Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30851) whabaky


whabaky
tag

Egy olyan kérdésem lenne (mert hiába követem folyamatosan a fórumot a megjelenés óta, nem fogtam még fel az utóbbi pár napban, hogy ) a mobil auth csak androidra és iosra van ugye? Tehát én elmehetek a "3,14"ba a symbianos S60-as telómmal ezek szerint.
Milyen megoldás van még arra, hogyha RMAH-zni szeretnék? Jó ahhoz a windows-os is, vagy esetleg azt a 3-4k-s bizbaszt kell megvennem?
Kérdésem csak azért merült fel, mert (ha egyáltalán végre hozzájutnék a játkhoz) az cirka 15k, utána megúszom még 3-4k-ból plusszban, vagy vehetek egy új telefont is, hogy RMAH-zni tudjak?

Válaszotokat előre is köszi, illetve inkább OFF-ba is rakom, nehogy "ház ne érje a szó elejét", hogy már volt erről szó ;]

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#30852) Lokids


Lokids
addikt

Érdemes ebbe a játékban kraftolni? Megtanítottam a kováccsal az Exalted fine golden talont (5 tulajdonság) de eddig 4-ből a legnagyobb dps-e is 440 volt. Rakás fos. De elszórtam emiatt 500K-t kb.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#30853) Neptunfű válasza radi8tor (#30847) üzenetére


Neptunfű
tag

Nem mert ez az egyetlen shieldem még az indulós AHból, 400K volt az ára :B
Na nagy volt a pofám ;] Soul ripper elit azért lecsapott szépen...

as long as you don't choose everything remains possible

(#30854) kexksz válasza whabaky (#30851) üzenetére


kexksz
addikt

winauth

(#30855) ProEvoFan válasza Jazz (#30843) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem el is ment tőle a kedvem.50k egy full javítás?Ez egy vicc.Kicsit pihentetem a játékot.
Nagyon az RMAH felé akarják terelni az embereket.
Ez már Activision hozzáállás, nem Blizzard....
Remélem tele sírják a hivatalos fórumokat, és visszaállítják az IASt meg a javítási költséget.

[ Szerkesztve ]

(#30856) defi válasza C4mp3r (#30850) üzenetére


defi
tag

cirka 30000 deficit :D mehetek is vissza act1-be farmolni csak nem gearre hanem a repairre ... eleg vicces dolog ...

LOAD "*",8,1

(#30857) McNamara


McNamara
Ármester

(#30858) Alg válasza Jazz (#30843) üzenetére


Alg
veterán

Valaki írta már, eddig 5x haltál de olcsó volt a javítás, most inferno nerf volt így 1X halsz 5X-ös javításért...

Ráadásul a drop rate buff miatt hamarosan elkezd a jobb cuccok ára is csökkenni AH-n...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30859) Rankerz válasza Jazz (#30838) üzenetére


Rankerz
senior tag

Low gear? Minek tennék be level 62-63 itemeket ha jobb van rajtam lvl 58 ba? Ilyen sületlenséget

(#30860) radi8tor válasza McNamara (#30857) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2600 damage-je van. Csoda hogy túlélte :D

⭐ Stella

(#30861) Wolverine válasza ProEvoFan (#30855) üzenetére


Wolverine
félisten

Eddig is volt goldsink a játékban az AH-n kívül is, csak viszonylag kevesen használták; és túl sok lett az in-game gold mennyisége. Ezzel nyilván vissza akarják szorítani az inflációt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30862) mikromanus


