Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30401) Genji válasza whitezo88 (#30393) üzenetére


Genji
őstag

Azért minden slotba 2-3€-os cucc az már nem kevés pénz lesz a végén. 4-5K jó magyar Forint.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#30402) maross válasza Huma (#30399) üzenetére


maross
veterán

Nekem is volt mar ilyen, meg akartam venni annyira olcso voltam :DDD. Nem engedte, kiirta hogy az enyem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30403) warcat


warcat
veterán

Hopppá, milyen gyűrűt vadásztam ki AHból, 1d 12 órán volt 8 millióért :)

EA: It's in the crate!

(#30404) whitezo88 válasza Genji (#30401) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem is kell mindenhova :) de aki lusta, vagy nem ér rá... vagy talál egy jó legendaryt, setet és berakja jóáron pénzért és abból :)

(#30405) maross válasza warcat (#30403) üzenetére


maross
veterán

Reggel tettem fel egy hasonlot 399-ert, csak volt rajta egy socket is. Remelem elvittek ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30406) D1Rect válasza warcat (#30403) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is van egy ilyen, picit más statokkal. :DDD
200K körül volt.

(#30407) Huma válasza warcat (#30403) üzenetére


Huma
addikt

Látom már fel is pakoltad rmah-ra 168.5 euróért. Hát, ha megveszik ennyiért akkor nagyot kaszáltál vele.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30408) warcat válasza maross (#30405) üzenetére


warcat
veterán

Hasonlót lehet,de nem ilyet :) Itt az eredeti,hogy értsétek :

Magyarán a két random tulajdonság critical hit és attack speed lett. a crit tökéletes roll 3%, az ias meg ugye 14 ami szintén jó a 15 höz képest.Ez nagyon-nagyon ritka cucc ebben a felállásban,ment is RMAH-ra meglátjuk mi lesz.

Szerk.: fel bizony,kár hogy nincs DHs verzióban azt már el is vitték volna kb :P
De nincs miért aggódni,a vételárat akármikor megéri.Mellékesen felfigyeltem egy bides natalya markra a keresgélés közben,na az sem ronda , 14 ias/21 critdmg/2 % crit.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#30409) maross válasza D1Rect (#30406) üzenetére


maross
veterán

Ha jol emlekszem nekem kb75str, 15% attack speed, 149loh,24%critdam, socket volt, felturtam 100str fole, hogy 100str+15% speed kidobja. Gyakorlatilag a 3% crittel volt kevesebb ennel.

szerk: de aztan lehet rosszul emlekszem, mert 2 hasonlo is volt 500k alatt. Majd otthon megnezem, kar hogy utolag nem irja a statokat a cuccnal amit elad az ember.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30410) warcat


warcat
veterán

Amúgy lemaradtam valamiről? :DDD
Ki van hírezve: "Diablo III patch 1.0.3 is now live in Europe!"
Mi meg DHk kaptunk egy végbélkúpot:

Elemental Arrow

Skill Rune – Nether Tentacles
Tentacles will now only hit each target once

EA: It's in the crate!

(#30411) radi8tor válasza warcat (#30410) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Végbélkúp, LOL! :))
Ezen szakadtam, de mennyire igaz! :DD

⭐ Stella

(#30412) Gorneck válasza warcat (#30410) üzenetére


Gorneck
titán

Már alig várom hazaérjek...kíváncsi vok wd-vel mit csináltak...

Gorneck#1239

(#30413) maross


maross
veterán

Arrol hogy mit nerfeltek act1 folott, van valami konkretum?

szerk: szuro elkapja az oldalt :(

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30414) warcat


warcat
veterán

De most tényleg patcheltek valamit? Én be vagyok logolva most is,ezt nem holnapra szánták? egyébként itt a patch notes, vannak érdekes dolgok amikről eddig nem hallottam,hogy lesz ilyesmi,pl :

Monk:
General
Monks can now use spears, two-handed weapons, and two-handed swords

Patch notes

EA: It's in the crate!

