Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29351) sith7 válasza D1Rect (#29345) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát igen ... tudom, már csak egy jó fegyver kellene ... :))

(#29352) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

próbaképpen telispammeltem az eurósat pár gagyibb 25-30as cuccal, kíváncsi vagyok a végeredményre :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29353) agent_k


agent_k
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy oltári mega ökörséget fogok kérdezni, majd megmondjátok.
Azt olvastam/hallottam valahol, hogy a játék megjelenés után 1 hónappal a starter edition elérhető lesz, guest pass nélkül is. Ma ránéztem a battle.net-re és a starcraft meg a wow vagy mi a francok vannak ott diablo semmi.

(#29354) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Akit érdekelne a hardcore mód az írjon vagy vegyen fel battletagre (adamkaa#2424) cél egy 5-10 fős társaság létrehozása

El. Psy. Congroo.

(#29355) Sonja


Sonja
veterán

Segítene 2-3 ember megölni Hell-en diablót? Nekem nem megy wizarddal. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#29356) -conrad- válasza Sonja (#29355) üzenetére


-conrad-
addikt

invelj be, conrad#2992

(#29357) Sonja válasza -conrad- (#29356) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi! :R Meg is lett! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#29358) hommeros


hommeros
őstag

tud esetleg valaki Monk buildet ajánlani Inferno-ra?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#29359) D1Rect válasza Cyberbeni (#29348) üzenetére


D1Rect
félisten

Simán. Izualt fogom farmolni a hétvégén. :K

(#29360) Sdi válasza agent_k (#29353) üzenetére


Sdi
addikt

Valóban erről volt szó a megjelenéskor, de érdekes módon most sehol nem írkálnak róla :F

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#29361) persil válasza Joker94 (#29300) üzenetére


persil
nagyúr

Úgy, hogy csak 3sec-ig annyi neki és pár infernon fontos védelmi skillt beáldozott ilyen hülyeségre.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29362) persil válasza SSJPeter (#29315) üzenetére


persil
nagyúr

Grat, mondtam :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29363) Peat;)


Peat;)
veterán

Nem tudom megy-e a starter edition már, de sajnos a szerdán vásárolt dobozos játékban már nem volt kód. :((

A játék közbeni spam üzeneteket szerintem simán azért is kapjátok mert az első hozzászólásban ott a battletag névsor.

[ Szerkesztve ]

(#29364) WayneGace


WayneGace
őstag

Kicsit beállok a morgók közé. Ac4-ben (inferno) 4-5 valorral jó lenne, ha nem lv50 és lv52-es tárgyak esnének.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#29365) Nordic válasza WayneGace (#29364) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

No igen, az már igencsak durva...Az ember csak-csak elnézi act 1 infernon, még egy kicsit act2-ben is, de hogy már a 3-ban meg a 4-ben is, az már kicsit felháborító. Szerintem nincs is rendesen belőve a drop, hanem úgymond "átcopyzták" a hell drop-rate-jét infernora, oszt csókolom. nem hiszem, hogy be lett állítva rendesen az infernos drop, max adtak pár tizedszázalékot a lvl60-63-64-es cuccoknak.

Még jó hogy nem is érdekel az act3(nemhogy az act4) a barbárral, mivel úgyis agyoncsapnak.

[ Szerkesztve ]

(#29366) #56230144


#56230144
törölt tag

Be van már állitva a free to play starter edition?

(#29367) D1Rect


D1Rect
félisten

\o/
Monkkal meglett a Grandmaster.
Wizarddal nem tudom, hogy sikerült volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#29368) zsole84


zsole84
senior tag

Tudnátok valami megoldást írni a belassulásokra (Phenom x4+5750, 4 Gb ram)? Ha sok a rombolható tereptárgy/ellenség, akkor eléggé zavaróan beszaggat a játék. Fizika lowon van, átírtam a txt fájlt is, amit Sonja fórumtárs ajánlott, de így sem szűnt meg.

(#29369) Jazz válasza Nordic (#29365) üzenetére


Jazz
veterán

Szerintem jó Act3-4 inf. drop rate-je. Nyilván MF szettel kell bevinni az elite-be a last hit-et.