mikromanus
veterán

Gyors teszt erejéig laptopról megnéztem a játékot. Hát most se egy HD múví, de egész játszható. Legalább nem a korábbi lassított felvétel. Valami bugot javítottak, vagy optimalizáltak egy-két "egyéb" típusú videokarira is. Act 1: hm. elég szörnyűnek tűnik. Eddig legalább annyi becsület volt bennem, hogy nem maradtam sokáig a tűzben-zöldben és a moltenes szörnyik robbanásából halálukkor kimozdultam. Most nem nagyon volt erre késztetésem. A 7 elit pakkból tán kétszer kapcsoltam be a WotB-t. A többi ment izombul. 5 NV felett tényleg mindegyik pakk dob minimum egy sárgát. Butch is dobott. Eddig valamennyi becsülete volt az antivegetáriánus húsgombócnak, de most valami iszonyat gyenge.Eleinte még helyezkedtem, meg nyomattam a skilljeimet, de aztán jött egy telefon és a felét félkézzel telefonálás közben nyomtam le. Ennél azért "jobb" volt eddig a harci morálja. :D
Az itemek lvl szinten átlagban jobbak. Nem esett ezúttal lvl 54 elem. 1-2 lvl 57-es volt. Korábban az eső cuccok nagyja lvl 54-57 volt és csak elvétve volt lvl 60 követelményű. Most kb háromszor annyi lvl 58-60-as van mint eddig. Persze lehet csak szerencsém volt, de ha ez az átlag, akkor elég hamar felduzzad a kínálat jó itemekből...

Halál nélkül, nag ynyugisan beleállví minden ütésbe egy run kb 4500-5000 gold javítási költség volt halál nélkül...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30863) mar_tin válasza McNamara (#30857) üzenetére


mar_tin
tag

25k körül volt neki, csak a végén felpakolta az MF geart. :)

Legjobb tudomásom szerint ez a Living lightining már nem critel ennyit. Nerfelték.

(#30864) freemanone


freemanone
őstag

ebédszünetben toltam egy fél órát otthon, de sziven ütött a 16,4k-11,5k DPS változás.... és valamiért teli vagyok micro lagokkal...... full minimum grafikán és high-on is egyaránt hiába van több mint 60fps-em. :\

(#30865) #59070464


#59070464
törölt tag

Road to Alcarnus-t is nerferlték Goblin ügyben? Sosem farmoltam még itt és jelen állás szerint 10-ből 2x volt ott goblin.

[ Szerkesztve ]

(#30866) mar_tin válasza freemanone (#30864) üzenetére


mar_tin
tag

Dettó, már délelőtt írtam. Mindent levettem minimumra és úgy is, de legalább játszható. Az eddigi grafikai beállításaimmal viszont játszhatatlan lett. :(

(#30867) radi8tor válasza freemanone (#30864) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fura, de mintha én is ezt tapasztaltam volna. Az a baj, hogy az egyik gépen eleve minimumon játszom vele. Jobban nem tudom levenni.

⭐ Stella

(#30868) Neptunfű


Neptunfű
tag

No én visszavontam mindent :) katakombákban halok :C Megyek goblint ölni, meglássuk mennyire nerfelték avagy sem :U .

as long as you don't choose everything remains possible

(#30869) freemanone válasza radi8tor (#30867) üzenetére


freemanone
őstag

azért ez szánalom.... eddig FHD minden high shadow off +vsync (mert idegesít a kép szétcsúszása) és 60fps felett voltam, ha jöttek a mobok fraps szerint 50-60 között mozgott, a beépített szerint leesett 30-ra, de nem volt ennyi microlag.... ha nem a karaktert nézem ahogy halad, hanem a mapon bambulok baromira idegesítő és hent közben meg még rosszabb..... a vicc, hogy az egér is elkezdett ugrálni néha a képernyő egyik feléből a másikba.... :U
remélem lesz valami gyors hotfix, mert elég sokat ront a játékélményen....

(#30870) persil válasza medvezsolt (#30790) üzenetére


persil
nagyúr

A felér félreértetted.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30871) Sonja


Sonja
veterán

Na, találtam végre egy értelmesebb cuccot is. :) 46-os szintre ez nem rossz szvsz.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30872) radi8tor válasza freemanone (#30869) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, HDD microlag-ról meg nem beszélhetünk nálam, mert SSD van a gépben.

⭐ Stella

(#30873) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ok kicsit haladgatok Act3ban, és egyre kevésbé értem a javítási költséget.

Van olyan nehéz hogy az 1k all resist 56k HP és magas block ellenére is imán halok ha olyan elit csoport jön. 1 halál után konkrétan nem éri meg ott vesződni.