(#30415) D1Rect válasza warcat (#30410) üzenetére


D1Rect
félisten

Már csak a Smoke Screen kell 5sec cooldown és jó is lesz. ;]

(#30416) Gorneck válasza warcat (#30414) üzenetére


Gorneck
titán

Ez nem egy rövid lista...

Gorneck#1239

(#30417) szallasi007


szallasi007
őstag

na ez azért a köszi kategória, hellen is agyhugykövet kaptam Béla bácsitól de ezek után:
Belial
General
Belial will now enrage in Inferno difficulty after 3 minutes in his final phase, increasing the number of green pools dropped across the entire encounter platform.

egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy egy csomó dolog azért kerül nerfelésre hogy az új "belépőknek" könnyebb legyen a game? ráköltöttem nem keveset a kovácsra meg a jewellerre - amit eddig kraftoltam és csökkent az ára azt blizz jófejségből igazán visszaadhatná......

The gold cost to level the Blacksmith has been reduced by 50%

gem új áraktól meg falnak megyek, jó hogy már jóideje tudni lehet az új gem craft árakat és nem költök rá mostanában de akkor is :W

(#30418) Sonja válasza warcat (#30414) üzenetére


Sonja
veterán

Hoppá! Van egy kedvenc farmolós helyem act 3-ban, megyek Hell-re akkor majd. :D

"High-end items (items level 61-63) will now drop in all Acts of Inferno and Acts III and IV of Hell difficulty"

Szerk.: Áhh, túl kicsi a drop rate. Maradok Inf Act 1-en. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30419) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Basszus ez meg demon huntert csinált kb a barbárból:

king kongor stream

Vett valami 2H fegyver 70 millióért, berserk nélkül 180k-kat tud critelni a dobálással :D

maross: nem goblinozik. Ő craftolgatott minden este órákon át másoknak. És minden egyes tárgyon amit csinált volt neki 60k haszna tehát szépen összejött neki. Azt mondta 300+ millió gold 4 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#30420) radi8tor válasza maross (#30413) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Letöltőlink :
http://data.hu/get/5253616/patch.pdf

⭐ Stella

(#30421) maross válasza DjDanee87 (#30419) üzenetére


maross
veterán

70millio te josagos isten...ahhoz nagyon sok goblint meg kell meg olni :)

radi: o/

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30422) Gyuri27 válasza Sonja (#30418) üzenetére


Gyuri27
félisten

ActI-ben dobálja a rare cuccokat. Esik vagy 20. Csak full low tulajdonságokkal rendelkeznek. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#30423) whitezo88 válasza Gorneck (#30416) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Drop buff, inferno nerf tobb szempontbol. Jo lesz :)

(#30424) Sonja válasza Gyuri27 (#30422) üzenetére


Sonja
veterán

Igen tudom, ezért lesz jó, ha valóban esik majd nagyobb szintű fegyver is. :K A mostani rare és magic cuccok a kovácsnál kötnek ki, és lesznek belőle szép alapanyagok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30425) warcat


warcat
veterán

Vannak itt durva nerfek is : bemásolás helyett lefordítom,hogy ne csak idegesítő copy paste legyen aki nem érti.

-Magic Find will no longer be considered when looting objects in the environment such as chests, barrels, vases, pots, and corpses
a Magic find nem hat többé a klikkelgetős/szétverős dolgokbol eső tárgyakra (kincsesláda,váza,hordó stb) no comment
A folytatásban gyakorlatilag leírják,hogy az összes 'nem-szörny" dologból nem fog vagy kevés loot fog esni /szopunk a botok miatt/

-Unique monsters in Hell and Inferno difficulty are no longer guaranteed to drop two Magic items when slain
erre-arra belefuthatunk lila "névtáblás" ritka szörnyekbe - többé nem dobnak garantáltan 2 kék tárgyat

-wizardok is megkapják az oboát :+Life on Kill-t javították, nem gyógyít a hydra pakolászása ha jól sejtem

Van azért jó hír is:
-a +crit hat már a dotokra is, wizard venom hydra pl? gondolom én
-javították a legendary tárgyakon az attack speedet( azaz működik majd) DE!
Csak a patch után eső tárgyakon fog működni, a mostani meglévőket egy későbbi patch javítja(köszi...)

