Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98301) Zola007


Zola007
veterán

Amennyiben valaki tud/hall/lát
- rugalmas munkaidőben vagy délelőtti kezdéssel 4-6 órában végezhető (15 óráig befejezett)
- bejelentett
- szombat-vasárnapot nem érintő (képzésen vagyok)
- normális és előre fixált feladatkörrel rendelkező
- nem vállalkozói szerződéses
munkalehetőséget
kérem jelezze! :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98302) #65675776 válasza Zola007 (#98298) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nyiregyházi piacon van egy (talán ukrán) árus, akinél általában elég jó felhozatal van belőlük.

(#98303) sto1911


sto1911
veterán

http://penzugyifogyaszto.hu/masfelmillios-eves-kgfb-dij-ez-meg-mi/

(#98304) vlevi válasza sto1911 (#98303) üzenetére


vlevi
nagyúr

Bullshit.
Az mkb beszünteti a kötelezőt, ezért ebfrodulóval mindnkink felmondja a oitelezojet. A kikuldott tbbszazezres eves dij csak azert van, mert valami adatot kell irniuk.
De ezzel egyutt kikuldik a felmondolevelet is, es aztis, hogy mashol kell biztositast kotnod.

(#98305) sto1911 válasza vlevi (#98304) üzenetére


sto1911
veterán

Lehet, de nem lehetett volna pl. normális összeget írni?

(#98306) vlevi válasza sto1911 (#98305) üzenetére


vlevi
nagyúr

Levelben megirtak, hogy felmondak. Aki a netrisken regisztralt, az is megkapta az mkb eretsitot.
Csak annyi a baj, hogy a netes kötőoldalakra mar nem kellettvolna összeget kidobnia 2017-re

(#98307) sto1911 válasza vlevi (#98306) üzenetére


sto1911
veterán

És ezt mégis mi a f@sznak nem lehet megírni a médiában?

A lista linkje az MKB oldalára mutat.

Egyébként én a múlt héten kötöttem náluk kötelezőt...

[ Szerkesztve ]

(#98308) vlevi válasza sto1911 (#98307) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezt a faxkalap médiának mondjad, sajnosők irnak ilyet.
Az mkb minden kotelezot felmond, az is, ami evkozi evfordulos. Termeszetesen azokat nem dec31-el, hanem az evfordulo napjaval.

(#98309) erik365


erik365
aktív tag

Szerintetek ez a szék megér 14.000Ft-ot? Holnaptól akciós a jyskben, nincsenek nagy elvárásaim, csak néha ha leülők gép elé, kellene egy viszonylag kényelmes szék.70+-1/KG vagyok :D

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#98310) Mikulásbá válasza erik365 (#98309) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

? :U

(#98311) lipike008 válasza erik365 (#98309) üzenetére


lipike008
csendes tag

Én 84-5 kiló vagyok, alattam fél év alatt az irodában (napi 7,5 óra) gyakorlatilag tönkrement. Nyikorog, kattog, néha 10 mp alatt szépen leenged a legfelsőből a legalsó magasságra. Én nem ajánlom.

(#98312) erik365 válasza Mikulásbá (#98310) üzenetére


erik365
aktív tag

Láttam délelőtt is, de már akkor sem tetszett ;] .

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#98313) qfm


qfm
senior tag

MM CU falkábelt keresek 3x2,5 méretben (ilyet). Úgy tudom a mixvill nem adja méterre, csak tekercsben (nekem csak 10 méter kellene). A Daniella azt írja, hogy központi raktárban van nekik, tehát elképzelhető hogy nincs a debreceni boltban. Tud valaki egy biztos helyet, ahol reggel fél 9-ig beszerezhetném és kiadnak 10 métert? Legrosszabb esetben reggel végiglátogatom a mixvillt és a daniellát, de jobb lenne biztosra menni.

[ Szerkesztve ]

(#98314) Zola007 válasza qfm (#98313) üzenetére


Zola007
veterán

Kujbusvill
ha van nekik, akkor kiadnak 1 métert is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98315) qfm válasza Zola007 (#98314) üzenetére


qfm
senior tag

Köszi. Webshopjukba kábelt nem látok (vagy én néztem el). Én a Mentavillre gondoltam még, de náluk sincs a webshopba kábel, így úgy gondoltam nem is forgalmaznak.

[ Szerkesztve ]

(#98316) erik365 válasza qfm (#98313) üzenetére


erik365
aktív tag

Mentavill.

1.4 T-jet M32

(#98317) Sanyabá válasza Zola007 (#98292) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Mondjuk nem is webáruház, az igaz. :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#98318) lappy válasza qfm (#98313) üzenetére


lappy
őstag

Én a nyáron vettem 2 m vezetéket igaz nem ezt a fajtát!

