Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30801) Djuree válasza F-ECT$ (#30800) üzenetére


Djuree
félisten

főleg hogy 60-as fegyvert már akár 45-48-as szinten is tudsz használni, csak a -lvl requivements-re kell szűrni ;) ha nem szűrsz nem adja ki. és ezek potom pénzekért mennek.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30802) dobolan válasza F-ECT$ (#30799) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez rendben van, de ias nélkül a kite baromira megnehezül, kivéve , ha mindenkit megölsz 1 hittel, mert akkor nem. Ha pedig sok ütést kapsz wizardba meghalsz. Eddig pont ezért tolták az egekbe az iast, mert egyszerűsödött vele a kiteolás (csak szépen magyarul :D), nem kis mértékben.

(#30803) Rankerz válasza radi8tor (#30798) üzenetére


Rankerz
senior tag

De miért sok? Ha olyan helyen farmolsz amit karaktered képes is vinni nem full 'meghalok na mégegyszer' elven mész előre akkor 10 szeresét megkeresed egy óra alatt úgy hogy alig halsz meg.Az Ah jobban lehúz golddal mint egy maxos damaged items érdekes arra mégse panaszkodik senki :D

(#30804) maross


maross
veterán

borzasztoan szetnerfeltek act3-at, 2 champion packet utok le egyszerre barbarral, atalakulas nelkul, fire chain is akad, kb 20an vannak a kepernyon, masik pack invulnerable...vicc

szerk: ja es attettem 2kezesre kozben :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30805) dunc


dunc
nagyúr

A beállításaim 1600x900 minden maxon,most 60 fps atom stabilan.
Ma jött egy update, megváltoztak a grafikus beállításaim,és jelszót kellet módosítanom.

[ Szerkesztve ]

(#30806) F-ECT$ válasza Djuree (#30801) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó, hogy mondod, most 46-os vagyok, akkor lassan szétnézek a -lvl req-es fegyverek között is. (Persze ha az xp bug nem jön elő nálam...)

Dive ever, work never.

(#30807) mikromanus válasza dobolan (#30736) üzenetére


mikromanus
veterán

Az AS csökkenés több szempontból is nagymértékű reálérték csökkenést eredményezett az itemeknél:
- fegyverek: a fegyvereket elsődlegesen DPS-re kihegyezve válogatsz. Mivel az AS fele annyi lett, így mindn ami AS tulajdonsággal bír hátrébb kerül a találatok közt. Ahol több a tulajdonság ott tán kevésbé DPS érzékeny a vevő, de a kék itemeknél egy AS nerf leviszi a DPS-t és nincs ami ellensúlyozná.
- amu-gyűrű-ring: az AS hasznossága csökken. Mivel fele annyi a haszon belőle durván, így nem feltétlen lesz ez az ami a gyűrű értékét nagyobb mértékben felhúzza. Túl sok az alternatíva az 5-7% AS-re. Pl +20-50 statpont, crit dam, crit chance. Eddig az AS kb mindent überelt. Már ha számít a támadási sebesség.
- kevésbé skálázódnak a tárgyak: mivel két százalékpont most egy százalékra szűkül, így az itemek az adott statnál megduplázódnak. A perfect (nem lvl 63) ietemek közül 15 AS volt a max. Mivel ez szép volt és "perfect", így ennek az ára jóval magasabb lett mint a 14% AS cuccoknak. Most a "felső" kategóriában dupla annyi item lesz + kevesebb is belőle a haszon.
No. Kb ezek azok az okok amiért esetleg szabadulna a kalmártársadalom az AS cumótól. Bár ha eddig nem sózta el az átlagos cuccokat valaki, akkor most már kevés az esély arra, hogy ne legyen rajta veszteség. Jobb tárgyaknál még most is ki lehet jönni jól az üzletnél, de elég nyomotta helyzet. Pár nap helyezkedés után megnyukszik a piac és már reálísabban fel lehet mérni az értékeket. Ha ügyesek vagyunk vastagra kereshetjük magunkat AS cumókon, ha rosszul becsültük fel a helyzetet akkor csak öntöttünk egy kis pénzt a kazánba :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30808) McNamara


McNamara
Ármester

Na mentem most egy Butcher runt. Elég könnyű lett act1 bár eddig se volt vészes. -10K DPS patch után és így is végigtolom monitor nélkül :DDD
Viszont első benyomásra sztem nerfelték az eliteket. Most egy 4-es Valort sikerült összehozni, máskor lazán megvan az 5. Voltak 100% elit helyek és most nem volt ott.