EA: It's in the crate!

(#30426) McNamara


McNamara
Ármester

Attack speed csökkenés 4%-ra minden itemre kivétel nélkül értendő majd?

(#30427) Amur


Amur
addikt

a Battlenet accountomon nem az igazi nevem van(kicsit félreértelmeztem regeléskor és odaírtam amit felhasználónévként gondoltam.) eddig nem volt vele gondom,de valaki írta hogy azért kapott bant mert a paypal accountja más néven volt(nekem ott persze az igazi nevem van).
Előzem meg az esetleges bant és már most küldjek nekik egy fotót a sorozatszámról
(dobozos verzióm van),vagy nincs értelme?
Mondjuk nem értem miért gond ez.Nekik ugyanmindegy lenne kinek utalom le a pénzem.
Miért kellene azt saját magamnak?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30428) Huma


Huma
addikt

Egyedül a Witch Doctoron nem nem fognak nerfelni. Gondolom nem találtak olyan képességet ami túl erős lett volna. :D

(#30427) corvette:
Kizárt dolog, hogy ilyen miatt bant kapnál.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30429) Alg


Alg
veterán

•The Warden (mini-boss)
•General
•Now has Fast and Molten affixes, in addition to Jailer
•In Inferno difficulty, the Warden will also gain the Desecrator affix

Na ez érdekes lesz így... (pont most volt róla szó hogy egész jól dob...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30430) kexksz válasza Huma (#30428) üzenetére


kexksz
addikt

Hát azon nincs is mit. :DD

(#30431) szallasi007


szallasi007
őstag

akartam volt kérdezni korábban, hogyha a 1.03-as patch előtti as értékeket nem bántják, akkor azok baromi sokat fognak érni elvben? vagy mindegy mi lesz odaírva a régi cuccoknál is az új számítást veszi?

melóból nem látom de tegnap még volt 20 k dpsem ma meg mondjuk már csak 15 lesz?

(#30432) vhunor válasza Alg (#30429) üzenetére


vhunor
őstag

Ez eddig is max 10 secet élt, ez a buff se fog változtatni rajta.

(#30433) mcwolf79


mcwolf79
veterán

El akartam menni Hell végéig AH használata nélkül,de az Act 1 elején a champion és elit pakkok olyan szinten szivattak,hogy már egyszerűen kénytelen voltam bevásárolni. 1-1 csoportot 5-6 halállal tudtam csak nagy nehezen legyőzni.51-es WD vagyok.
[upgrade után így festek]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#30434) Gyuri27 válasza Sonja (#30424) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak oda kéne recept is. Eddig egyet találtam.[link] persze nem a 6 tulajdonságosat.
Az ah-n meg egy jobb recept nagyon drága és az se garancia a sikerre.
Azt hiszem én vagyok a negativ rekord. Eddig egy low recept (ah-ban 2000 gold), meg egy low legendary. Komoly karrier azt hiszem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30435) D1Rect válasza McNamara (#30426) üzenetére


D1Rect
félisten

Most úgy néz ki, hogy minden IAS -50% lesz.
De a tutit majd megnézzük a patchben.
Remélem a 17% ás a 15% 9 és 8 lesz.

(#30427) corvette: Írj a supportnak és vedd a saját nevedre az accot.

[ Szerkesztve ]

(#30436) warcat válasza szallasi007 (#30431) üzenetére


warcat
veterán

Mind át lesz javítva az új értékekre,ha nem így lenne és maradnának mint D2ben ,akkor örök BiS cuccok lennének.

EA: It's in the crate!

(#30437) kexksz válasza mcwolf79 (#30433) üzenetére


kexksz
addikt

Ha eddig nem AHztál hogy van csak 30k goldod?