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#98319) qfm válasza erik365 (#98316) üzenetére


qfm
senior tag

Köszönöm. Akkor reggel ott kezdek, úgyis az nyit legkorábban. :)

(#98320) Zola007 válasza Sanyabá (#98317) üzenetére


Zola007
veterán

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Számlájuk van és proforma számlát / díjbekérőt mindenki tud csinálni
A többi meg csak rugalmasság / lustaság kérdése.

Csak Mo-on úgy működik, hogy amint elér egy cég egy olyan tőkeszintet, hogy nem kell muszáj minden vevőt megfognia, onnantól kezdve nem a vásárló az első, hanem a kényelem.

Nagy átlagban 10-ből 1 céget ha tudok, ahol azt érzem, hogy megdolgoznak a pénzemért
A legtöbb helyen első alkalommal lejön, hogy szinte örüljek, hogy hajlandóak elvenni a pénzem.
Mert ki vagyok én, hogy igényeim vannak, mikor ők A CÉG és meg csak a senkiházi vevő.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98321) Manitou


Manitou
addikt

LCD monitor javításával valaki foglalkozik itt, vagy tud ajánlani valami jó helyet Debrecenben vagy környékén?

Egy AcerX223W a páciens. Gari már nincsen rá, 9 éve vettem újonnan :DDD
Van amikor rájön, hogy elkezd kicsit ugrálni a képe, illetve vízszintes csíkok is megjelennek, aztán magától elmúlik. Először videókártya gondra tippeltem, ez akkor lett kizárva teljesen, mikor a gépről lehúzva a kábelt, a no signal feliratú képen is előjöttek ezek a gondok.

[ Szerkesztve ]

(#98322) mghltm


mghltm
addikt

europai unios orszagbol torteno webaruhazas rendelesben jartas embert keresek, ot szemeltem ki magamnak

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#98323) yanna válasza mghltm (#98322) üzenetére


yanna
őstag

Winner_hun fórumtársat kérdezted?/kérdezd meg.

(#98324) Atomantiii válasza qfm (#98313) üzenetére


Atomantiii
őstag

Itt is adnak méterre kábelt a Mikepércsi úton. Múltkor kellett 50 m 3*2,5-es MBCU, az eladó srác nem volt túl boldog amikor kértem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98326) lorcsi válasza Manitou (#98321) üzenetére


lorcsi
veterán

annak idején ide vittem be az aceremet: [link]
a Főnix Comp-hoz
azóta is tökéletesen használom a monitort :)

(#98327) wwhy válasza mghltm (#98322) üzenetére


wwhy
veterán

Miben segíthetek? Amazon.de-ről meg tudom rendelni neked, ha kell,.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#98328) adorjant


adorjant
senior tag

Halk,pwm-es 60x60x25 ventije nincs valakinek elfekvőben? Kettőre is vevő lennék :)

(#98329) Zola007


Zola007
veterán

DPD futár egyre lazább

Ma reggeli SMS:
"Jónapot dpd vinném a mai nap folyamán a csomagot önnek, várom válaszát" :U

hívom, nem kapcsolható :U
Ilyenkor ki sem kell néznem az ablakon, tudom, hogy még mindig Magyarországon vagyok.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98330) lappy válasza Zola007 (#98329) üzenetére


lappy
őstag

A DHL sem jobb! Nekem is azt mondta a szállítás a ma nap végéig!
csak nem este 23:59 kor akarják szállítani ;]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#98331) zeon.hu válasza Zola007 (#98329) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem legutóbb nem írtak, nem hívtak.
Még jó, hogy épp itthon voltam.
GLS dettó.

#?*@&!

(#98332) Sanyabá válasza Zola007 (#98320) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Pedig hát belőlünk élnek, vásárlókból, megrendelőkből.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#98333) Zola007 válasza lappy (#98330) üzenetére


Zola007
veterán

Csak azért írtam be, mert nekem úgy tűnik, mintha visszafelé haladnánk a fejlődésben.

Pár éve bevezette 1-2 cég, hogy értesítenek emailben és SMS-ben is
Utána azt, hogy megadnak egy 1 órás intervallumot, de hívnak előtte

Most meg némelyik cégnél ott tartunk, hogy egy épkézláb, nyelvtanilag helyes, központozott mondatot nem bír küldeni a futár, napon belül ki tudja mikor jön és még el sem érhető, hogy egyeztetni tudjak egy 15 kilós csomag kapcsán, amit nem tudok bárhol és bármikor zsebrerakni.
nonszensz

Nyáron volt hasonló: [link]

Ellenben jobb helyeken már real-time lehet követni a csomagot....

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98334) Zola007


Zola007
veterán

Mennyi egy eredeti, gyári Samsung 2A/5V USB töltő reális ára itthonról vagy külföldről?
honnan érdemes venni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98335) Zola007 válasza Zola007 (#98333) üzenetére


Zola007
veterán

Átvettem a csomagot.
Kérdeztem, hogy nem kell alárni?
Mondta nem kell és mosolygott egyet.
Furdal a kíváncsiság, mi történne, ha felhívnám egy hét múlva a webshopot, hogy hol a csomagom, mert azóta sem kaptam meg?
Ha azt mondják, kézbesítették, s mégis kinek?
Akkor kezdene érdekessé válni, ha hozzá mutatnak egy aláírt átvételi elismervényt...

