Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30101) TROG AIR válasza radi8tor (#30082) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Tegnap őrs - árkád - médimar....-ban volt olyan 40 dobozzal 15 k-ért...d3.. :K

430 pozitív , 0 negatív....

(#30102) radi8tor válasza TROG AIR (#30101) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez hasznos infó itt pár embernek! :C

⭐ Stella

(#30103) TROG AIR válasza radi8tor (#30102) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Ja ,én authenticatort kerestem ott,mondták volt -de [ visszaküldték ! ] mert nem kereste senki.
:((( :(

430 pozitív , 0 negatív....

(#30104) JSaN válasza TROG AIR (#30103) üzenetére


JSaN
addikt

pfff, milyen bolt ez?
Ha egyszer valakinek nem kellet, utana mar senkinek? :F

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#30105) TROG AIR válasza JSaN (#30104) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

mediamarkt - ráadásul 3 ból -2 eladó nem is tudta mi az authenticator.
csak akkor néztek utánna mikor mondtam hogy a nyugati melletti üzletükben volt-de elfogyott.

430 pozitív , 0 negatív....

(#30106) maross


maross
veterán

Mennyit erhet egy ilyen?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30107) lakisoft válasza #56230144 (#30099) üzenetére


lakisoft
veterán

Akkor a WoW nem fér ebbe a körbe :D.

(#30108) skater86


skater86
tag

Sziasztok!

Ha veszek Authenticator-t boltban, akkor azzal megy az RMAH? Van Pay-Palom. Bocsi, csak annyi mindent olvastam, ilyen olyan telefonos auth.-ról meg sms-protect...stb és nem tiszta. Nekem nincs Androidos telóm, ezért érdekelne más megoldás :)

Köszönöm!

(#30109) radi8tor válasza skater86 (#30108) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem csak Androidra létezik a program. :N
Kérdésedre válaszolva: igen, authentikátor kell RMAH-hoz. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30110) thesound


thesound
őstag

az előbb publicba bedobott egy monk-ot, de úgy ment, mint akinek el van törve a lába :DDD
rossz volt nete vajon? soha nem találkoztam még ilyennel

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#30111) akela91 válasza thesound (#30110) üzenetére


akela91
addikt

Ha nagyonn laggol neki (10FPS-) akkor láthatod úgy te is. Tudom, mert néha laptopról vagyok AH miatt, de néha belépek játékba kipróbálni itemet, és rámcsatlakozva röhögnek, hogy hogy mozgok. (1-2FPS) :D

(#30112) Kobe


Kobe
veterán

blizzardnak megint csak gratulálni tudok a fantasztikus balancért :W inferno act 1 sétagalopp, act 2 ben gyakorlatilag ki sem értem a kapun, máris többször haltam meg mint az egész játék folyamán bármikor. 25K HP, 60K damage, DH....és persze lófaxt habbal a drop act 1 hez képest (1-20 goldokat nyoamtnak a mobok), és ami még új, hogy az elit pack lenyomása után nem adja meg a nephalem valort :Y pedig két pakkot is leszedtem, és nem adta meg....

(#30113) radi8tor válasza Kobe (#30112) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem változtattál a skilleken véletlenül? :U
Akkor ugrik a valor. Vagy valami bug lehet.

sto1911: kilépés, belépés megvolt?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30114) sto1911


sto1911
veterán

Eltuntek a hoseim!

Tegnap meg starterem volt, napkozben megvettem a digitalis kiadast. Este jatszottam vele, egy ora szunet, es most belepve nincsenek meg a karaktereim... Adzam fel ticketet, bevehetik...

Volt mar masnak hasonlo esete?

