Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114101) iscsu válasza Laraxior (#114085) üzenetére


iscsu
tag

Szerintem az ex-Passatomban még mindig az a Merci akksi van, amit tőled vettem kb. 6 éve... :DDD

(#114102) #77081088 válasza #05304832 (#114099) üzenetére


#77081088
törölt tag

Amit leírtál az = a lustasággal :D

(#114103) Aryes válasza #77081088 (#114097) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD
Szombaton este, egy bevásárlásból hazafele jövet gyulladt ki a lámpa. Tudsz szerelőt, aki szombat este 19 óra és hétfő reggel 8 között fogadott volna? Arra voltam kíváncsi, hogy tönkre teszem-e az autót azzal, ha hétfőn reggel még elviszem a gyerekemet óvodába, mielőtt eljutnék a szerelőmhöz. Ha ebből nem az jön le valakinek, hogy vigyázok az autómra és féltem... :)
Miután vasárnap hideg volt és nem indítottam el az autót, hogy ne kockáztassam a motort feleslegesen (mert nem törődöm a dolgaimmal), hétfő reggel kiderült, hogy az akksim is a végét járja, de nemcsak nehezen indult az autó, hanem 3 hengerezett is, amire korábban sosem volt példa, ezért az akkucsere utáni első dolgom volt a gyertyákat is kicseréltetni. Mert úgy ki vagyok tömve, hogy ezt is megtehettem. :) Lehet hülyeség volt, mert talán erre is van házi praktika, hogy még egy évig kihúzzam a régi gyertyákkal :), mindenesetre a gyári javasolt 80000km-es csere előtt 2000km-el megejtettem ezt a cserét is, mert nem törődöm a dolgaimmal. ;)
Most benzinre gyűjtök...

(#114105) #77081088 válasza Aryes (#114103) üzenetére


#77081088
törölt tag

Na,pont ezért nem szabad ítélkezni,beleszólni más dolgába. Ha nem ismerjük teljesen a részleteket.

Pedig hányszor megfogadtam,hogy többet nem reagálok semmire :)
Részemről nincs harag :)

 local
Én nem legendáról beszéltem,tapasztaltam,mert ráfordítom azt a hatalmas energiát,hogy két csipeszt rá kell tegyek a pólusokra. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#114107) Aryes válasza #77081088 (#114105) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azért nem mindegy, hogy két csipeszt kell rátenni a pólusokra, vagy ki kell szerelni az akksit, felcipelni a lakásba, rátenni a töltőre, utána visszacipelni és visszaszerelni, pláne nem negyedévente, látszólag ok nélkül, hogy majd, valamikor, talán, egy évvel tovább bírja az akksi.
Ha egyébként nem használnám naponta az autót, és mondjuk a téli hidegben az utcán állna két hétig, aztán nem indulna, és ezért dobnám ki ahelyett, hogy felvinném tölteni, na az tényleg lustaság és pazarlás lenne. De így?

Én sem haragszom, kiírtam magamból. :R

Amúgy a szerelőm azt mondta, hogy a lambda szonda nem annyira létfontosságú része a motornak, hogy azonnal kelljen cserélni, legfeljebb magasabb lesz a kocsi fogyasztása, ha meg nem fogyaszt többet, akár ki se kell cseréltetni, ehhez mit szóltok? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114108) #77081088 válasza Aryes (#114107) üzenetére


#77081088
törölt tag

És ezt szombat vagy vasárnap este mondta? :D

local1
Hajrá! Ha értelmes dologra költöd az árát. De ha nem,akkor is hajrá :)

[ Szerkesztve ]

(#114109) Zola007 válasza Aryes (#114107) üzenetére


Zola007
veterán

katalizátornak se lesz baja, ha rossz jelet kap állandóan?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114110) Aryes válasza #77081088 (#114108) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne tetézd! :DDD

(#114111) izee


izee
senior tag

Apróhirdetések»Hardver »Videokártya (hamis kínai videókártya = kitiltás)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#114112) Aryes válasza Zola007 (#114109) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én is rögtön ezt kérdeztem tőle, azt mondta, nem. De az is lehet, hogy csak számít egy fél év múlva egy katalizátorcsere munkadíjára is... ;]
Mindenesetre a hónap végén műszakiztatnom kell a kocsit, nem hiszem, hogy a világító hibajelző lámpa sokat segítene a sikeres műszaki megszerzésében, így hamarosan rövidre lesz zárva a kérdés. Addig is nemigen érzem a túlfogyasztást, mert szinte mindig bekapcsolt szivatóval járok. :DDD
A gyerek meg kap szülinapi ajándéknak egy új lambda szondát, a tortára már úgyis megvettem a négy gyertyát. ;]