És nagyon meglátszik hogy Act4-en milyen magas szintű tárgyak esnek. Az már önmagában a drop rate.

Nem ezen kéne emelni, hanem a craftolást kivenni a játékból. Boldog boldogtalan tonnaszámra gyártja a 6 tulajdonságos tárgykat. Így aztán sok értelme van az MF-elésnek.

free your mind

(#29370) Huma válasza Nordic (#29365) üzenetére


Huma
addikt

D1Recttel most végeztük ki Diablót. Én barbival voltam. Simán ment. Kb negyedjére. :D
És csak olyan négyszer haltam meg. Szerencsére D1Rect nem követte el ezt a hibát és mindig feltámasztott. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29371) Jazz válasza zsole84 (#29368) üzenetére


Jazz
veterán

És mi lenne az amit Sonja ajánlott?

Nálam is létezik a probléma. Egyszerűen gyenge a CPU-nk.

free your mind

(#29372) Jazz válasza Huma (#29370) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem is már csak Dio hiányzik inferno-ra. De solo-ban azért nehézkes wizával. Nem akarsz menni még egy kört? :)

free your mind

(#29373) L_ajos


L_ajos
őstag

Tegnap esett ( 4 nap alatt ez a 4ik a szintem közelében :) )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#29374) Huma válasza Jazz (#29372) üzenetére


Huma
addikt

Megpróbálhatjuk. Talán sikerül.

Amúgy inf diablóból csak úgy potyogtak az 52-55-ös szintű kék tárgyak. Érdemes volt legyőzni. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29375) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Adott egy fegyó aminek a dex.: 208, vitality: 198, Dps: 147. Megéri lecserélni egy másik fegyverre, aminek kb. a via, dex aránya a fele, de a Dps értéke több, mint a duplája? Monknak lenne. Nem igazán tudom, hogy mitévő legyek, ugyanis 56-os vagyok. Még négy színt a 60, és ott lényegesen jobb fegyókat kapni, mint 56-os szinten. De váltanom kéne, mert eléggé izzadok az eliteknél, viszont feleslegesen pénzt sem szeretnék kidobni az ablakon.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#29376) Jazz válasza Huma (#29374) üzenetére


Jazz
veterán

A fő boss-okat direkt csinálták ilyenre, hogy ne érje meg őket farmolni. :D ("okos" gondolat)

free your mind

(#29377) Huma válasza bajtokarpi (#29375) üzenetére


Huma
addikt

Tudok kölcsönadni egy 536DPS-es fegyvert míg eléred a 60-as szintet. Nem ad semmi mást, de szerintem sokkal jobb mint az általad leírt fegyverek.

(#29376) Jazz: Tudom, hogy direkt ilyen. Csak kiábrándító. Az ember elvárná hogy kapjon valami jó drop-ot. Nem kell hogy nagy szám legyen. Csak legalább 2 sárgát. Farmolni így sem érné meg mert két sárgáért nem egy tuti biznisz Diablóval sz@rakodni. Akkor már sokkal egyszerűbb act 3-ban eliteket ölni. Szerintem ez a ló másik oldala. Bliz megpróbálhatna a ló hátán megülni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29378) Horbal


Horbal
őstag

Szerintetek ha MF gear átöltözésre írok egy Auto Hotkey scriptet kibannolnak?

Nagyon unom a kattintgatást. Semmi cheat csak ne kelljen egyesével felpakolni a geart.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#29379) Realradical válasza Horbal (#29378) üzenetére


Realradical
őstag

Ki.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#29380) bajtokarpi válasza Huma (#29377) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm, és az hogyan működne? Meg is veszem, ha mondasz egy árat, és megegyezünk. Ahogy gondolod :-).

