Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80851) pohár válasza hcs57 (#80849) üzenetére


pohár
félisten

jaj

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80852) devil-k válasza hcs57 (#80849) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ráadásul ez egy nyitott fórum, nem kell senkinek sem regisztrálni, hogy olvashassa az írásokat.

- mozi bolondéria -

(#80853) Zola007 válasza devil-k (#80852) üzenetére


Zola007
veterán

Nem is kell, az egyik itteni fórumtársunk ugyanis kiemelt főnyomozó a rendőrségen.

Pfu, az imént kopogtak.
Már kezdtem be__sni , de csak a postás volt.
Mondtam is neki, legközelebb inkább csengessen.....ha lehet 2x, mert nekik úgy szokás

Na jó, elég ebből. Mindenki akadjon le a témáról, akinek nincs jobb dolga.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80854) XmoD válasza Zola007 (#80844) üzenetére


XmoD
aktív tag

Hiányzik még a sósav, marónátron, dietil-éter és a metil-szalicilát simán összedobható egy koktél belőle ;]

És mielőtt valaki beszól a nyílt internetről vannak az alapanyagok :DDD

(#80855) D@niel


D@niel
addikt

ibm x61s laptop eladó, karcmentes kijelző töltővel együtt, debrecenben. képeket privátban

üdv,
D.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#80856) Engineer086


Engineer086
Modder

Szervusztok!
Két dologban kérném még a segítségeteket.
Az egyik az, hogy a telefonom egyik bekapcsolás után a pin kód beírása után egy újabb kódot kér a következő felirattal: SIM network unlock PIN. Ha a Dismiss opcióra kattintok, akkor használható a telefon, de a hálózatot nem látja és a Vodafon hálózathoz sem tud csatlakozni.
A másik számítógéppel kapcsolatos. Tegnap óta előfordul az, hogy bekapcsolás után ötét marad a képernyő, nem indul el az op. rendszer. Próbálkoztam azzal, hogy a memóriamodulokat kiszedem és egyesével letesztelve indítom el a gépet, mindegyikkel ment. Aztán valamilyen varázslat hatására elindul a gépezet.
Ha van valakinek tippje a gondjaimat illetően, akár küldheti pm-ben is, nagyon hálás leszek érte, előre is köszönöm! :R

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#80857) diablo1984 válasza Engineer086 (#80856) üzenetére


diablo1984
veterán

win 8 vagy 8.1? egérmutató látszik?

a másiknál a pint próbáltad?

(#80858) sto1911 válasza Engineer086 (#80856) üzenetére


sto1911
veterán

Simlockos a telefonod, fuggetleniteni kellene.

(#80859) Engineer086 válasza sto1911 (#80858) üzenetére


Engineer086
Modder

Érdekes az amit írsz, az a bökkenő hogy már korábban függetlenítve lett a telefon.

diablo1984: Win 7-ről van szó, és az egérmutató nem látszik. Optikai meghajtó és winyó felpörög és utána semmi, a monitor is inaktív marad.

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#80860) sto1911 válasza Engineer086 (#80859) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor az ugy tenyleg erdekes, mert most megint fuggo :D
Romot csereltel rajta mostanaban (ha androidos)?

A PC-s problemara: csokkentett modban megy? Erdemes lehet ott letakaritani a VGA drivert elso korben.

[ Szerkesztve ]

(#80861) diablo1984 válasza sto1911 (#80860) üzenetére


diablo1984
veterán

vagy frissített romot, vagy gyári beállítás visszaállítása volt? bármikor visszazárhat, ha szoftveresen volt függetlenítve.....

a gépgond meg lehet a memóriák ütik egymást....