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98336) Salex1 válasza Zola007 (#98335) üzenetére


Salex1
senior tag

hidd el, alá van írva...azt meg bizonyítgathatod, hogy azon a touch-os valamin, nem te írtad alá.

(#98337) Morgal


Morgal
tag

Eladó dolgok:

Logicom TAB 1050 (10," | Cortex A8 1 GHz | 512 RAM | 1GB ROM | Mali 400 MP | 4000 mAh) - 15k

Újszerű, alig használt bútorok és kiegészítők üzlethelyiség felszámolásából:
Antares Bistrot fém esernyőtartós állófogas - 15k
KIKA króm karfás kék tárgyalószék (6db) - 10k / db
Kör alakú kék fém kisszék (3db) - 500 Ft / db
JYSK Happy Green napozóágy (csak kibontott) - 5k
JYSK Bajlum összecsukható vendégágy - 8k
JYSK Ezüst keretes nagytükör - 20k
Bemutató vitrin, 10 üvegpolcos - 15k
Fehér műanyag kerti székek (2db) - 1k / db
Beépíthető neonok - 2k / db

Egyéb:
Puch Jungmeister Sport vintage kerékpár - 15k
Flexibilis edzőrúd - 5k
Leg Magic edzőgép - 5k

Érdeklődni privátban!

(#98338) bobace válasza Salex1 (#98336) üzenetére


bobace
őstag

Annyi, hogy kijelented, hogy nem te írtad alá vagy te írtad alá. Egy szerződésen (vagy akár adóbevalláson(true story)) is, ha aláírta valaki más és látszik, hogy nem a te aláírásod, de te azt mondod, hogy te írtad alá, akkor pont, olyan mintha te írtad volna alá. Ugyanez itt is csak fordítva, legalábbis szerintem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#98339) erik365


erik365
aktív tag

UK-EU átalakítója nincs valakinek fölöslegben?(kint akarok használni laptopot, telefont.)

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#98340) Manitou válasza lorcsi (#98326) üzenetére


Manitou
addikt

Köszi :R
Ezt olvastam már másnál is, hogy ide érdemes lehet elvinni.
Milyen áron dolgoznak amúgy?

(#98341) Zola007 válasza Salex1 (#98336) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem nem kellene bizonyitanom semmit, az a digitalis alairas masodlagos azonosito nelkul (token vagy alairasi cimpeldany) pedig semmis

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98342) csapee válasza Zola007 (#98333) üzenetére


csapee
senior tag

Voltam valamelyik nap a Dpd depoban csomagért (személyes kedvenced :)) ). Hát majdnem megemelkedtem a cipőben akkora hangot adott ki egy dobozolt felni szakszerű földre helyezése. ;]

Ui: Nem mindegyik futár volt a munkája során ilyen hanyagul elegáns. De ez ütött.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#98343) #77081088 válasza csapee (#98342) üzenetére


#77081088
törölt tag

Valaki mutasson már egy céget ahol nem ez a jellemző!

(#98344) lappy válasza Zola007 (#98335) üzenetére


lappy
őstag

Én a postával jártam így. Eddig amikor csomagot vettem fel mindig aláírás is kellett, legutóbb csak név, cím ellenőrzés és mehettem is.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#98345) erik365


erik365
aktív tag

Múltkor szép kártyával fizettem a pizzáért, lehúzza a kártyát fogom a tollat mondom aláírom, vigyorog a futár majd ő megoldja, ja mondom nálatok így megy? Nem mondott semmit, csak mosolygott.

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#98346) Zola007 válasza csapee (#98342) üzenetére


Zola007
veterán

Megdolgoztak a VIP státuszért :)
Az eddigi ~10 extém mértékben sérült csomagomból vagy 8-at ők hoztak.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98347) bukottangyal


bukottangyal
csendes tag

Sziasztok!

Van két nem használt,(lenovo)akksim amit ki kéne próbálni.Nekem nincs mibe rakjam. ;)
X60,X61
X200,X201

Ha esetleg valakit érdekel a dolog és tud segíteni --> :R

(#98348) bul07 válasza bukottangyal (#98347) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már laptop aksi

Ha lenne valakinek pár darab kidobásra ítélt laptop akkumulátorra attól szívesen elhoznám, 3-4db-tól felfele, és nem hátrány ha nem 5-10évesek hanem fiatalabbak
1-2db-ért senkinek nem rabolnám az idejét

Nem titok szét akarom őket szedni a cellák miatt, és kiválogatom ami használható lámpába, persze ezek nagy lutrik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98349) #33253120 válasza bul07 (#98348) üzenetére


#33253120
törölt tag

Zseblámpázol?

(#98350) erik365 válasza #33253120 (#98349) üzenetére


erik365
aktív tag

Igen :D, lámpázik.

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.