offenzív run azután próbálj egy defenzívebbet. Vagy csak hívj helpet.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44611) ooooobi


ooooobi
senior tag

Közben meglett 4en, köszi a segitseget sräcok. Aszem megyek AH-t bujni :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#44612) mikromanus válasza KicsiPaszuj (#44610) üzenetére


mikromanus
veterán

Barbárral kenhető 5k DPS-sel is. csak nem szabad elhagyni a gázt és az elején erős védelemmel kell belelépni (leap bonusz és warcry +magas alap resistek). A többi kaszt neccesebb. nem tudom van-e olyan képességük ami a védelmüket rövid időre iszonyat megnöveli. A gázsebzés azt hiszem poison resist és az armor védelme alapján számolódik. HA első belépéskor ezek irtó magasak, akkor a gáz onnantól kezdve keveset sebez (beragad a számítás). LoH vagy jó regen (esetleg leach) azért kell. Tescoswizarddal sajna nem találtam jó skillt hozzá. Sebzéselnyelés van, de az csak elnyeli a sebzést egy számértékig mintha +life lenne, de nem a védelmet növeli...

edit: ez a keen eye esetleg sanszos lehetne "tisztán" (bug nélkül) is. csak az alap armor gyengébb monknál mint barbinál, így annyira azért nem magas bónusszal sem. Barbinak a str is emeli a vértet és a sebzést is. A monknak a +str többnyire nem magas prioritás (mondhatni "egyéb jellemző" a tárgyon)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44613) Cyberbeni válasza KicsiPaszuj (#44610) üzenetére


Cyberbeni
addikt

érdekes, én csak olyanokat látok, hogy 25k+ dps-el tangózott ghommal 3-4 percig, vagy 2000loh, 2000hps, meg egy tonna védelemmel szétizzadta magát és pirosan villogott végig a képernyő, amíg minden skill cd-n volt, csak hogy egy helyben állva megölje. (szóval ha linkelnél olyat, ahol írja, hogy milyen könnyen megölte 13k dps-el, azt megköszönném)
másodpercekig simán kibírja, én 36k hp-val, 3,5k armorral és 411-480 resistekkel öltem meg WD-vel, a monknak meg erre rájön a 30% alap redu. (mondjuk monkkal tovább tart, mert nincs olyan imba skillje, mint a zombi macik.)

szerk.: updatelték a wizard previewt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44614) Thrawn válasza Rankerz (#44606) üzenetére


Thrawn
félisten

Ráadásul most a durability lerontós trükk sem működik :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44615) Gyuri27 válasza Cyberbeni (#44613) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem csak az került átdolgozásra [link].
Szóval dolgoznak a fiúk rendesen.
A wd cucc úgy tűnik kötelező darab lesz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44616) mikromanus válasza Thrawn (#44614) üzenetére


mikromanus
veterán

Úgy látom a flawless star rubin és ametiszt is beragadhatott. Vagy végre elfoglalták méltó helyüket és árukat az AH-ban? :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44617) radi8tor válasza Gyuri27 (#44615) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Küzdenek a süllyedő hajón.

⭐ Stella

(#44618) Cyberbeni válasza Gyuri27 (#44615) üzenetére


Cyberbeni
addikt

eddig is volt olyan passzív, ami kb ugyanazt adta.

vision quest helyére mostmár simán befér ;]

[ Szerkesztve ]

(#44619) Gyuri27 válasza radi8tor (#44617) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL Mitől süllyedne?
Másrészről ezek a cuccok full használhatatlanok voltak, hülye statokkal. Most ezeknek is lesz értelme.
Arra is számítok, hogy új set-k is lesznek majd. Bár erről semmi infóm nincs még.

Cyberbeni: ? gondold át. Az egy slotot elvett a skill barból. Így meg rajta lesz a knifén alapból. Nem mindegy!

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44620) radi8tor válasza Gyuri27 (#44619) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyre többen írják, hogy áttérnek Guild Wars 2-re.

⭐ Stella

(#44621) KicsiPaszuj válasza Cyberbeni (#44613) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

19k dps folyamatos hit n runnal.

ha bele tudna szerencsétlen állni a pukiba sokkal keményebb leadott dpse lenne... de ígyis megvan rage nélkül.

keen eye+lightning flash+combination strike sztem működik.
Esetleg thunderclap a bónusz dps miatt.... de keen eye kötelező.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44622) radi8tor válasza KicsiPaszuj (#44621) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL, Enchant kipurcant 2 lövés után. :DD

⭐ Stella

(#44623) KicsiPaszuj válasza mikromanus (#44612) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

keringeni kell szerencsétlen körül folyamat fenntartva a keen eye-t, aztán ha mákod van rád nyitja a pukit mielőtt lemegy a buff...

Azért elég szép armort ki lehet hozni monkkal... csak a regenes passzív elvileg menőbb Ghomnál, mint a hard target(20%armor).