[ Szerkesztve ]

(#80862) Engineer086


Engineer086
Modder

Évek óta használom mindkét dolgot ugyanazokkal a beállításokkal. A telefonon a gyári rendszer fut, nem piszkáltam bele soha. A telefonálás közben lemerült, rádugtam töltőre és megpróbáltam bekapcsolni és már ezt a kódot kérte.
A gép most működik, bár sok usb-s kütyü nincs rádugva a szerelgetés miatt. Évek óta használom ugyanolyan formában, eddig nem volt gond. Lehet kipróbálom még az alaplapi elem kiszedését, vga driver újrarakását, pár napig még megfigyelem a tüneteket :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#80863) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy szerintetek Debrecenben hol van jó ár/megbízhatóság arányú parfüméria ahol viszonylag nagy a választék, s nem siettetik az embert, hogy válasszon. Sajnos a Bea Illatszer nevezetű helyen már egyszer csalódtam(első alkalommal, amikor vettem egy 200ml-es Paco Rabanne 1Million-t, akkor én úgy éreztem, hogy eredetit vettem, de amit második alkalommal vettem, az teljesen más illatú volt, úgy, hogy vagy 25-30k volt és mást is vettem, tehát akár jó visszatérő vendég lehetett volna belőlem...) így azt kihagynám inkább.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#80864) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Laptop javítással kapcsolatban nagyon jó tapasztalatokat szereztem a Laptop Rendelő -vel kapcsolatban, nagyon korrektül, rugalmasan megoldották a problémámat.

(#80865) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Zola, yanna, Xmod: koszonom! Hivunk egy szerelot :)

(#80866) ildi_ válasza zolikaDB (#80865) üzenetére


ildi_
csendes tag

Köszi mindenkinek. :) Mivel elkezdett folyni a víz hátulról, ezért muszáj leszünk szerelőt hívni. :( Esetleg tudtok egy jó szerelőt? A precízt gondoltuk hívni, nem tudom mennyire lesz drága. De a múltkor a 3. magánzó találatot hívtuk a googleből és a 8 perces hőfokszabályozó cseréért kért 12 ezret, egy kicsit rosszul esett.

(#80867) ildi_ válasza Xantor (#80863) üzenetére


ildi_
csendes tag

Müller, Douglas. Garantáltan eredeti. Sajnos én is belefutottam a múltkor egy olyan vételbe az egyik ilyen kisebb parfümériába, amiben 100% biztos vagyok, hogy nem eredeti. A Douglasban leteszteltük a lányokkal is és ők is mondták, hogy valami nem stimmel vele, főleg a tartósságára van panaszom. Az ára ugyanannyi volt, mint az említett két nagyobb parfümériában, szóval eléggé befürödtem. Akkor megfogadtam, hogy nem veszek csak innen. Nagyon jó akciók szoktak lenni amúgy a Müllerbe, érdemes nézelődni.

(#80868) mghltm válasza ildi_ (#80866) üzenetére


mghltm
addikt

preciz jo, de nem olcso, viszont adnak szamlat es normalis munkat vegeznek

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#80869) pohár válasza ildi_ (#80867) üzenetére


pohár
félisten

honnan vetted azt, ami kamunak bizonyult?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80870) rayoliviero válasza Xantor (#80863) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Müller és Douglas: itt meg tudod szagolgatni.
Emag és Iparfumeria: ezekből a webáruházakból pedig meg tudod rendelni olcsóbban.

(#80872) pohár válasza #05304832 (#80871) üzenetére


pohár
félisten

öö, miért, nem? én nem láttam még onnan vásárolt hamis cuccokat... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80874) rayoliviero válasza #05304832 (#80871) üzenetére


rayoliviero
veterán

Parfümből tuti, hogy eredetit árul. De másból is szerintem, a gariztatással szoktak csak gondok lenni. De parfüm szempontjából az itt nem fontos.

(#80875) tahepa


tahepa
senior tag

Az összes Lenovo laptop és telefon ami onnan jött mind eredeti volt :DD sőt minden más rendelt cucc is.. :DDD

(#80876) #65675776 válasza ildi_ (#80866) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sokszor nem a munkadíj magas, hanem mondjuk egy 6-8k körüli kiszállási díj.

Egyébként milyen hűtő? Mert ha nem fagyasztós (folyamatos leolvasztású vagy hogy hívják az ilyeneket), akkor lehet csak annyi a probléma, hogy nincs vízszintben, és a cseppgyűjtő tálcából kifolyik a víz.

