Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44851) Cyberbeni válasza Akra_hu (#44849) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a skill nem változik, csak úgy gondolták, hogy nem elég egyértelmű a tooltip
@tehénfej, Zelda: nem kértem trollkodást

[ Szerkesztve ]

(#44852) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PopsiFejü UFO: Senki sem trollkodik rajtad kívül, vedd már észre....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44853) Zan


Zan
aktív tag

Nos, megfogalmazódott egy kérdés a fejemben. Azt olvastam régebben a neten,hogy a double tornado-s gearben nem éri meg a LoH,mert azt te a tornádókkal nem hit-elsz,hanem damage-t okozol,szóval a life converted to health-el jobban jársz! Nos nekem most van 10%,amivel k@&vára nem megyek semmire pl. act 3-ban. Most találtam egy másik postot valahol az éterben,ahol a gyere 1200-as LoH-ot ajánl minden kedves búgócsigának. Prezentálja is vidivel;tényleg elég betegesnel tűnik a regenje. Más: Az Overpower skill last rune-jával + LoH-al gyakorlatilag halhatatlanná tudnék válni? (persze egy olyan 600-700as unbuffed resistel)

Minél jobb, annál jobb!

(#44854) thesound


thesound
őstag

NM, HC, Monk, Act1 pókbarlang
Shielding, Arcane Enchanted és szűk folyosó. Körbeálltak, pókháló alám és belassítottak miközben pakolták lefelé a lila kis gömböcskéket a szűk helyen, a deffensive skillek egymás után durrantak el és csak daráltak az arcane sugarak... kivert a víz pillanatok alatt, de mázlim volt :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#44855) Zan válasza thesound (#44854) üzenetére


Zan
aktív tag

A szopóálarc használata ajánlott minden esetben Infernón..:)! Ezt már igazán megszokhattad volna:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#44856) danilla válasza Zan (#44855) üzenetére


danilla
őstag

NM=Nightmare, nem Inferno.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#44857) RockHaRD


RockHaRD
addikt

valamiért nagyon rám akarja tukmálni a játék ezt az Immortal kings will setet :DDD

most találtam meg a 3. darabját... tehát majdnem megvan a komplett set, csak karakterem nincs hozzá...

btw elég szépen dobálja mostanában nekem a seteket a játék.. .3 nap 3 set... kár, hogy sárgából egy használhatót nem láttam az elmúlt hetekben + a talált setek is gagyik... csak poén, h ződek'

(#44858) Cyberbeni válasza Zan (#44853) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a tornádók minden ütéssel 20%-ot sebeznek, és a loh 20%-át gyógyítják rajtad. life stealnek meg csak az 1/5-e számít infernón. szóval ha a dps-ed 20%-ának 2%-a (0,4%-a) több, mint a loh-ed 20%-a, akkor a life steal gyógyít többet. (persze life steal a crit meg egyéb random dolgoktól is függ, szóval loh mindenképp ajánlatos)
ja és a tornádók csak a main hand fegyveredet veszik alapul, az offhand csak a procok gyakoriságába illetve a ww-be szól bele (amelyik fegyverrel ütöttél utoljára, annak az attack speedjével számol), szóval ez alapján kalkuláld a dps-t.

szerk.: valahogy sejtettem, hogy mindenki olyan jófej lesz, hogy nem válaszol, és nekem kell idetrollkodnom valamit ;]

[ Szerkesztve ]

(#44859) Sirandrish válasza RockHaRD (#44857) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még 1 darabot sem kaptam...
Mondjuk a Legendaryk mostanában potyognak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44860) Scholes9 válasza Drizzt (#44842) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kari profilt tudsz linkelni? :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44861) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

6-8 millából szerintetek össze lehet rakni egy DT Act 3 farmoló barbot?
MF amúgy nálatok mennyit hat Legendary/Set téren? Érezhetően több esik?

(#44862) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#44861) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ennyiből nem lehet nagyon magas dps-t kihozni, szóval szerintem act2 farmmal jobban járnál, vagy gyűjts még pénzt

(#44863) Nordic válasza Ren Hoek (#44861) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Annyiból necces...elég sokat kellene hozzá vadászni az ah-ban, ami egyre nehezebb. Én azt mondom a1-2-re össze lehet rakni, de a3 nem.

Az mf-ről annyit, hogy 3 hétig 260%-al toltam, és se set se legend cucc nem esett, a sárgák meg kukásak voltak mind. Most inkább lecserélem lassan az összes cuccomat, és szarok az mf-re. Én továbbra sem hiszek benne, úgy hogy most már teszteltem is.

(#44864) Ren Hoek:[link] Én így tolom. Még ez is kevés szerintem a3-ra, mert csak 900loh-em van, meg az a kevés life steal. A2-t 23k dps-el toltam eddig mf-gearben. Ezzel a 40k-val most megy a3 eleje is, persze elegendő halállal fűszerezve.

[ Szerkesztve ]

(#44864) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Még jöhet hozzá 15-20 milla. Ami most cuccban van... Abból már csak kijön valami.

