Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54151) mghltm válasza arpeen2 (#54144) üzenetére


mghltm
addikt

az arpad ter lampa / suni nelkul gyilkos lesz

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#54152) arpeen2 válasza Shokkolo (#54148) üzenetére


arpeen2
senior tag

igen, ledesek, de ezek olyan ledek, hogy par evente cserelni kell benne a ledpaneleket, nehogy azt higgyuk, hogy 1x megcsinaljak aztan nem kell ra kolteni tobbe, ez nem az az orszag...osszehangolva most is osszevan a "szakemberek" szerint attol jobb itt nemigen lesz gyanitom

[ Szerkesztve ]

(#54153) Fagyi válasza pockhome (#54131) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Normális biciklis boltban kapsz ilyet!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#54154) fenergie84


fenergie84
addikt

Srácok!
Van valakinek tapasztalata szárítógépekkel kapcsolatosan?
Már egy ideje fontolgatom, hogy be kéne szerezni egyet, mert nem nagyon van hova teregetni a kimosott ruhákat.

(#54155) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Gyerekek, munkanélkülibe regisztráláshoz milyen papírokat kell vinni? :F

(#54156) Zola007 válasza arpeen2 (#54152) üzenetére


Zola007
veterán

"osszehangolva most is osszevan a "szakemberek" szerint"

és ezért a munkáért nekik pénzt is adnak? :F

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54157) Zola007 válasza fenergie84 (#54154) üzenetére


Zola007
veterán

nagydobossal van
sokat fogyaszt (hálózatot érdemes megnézetni előtte)
elég hangos (panelbe nem ajánlanám, mert a szomszédok megölnek miatta)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54158) Shokkolo válasza Zola007 (#54157) üzenetére


Shokkolo
addikt

a szárító funkciós mosógép nem játszik?!
azok egész jók szoktak lenni :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#54159) pohár válasza dudikpal (#54155) üzenetére


pohár
félisten

személyes iratok, bizonyítványok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54160) fenergie84 válasza Zola007 (#54157) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem :R
Még azért utána olvasok.

(#54161) dudikpal válasza pohár (#54159) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Erre tippeltem, de gondoltam biztosra megyek, köszi :R

(#54162) birq válasza fenergie84 (#54154) üzenetére


birq
csendes tag

Nekem szárítós mosógépem van. nemhogy nem hangos, de gyakorlatilag sokszor el is felejtem hogy bevan kapcsolva, csak a végén veszem észre mikor kész van mert akkor zenél :D. Ja meg az első kérdése mindenkinek az hogy nem gyűri-e a ruhát. a helyzet az hogy, nem gyűri

üdv: Attila

(#54163) Chesterfield válasza birq (#54162) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Mi a típusa? Ki is vasal? :)

(#54164) birq válasza Chesterfield (#54163) üzenetére


birq
csendes tag

LG F1496ADP3

az igazsághoz még hozzátartozik hogy kevesebb mint 1 hónapon belül elromlott a készülék, de az LG rögtön küldte a szereleőt és már rendben van. A párom vasal, de főleg pólókat hordok amiket nemigazán kell vasalni. Az ingeket meg akkoris kéne ha nem gépben szárítjuk...

üdv: Attila

(#54165) Jamby18 válasza Bjørgersson (#54142) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nem kérdeztem meg :(( Mikor kézhez kaptam nem néztem át tüzetesen, mikor megrendeltem felkészülve lapra tipus,ár, meleg fehér, mennyi ledes odaadtam az eladónak.Mikor érte mentem csak kifizettem és jöttem el, aztán hazafele a buszon látom a dobozán hogy cool white :O na mondom, mind1 kipróbálom milyen, de fürdőszobába lett és nagyon rideg ez a jégfehér szín

[ Szerkesztve ]

(#54166) szabi911


szabi911
csendes tag

eladó 1 fél konfig:

Érdeklődni Üziben :)

[ Módosította: wwhy ]

szabi

(#54167) mitulabattyi válasza pockhome (#54132) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Bicikliboltbn lehet kapni, kétfajta van, a kisebbik átmérőjűt kérd, ~150 forint.