(#30115) X Factor válasza Kobe (#30112) üzenetére


X Factor
addikt

dmg kevés, resist gondolom 0, és dh-t ha már eltalálják akkor rég baj van. :)

kell 200-300 res, 30k hp, és akkor solo ban 1 ütés helyett bírsz 2őt (ez elég is)

Innentől csak dmg, kerülgetni, és smoke screen. preparation, majd megint smoke screen, meg csapdák vagy lasítod őket vagy spike trappel szétbombázod őket, de a legjobb ha van egy monk vagy barbár ismerősöd, ők elöl kalimpálnak, te meg osztod a népet.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#30116) Huma válasza sto1911 (#30114) üzenetére


Huma
addikt

Nézd meg melyik szerveren vagy. Lehet hogy átállítódott.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30117) Cyberbeni válasza X Factor (#30115) üzenetére


Cyberbeni
addikt

teljesen felesleges resist meg hp meg armor a dh-ra. dmg meg pont elég act2-re. (max solo belial-hoz kevés)
csak gyakorolni kell, és akkor kevesebbet fog halni, meg ha mégjobban rágyúr a dmg-re, akkor is kisebb eséllyel hal. plusz max discipline plusz movement speed(25% a max, a minimum egy 12%-os cipő, mert az olcsó, de ha több van, az csak jobb) is kell, ha esetleg még nincs

[ Szerkesztve ]

(#30118) Rossi válasza sto1911 (#30114) üzenetére


Rossi
addikt

Authenticatorod van?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30119) Kobe válasza radi8tor (#30113) üzenetére


Kobe
veterán

nem változtattam. Most visszaléptem, megint leraktam egy pakkot, és nem adja meg

dmget nem tom hogy lehetne növelni, most egy 1006 dpses crossbowom van, ennél jobbak már sok10 millió felett mennek AH ban.....esélytelen h annyit összedjek

[ Szerkesztve ]

(#30120) radi8tor válasza Kobe (#30119) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lépj ki és vissza. Lehet szarakodik a szerver valamiért.

⭐ Stella

(#30121) akela91 válasza Kobe (#30119) üzenetére


akela91
addikt

ilyneről még senki nem írt... lvl60 inferno, Champion pack? 4 tulajdonsággal rendelkeznek? (pl. waller, jailer ....)?

(#30122) persil válasza kovsol (#30065) üzenetére


persil
nagyúr

#30065kovsol
#30070adrian360

Guardians path két fegyver esetén ad 15% dodge-ot, illetve a második fegyveremből(is) akad 150 dex. A kettő együtt nagyon komoly extra dodge.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30123) maross


maross
veterán

Valaki valami infernos manorun?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30124) Cyberbeni válasza Kobe (#30119) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az elég, főleg ha socketes, mert akkor +crit dmg-et tudsz még belerakni.
attack speed, crit chance, crit damage meg nem árt minél több cuccon. (crit chance azért kell, mert ha sharpshooter resetelődik, akkor ne essen le annyira a dps-ed.)

nem kell infernó a valorhoz, csak lvl60

@persil: végeztem egy kis számolást:
45k hp
6000 vs 7000 armor
550 vs 620 resist
mlvl 63
a jobb oldali ugye nyilván a pajzsos egy olcsó pajzzsal, és így van 13%-al több effektív élete (ami jobb, mint a 15% dodge, mert az random, ez meg fix)

[ Szerkesztve ]

(#30125) SSJPeter válasza Cyberbeni (#30019) üzenetére


SSJPeter
őstag

Értem, köszi.

Amúgy előbb épp Butcher runt nyomattam és egy totál béna noob gyerek talált egy intelligence-es maxos Eternal Union gyűrűt!
A fejem vertem a falba, hogy én ölöm a mobokat és neki dobja ki a gyűrűt. :W
Nem vagyok ilyen téren nagy szakértő, de ez több milliót ér...

Vigaszdíjként azért én is találtam egy amulettet.