Sajna fika-dps + keen eye videó nincs túbon, a 27k dps-es meg irreleváns a "kísérlet"-hez.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44624) Gorneck válasza Gyuri27 (#44619) üzenetére


Gorneck
titán

Valóban...most használhat az ember olyan skilleket amit utál... :) Mert ami jó azt nem tudja rendesen használni...vagyis a népszerű használható buildeket agyonbaszták...

Nahh én pont ezért kezdtem el a barbárom...csak mostanában nem sokat játszom...de ideje lesz időt kerítenem rá, ha akarok játszani még a játékkal...

Gorneck#1239

(#44625) drk88


drk88
senior tag

2 grand reci 1 act3 run alatt jól kezdődik a nap :D

(#44626) Neró válasza radi8tor (#44620) üzenetére


Neró
őstag

A GW2 sok szempontból elég ütősre sikeredett. Játszottam a Betával is (WoW -al is) - Blizzard jogosan fél. :K

Kripparian itt beszél az 1.0.4 -ről. - nagy igazságokat mond.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#44627) kovsol válasza radi8tor (#44620) üzenetére


kovsol
titán

csodálod ? azért egy PvP ha lenne már a gameban jobban lekötné az embereket

May the Force be with you!

(#44628) tatabánya válasza drk88 (#44625) üzenetére


tatabánya
senior tag

jó neked, itt act 2, 5 valor, shieldes minionos boss, 3 halál, 1 db lv 57 cucc :W

(#44629) drk88 válasza tatabánya (#44628) üzenetére


drk88
senior tag

egyik 10 másik 9 milla :C

(#44630) ProEvoFan válasza radi8tor (#44620) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hogy lehet összemosni a Diablo3at a GW2vel?
Nem is egy műfaj.D3 felül nézetes hack "n" slash, a GW2 meg "WoW" szerű MMORPG lesz (nem úgy mint az első része, ami CORPG volt).Diablo totál más műfaj, annyi a közös bennük, hogy mind a kettő fantasy...
A WoWnak talán van félni valója, bár ez sem biztos.A GW2 nagyon akar tetszeni a "casual" rétegnek, amitől egy "igazi" gémer hányingert kap.
Ettől függetlenül bitang jó játék lesz a GW2.Nem is merem megvenni...szociális életem lenullázódna.

(#44631) Rankerz válasza Neró (#44626) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én kedvelem ezt a csávót de annyira tipikus. Valaki ötvenmilliomodjára is megemlíti hogy a patch gyenge és a problémát hogy nincs end game nem orvosolja. Semmi reakció. Valaki csinál róla egy videót és ugyanazt elmondja? Isten, true story, mekkora szöveg,szuperhős stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44632) #57919488 válasza ProEvoFan (#44630) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pont, hogy nem WoW szerű következő klónt csinálnak, ez lényegesen eltér az összes mostani MMO-któl. Nem ez fogja elszívni a WoW játékosokat mert elfér a kettő egymás mellett de ha lesz játékos vesztésük akkor azt csak is a MoP-nak köszönhetik.
Blizzard-nak nincs konkurenciája, D3-nak és StarCraft2-nek se nagyon. Talán lassan egy WarCraft4-et is össze dobhatnának már :)

(#44633) ProEvoFan válasza #57919488 (#44632) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A WOW "szerűt" azt az MMORPGre értettem, mert az első GW az nem mmorpg volt.
De a Diablo az Diablo, ez így van :K

(#44634) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni, monkal nightmare-n act3-nál tartok.
A gondom az hogy tele vagyok sárga cuccokkal (2 tab-nyi), és nem tudom mihez kezdjek velük.Ah-n nem igazán veszik meg,ha megveszik akkor meg ugye a 10-es max item miatt lassan fogynak el. Van értelme szétszedni ezeket vagy adjam simán vendornak,vagy mit csináljak?
Köszi

(#44635) sunnymarcell válasza Tomi13 (#44634) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

2 lehetséges ok van, hogy miért nem veszik meg:

1. túlárazod
2. szarok

szerintem kovácsnak nincs sok értelme, nightmaren, nagyon kevés pénz jön ki belőle, de legtöbb esetben veszteséges
a szarokat add el.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44636) KicsiPaszuj válasza Tomi13 (#44634) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Kérj segítséget, h melyik item ér annyit, h eladd.
Bár NM-en többnyire csak hulladék van, szal add el vendornak. Kelleni fog a pénz infre, szal gyűjtügess szépen. Szétszedni sztem nem éri meg, de én nem vágom a low-materialokat.

A vendor meg bisztos pénz...

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44637) mikromanus


mikromanus
veterán

Teszteltem kicsit a pörgettyű barbár buildet. Háát. gyengébb actok farmolására (is) megalázóan egyszerű és könnyű. Mondjuk az más buildnél se nagy kihívás, de ennél igen durva.