(#54168) xuldar válasza birq (#54162) üzenetére


xuldar
őstag

Ja, szárít, csak zabálja közben az áramot. Jó időben inkább kiteregetek :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#54171) Zola007 válasza fenergie84 (#54160) üzenetére


Zola007
veterán

Én azt szerettem a szárítógépben, hogy valamennyire ugyan eszi a ruhát, de leszedi a nagyja szöszt is főleg a pamut pólókról, zokniról, gatyákról és emiatt a lakás is jóval kevésbé poros/szöszös.
Illetve tényleg nem kerülgetni 1-2 napig a szárítót. Nekünk most a panelben viszonylag jól szárad, délután kimosok, másnap délután már szedhetem be, de ha nagyobb lakásba költözök idővel, akkor elgondolkodom én is a szárítós mosógépen.

Mosógéptől is sok függ egyébként, mióta tesómék megvették az AEG-t 1400-as centrivel, azóta fél nappal hamarabb száradnak a ruhák, mert alig hagy benne vizet
Szóval én 1400-as centri alatt nem vennék most mosógépet.
Sajnos ide panelbe nem tudok ilyet venni, mert a hagyományos elöltöltős sem fér be :(

#54168) xuldar: valami valamiért. Általában 30-50 perc egy program és sajnos ezalatt megeszik úgy 3 kW-ot

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54172) perge666 válasza szabi911 (#54166) üzenetére


perge666
veterán

Ment egy privát. :R

(#54173) mong08 válasza Csöves (#54136) üzenetére


mong08
tag

Fizetem az 500 felét, ha nézhetem amint eszi ! :D

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#54174) pockhome


pockhome
senior tag

Sziasztok!

Van 3db jegyem olcsón a ma esti Francia négyes, avagy négyen a kanapén c. előadásra a Nagyerdei Szabadtérin, akit érdekel, jelezze!

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#54175) xuldar válasza mong08 (#54173) üzenetére


xuldar
őstag

Én kifizetem a teljes jegyárat ezért az előadásért :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#54176) sto1911


sto1911
veterán

2A-s autos szivargyujto-usb atalakitot keresek (ami le is tud adni annyit)

(#54177) Bjørgersson válasza Jamby18 (#54165) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vidd vissza, egy próbát megér szerintem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54178) ProdyG


ProdyG
senior tag

Frissen szedett sárgabarack (nem őszi) eladó a belvárosban.
Tekintve a piaci, kb 700 ft-os árat: 500ft/kg.
Szép nagy szemű, nagyon édes... nem apró, ízetlen gubicsok, amiket 3-400 ft-ért árulnak!
priviben írjon, akit érdekel, köszi

(#54179) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Kérdés: Most akkor ez ingyé van? :DDD
Már a kiegészítésre gondolok.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#54180) sto1911 válasza dewil666 (#54179) üzenetére


sto1911
veterán

Ne a cart-ot linkeld be, egyebkent ha a pebble-re gondolsz, kakor igen, ingyer' :D

(#54181) Borosz


Borosz
senior tag

Van egy ilyen gyerekbringa is. Gumik cserére szorulnak, de egyébként teljesen jó állapotban van. Kinőttük. :) 3K-ért vihető.

(#54182) Laraxior


Laraxior
titán

Van egy dobozos, Dell Inspiron Minim. 10", windows 7el, igaz csak 1GB ram van benne, de hasznalhato. Bontatlan telepito cdk, windows is, seriallal mellekelve. Neha elkezd ugralni meg furcsan mozogni az egér. Ennek tudataban elviheto 15ezer forintert.
Tehető bele sim kartya is, 3G kepes, asszem 120as winyoval, de a Dell oldalan van pontosabb spec. Fehér színű. Akksija még mindig tobb orat kibir. HDMI csati is van az oldalan.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54183) pockhome


pockhome
senior tag


Valaki nyulat? ;] ;)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#54184) lorcsi


lorcsi
veterán

ha lejárt a szem. igazolványom, akkor myilen iratokat vigyek magammal, hogy igazolni tdjam a szem, azonosságomat?
útlevél is megfelelő! + lakcím kártya?