Ezzel a repair dologgal azokkal b***tak ki, akik tolják a játékot, ahogy a blizz elképzelte (as intended). Most az AH-t botoló, vagy éjjel nappal craftoló multimilliomosokat cseppet sem érinti ez a repair változás. Akiket zavar, pont azoknak nincs elég pénze - legalábbis szerintem.

(#30874) dobolan


dobolan
senior tag

Na, kipróbáltam én is patch után. Hát, hiába csökkent DPSem pár ezret, sokkal könnyebb lett inferno act2.

Belialt kinyírtam első próbálkozásra, egy ütése félig húzta le a HP-m, ezelőtt az azonnali kill volt (asszem 40k volt, most 20-25 között ütött). Zöld trutymó szintén jóval kevesebbet sebzett.

Az odavezető úton a kígyók kb. semmi. Nagyon sokat gyengítettek act2-őn, akinek eddig nem ment, az próbálja ki nyugodtan, mert tuti menni fog.

(#30875) -conrad-


-conrad-
addikt

sikerült megnézni végre a karakterem, 101k --> 76k :(

(#30876) #59070464 válasza radi8tor (#30872) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nekem is gyakran elkezd szaggatni, akár a városban is, tehát nincs űber nagy terhelés, monumentális csatajelenet. Config: Z77, i3-2120@3.3ghz, 8GB@1.6ghz, HD5870@1ghz/4.8ghz, Samu 830 SSD. Tehát ezzel biztos gond ehhez a játékhoz: proci nem terhelődik 60% fölött (alt-tab - feladatkezelő) és a VGA sem éri el az 50%-t (msi afterburner log). Érdekes és rettentő idegesítő. Jöhetne erre valami javítás, ahelyett, hogy urnákat, goblinokat meg dmg-t nerfelnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#30877) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Próbálta valaki Ghom-ot legyilkolni az új patch-ban barbárral?
Az fasza, hogy most már eljutottam odáig de annyira felturbózták a gázfelhőket, hogy baromi sokat sebeznek és az egész teret betöltik, nincs menekvés, baromi gyorsan megfekszem 880 poison res.-el...

Mission impossible...a youtube-on lévő régi taktikák nem működnek...

Mi értelme így tényleg ennek a játéknak?
Jó, legyen nehéz,de azért ne legyen lehetetlen valami...kíváncsi vagyok a többi barbárra hogyan csinálják most...

Let’s go Brandon!

(#30878) execute93


execute93
őstag

MONKnak mire érdemes "gyúrni"? Illetve hol farmoltok goldot? Perpill Inferno ACT I-en farmolgatok goblint Old ruins-en

SSJPeter: Ugyanígy szívok, szintén barbár karim van, Inferno ACT 1

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#30879) persil válasza execute93 (#30878) üzenetére


persil
nagyúr

Hell act 3 machines of war(destroy ballistae) ----> Azmodan. 150k/óra, gf és mf nélkül.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30880) radi8tor válasza SSJPeter (#30877) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyi HP-d van?

⭐ Stella

(#30881) SSJPeter válasza radi8tor (#30880) üzenetére


SSJPeter
őstag

42k most.

Már eddig kellett volna kinyírni valahogy...próbálja már ki valaki aki már kinyírja, hogy mennyivel érzi nehezebbnek...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#30882) Szancsó válasza whabaky (#30851) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Próbáld ki a WinAuth -ot.
( Nekem Androidos telefonom van, de kütyüt akartam ma venni: hát Debrecenben nem találtam, megrendelés alatt. Akkor mondom megveszem a Blizzardtól, úgyis csak $10 körül van az ára. Hát nem, nekünk 10 euroért árulják, míg USA, Kanada, Autsztrália, stb. megkapja $6.50 -ért. Gratulálok az átváltó algoritmusért, akkor inkább marad az ingyenes verzió. )

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#30883) radi8tor válasza SSJPeter (#30881) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az elég szerény.
Láttam már 80k HP-s barbárt is. (ismerőseim között) Neki nem sok gondja volt az ilyen ellenfeleknél.

Próbálj több defenzív skillt használni.

⭐ Stella

(#30884) LÁZ


LÁZ
addikt

diablo nightmare done, dh-val alone, dobott vagy 4 kéket, hát köszönöm szépen :W , marad a fields of slaughter farm...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#30885) SSJPeter válasza radi8tor (#30883) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nem hiszem, hogy a hp a gond, 2xer ennyivel is meghalnék...