Act1: nem tudtam eldönteni, hogy a csicska ölte meg az ellent, vagy a forgószél. Kb semmit se tudtam tesztelni mert mindenki hamar halt (hm, lehet túltápoltam a karit?)
Szó szerint végigszaladsz az acton és mindenki halott... (a szellentős tornádók elegek)

Act 2: itt már néha tesztelhettem a forgószél-ww kombót is. Sőt, ha erősen figyeltem akkor még a Yeti mód is bekapcsolható volt eliteknél. Mindenesetre gyorsan halnak és semmi veszély nincs benne. Agresszív skillezéses mész-és-ütsz buildben legalább néhány támadás tud sebezni ha elbambulsz, Itt esélytelen...

Act 3: itt már ment minden teszt. Ha sokat forgolódtam a reflect dam-plague-invulnerable minion-molten repülő gyíkok ződ takony+tűz kombójában akkor azért el tudott fáradni. Egész jól néz ki a tömegben/tömeg szélén pörögve. Főként ha be van kapcsolva a sebzés kiírás. Valamivel gyorsabb volt és gyorsabban ölt, mint minden eddig kipróbált buildem Act 3-on és sokkal, de sokkal nagyobb a túlélési esély. (Mindez úgy, hogy a tank buildes az 3 passzív védő skilles, ez meg egy armor + 2 támadóskilles. Ja, meg kb egy órás más actokon szerzett ww-s tapasztalattal).
Skierült előállÍtanom highlander-god elit inionokat. Leszakadtak a minionok a főnökről. A főnököt lenyomtam, a minionok meg megmaradtak (sebezhetetlenek persze). Két órát hajkurásztak a pályán. Minden elit harcba beszálltak. Igazán muris :D

Összesítve: a ww barbis build igazán muris, meg élevezhető, de sokkal, de sokkal hatékonyabb, gyorsabb és könnyebb az összes többui buildnél. Persze azonos minőségű jó cuccokat feltételezve. Jóvan Cyberbeni. Nem fikázom ezután játékélmény alapján. csak az easy-build-easy-game miatt max ;]

Maradok tank+mezei talpaló gyepáló buildeknél. Azért megtartom a pörgettyű cuccokat is, mert néha-néha tuti belekostolok abba is...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44638) Tomi13 válasza sunnymarcell (#44635) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Nem vagyok tisztába az árakkal, úgyhogy mindent 5/6k -ra teszek fel, biztos vannak szarok is köztük,ezzel sem vagyok tisztába mi jó mi rossz.
Akkor marad a vendor, bár az meg 200-400 gold között ad értük csak :(

(#44639) Sirandrish válasza mikromanus (#44637) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz hogy el tudd dönteni uncsi-e, többet kéne vele játszanod...
No offense de hosszútávon tuti hogy unalmasabb bárminél...

Nem kérek választ, nem kell megvédeni...mindenki tolja aki szereti...ÁMEN! :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44640) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Azt kérdezném, a karaktereim közötti összefüggés a kincsesládikómban és a kovács fejlesztésében van, vagy egyéb módon is összefüggnek?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#44641) sunnymarcell válasza hokuszla (#44640) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

a jeweler is közös, meg a pénz is.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44642) mikromanus válasza Sirandrish (#44639) üzenetére


mikromanus
veterán

Megvédeni búgócsigát? Neem, annyira nem vagyunk jóban :)
Ilyen belekóstolósban egész jó. Hosszú távon meg nem kívánja a lelkem. Van önbecsülésem (vagy csak sado-mazo alkat vagyok ) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44643) Sirandrish válasza mikromanus (#44642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint mástól...azt sejtettem hogy te nem veszed védelmed alá:)
De mástól sem szeretnék. Elég vita volt már ezzel kapcsolatban :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44644) Mumee válasza Sirandrish (#44643) üzenetére


Mumee
őstag

Én részemről sosem védtem. Szerintem nevetségesen könnyű minden máshoz képest, viszont tény hogy a leghatékonyabb.

(#44645) KicsiPaszuj válasza Sirandrish (#44643) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

meglesem DHval hátha be jön a napraforgó bild... strafe+mortal enemy+shadow power... na nézzük!

Szerk: neeeeeeeem, nagyon neeeem.

meglesem, hátha shuriken clouad-dal menő

Szerk:

öhm... ha valaki akar egy prörgő-forgó füstölgő döglött Dh-át, akk nyerő... egyébként neeeeem. :O

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44646) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Wizardokat mennyire érinti majd az új patch? :) Lehet mégis csak DH-val kell mennem :F Abból már úgy is van 60-as :D Kész vicc vagyok, amióta kijött a játék nem tudom eldönteni mi legyen a main karim :B :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44647) KicsiPaszuj válasza KicsiPaszuj (#44645) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Minnyá bekaksizok, de működik :C

Strafe - critteskéses + night stalker + preparation - punishment + bat companion + 40% chc és jóvagy:D

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44648) thesound


thesound
őstag

Nincs kedve a hc monkomat normálon valakinek belialnál megtámogatni? :D

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#44649) KicsiPaszuj válasza thesound (#44648) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

mint látod mocsokul unatkozom, szal invitálj:D

KicsiPaszuj #2859

SZerk:
ohh.. HC.. nem szóltam, sry.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44650) thesound válasza KicsiPaszuj (#44649) üzenetére


thesound
őstag

szerk.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.