#54183:
elég ízléstelen..gyomorforgatóhoz közelít , szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#54185) Laraxior válasza pockhome (#54183) üzenetére


Laraxior
titán

Tapsi jol beszopta :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54186) atike válasza pockhome (#54183) üzenetére


atike
nagyúr

Hátizé..... :DDD

(#54187) Laraxior válasza lorcsi (#54184) üzenetére


Laraxior
titán

Vega vagy, vagy csak a konyhát nem ismered? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54188) lorcsi válasza Laraxior (#54187) üzenetére


lorcsi
veterán

nyulat nem eszem az biztos.

(#54189) Laraxior válasza lorcsi (#54188) üzenetére


Laraxior
titán

Jó fuszerezessel ugyse mondod meg h kutya, nyul, patkany, vagy eppen csirkét eszel :D Erre valo a csípős fuszerezes a kolbaszoknal is ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54190) kungzi válasza lorcsi (#54188) üzenetére


kungzi
veterán

én így voltam a béka combbal és megkóstoltam és isteni finom, ha JÓL van elkészítve ;)

(#54191) kungzi


kungzi
veterán

Taxival ütközött a kettes villamos

Ezt már komolyan nem hiszem el b+ :W :D Taxis, hivatásos sofőr, és ennyire balf.sz? :U Mit nem lehet észrevenni egy 30 méteres sárga bazi nagy világító járművön? Ezt nem tudom felfogni :(

(#54192) copass válasza kungzi (#54191) üzenetére


copass
veterán

már vót vagy egy hete, még hallottam is este.
hogy a búsba nem lehet észrevenni egy ekkora sárga kukacot? de most komolyan?!

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#54193) Zola007 válasza lorcsi (#54184) üzenetére


Zola007
veterán

jogosítvány is alkalmas

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54194) giigz válasza kungzi (#54191) üzenetére


giigz
veterán

Hányszor mentek már neki összesen? :D

(#54195) kungzi válasza giigz (#54194) üzenetére


kungzi
veterán

komolyan jobb lett volna metrót építenek :DDD bár amilyen nyomorult egy néhány sofőr, még annak is nekimentek volna :D

(#54196) arpeen2 válasza kungzi (#54191) üzenetére


arpeen2
senior tag

A taxisok többsége felettvalónak érzi magát, olyan szabálytalanul közlekednek, leszarnak mindent és mindenkit, mert ők sietnek, mindenki más ráér, ezúttal a villamos volt az erősebb.

(#54197) Zola007 válasza arpeen2 (#54196) üzenetére


Zola007
veterán

mindig a villamos az erősebb :)
kíváncsi vagyok mikor megy neki egy megrakott teherautó
remélem soha nem következik be, mert ott kő kövön nem marad a vili vezetőfülkéjében

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54198) ngabor2 válasza kungzi (#54191) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ilyenek ezek az agresszív villamosok... egyszercsak HOPP, kiugrik, és oldalbanyom egy ártatlan taxit. Szörnyű. Monnyonle!

Mai kérdés: hány villamos van, ami még nem karambolozott?

(#54199) dudikpal válasza kungzi (#54191) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Most már komolyan elgondolkodnék rajta, hogy ez a sárga szín biztos, hogy jó választás volt? :U

(#54200) copass válasza dudikpal (#54199) üzenetére


copass
veterán

a sárga egy feltünő szín. ha rózsaszín lenne akkor se látná a bírkája, mert csak vezet de nem lát.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.