battletag: bossi#2666

(#29381) adrian360 válasza bajtokarpi (#29375) üzenetére


adrian360
őstag

a dps sokkal jobban számít mint a dextery. inkább a kétszeres dpst használd

(#29382) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Szerintem ha egy kicsit is magasabbra állítanák a "jó" cuccok drop rate jét akkor nem lennének már annyira kuriózumok ezek a cuccok (tele lenne a játék mindenkinek kuriózum cuccokkal)... Most pl néha néha egész véletlen esik mondjuk pár ezer embernek egyszerre egy jó cucc (a több millióból) de ha mindenkinek esne a kívánsága szerint akkor értéktelenné válnának ezek a cuccok is. (Valamint az ah-s kereskedés is jelentősen visszaesne)... Na meg hát ha egyszer átállítják jobbra akkor meg folyamatosan fognak esni ezek a cuccok nagyobb eséllyel..

Csak viszonyításként ha 1%-al több ember talál jó cuccot x idő alatt a 10mill ból az 100e ember... Máris tele lenne az AH... és mivel átállították azután megint esni fog egy csomó embernek...

Szerintem ne... Azért millió alatt tudsz venni dolgokat amivel elvagy amíg nem találsz valamit... Ok ok sok a belevitt játékidő de legalább megvan a szépsége ,hogy azután találtál valami egész jót...
Nekem is esnek 50-es cuccok infen néha azokból is jobb fajták pl amit 1k ért el lehet adni...
Az sem rossz azért... Mindig nem lehet jó..
A jó cuccok legyenek ritkák... Mondom ezt 200 óra után.. nem annyira sok jó cuccal..

De ez csak személyes vélemény nem megkövezni : )

:R

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#29383) bajtokarpi válasza adrian360 (#29381) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Értem, köszönöm.

battletag: bossi#2666

(#29384) goodboy007


goodboy007
senior tag

RMAH-ba való regisztráláskor milyen alakban kell megadni a telefonszámot az SMS-hez?

Ha beírom, hogy 201234567 (vagyis előre a szolgáltatói szám, utána a számjegyek), akkor nem kapok SMS-t, pedig azt találtam a neten, hogy így kéne megadni.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#29385) Horbal válasza Realradical (#29379) üzenetére


Horbal
őstag

De wowra is voltak anno ilyen öltözős pluginek, aztán azért nem szóltak semmit...

NA mindegy akkor nem erőltetem. Amúgy pl ha egérgombra makróz rá valaki hasonlót azért is ban jár - eléggé érthetetlen, manapság már szinte minden jobb egér makrózható?

goodboy007

+36/szolgáltató/szám én így adtam meg és működött

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#29386) Huma válasza bajtokarpi (#29380) üzenetére


Huma
addikt

Felesleges megvenned. 60-as szinten már sokkal jobb fegyvereket kapsz. Erre ne költs. Kölcsönadom neked aztán ha elérted a 60-at visszaadod. Ráérsz vele mert most jóideig nem húzok egy karaktert sem.

Vegyél fel firendnek és odaadom a játékban. Mardok#1180 a battle tagem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29387) bajtokarpi válasza Huma (#29386) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Nagyon szépen köszönöm :R ! Igyekszem mihamarább elérni a 60-as szintet. Elméletileg felvettelek.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#29388) Jazz válasza Kicsimix (#29382) üzenetére


Jazz
veterán

Azok az itemek amit AH-n látsz nagyrészt gyártásból vannak. Ezért vagy csalódott és ezért nem érted hogy "mi van".
Ez szerintem is nagyon rossz. Ha nem lenne craft, a sokkal rosszabb cuccok is jóval értékesebbek lennének.

De gyártás jelenleg úgy néz ki hogy eleve nagyüzemben kell hogy toljad hogy megérje. Legyárt 50-100-1000 itemet. Sok szemét, de sok eladható lesz. És pár meg gosu.

free your mind

(#29389) grex4 válasza Jazz (#29388) üzenetére


grex4
aktív tag

hello. ha valaki eladta az account-ját légyszi írjon rám priviben.
Valami balul sül el mindig.

Due to suspicious activity, the Battle.net account has been locked.

tudom h nem szabad eladni de átvertek és orosz és elkellett adnom

üdv

(#29390) zsole84 válasza Jazz (#29371) üzenetére


zsole84
senior tag

Hirtelen nem találom (otthoni gépen le van mentve), írj rá és biztos segít, de nekem nem változott semmi. Szerintem a procimnak elég kellene lennie, főleg, hogy bármit változtatok, ugyanaz a helyzet.

