Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79501) atike válasza Zola007 (#79499) üzenetére


atike
nagyúr

Amiket mondtam ezzel kapcsolatban:
- sok 90%-osként árult gumi valójában jó ha 80%
- van akinek a 10%-nyi kopás két évad alatt jön össze, de a 2 hónap általad felhozott példa azért kicsit erős (legalábbis általánosítani)...

A gumikopás részre ennyi vonatkozott... :)

(#79502) hcs57


hcs57
őstag

RADAL alu radiátor eladó: [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79503) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Költözés miatt eladó jó pár cucc.

-3 db Samsung tv [link]
-kerti hinta [link]
-kerti csúszda [link]
-elliptikus tréner [link]
-fa álló fogas [link]
-Bútorok és egyebek [link]

Ha bármi érdekelne, akkor keres meg privátban.
:R

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#79504) csapee


csapee
senior tag

Aki Jozsa fele megy vigyen kisparnat, picit lassu. A dijfizeto kaput persze hogy pentek du-n. kell bedaruzni. :((

Csapee

(#79505) fenergie84 válasza csapee (#79504) üzenetére


fenergie84
addikt

Bekaphatják tövög, de tényleg...egy óra alatt értünk ki a doberdótól... :W

(#79506) #65675776


#65675776
törölt tag

Pár eladó cucc:

Athlon 64 X2 5200+ 4k (Adok mellé egy négy hőcsöves stock hűtőt is.)

Btech BGP-200 gamepad. 2015. 08. 18-án vásárolva. 5k.

XFX Pro Series 750W XXX Edition (P1-750X-XXB9) félmoduláris táp. (Jobb híján Hardverkeres link.) Garanciális 2016. 1. 27-ig Hardverkerhez. (Ha minden igaz termékregisztráció után további három év van rá a gyártónál, de ezt nem tudom biztosan.) 20k

(#79507) kat10 válasza csapee (#79504) üzenetére


kat10
tag

Milyen jó, hogy ma keróval mentem dolgozni...
Na de Magyarország Jobban Teljesít! Nem?

Go Pats

(#79508) saril válasza csapee (#79504) üzenetére


saril
senior tag

díjfizető kapu hova???

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#79509) mackosajt válasza saril (#79508) üzenetére


mackosajt
addikt

Bestfm szerint a telepített trafi lesz ott.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79510) yanna válasza csapee (#79504) üzenetére


yanna
őstag

Rádió valami balesetet beszélt, kb. fél órája.

(#79511) csapee válasza saril (#79508) üzenetére


csapee
senior tag

Mivel a faiskolanal kozel egy eve dekkol egy auto a 3,5t felettiek matricajat ellenorizni, igy logikusabbnak tunik a traffinal (ami a suru forgalom miatt ugyse tudna megcsippni senkit).

Csapee

(#79512) saril válasza csapee (#79511) üzenetére


saril
senior tag

jaaa! hogy oda raknak hu-go ellenőrző kamerákat, így már logikus, de hogy pont pénteken, tényleg idióták :))

szerk.: trafi értelmetlen mindkét irányból 90km/h a megengedett még ha 100-al mész gps szerint az is csak 95km/h kb 15-18km/h-val mérnek túl tehát kb 108-ra mérnének ott "ha!" trafi is lenne :U

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#79513) tahepa válasza saril (#79512) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem csak sorompó volt? ;]

(#79514) saril válasza tahepa (#79513) üzenetére


saril
senior tag

:)) :DDD :DD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#79515) 7Sony7 válasza mackosajt (#79509) üzenetére


7Sony7
addikt

Fullos a cucc. Van a 47 esen is több helyen. Van (lesz) benne minden jó: LINK

-

(#79516) yanna válasza tahepa (#79513) üzenetére


yanna
őstag

"Emberi erőforrás" :DD

(#79517) mackosajt válasza saril (#79512) üzenetére


mackosajt
addikt

Rég jártam arra, de google maps szerint a tangazdaság előtt 70-es van a befelé igyekvőknek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79518) aldebaran


aldebaran
őstag

Tudtok véletlenül fuvarozót / költöztetőt, aki holnap ráér elhozni itt Debrecenen belül egy kanapét 10-12 között?