(#114113) mghltm válasza Zola007 (#114109) üzenetére


mghltm
addikt

de lehet, viszont vannak berelheto katalizatorok, amiket csak muszaki vizsga erejeig szerelnek fel.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#114114) HUTCHDB válasza zolikaDB (#114096) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ott nem csak uvegfoliazast csinalnak?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#114115) Aryes válasza mghltm (#114113) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jó tudni. :)

(#114116) JoseGee


JoseGee
tag

Én ezt az aksi mizériát úgy küszöböltem ki, hogy a gyári 45 Ah helyett kapott egy 72 Ah aksit. Most érzésre önindítóval elmegyek bárhová 😃 A napi használat nekem kb. 3km a munkahely oda, ugyanennyi vissza és néha egy kis Lidi (+800m). Ellenben 12 liter az átlagfogyasztása az 1.6-os Picassonak. Amire még figyelek, hogy a sok hidegüzem miatt nem 10000 kilométerenként cserélek olajat, hanem 6-7 ezrenként.

Ami késik, az nem jön időben

(#114117) Zola007 válasza mghltm (#114113) üzenetére


Zola007
veterán

Azt is tüdő vagy bőrrák vigye el az szennyezés vagy ózonlyuk miatt, aki ilyet bérel vagy ad bérbe

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114118) mghltm válasza Zola007 (#114117) üzenetére


mghltm
addikt

a mi korosztalyunk vagy a szulok / nagyszulok mar annyira nem erdekesek, a nagyobb problema a gyermekeket es a tiniket fenyegeti - gyanitom errol tobbet tudsz / olvastal / hallottal

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#114119) dobolan válasza Aryes (#114072) üzenetére


dobolan
senior tag

Nálam 2003-as suzuki igni gyári akksi 2015-ig bírta, akkor se az volt, hogy nem tudtam beindítani, hanem már éreztem, hogy gyengült indításnál.
Hozzátartozik, hogy 2013-ig garázsban tartottam a kocsit, illetve 99%-ban csak városi használatú, munkába járós autó, jelenleg van benne ~70ezer km :D
Kíváncsi vagyok a csere akksi meddig fogja bírni, a műhelyben azt mondták, hogy csak a gyári ilyen tartós, ezek a vásároltak már csak 5-6 évet bírnak.

Szerk.:
A hűtőben lévő fagyállónak mennyi az élettartama? Mert nekem még az mindig a gyári van benne...

[ Szerkesztve ]

(#114120) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Keresek cnc / esztergával rendelkező fórumtársat vagy olyat aki ilyen gépen dolgozik és el tudna vállalni pár munkadarab elkészítését. (12 cm átmérőjű alu gyűrűt és 8 cm átmérőjű danamid tömböt kellene megmunkálni, illetve csavart belesüllyeszteni).

Ha valaki foglalkozik ilyesmivel legyen szíves írjon rám. Köszönöm

(#114121) #77081088 válasza dobolan (#114119) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nekem meg 7 éves korába feladta agyári akku.
Hűtő folyadékhoz a kezelési utasítást nézd meg mit ír pontosan. Az tuti,hogy cserélni kellene gyári utasítás szerint,csak nem emlékszem milyen időközönként. A fékolajat pl 2 évente kell(ene) cserélni,különben az ABS bánja. Ezt pl én sem tudtam,nem rég tudatosult bennem,szuzuki topikban volt is róla szó. Cseréltem egyébként tavaly,az autó meg 2005-ös. Szóval a tudatlanság belekerül nekem majd a fékrendszerbe. A korábbi akku téma is,részemről tanács volt,nem okoskodás.

[ Szerkesztve ]

(#114122) Zola007 válasza dobolan (#114119) üzenetére


Zola007
veterán

Nekünk 2 év vagy 30/45 ezret irt a gépkönyv használattól függően

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114123) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A világ legnagyobb űrteleszkópja melyik, tudja valaki? És hol található?

(#114124) GIJoe válasza rayoliviero (#114123) üzenetére


GIJoe
addikt

James Webb et készítik tudtommal, ha űrre gondolsz...
ha űr akkor meg kint van, akarom írni a fejünk felett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114125) #33253120 válasza rayoliviero (#114123) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szerintem ezt Cifu tudja neked megmondani.

(#114126) rayoliviero válasza GIJoe (#114124) üzenetére


rayoliviero
veterán

Na ezt nem tudom, hogy az űrben lévőre gondoltak-e. Mert tőlem is kérdezték. Köszi szépen.