(#29391) goodboy007 válasza Horbal (#29385) üzenetére


goodboy007
senior tag

Próbáltam már így is, de semmi :W.

Bár közben megtaláltam, hogy nem egyedi a probléma, szerte a világból panaszkodnak az emberek a Tech Supportnál.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#29392) Kicsimix válasza Jazz (#29388) üzenetére


Kicsimix
őstag

Persze érthető ,hogy craft-al is megoldható bár tény ,hogy ez nem egy költséghatékony megoldás, de a lényeg ugyan az... Ne legyen mindenkinek jó cucca és ne essenek a jó / legjobb cuccok gyakran. Így sokáig maradhatnak kuriózum cuccok mindenkinek...

: )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#29393) DjDanee87 válasza Jazz (#29388) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mi az hogy gosu ?

(#29394) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Ma reggeli szerzeményem :))

fent is van az RMAH-ba 35€-ért (ennyiért csak ennél sokkal gyengébbeket árulnak)

[ Szerkesztve ]

(#29395) Alg


Alg
veterán

Na jó, azt hiszem feladom a barbár infernozást egy ideig...
10K+ armor, 600-700 resistek, 850 LoH, igaz csak 35K health és 10-12K damage 1,7 speed-el...

Alap mobok szinte könnyűnek tűnnek, aztán jön egy elit pack és szaladok haza anyuhoz... nagy nehézségek árán sikerült egy fallen packot lecsapni, sok szaladgálással (nagyon kemény waller health link molten meg még valami volt... ha jön egy fire chains jailer molten desecrator berserker pack ott esélyem nincs)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#29396) Horbal válasza DjDanee87 (#29393) üzenetére


Horbal
őstag

[link]

Röviden: Kiba&@+%* jó

Alg
Üdv a klubban :(( (inf Act 2 ue a helyzetem)

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#29397) ProEvoFan válasza D1Rect (#29367) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C Szééép!
Ha majd odajutok jöhet egy kis help:) :R

(#29398) Huma válasza Alg (#29395) üzenetére


Huma
addikt

Act 2?

Azt simán vinnie kéne a barbárodnak. A HP lesz a gond. Inkább a vit-re gyúrj mint az erőre. Sokkal fontosabb képesség egy barbának. Csomó gyógyítós képessége van ami a HP függvényében regenerál.
Milyen buildet használsz? Lehet azon is változtatnod kellene.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29399) mikromanus válasza Jazz (#29388) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak úgy jelezném, hogy egy 6 tulajdonságos vértezet/item legyártása jelenleg önköltségen kb 150k arany. Szép dolog, hogy "gyártsuk nagyüzemben", de szerinted egyrészt kinek vana rra pénze, másrészt a 10-100 darabból hány lesz eladható? A többség crap, vagy ha el is adható, akkor se magas az ára és nem is megy el gyorsan. Az a 3 "zseb" a ládában és a néhány kari max egy accounton eléggé korlátoz ám. Hát még az AH 10 max aukciója. Egyébként is van amit nem lehet kikraftolni,. Pl a magas sebzésű fegyverek amik kellenek act 2-4-re azok craftból nem nagyon jöhetnek ki. A fegyvertípusoknak amik craftolhatók egyszerűen túl alacsony az alap DPS-e is hozzá. Bár a battle. net leírás alapján ilyen 1100-1200 DPS egykezesek nem is létezhetnek. Vagy valamit kihagytama számításból? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#29400) Jazz válasza zsole84 (#29368) üzenetére


Jazz
veterán

Ő most nincs itt különben már írt volna. Priviben küldte el az infót, vagy itt PH-n írt egy hsz-t valahol? Esetleg betudnád copy-zni?

(#29399) mikromanus: Akik csinálják azok azt mondják hogy nyereségesek. Csak kell nagy tőke hozzá.

[ Szerkesztve ]

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.