Mennyi DPS kéne main hand-re kb?

[ Szerkesztve ]

(#44865) marcyman


marcyman
aktív tag

Lassan én elgondolkozom rajta, hogy eladom ACT II MF farmolós cuccaimat és veszek egy ACT III-as MF nélküli farmolós geart.

Bár már lehet láttátok már, de eszerint elég vicces az MF jelenleg: (3137 itemből)

[ Szerkesztve ]

(#44866) Drizzt válasza Scholes9 (#44860) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Itt van, de Ghomhoz a 2 db. LoHos fegyveremmel mentem. Most a linken csak az egyik látszik. A másik meg épp AH-ban van. Overwhelming executor néven megtalálod az első 5 között, ha 900 LoH és lifesteal kombóra keresel.

I am having fun staying poor.

(#44867) Rankerz válasza marcyman (#44865) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ez micsoda?

(#44868) marcyman válasza marcyman (#44865) üzenetére


marcyman
aktív tag

- 1 Már, és itt a forrás: [link] :R

(#44869) sunnymarcell válasza Cyberbeni (#44767) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

csak nem mondanám hogy nem kell hozzá semmi spéci cucc

92k DPS és 650 allres az ugye semmi.

amúgy mutatja is a végén milyen istentelenül rohadt szar drop van :DDD na ezt kéne még kijavítania a blizzardnak szvsz

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44870) Scholes9 válasza Drizzt (#44866) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44871) mikromanus válasza sunnymarcell (#44869) üzenetére


mikromanus
veterán

Nincs mit javítani rajta. Ha 0 NV-vel megy neki akkro minden boss kevseset dob. De legalább az a kevés szar is :DDD
4-5 NV alatt nem érdemes bepróbálni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44872) Cyberbeni válasza sunnymarcell (#44869) üzenetére


Cyberbeni
addikt

spéci=legendary/set
@marcyman: tökéletesen jól látszik, hogy az ilvl-be nincs beleszólása a MF-nak, én nem látok semmi vicceset a képen
szerintem a megéri e az mf kérdéshez inkább ez a kép kapcsolódik: [link]
(összes drop hány százaléka 4-5-6 affixes rare-legendary)

lövedékvisszaverős ellenfelekhez visszatérve ;]

[ Szerkesztve ]

(#44873) marcyman válasza Cyberbeni (#44872) üzenetére


marcyman
aktív tag

Mondjuk ebből szempontból igaz. Főleg patch után ha a 61-62-es itemek is lehetnek combosak. :K

[ Szerkesztve ]

(#44874) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Monkkal bármilyen kiválasztott resre rá lehet menni az AR mellett? :B Van ~7 millám, h felöltöztessek egy monkot :)

Szerk: köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44875) Cyberbeni válasza Scholes9 (#44874) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, max a cuccok árában van különbség.

(#44876) Gorneck válasza Scholes9 (#44874) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#44877) Rankerz


Rankerz
senior tag

Na gyerekek azt hiszem énmár tudom mibe fogok befektetni. Dupla Immortal king set .

2*60 All resist bonus, nyami :DD

(#44878) radi8tor válasza Rankerz (#44877) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én miután megszereztem a Set-et eladtam. Achievement-nek jó volt. Másra nem.

⭐ Stella

(#44879) Cyberbeni válasza Rankerz (#44877) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hát ha tudsz szerezni jó áron st+vit moddal övet alapból 130+ str-el, meg 3 socket chestet 130+ vittel, akkor hajrá
régebben én is nézegettem ezt a kombót, de egy kicsit sokba kerül, plusz ennyiért rare-ből jobbat kapok.

(#44880) RockHaRD válasza Rankerz (#44877) üzenetére


RockHaRD
addikt

kezdésnek akkor vegyél setet az enyémek közül ;]

(trade topikban van)

(#44881) Rankerz: Nem baj, akkor is vegyél!!! :((

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#44881) Rankerz válasza RockHaRD (#44880) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nekem HC ban kell de azért köszi :N

Szerk: tudom hogy ez SC ben nem olyan nagy biznisz, de HC ban az immortal kings cuccok szinte Stormshield epicségűek. Jobban van értéke a cuccoknak mivel kevés van a jófajtákból.

