Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53532) Zola007 válasza PindurAnna (#53528) üzenetére


Zola007
veterán

Én azt nem tudom, hogy mi van olyankor, ha kerékpárútról, parkból vagy egy mellékútról (pl. garázssor) hajtok be egy olyan utcába a közepe táján, aminek a végén van valamilyen korlátozó tábla.
Nem is tudom merre tekergőztem már a múltkor, teljesen szabályosan jutottam egy ilyen garázssoron keresztül valamelyik lakótelepi 4 vagy 6 emeletesek utcájába a közepe táján.
Befordultam balra, volt vagy 2 parkoló autó velem szemben, az utca elég széles volt, ez még ugye nem jelentene semmit
De mikor kifelé hajtottam a végén, akkor láttam hogy egyirányú.

Na mármost, ha szeretném is betartani a szabályokat, honnan tudjam én hogy az az utca egyirányú, ha nem a táblánál csatlakozom be? :F
Semmilyen szabály ellen nem vétettem, amerről jöttem, ott nem volt tilos kerékpározni

Ilyenkor érdemes jelenteni valahova hogy tegyenek ki egy táblát arra pontra is vagy ez ilyen "helyismeret" elvén működik errefelé?

(#53531) copass: Aki kilép az is figyeljen már oda, hogy hova megy, ez nem western-kocsma ajtó
Ha én gyalog vagyok és szedem a lábam a csapón pl. a buszhoz, akkor én is véletlenül lerongyolhatok bárkit aki figyelmetlenül lép ki az üzletből és lehet hogy ütök akkorát mint egy 50 kilós csak bringával

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.