+104 int.
+77 vita
attack speed +12%
+13 arcane res.
regenerate +70 life/sec

A szakértőket kérdezném, hogy ez vajon mennyiért mehet az Ah-ba?
Vagy esetleg kell-e valakinek?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#30126) sto1911 válasza Rossi (#30118) üzenetére


sto1911
veterán

@(#30116) Huma, (#30113) radi8tor1 is: koszi, valoban, atallitodott Amerikara... de miert???
Autentikator van, szoval azt egy percig se gondoltam, hogy feltortek :)

[ Szerkesztve ]

(#30127) maross válasza sith7 (#30057) üzenetére


maross
veterán

priv

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30128) AS


AS
félisten

2 tárgyat eladtam euorét menyi az átfutási idő? Tegnap adtam ell és még mindig ott a felkiáltó jel. Egyesek azt mondják 2 nap is lehet.
Igaz?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30129) Kobe válasza akela91 (#30121) üzenetére


Kobe
veterán

igen. A poén az, kiléptem és vissza. másik karakteremen XPt sem ad :DDD fasza....

(#30130) radi8tor válasza maross (#30127) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek nem eladó cuccok :)

⭐ Stella

(#30131) persil


persil
nagyúr

Tudjátok mit nem kívánok senkinek... ?

Inferno act 2 kék szúnyogokat, akik illuzionisták... az is illuziók is tudnak köpni!:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30132) Cyberbeni válasza SSJPeter (#30125) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem egyedül told a runokat, mert úgy kevesebb, mint a fele az életük, 60k dps-el simán kell mennie act1-nek és butchernek dh-val.

crit chance és crit dmg hiányában annyira nem jó, de biztos el lehet adni, az enchantressemen is valami hasonló van.

@persil: illúzio kevesebbet sebez

[ Szerkesztve ]

(#30133) Rankerz


Rankerz
senior tag

Annyira kevés életem van hogy még az 1% os bónuszt se írta ki :DD [link]

(#30134) whitezo88 válasza persil (#30131) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ne is mondd. PH-s srácokkal nyomtunk 2, 3as partyban. volt egy minionos, illusionist, molten, mortar féle fallen shaman pack... mindegyik meghatszorozta magát, nem tudtad melyik az igazi, és hiába ütögetted a kiscsávókat, élesztette a sárga... na az volt az egyik, ami otthagyós volt.
De a fire chainses, vortexes, arcane, jailor köpőszúyogok is viccesek voltak. Nem csak a csatornában, a sivatagban is.

(#30135) Alg


Alg
veterán

Nah... Magdi megvolt(easymode), bementem csatornába, szerintem mára ennyi (max kicsit szórakozgatok még a sivatagban)

Elitek kb. fele-kétharmada verhető, szúnyogok meg bekaphatják :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30136) persil válasza Cyberbeni (#30132) üzenetére


persil
nagyúr

"@persil: illúzio kevesebbet sebez"

Tudom, nem is az a baj. Hanem, hogy ezek egyszerre köptek ki vagy 100 darab kis szúnyogot, és nem volt az a tér, ahová el lehetett menekülni. A milliónyi kis szúnyog meg egyszerre többszáz ezret sebezhetett kb :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30137) whitezo88 válasza Alg (#30135) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen az nem nehéz. az addjai erősebbek, ha a piros ütése eltatál, az 1hit volt.

(#30138) Alg válasza whitezo88 (#30137) üzenetére


Alg
veterán

A pirosból is kibírok vagy 3 ütést, de egyszerűbb olyankor kicsit odébb menni... viszont mikor kint ezekből a villanypóznát lóbáló fallenekből jön egy vampiric frozen fire chains health link... nem tudok eleget sebezni rajtuk, úgy gyógyulnak meg sem mozdul maxról az életük, ha meg kétszer eltalál még a jeti is belehal

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30139) Kobe


Kobe
veterán

arany szerzésének mi lenne a leghatékonyabb módja ? mostanában nem igazán tudom eldönteni h AH van baromira túlárazva, vagy nekem van kvakevés aranyam, de én 3-400 ezernél többet nem tok összekaparni / tartósan megtartani

(#30140) radi8tor válasza Kobe (#30139) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vatera :DD

