Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41906) PindurAnna válasza werszomjas (#41904) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Annak idején nekem is csodának tűnt, hogy mi milyen kaja hogy kell megcsinálni stb... Én úgy költöztem el a szüleimtől 16 évesen, hogy kenyeret tudtam kenni, meg boltba szalámit venni. Még egy teát sem tudtam megfőzni.
De magamtól, még anno nem volt internet, csak szakácskönyv, meg a szomszéd pár szava, meg újságok gazdagon díszített fotói leírással..ezekből saját magamnak tanultam meg sütni-főzni. De úgy érzem megérte megtanulni :K
Nem egy nagy ördöngösség, csak pár alap dolgot kell megtanulni amiből jön egymásra épülve a többi variáció.

Már novemberbe kiagyaltam az összes menüt, hisz mint mindig most is nálam gyűlik össze az egész család :K

(#41905) giigz Volt már olyan, hogy skypon tanítottam pasit főzni :D
Legjobb sztori: Nokedlit tanult csinálni egy tatabányai srác, eljutottunk addig, hogy szaggassa bele a lábasba a kikevert tésztát. Mondom neki ha a galuskák feljönnek a víz tetejére, akkor még 2 perc és szedheted ki mert megfőtt. Erre mutatja webkamerán a lábast, majd hirtelen landol az asztalon a noti, és üvölt, hogy ezek nem egyszerre jönnek fel a víz tetejére, melyik galuskát nézze, hogy melyiket mikor vegye ki és csak pánikolt és kiabált, hogy nem tudja hogy szedje ki :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.