[ Szerkesztve ]

(#44882) ProEvoFan válasza Scholes9 (#44874) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak ügyesen:)
Én továbbra is szenvedek a Barbárral...act3 elején meghaltam 3x is az elitektől...a Monkkal nem ehhez vagyok hozzászokva ;]

(#44883) scott_free


scott_free
senior tag

a LoH az nyílnál is hat? multishotnál meg összeadódik mindegyik találat? :F

(#44884) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#44882) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha túl erősek, akkor el kell előlük futni, lehetőleg sprinttel :K
@scott_free: [link] -> [link]

[ Szerkesztve ]

(#44885) Tom5


Tom5
addikt

Ballistics passzív képesség mire jó? Nem értem a leírásban mit ért röppentyű alatt... :U

(#44886) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lehet volt már róla szó csak elkerülte a figyelmem, de az új patchben jön a 6 statos kereső az AH-ba vagy arra mér várni kell?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44887) Neró válasza Sirandrish (#44886) üzenetére


Neró
őstag

Úgy van, jön az.

| www.diablohungary.hu

(#44888) Sirandrish válasza Neró (#44887) üzenetére


Sirandrish
legenda

Halleluyah...akkor nem veszek semmit addig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44889) KicsiPaszuj válasza Tom5 (#44885) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Néhány skillnek van olyan rúnája, amelyik "rakéták"-at lődöz. Na most a "ballistics" ezeknek a rakétáknak növeli meg a sebzését a másfélszeresére.

skillek // rúnák

Rapid Fire // Fire Support
Strafe // Rocket Storm
Sentry // Spitfire Turret
Multishot // Arsenal
Cluster Arrow // Shooting Stars

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44890) Blizz


Blizz
őstag

Valaki tudna linkelni egy durvább witch doki profilet?

No mistakes, just happy little accidents

(#44891) Tom5 válasza KicsiPaszuj (#44889) üzenetére


Tom5
addikt

:R

(#44892) Cyberbeni válasza Blizz (#44890) üzenetére


Cyberbeni
addikt

itt tudsz válogatni: [link]
pl itt van egy, ami nem is rossz: [link]

(#44893) Blizz válasza Cyberbeni (#44892) üzenetére


Blizz
őstag

Ó köszi,nem is tudtam erről a honlapról. :R

Szerk: Mellesleg,ha belépek a profielommal,akkor se látom az én karaktereimet,miért van ez?
Azt írja nem létezik kari ezen az accon.

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#44894) KicsiPaszuj válasza Blizz (#44893) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Válts EU-ra (már ha jól értelmezem)

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#44895) Blizz válasza Blizz (#44893) üzenetére


Blizz
őstag

Megvan,US honlapon néztem nem eu-n :))

No mistakes, just happy little accidents

(#44896) mikromanus


mikromanus
veterán

Békésen tesztelgetem a szép új seismices buildem, erre Mumee beszált picit pörgettyűvel. Gyanítom ez a két barbár build sose volt és nem is lesz kifejezetten csapatjátékra omtimalizált. Mindenesetre szépen haladtunk. Murisnak tűnik az örök-seismic-yeti mód. Mondjuk nem örök, de amíg van elit vagy ellen tömeg addig kitart többnyire. Izu tanusíthatja :DDD
Izual után cseppet érződött a két build (és user) közti eltérő nézőpont. Én inkább lassan taroltam volna le az ellent (egyesével a pakkokat), Mumee meg picit felderítette a terepet. Istenem, ennyi elitet még sose láttam amit begyűjtött. Volt kb 5 pakk, de többnek tűnt a sok illúzió miatt. Masszív lángtengerben úszott az egész map. Szőnyegbombázás meteorral, arcane csapda egy kis vortex+jailerrel fűszerezve. Cseppet nehezen találtam fogást. Mumee meg lelépett féluton, Azt hiszem egy-két pakkot azért letarolt, de veszett messze voltak, így az NV nem érezte meg. Kettőt kinyirtam utána egyedül, de volt még két pakk és pár minion akikkel nem boldogultam. Kellemetlen. A belépési ponton kapásból agyoncsaptak. Szégyen gyalázat, de ezt biza' feladtam. De vicecs volt. Ilyet még sose láttam. Végigszaladok az egész mapon és folyamatosan jelennek meg alattam feles átfedéssel a meteorok "árnyékai". Genyó illúziónisták :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44897) Thrawn válasza mikromanus (#44896) üzenetére


Thrawn
félisten

"Mumee meg picit felderítette a terepet. Istenem, ennyi elitet még sose láttam amit begyűjtött."

Hát igen, Mumeeval egy élmény a játék :K :D

szerk: nemrég láttam is, hogy játszik egy másik barbárral, ezek szerint tevótá', de nem mertem belépni :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44898) Cyberbeni válasza mikromanus (#44896) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"Gyanítom ez a két barbár build sose volt és nem is lesz kifejezetten csapatjátékra omtimalizált"
Én úgy tudtam, hogy a DT barbár a legjobb csoportos farmoláshoz (mármint nem kell mind a 4-nek annak lennie, elég egy, és akkor arra tp-zik mindenki), wotb és sprint azért elég sok movementspeedet ad, sima mobokért meg nem kell megállnia

egyébként meg ha menekülni akarsz előlük, akkor nem árt a sprint (WW nélkül is hasznos tud lenni)

[ Szerkesztve ]

(#44899) FehérHolló


FehérHolló
veterán

59 és 60 között a csatlósokat egyenként kell felhúzni, nem közösen kapják az XP-t? o_O

Skynet is real. It's called Google.

(#44900) radi8tor válasza FehérHolló (#44899) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, minden követőnek saját XP-je van a végén.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.