(#114127) Atomantiii válasza rayoliviero (#114126) üzenetére


Atomantiii
őstag

(#114128) Fagyi válasza Atomantiii (#114120) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Én is keresek két munka darabhoz.
Két "pálca" elkészítése lenne a munka ez egyiken négy bemarással. Kb. 250 és 150 mm hossz és 8 és 6 mm átmérővel.
Köszönöm.
Pm-nek örülnék.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#114129) Atomantiii válasza Fagyi (#114128) üzenetére


Atomantiii
őstag

Írom ezt úgy, hogy az egyik helyen már majdnem 1 éve ott van megmunkálásra várva, voltam már vagy ötször, mindig megígérték, hogy 2 héten belül meglesz, aztán már eltelt egy karácsony is azóta.

Jó értem én, hogy nem az én sz@romból fog megélni és van fontosabb dolga is csak akkor miért vállalja el.

(#114130) sto1911


sto1911
veterán

Hogy tudnam kivenni a felso csavart, ha menetes lett? Furjam ki vagy van valami betorotrukk hozza?
Ill. ezt az egesz zarat lehet kapni Praktikerben/Szivarvanyban?

Autoakku: elozo automat hasznaltam vettem, a benne levo akkuval, 5 evig kinn allt, mindig poccre indult, azzal adtam el :)
Mostani ket eve all kinn, dizel, es meg poccre indit. Valoszinuleg ez meg a gyari.

(#114131) Popes válasza sto1911 (#114130) üzenetére


Popes
őstag

Ha arra gondolsz hogy megszakadt a menet és csak forog ahelyett hogy kijönne, akkor megpróbálhatod hogy valamivel aláfeszítesz a csavar fejének és úgy tekered kifelé.(nálam be szokott válni)

Deus ex machina

(#114132) #77081088 válasza sto1911 (#114130) üzenetére


#77081088
törölt tag

Zárcenterben érdemes megnézni.Miklós utca eleje,vagy vége,attól függ merről mész :)

(#114133) dewil666 válasza Popes (#114131) üzenetére


dewil666
őstag

+1 (lapos csavarhúzóval)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#114134) dobolan válasza #77081088 (#114121) üzenetére


dobolan
senior tag

Fékolajat két évente? Az vagány, mert enyémben soha sem volt cserélve még, első tárcsa és betétek voltak... ABS ennek ellenére működik. Majd tavasszal rákérdezek a szerelőnél.

(#114135) vlevi válasza dobolan (#114134) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt szeretném kérdezni, milyen sűrűn jársz a Stelvion? Vagy bármelyik másik 20-30km hosszú alpesi hágón?
:D
Mert a hortobágyi 33-ason ritkán szokott kiderülni, hogy az öreg olaj sokkal hamarabb felforr, mint az új.

u.i:
Ja, aszittem, ez a motoros topic. Városi szaladgálós autóban én se aggódom túl a fékbetétet, fékolajat.

[ Szerkesztve ]

(#114136) bul07 válasza vlevi (#114092) üzenetére


bul07
nagyúr

Te hozászolásodra válaszolok mert pont KIA CEED-el eset meg

Oké hogy aksi töltés, de kiszerelni az nem jó ötlet
Kinek van arra tartalék aksija hogy folyamatos legyen az áramellátás, mert az egy dolog hogy egy két dolog törlődik, a rádió kodont kér

De akár komolyabb kárt is lehet okozni egy akkumulátor ki és visszaszereléssel
Akár a műszerfali egységet ki lehet ütni vagy akár a kocsi számítógépét is tönkre lehet tenni

Konkrét esett 2007-es gyártású KIA CEED tehát nem is olyan fiatal jobban agyon elektronikázott
Öcsém kikapta az aksit mert vitte mást bebikázni, mikkor visszaszerelte akkor nem működött a üzemanyag jelzés meg a vízhőfok, azt hittük test hiba mert régebbi CEED-nél hiba szokott lenni a negatív test kábel oxidáció és nem érintkezés , megvolt minden smirglizés oxidáció lecsiszolás, de nem használt, hol megmoccant hol nem

Végül KIA szerviz, megállapították hogy sérült a műszerfali egység az aksi ki be tételénél, használt műszerfali egység 65e Ft + szerelés, szerelő szerint elég sokszor megesik s nem csak KIA kocsikkal, vittek már hozzá Volkswagent is annak a számítógépe látta kárát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#114137) 7Sony7 válasza vlevi (#114135) üzenetére


7Sony7
addikt

Ha nem cseréled a fékolajat bizonyos időnként, akkor bizonyos autókban tönkremehet az abs "kocka", ami 100eft is lehet.

-

(#114138) #77081088 válasza dobolan (#114134) üzenetére


#77081088
törölt tag

Hidd el meglepett engem is. Szintén tárcsa plusz betétek cserélve lettek már fékolajat meg tavaly cseréltem le.