A google-ből már mindenkit felhívtunk, de nem érnek rá. A jövőhétre már megvan, hogy ki hozná el, de hátha tudtok valakit, aki holnap ráérne. :)

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#79519) tahepa válasza yanna (#79516) üzenetére


tahepa
senior tag

"Béláim..túltoltuk !" :D

(#79520) HUTCHDB válasza Zola007 (#79492) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Milyen vita lett ebből ...bocs... :B

Szóval, ilyen elven 150-ért meg a legjobb minőséget tudnám megvenni.
Egyébként egy passatról van szó.
Eddigi autóimra ezidáig csak egy alkalommal vettem új téli gumit, de érdemi különbséget nem éreztem. 1995-től vannak saját autóim, ha jól számolom a jelenlegi a 11.
Czirjákéktól (Eötvös utca sarok) vásároltam eddig, de most nincs nekik semmi normális, mert bármennyire is írtátok, azért lerí arról az adott gumiról, hogy milyen állapotban van.
Egy szálszakadás, vagy egyéb gond már a centírozásnál kijön, de legvégső esetben az autón érzi az ember, hogy valami nem stimmel, mert ráz, vagy egyéb jele is van ennek.
A futófelület, annak kopása, a gumi öregedése, a gyártási idő, viszont egyszerűen vizuálisan leellenőrizhető.
Eddig sikerült kb. 80%-os állapotban vennem tőlük, és mindig korrektek voltak, ha gondom volt, orvosolták.
Összegezve, eddig pozitív tapasztalataim vannak e téren, de mint ahogy írtam, normális minőséget, normális helyről kell vásárolni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#79521) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Bőrcipőhöz szeretnék venni színtelen bőrápolót. Hol érdemes venni és milyen fajtát ami jó?
Köszi a segítséget!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#79522) devil-k válasza dewil666 (#79521) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mr. Minit, Deichmann. Az eladók majd segítenek!

- mozi bolondéria -

(#79523) Drughi


Drughi
addikt

Eladó cuccaim:
1, Lenovo Z510 notebook jóárasítva
Intel Pentium 3550 processzor
4GB RAM, 1600mhz
128GB KINGSTON SSD
nVidia GT740 2GB-os VGA
Portok: 2db USB 3.0, 1db USB 2.0, HDMI, VGA, Bluetooth, kártyaolvasó, DVD supermulti.
Garancia: 2015.12.22.-ig
75.000Ft

2, Lenovo G510 notebook - Vadonat Új!
Intel i5-4210M 2,6Ghz,
4GB RAM
1TB HDD
AMD R5 230 2GB
Garancia: 2016.10.03-ig
110.000Ft
3, Huawei P8 Lite - Vadonat új! - jóárasítva
Vadonat új, bontatlan
Kártyafüggetlen
Dual sim
Fehér / pezsgő szín
Garancia: 2év, rajtam keresztül
55.000Ft

Részletekért PM, csere beszámítás nem érdekel!

Pixel 7a

(#79524) Abri


Abri
aktív tag

ÚJ Transcend Jetflash 790 32GB USB3.0 pendrive 4500Ft

(#79525) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Pécsre való költözés miatt eladóak Hajdúszoboszlón az alábbi, kicsivel több, mint egy éves bútorok:

Nappali szekrénysor
Gardróbszekrény

PH tagoknak 10% kedvezményt adunk az árakból!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#79526) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Debrecenben hol van állatorvosi ügyelet?

Resistencia eterna

(#79527) iscsu válasza bagyulajuve (#79526) üzenetére


iscsu
tag

Elvileg a (30) 565-9255 automatikusan oda kapcsol, ahol épp van.

Valamint ha minden igaz, nekik is van sürgősségi ügyeletük, bár velük (sajnos és szerencsére) nincs tapasztalatunk.

(#79528) Salex1


Salex1
senior tag

Dominó kártyán (azaz MOL-os megfelelőn) milyen vásárlásra lehet használni az egyenleget, parkoláson kívül?

Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#79529) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Eladó, ha van rá érdeklődő:

-kerti hinta [link]
-kerti csúszda [link]
-tv állvány [link]
-3 db Samsung tv [link]
-szekrénysor [link]
-elliptikus tréner [link]
-egyéb bútorok és egyebek [link]

Privátban keres ha érdekel valami.
:R

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#79530) pohár válasza Salex1 (#79528) üzenetére


pohár
félisten

lottót, pályamatricát venni, de tudsz feltölteni vele online is, hogy lottót/puttót/akármit vegyél a szrt honlapjáról, de ezekhez M-COM egyenleg kell tudtommal, a sima nem jó

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#79531) xuldar válasza bagyulajuve (#79526) üzenetére


xuldar
őstag

Hirtelen a Diósegi útra tippelnék, ahol az állatklinika van. A körforgalom és a benzinkút között a bal oldalon van a bejárat.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#79532) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Ha már gumi, 225/60 R17 téli kellene 4 db. Az újak nagyon drágák, tehát 80-90%-os gumik jöhetnek.

Meg ha már itt tartunk, 30 évvel ezelőtt még nem is hallottunk téli gumiról, és mégis eljutottunk bárhova.
Az öreg gumis barátom azt mondja, ne is vegyek téli gumit, mert olyan jó a nyárim, hogy azzal is elmehetek akárhová, hegyeket kivéve.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#79533) #33253120 válasza bagyulajuve (#79526) üzenetére


#33253120
törölt tag

Sokat emlegették a Facebookon a vezér utcát... Hátha...