Viszont megint dobott Butcher Legendaryt :C Tegnap is esett 2. :K

(#30809) RI/OS válasza maross (#30804) üzenetére


RI/OS
őstag

végülis nem hülyeség.

eddig x idő alatt 5x haltál 1x-es repair costért, most x idő alatt 1x halsz de 5x repair costért.

[ Szerkesztve ]

(#30810) Horbal válasza McNamara (#30808) üzenetére


Horbal
őstag

Hogy a bánatba dobál legendary-t nektek én képtelen vagyok kiütni belőle bármit is 50-55-60 trash rare főleg bow meg tegez ami esik nekem, 100adikra is :((

+5 V + 80% MF ben csapom agyon azt a buzit és kapom a fost az arcomba :(((

Kezdek kiba dühös lenne

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#30811) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Mik a vélemények a nerfről act2-3 ban casterként?

WD haver szerint nem kapott nerfet act3 csak a barbárt (engem) erősítették. Azt mondja rá ugyan akkorákat csapnak most is, mint előtte.

Az tény, hogy ő folyton csak feküdt a földön.

(#30812) Rankerz válasza DjDanee87 (#30811) üzenetére


Rankerz
senior tag

Jaj persze mert kizárólag csak a barbárnak csináltak patchet és hazudtak nerfről, komoly és megfontolt srác lehet. :U

Témára térve A3 ban rám nem sebeznek annyit bár én nem is szoktam hagyni :DD

[ Szerkesztve ]

(#30813) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A zombi macik tényleg lópikulát nem érnek. Remek lett a patch. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#30814) radi8tor válasza Gyuri27 (#30813) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pedig előtte nagyon taroltak.

⭐ Stella

(#30815) mpierre válasza Gyuri27 (#30813) üzenetére


mpierre
veterán

Akkor lassan minden kasztból ki lesz herélve az értelmes, nagy sebzést adó skill, varázslat, stb. :U
Lassan Diablo egyedül fog bulizni a mennyekben. Nem fogunk eljutni hozzá, hogy ünneprontók legyünk.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30816) Ghoosty válasza F-ECT$ (#30800) üzenetére


Ghoosty
őstag

Köszönöm a tippet, de ha akarnék, vehetnék drágábban is cuccot is, mert van pénzem rendesen, a kovácsom már nagyobb szintű cuccot tud gyártani, mint amilyen vagyok, de fegyvere nincs jó. :( A dobozom teljesen fel van vásárolva és a jc is csak azért nem magasabb, mert még nem esik ToS.

Nálam ez egyrészt ilyen saját magamnak beállított nehezítés, hogy nem használok AH-t. Másrészt bizonyíték sokaknak, hogy AH nélkül is végig lehet játszani, pedig időm nem sok van. Most egy kicsit szar, mert act I végén volt egy nagyobb upgrade-em olyan 3,6k dps lett, most olyan 4 körül van és act 2 utolsó harmadánál járok. Azért vettem fel azt a fehér botot, mert ilyen nevüt még nem láttam, erre 10 egész dps-et emelt. :)

Néha morgok a rossz droppon egy kicsit, de azért megy a haladás és élvezem a játékot. Belialtól félek egy kicsit, mert itt a fórumban többen 10k dps-sel nem tudták leverni, nekem meg kevesebb mint a fele van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#30817) McNamara


McNamara
Ármester

LOLLER van :C Még 1 Legendary :C (eskü, nem csak hülyéskedek!) Ezt most butcher elött dobta egy elit.

(#30818) Ptech válasza Ghoosty (#30816) üzenetére


Ptech
őstag

Aki Belialt nem tudta leverni, az azért nem tudta leverni, mert nem tud kiállni a tűzből. Az meg ne is verje le.

(#30819) radi8tor válasza Ptech (#30818) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most sokkal több zöld tócsa lesz Belial körül.

⭐ Stella

(#30820) Wolverine válasza mpierre (#30815) üzenetére


Wolverine
félisten

A zombi medvék bugosak (ha emelkedő van, akkor nem mennek fel, hanem megállnak). A javításához patch kell, nem hotfixelhető.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30821) Ptech válasza radi8tor (#30819) üzenetére


Ptech
őstag

Enrage után, ja.

(#30822) F-ECT$ válasza Ptech (#30818) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig is feküdtem rajta párszor, mert a random tüzekből néha nem volt kiút, de ezentúl még gecibb lesz,

Dive ever, work never.