(#114139) vlevi válasza bul07 (#114136) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jjja. Azt tudom, már máskor is mondták, hogy nem a kiszerelés, hanem a visszatétel lehet a gond, akkor kaphat olyan löketet a fedélzeti elektronika, ami, szerencsétlen esetben nem tetszik neki.
Autóvillamosságinál, amikor cseréltem az akksit, ő ezért úgy csinálta, hogy a csere idejére rákötött mégegy akksit a kocsira, hogy ne legyen áram nélkül, és a fent leírt eset ne forduljon elő. Meg, persze egy bonyolultabb fedélzeti elektronikánál ahol párszáz marhaságot eltárol a rendszer, ott szívás lehet visszaállítani mindent. Kb, mintha windows reinstall után ott állnál, hogy oké, hogy gmail, de mi volt a jelszó? :)

(#114140) bul07 válasza vlevi (#114139) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen
Gondolhatod ép eladósorba került a KIA és akkor történt ez vele, milyen jól esett öcsémnek hogy költhetett még rá amit nem kap vissza az eladási árból
Legszebb az volt hogy én hordtam a kocsit szerelőhöz, elmentem megállapította hogy műszerfali egység hibás, épp ott volt egy másik olyan kia abból kiszedte ebbe be és tökéletesen működött, oké hiba megvan, majd két hét múlva meglesz a csere darab
Hazafelé megálltam vásárolni majd még Berettyóújfalu belterületén elkezdett rángatni majd leállt, nem kifogyott az üzemanyag :)
Ugye eladásra várt a kocsi és nem volt sok üzemagyag benne és ugye nem is működött a mutató, ha előtte nem vettem volna romlandó cuccot a boltba biztos otthagyom a kocsit hogy öcsém b@sza meg a sz@rját ha nem tud bele tenni több gázolajat, de így tolni kellet a kútig

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#114141) mezis válasza dobolan (#114134) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem olaj, FOLYADÉK. Levegőből párát beszedi és a magasabb víztartalommal már okozhat korróziót. Ha ezt eddig megúsztad, akkor szerencséd van.
A csere egyben tisztítását is végzi a hidraulikus rendszernek.

mezis

(#114142) mezis válasza vlevi (#114139) üzenetére


mezis
nagyúr

Eddig 3 computer vezérlésű autóban cserélgettem akkumulátort. Egyikben sem jelentett problémát az "áramszünet". Csak a rádió kódját kellett megadni.
(A Citroen BX-nél még jól is jött az áramszünet, kellett a reset az injektor vezérlőnek.

A hiba kódokat az áramszünet alatt is megtartják, mint ahogy a PEN drive-od, SSD-d,..., sem felejt.

Töltés: az FC miatt én csak levett akku saruval töltök. (Egyszer egy régebbi VW nagyon berregett, amíg nem áramtalanítottuk az FC-t.)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#114143) Zola007


Zola007
veterán

Vastagabb fehér filc anyagot méterre hol kapni?
Sikoly méteráru és Kossuth utcai kilőve

Vasalódeszkához kell, vatelin nem vált be.
Ilyenre gondolok, csak kevésbé pofátlan áron: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114144) kpal


kpal
veterán

Tudtok ajanlani fogorvost a Kassai Csapo u. környékén aki tudna fogadni 1-2 napon belül ? Kb mostanában mennyibe kerül a fogtömés ?

[ Szerkesztve ]

(#114145) Zola007 válasza kpal (#114144) üzenetére


Zola007
veterán

[link]
1-2 napot nem garantálom, de jó munkát végez és reális áron dolgozik
árlista rendelőben kifüggesztve, 8e körül emlékszem egy tömésre

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114146) mghltm válasza bul07 (#114136) üzenetére


mghltm
addikt

lpg / cng szerelesnel vagy hegesztesnel a saru lekotesevel kezdik a melot, de nem szoktak utana elektronikat cserelni a jarmuvekben

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#114147) bul07 válasza mghltm (#114146) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csak a tényeket írtam le
Öcsém kocsijában biztos az aku ki be tétele okozott kárt, mert előtte jó volt utána nem
Szerelő ha hazudott nekem hogy több kocsit is látott már aku ki be rakás utáni elektromos hibáival nem tehetek

Mi ha tehetjük úgy cserélünk aksit hogy bikázó kábellel fenntartjuk az áramellátást egy másik aksiról(egy régiről)

De mindenki maga kárán tanul

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#114148) wwhy válasza kpal (#114144) üzenetére


wwhy
veterán

sok mindentől függ az ár.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#114149) mghltm válasza bul07 (#114147) üzenetére


mghltm
addikt

eleg eletszerutlen, hogy a saru lekotese vagy az akku csereje ekkora jarulekos karokat okozzon. nekem is csak szerencsem volt az osszes eddigi automnal / motoromnal.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#114150) vlevi válasza mghltm (#114149) üzenetére


vlevi
nagyúr

Motorból én is kikapom télre az akksit, és a lakásban töltöm, tizen éve nem volt még belőle baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.