(#80877) foxymaci válasza #05304832 (#80873) üzenetére


foxymaci
senior tag

Hát még mindig jobb mint a mall.hu ......
Emagnál még semmi rosszat nem tapasztaltam pedig álltam már el vásárlástól is (nem nem azért mert hamis cuccot kaptam)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#80879) func93


func93
senior tag

Sziasztok

Ismertek olyan embert aki foglalkozik led tv-k kalibralasaval?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#80881) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Egyedi ajándékot szeretnél? Vagy csak feldobnád a géped? Dekoráció?
Itt a megoldás az oldalon, amit továbbra is lehet LIKE-olni és megosztani.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#80882) werszomjas


werszomjas
őstag

van egy 50%-os szállítási kedvezmény kuponom a PCX-hez, ha valaki kéri, átadom neki.

üdv

(#80883) mackosajt


mackosajt
addikt

10 alkalmas, vagy 10 fő egyszeri belépésére alkalmas fürdőbérlet, mely a Kerekestelepi fürdőbe szól, december 31-ig felhasználható, áron alul eladó.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#80884) PLaci58 válasza ildi_ (#80866) üzenetére


PLaci58
őstag

A "No Frost" hűtőknél van egy lefolyó a kondenzvíznek a műanyag fiókok felett. Egy kis perem áll ki a hátfalból és az gyűjti a vizet, amit lefolyat a motorra, ahol elpárologtatja. Sokszor eldugul az a lyuk és vizesedik a hűtő belül.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#80885) szasanyi


szasanyi
félisten

Eladó PS3 konzol + sok PS3 játék.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#80886) Zola007


Zola007
veterán

Stabil kölyök :) : [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80887) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Erre tud valaki valami megoldást?

És újraindítás után ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#80889) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Budapesten jár valaki mostanában?
Egy 5kg-os csomagot (fúrógép) kellene elhozni nekem Debrecenbe.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#80890) sto1911 válasza Zola007 (#80886) üzenetére


sto1911
veterán

Kedvenc :D

(#80891) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Tudnátok ajánlani laminált parkettás boltot? Ahol sok választék van és viszonylag normális áron dolgoznak? Diego megvan még, csak mert a honlapjuk nem megy?

(#80892) SocketA válasza kungzi (#80891) üzenetére


SocketA
aktív tag

Diego megvan, elég kedves volt az eladó, nagy a választék.

Voltunk a Mikepércsi úton is, az Aldi mellett (nem tudom a bolt nevét), ott is van pár fajta.

De végül a Pratikerből vettük meg, mert ott is találtunk egy nagyon rendes eladót, aki segített összeszedni a többi kiegészítőt is (szegőléc, záróprofil, "kupakok").

(#80893) PindurAnna válasza kungzi (#80891) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Árpád téren is van kettő is. Ha szembe állsz a bal oldali olcsóbb és lehet alkudni :)

[link]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#80894) mezis válasza Chesterfield (#80887) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen: Live Linux, lementesz mindent, particiót törlöd, újra particionálsz (hagysz 30GByte-ot egy Linux-nak is) és újra installáld a kedvenc op. rendszeredet.

mezis

(#80895) Zola007 válasza kungzi (#80891) üzenetére


Zola007
veterán

fontos hogy 2. osztályú vagy gyanúsan akciós lapot ne vegyél meg mert több a fejfájás mint amennyit spórolsz.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80896) #65675776 válasza Zola007 (#80886) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kb mint egy ewok...

(#80897) devil-k válasza kungzi (#80891) üzenetére


devil-k
nagyúr

[link]

Majdnem a Gulyás Tüzépnél.

- mozi bolondéria -

(#80898) dewil666 válasza dewil666 (#80889) üzenetére


dewil666
őstag

Tárgytalan!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#80899) RexpecT


RexpecT
addikt

Babzsákfotel hozzá való puffal eladó.
10,000 Ft
A fotel méretei: 80X90 cm,
puff méretei: 40X35 cm.
A töltet mennyisége a fotelben kb. 250 liter.
Innen vettem: [link]

(#80900) Chesterfield válasza mezis (#80894) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Most nem mondod komolyan, hogy nem lehet valahogy megjavítani? :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.