⭐ Stella

(#30141) Wolverine válasza Kobe (#30139) üzenetére


Wolverine
félisten

500k-nál járok, és a legnagyobb karim éppencsak kinyírta normál Diablót :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30142) Kobe válasza Wolverine (#30141) üzenetére


Kobe
veterán

nem az összeszedéssel van a gond, mert annyi nekem is van / volt általában, de ahhoz, hogy jbb cuccokat, aranyat találj haladni kell, vagy farmolni. Nyílván ami a mostani geart jelentősen megdobná, az többmilliós nagyságrendű összeg, de mire összejön valami kiicsi is jobb cucc, már visszaforgatod AH ban a megtakarított arany egy részét.
Szóval ez egy kicsit ambivalens dolog, haladnod kéne hogy haladhass, hacsak nem akarsz farmolni. Mióta nerfelték act 1-et, jó ha olyan 100K összejön egy butcher runból, ezt mondjuk 5 millához olyan 50x kéne eljátszani, ami napi 2-3 óra játékot feltételezve, és 30-40 perces runokat, kb 12-14 nap hasznos játékidő rámenne...és akkor azt feltételeztem h 3-5 millából érdemben fel lehet szerelni egy karit, ami garantálja h infernon 2 actat is is átviszel vele

[ Szerkesztve ]

(#30143) Huma válasza Kobe (#30142) üzenetére


Huma
addikt

Ha nem craftolsz akkor add el az infernós alapanyagokat. 100 esszencia kb 230e aranyat ér.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30144) radi8tor válasza Kobe (#30142) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem csak nerfelték a gold mennyiségét, hanem a javítások költségét felemelték.

⭐ Stella

(#30145) Djuree válasza Kobe (#30139) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok. normál ember nem nagyon tud többet összeszedni, ha többet akarsz kockulnod kell, amihez nekem se türelmem, se kedvem, se időm.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30146) SSJPeter válasza Cyberbeni (#30132) üzenetére


SSJPeter
őstag

Barbár vagyok amúgy, de így sem okoz semmi gondot a Butcher akár egyedül,akár csapatban, 10 runból egyszer talán ha halok egyszer, azért tolom csapatban mert úgy talán izgalmasabb.
Miért, van esetleg valami különbség a drop szempontjából is ha egyedül vagyok?

Let’s go Brandon!

(#30147) Kobe válasza Huma (#30143) üzenetére


Kobe
veterán

az mondjuk van bőven

értelmes kraftoláshoz hányas szintűre érdemes amúgy húzni a kovácsot ? illetve mindenképp kellenek hozzá a receptek is vagy pl 10es szinten alapbol egész használható cuccokat ad ?

(#30148) Huma válasza radi8tor (#30144) üzenetére


Huma
addikt

Még nem emelték fel. Majd csak fogják. Állítólag 5-6-szorosára. Ami tekintve azt hogy egy infernós gear javítása 8-10e jelenleg, elég kemény lesz. Nem hiszem hogy sokan szeretnének egy-egy ütősebb elittel való összecsapás után 50e-t perkálni a javításért. :D

(#30147) -=Libria=-:
Mindenképp kell recept. Alapból a kovácsnál csak ultra gagyi cuccok vannak. Ha nem akarsz craftolni akkor egyáltalán nem érdemes felfejleszteni. A craftoláshoz amúgy több millió arany kell ahhoz hogy megtérüljön mivel rengeteg a selejt a legyártott cuccok között és egy egy craft 60-120e-be kerül +alapanyag.
Kivéve persze ha szerencsés alkat vagy és minden ötödik holmid normális áron eladható.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30149) Alg válasza radi8tor (#30144) üzenetére


Alg
veterán

még nem - majd 1.0.3

Más: valaki nem akar benézni két noob barbárhoz inf act1re valami ütős dps karival? Mert mi Zoley-val kb. mintha gallyakkal ütögetnénk egy kőszobrot :DDD (én legalábbis mindenképpen)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30150) radi8tor válasza Huma (#30148) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem már emelték. És azt mondták tovább fogják emelni. :(((

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.