(#79534) Csöves válasza #33253120 (#79533) üzenetére


Csöves
senior tag

Jó drága...

Aquila non captat muscas.

(#79535) #33253120 válasza Csöves (#79534) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem vagyok érintett. Csak írtam, hogy ott is van ilyesmi.

(#79536) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Van valakinek elfekvőben csapágyazott tengely?
Jelige: ÓCCÓJÉR :DD

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#79537) Chesterfield válasza bagyulajuve (#79526) üzenetére


Chesterfield
senior tag

A Vezéren pl.

(#79538) Csöves válasza #33253120 (#79535) üzenetére


Csöves
senior tag

Nem mondtam... :D

Aquila non captat muscas.

(#79539) HUTCHDB válasza Sanyabá (#79532) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt a nyari gumis sztorit azert boven cafolnam!
Egy nyari gumi meg szaraz (teli) uton is joval rosszabbul viselkedik, nem beszelve a vizes (latyakos) es a havas utakrol.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#79540) vjpeti válasza Sanyabá (#79532) üzenetére


vjpeti
csendes tag

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 30 évvel ezelőtti gumiknak a mintázata teljesen más volt mint egy mai nyáriguminak, azokat inkább tervezték 4 évszakosra, mint nyárira, sokkal több keresztirányú bordázat volt benne, merőlegesen a forgásirányra.

Én személy szerint a parkolóból nem tudtam kiállni amikor leesett március 15-én az a 8-10cm hó, pedig jó nyári gumi volt, difizár+kipörgésgátló is, de hiába :((( Kicsit hamar cseréltem át

(#79541) Fricu válasza Sanyabá (#79532) üzenetére


Fricu
tag

Hát nem azért, hogy ellentmondjak:
a 80-es években mentem NSZK-ba (igen, még oda) novemberben. Vadi új Pneumant (NDK) téli gumival, Skoda 120S :K
Leszakadt a hó valahol München előtt. Éjszaka. A külső sávban BMW, Merci, Porshe, VW (gondolom nyári gumikkal). A belső sávban, 60-70 km/órával a magyar gyerek vigyorog a Skodában.
Na jó, reggelre eltakarították, és mire én Stuttgart-ba értem, ő már aludt is egyet, de akkor is.. jól esett.
Szóval az én gumisom azt mondja (és én egyet értek): télen a legrosszabb új téli gumi is jobb, mint a legjobb nyári.
De mindenki maga dönt..

Fricu

(#79542) Zola007 válasza Sanyabá (#79532) üzenetére


Zola007
veterán

30 évvel ezelőtt nem is meszelték volna le 230-al a volt fociedzőmet az M3-ason :)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a jellemző Ladaval, Skoda-val 80-100 km/h-val jóval ritkább forgalomban (lásd kép) el lehetett közlekedni akármilyen gumival.
Autópályák sehol, autók közül kb. minden 10. tudott csak 130 fölött menni.


Azonban arányában sokkal több baleset is volt, hiába volt kevesebb autó, lassabb és ritkább forgalom.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79543) Zola007 válasza Fricu (#79541) üzenetére


Zola007
veterán

Az én gumis ismerősöm meg azt mondja, hogy ha már spórolunk, akkor inkább járj nyáron télivel, mint télen nyárival :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79544) csapee


csapee
senior tag

Az en gumis ismerosom meg elkezdett ertektozsdezni, igy azt mondja jarjon mindenki busszal mert elege van a fillertoszokbol.:DD

Csapee

(#79545) gergom91


gergom91
tag

Sziasztok
Tud valaki Op3nDott telefonon (Medion P4502) érintő panelt cserélni? Most érkezett meg a panel Kínából szerszámmal együtt, csak valakire szükség lenne aki tapasztalt az ilyen dolgokban, egyedül én neki nem merek kezdeni. :)

(#79547) Zola007 válasza #05304832 (#79546) üzenetére


Zola007
veterán

aki sok km-t pályázik jellemzően:
1, annak fizetik
2, vagy jól keres
szóval mindkét esetben fussa akkor 2 szettre :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79548) kiss.a


kiss.a
csendes tag

hali. valaki tud segiteni tplink ügyben? firmware upgrade csináltam de azóta se kép se hang
WR841N

[ Szerkesztve ]

(#79550) Zola007 válasza #05304832 (#79549) üzenetére


Zola007
veterán

smileyval :)
de egyébként vagy van pénze benzinre és sokat kocsikázni vagy olyan munkája van, ami miatt érdemes átjárni autóval egyik nagyvárosból a másikba.

Lehet, hogy rossz a mintavétel, de jellemzően nem a minimálbéres ismerőseim ingáznak napi szinten autópályán :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.