(#30823) WayneGace


WayneGace
őstag

Megcsinálták a póniknál a pályát. Most már nem lehet beszorítani őket. :(

BestSecret invitációt privátban adok.

(#30824) Ptech válasza F-ECT$ (#30822) üzenetére


Ptech
őstag

Az belefér, de van aki képtelen volt megcsinálni, és itt vergődött rajta órákig.

(#30825) bgufo válasza Ptech (#30818) üzenetére


bgufo
csendes tag

hát én DH-val el sem jutottam phase 3-ig Belialnál hogy kerülgessem a meteorokat, a kígyók állandóan megettek. Mondjuk az nem is nekem való class. Nem szeretek bullet hell játékokkal játszani, maradok a monkomnál az ritkábban hal bár lassabban is halad :)

[ Szerkesztve ]

(#30826) Pekkk válasza F-ECT$ (#30800) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én is pont arra gondoltam a IAS nerf után, hogy rágyúrok a crit chance és crit damage-re.
Szerintem sokan ezt fogják csinálni, csak ebből is nehogy nerf legyen.

(#30827) mikromanus válasza F-ECT$ (#30822) üzenetére


mikromanus
veterán

KIcsit túltápoltam a felszerelést, de így Belial elég megalázó volt. Volt olyan, hogy nem is álltam ki a csapásaiból. VAgy a leap +300% armorja, vagy az ignore pain sebzéscsökkentés +life leach, vagy a revenge visszaszedte az életet és tompította a legkeményebb zúzásait is. WotB-nél meg az esetek többségében el sem talál :)
Egyszer már olyan is volt, hogy csak néha-néha másztam ki a zöld tócsákból amikor elkezdett pocsolyázni. Mondjuk az már hosszútávon necces volt. de azt meg könnyű elkerülni. Kiváncsi vagyok hogy megy majd a patch után. -4k DPS mellett szerintem nem kenem el a száját 3 perc alatt. Akkor meg elkezd morcos arcot vágni, ugye? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30828) Gyuri27 válasza Wolverine (#30820) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyenesben se mennek. 2 tuti megáll a lábad előtt. Egy meg arra szalad amerre akar.
A weapon rack nerf jó lett. 10-ből 6 dob cuccot. Abból 3 low quality, egy sima fehér. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#30829) dobolan válasza mikromanus (#30827) üzenetére


dobolan
senior tag

Jó neked, wiz elfekszik a zöldtől azonnal. :D Az legjobb, hogy nézegettem yt-on belial killeket, és mindenhol mászkálnak a foltok között, mert van hely, nálam meg kb 99% elönti az egész placcot, és sohasem ítéltem meg szerencsésen, hogy merre fussak el.

(#30830) Lézerparaszt válasza dobolan (#30829) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na lehet örülni, magasabb szinten 3k gold egy halál. Erre vágytam, így is csóró vagyok :D

A játék az nem játék!

(#30831) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Na megjött a teljes játék végre... Csináltam a 68 dps-ből 215-öt és mindössze csak 10k aranyamba került, elég lesz Diablo-ig? :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#30832) Mr.Csizmás válasza Mythsardan (#30831) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elég, csak éppen nehezebb lesz :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30833) C4mp3r


C4mp3r
addikt

30k a repair, nesze old le halal nelkul a vortex invulnerable minions mortar molten eliteket :W szakadjanak meg

(#30834) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Lol. Beléptem először, volt 9300 dps-em. Aztán beléptem másodszor, volt 8800. Most beléptem és 7800 van. Egyszer le is fagyott a játék, ctrl+alt+del -el kellett kilépni. Mi lesz még itt ?
Ja és ez mind 10 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#30835) Ghoosty válasza Mythsardan (#30831) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én 300 körüli buffot dps-el öltem normal diablot wizarddal. Kicsit szerintem kevés lesz, de ha nagyon jó vagy, nem lehetetlen.

(#30836) Mythsardan válasza Ghoosty (#30835) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

oké, akkor majd még belehúzok, azt viszont lefelejtettem, hogy act 1 közepe fele vagyok :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#30837) Neptunfű


Neptunfű
tag

:B

as long as you don't choose everything remains possible

(#30838) Jazz válasza Rankerz (#30803) üzenetére


Jazz
veterán

Nem 20k a javítás hello, hanem 60-80k.