(#30438) Sonja válasza Gyuri27 (#30434) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt én is megtaláltam, meg még egyet. :K Az alapanyagokat is el lehet adni AH-ban, végülis.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30439) McNamara válasza D1Rect (#30435) üzenetére


McNamara
Ármester

De jó, hogy licitáltam egy kesztyűre AS-es kesztyűre.....

(#30440) Huma válasza kexksz (#30437) üzenetére


Huma
addikt

"egyszerűen kénytelen voltam bevásárolni"

Sokat költött. Bár az igaz, hogy lehet kicsit túlzásba vitte ha csak ennyi aranya maradt. De ez lehet, hogy a mostani AH-s áraknak köszönhető.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30441) WhiteWalker válasza kexksz (#30437) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vásárlás után...de írta is....

(#30442) kexksz válasza Huma (#30440) üzenetére


kexksz
addikt

Ebben reménykedtem, hogy nem minden pénzét most költötte el, mert meg fogja bánni.

(#30443) DjDanee87 válasza kexksz (#30442) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jaja én a 2. karimat is gearelgettem AHból kicsit. De én úgy csináltam mindig hogy beírtam hogy max buyout 5000 és a legtöbbször találtam hatalmas upgradet annyiért vagy alatta, mármint kisebb szinteken

[ Szerkesztve ]

(#30444) maross válasza DjDanee87 (#30443) üzenetére


maross
veterán

En is igy csinaltam, de altalaban volt olyan item 500-ert vagy max 1000 euroert, ami mar jo volt. ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30445) warcat


warcat
veterán

Még egy jó hír (közben már 59 és fél a mágusom,holnapig kell a 60 :D )

-Elite packs (Champion/Rare) now drop an additional item for players with 5 stacks of Nephalem Valor, which is guaranteed to be of Rare quality

-Azt tudtam/tudtuk? ,hogy patch után 5xnephalem valorral garantált rare lesz minden championból,de a leírás szerint ez egy pluszban kieső lesz ,azaz dobja a maga normál lootját, ami akár 2-3 rare ugye,és ezen felül pluszban egy garantált rare,tehát akkor akár 4 is eshet! Talán lesz értelme farmolni megint...

EA: It's in the crate!

(#30446) Huma válasza kexksz (#30442) üzenetére


Huma
addikt

Az biztos, hogy inferno előtt nem érdemes sokat költeni. Mondjuk eléggé megszenvedtem egy-két karakteremmel mire eljutottam talált göncben infernóig, de ha elakadtam akkor szóltam valakinek itt PH-n és segített egy 60-as karival.

(#30445) warcat:
Magyarul, akár négy darab, full használhatatlan item is eshet, nem csak három. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30447) F-ECT$ válasza Genji (#30401) üzenetére


F-ECT$
titán

15k volt a játék, 5k-ért veszel olyan cuccot, amivel megy Act 1-2, a patch után talán a 3. Esik 1 jó cucc, ami neked nem kell -> rmah és máris vissza fog jönni a 20k.

Dive ever, work never.

(#30448) vhunor válasza mcwolf79 (#30433) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem inf act 2-ig sikerült AH nélkül elmenni, de eddig is mindössze 1 kard (720 dps, 200 loh meg statok) és 1 pajzs amit vettem, mert act 1-ben b*szott bármi használható fegyvert dobni addig. Persze miután vettem, esett nem egy...

(#30449) Rankerz


Rankerz
senior tag

In Inferno difficulty, Siegebreaker will now gain the Reflects Damage affix
Now enrages after 4 minutes

Ez komoly lesz te jó isten :B

Akik írtak tradehez , a sapka nem eladó egyelőre sry

[ Szerkesztve ]

(#30450) Drizzt válasza maross (#30340) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nyilvan nem a buyout 1.25. Ott rontottam el elsore biztosan, hogy nem allittottam kisebbre a lowest bid price-t. Nem tudtam, hogy itt a gold AH-val ellentetben a kezdetinel alacsonyabbra is lehet allitani. Ha most sem viszik, akkor megy majd goldert.

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.