Let’s go Brandon!

(#30886) radi8tor válasza SSJPeter (#30885) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De később halnál meg, és mondjuk revenge-el tudod magad gyógyítani.
Létezik olyan skill is, ami akkor aktiválódik, ha 10% alá megy a HP.
Nem mindegy hogy 4500 vagy 8000 HP az a 10%.

⭐ Stella

(#30887) SSJPeter válasza radi8tor (#30886) üzenetére


SSJPeter
őstag

Inkább szerintem life on hit kéne több...hát megteszem amit tudok, de úgy néz ki egyenlőre akkor marad továbbra is act 2 farm, de az legalább könnyedén.

Amúgy Belial-t is buffolták, meg majdnem az összes boss-t...mi a túróért?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#30888) whitezo88 válasza SSJPeter (#30881) üzenetére


whitezo88
nagyúr

legalább 50k kéne már addigra, ha nem több. nekem act2 kóstolgatással (feléig el-elviszegettem de főként csapatban) és 42km van nekem is act3ra is elég rezzel már. De sokszor kevés...

(#30889) SSJPeter válasza whitezo88 (#30888) üzenetére


SSJPeter
őstag

Lehetne több hp-m most is, de a sok hp-s allreses cuccok nagyon drágák sajnos...res nélkül meg szerintem nem ér sokat a hp, de itt a res se ér semmit...

Let’s go Brandon!

(#30890) radi8tor válasza SSJPeter (#30887) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Amúgy Belial-t is buffolták, meg majdnem az összes boss-t...mi a túróért?"

Hogy költsél el több pénzt RMAH-ban.

emre33: Ilyenkor nincs más hátra: vissza kell menni Hell-en farmolni aranyat.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30891) emre33


emre33
addikt

Hát elakadtam, Barbár 60-as, Inferno Act1.
Patch előtt még úgy-ahogy elvoltam, erre most, sokkal gyakrabban meghalok, összes pénzem elfogyott a javíttatásra.

Így jobb felszerelést se tudok venni, és Infernon játszani se, mert nincs pénzem javíttatásra.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#30892) SSJPeter válasza radi8tor (#30890) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát én maximum goldot fogok, de igazad lehet. :)

(#30891) emre33:

Kíváncsi vagyok én is erre...a Warlord-ot is buffolták, meg is nézem milyen.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#30893) C4mp3r válasza emre33 (#30891) üzenetére


C4mp3r
addikt

megprobalkozhatsz a public game-el, en tegnap ugy toltam le butchert infen. de tenyleg egyebkent csak az a lehetoseg, hogy go back hell es farmolsz. meg jo hogy matol dolgozok es nem nagyon lenne amugy sem idom jatszani

p.s.: ja igen, vegyel cuccot rmahbol penzert

[ Szerkesztve ]

(#30894) killerjohn válasza McNamara (#30857) üzenetére


killerjohn
addikt

ugye vágod, hogy ez egy hónapos videó, és a critical mass már patchelve van rég óta? :)

(#30895) Alg


Alg
veterán

ehhehe... délben elmentem, most értem haza, ez várt:

:C :C :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30896) gyga


gyga
senior tag

fasza lett a repair költség 30k :S talán össze is jön 2 javítás között

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#30897) sith7 válasza Alg (#30895) üzenetére


sith7
nagyúr

Mázlista ... :))

Én napok óta semmit sem tudok eladni , sehol :(

(#30898) Alg válasza sith7 (#30897) üzenetére


Alg
veterán

nekem is hétvége óta forogtak kint a nagyobb értékű cuccok, most meg 5 óra alatt elvitték az összeset... most már csak 1 gyűrűm van 1 milla felett kint, minden más 300K alatti

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30899) thesound


thesound
őstag

a belső fps mérő stabli 0 értéket mutat a patch után :DDD
mikrolaggol mint a disznó, eddig nem volt ilyen :O

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30900) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ráér valami überbrutális dps inferno Belial -ra ? 7,8k lett a dps-em, és így leütöm 60%-ra és enrage...

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.