Ne low gear-be nézd. Tegyél fel fullos csak lvl 62-63-as itemeket, és úgy nézd. -.-

(#30837) Neptunfű: Na ezért mondom hogy ugyan úgy nem lesz értéke a dura loss-os itemeknek, mert normális stattal lehetetlen, eleve nem találsz mert 1 értékes helyet elfoglal.

Ennél a helm-nél is: Kevés az int. Lvl 60-on minimum 160+ kéne. És hol van belőle az all resist 60+?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30839) Gyuri27 válasza C4mp3r (#30833) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem még mindig a waller-jailler a kedvencem.
Meg a fast. +movement nélkül el se tudsz futni. Zombi medve meg bugos.

Csináltam egy laza kört. A kék tárgyakból az eladás meg a talált gold nem fedezte a 12k repairt.

Az a baj, hogy ezzel a botok nem lesznek megszüntetve. Ott már van annyi gold, hogy cserélik a cuccokat olyanra amit nem kell javitani.
A scriptnek meg mindegy, hogy 4 vagy 8 órát fut.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30840) BotaN válasza Neptunfű (#30837) üzenetére


BotaN
senior tag

*Ignores Durability Loss - Az istencsaszar affix...

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#30841) Neptunfű válasza Jazz (#30838) üzenetére


Neptunfű
tag

Nem nagy cucc :U Viszont a goblinrunt megelégelvén átmentem act III-ba.... Uff mi lett itt... Eddig 1H+Shield + armor aura és haltam, most meg beállok az elitbe szó szerint DW + MoC
érdekes no. Egy kicsit sajnálom valahol ;]

Ja + Fleet Flooded az egyik passzív...

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#30842) oxox válasza Jazz (#30838) üzenetére


oxox
addikt

hat szornyu lehet azoknak akik 10x milliokat koltottek a gearre, es most majd 60k lesz a javitas ;] ....a blizz itt is keresi a balance-t...majd csak megtalaljak ...meg 20-30javitas

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30843) Jazz válasza BotaN (#30840) üzenetére


Jazz
veterán

Nem minden tárgyon van ilyen affix. Ergo csökkenteni tudod csak a loss-t. De még úgy is sok lesz a javítás.

Nekem úgy 6k 1 halál, hogy két cuccom ingnore dura loss-os. -.-

(#30841) Neptunfű: DW Moc? Az mi? És infernon?

(#30842) oxox: Honnan veszed hogy bárki akinek lvl63-as cucca van 10 vagy akár 1 millákat költött volna cuccokra?
Itt milyen balance-et keres blizz? Add el jó cuccot és vegyél xarabbat? Ez ám a játék motícáció. Azt hittem az ellenkezőjéről szól a játék. Ezt elb.ák. Ennyi. Nem gondolták át.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#30844) kexksz


kexksz
addikt

Így update után, hogy mindent nerfeltek, mennyire lett viable a WD a többi kaszthoz képest?

(#30845) Neptunfű válasza Jazz (#30843) üzenetére


Neptunfű
tag

Dual-Wield, Mantra of Conviction. Mind1 Sityakot azért megtartom hátha elviszi egy miller :) nem igazán találtam AH-ban ilyen statokkal másikat. :F

Szerk:
Azért ezt még megmutatom, ugyan nem egy stormshield de nekem pont jó.

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#30846) oxox válasza Jazz (#30843) üzenetére


oxox
addikt

Tegyél fel fullos csak lvl 62-63-as itemeket, és úgy nézd hat ezek az itemek nem 200-300k-ba kerulnek....nezzunk csak engem, mert mar elkoltottem kb 1.5-2misit, de e hatar fele egyszer sem tudtam menni....

ott csesztek el, hogy az AH-t raszabaditottak a nepre, es nem teszteltek...ill. nincs semmi control...valahol jo ez a nagy szabadsag, csak eppen az emberi termeszet jobban szeretik ha iranyitjak.....meg persze a minden logika nelkuli nehezsegi valtozas is kapufa volt nekik....

szerintem.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30847) radi8tor válasza Neptunfű (#30845) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem eladó? :)

⭐ Stella

(#30848) defi


defi
tag

Na itt estem hanyatt a szeken... :(

LOAD "*",8,1

(#30849) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Végre ölhető a soul ripper (béka-kutya) típusú dög
Ok ez elég szar skilleket kapott, de nerf előtt bármit kapott 1shotoltak kb :P

(#30850) C4mp3r válasza defi (#30848) üzenetére


C4mp3r
addikt

:C get used to it, legalabb fedezte a koltsegeket a gold amit famoltal vagy deficittel jossz ki? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.