Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109251) lorcsi


lorcsi
veterán

Nem semmi DE rektora..[link]

(#109252) arpeen2 válasza lorcsi (#109251) üzenetére


arpeen2
senior tag

Itt mi az ujdonsag?

(#109253) Aryes válasza Zola007 (#109238) üzenetére


Aryes
nagyúr

Dehát én pont, hogy a hozzászólás pozitív oldalát emeltem ki. :DDD

Hajlamos vagyok az ördög ügyvédjét játszani, de nem rosszindulatból.

[ Szerkesztve ]

(#109254) sto1911


sto1911
veterán

Volt egy apró káresetem, most jött egy levél, hogy a biztosító kifizetett x összeget a károsultnak, én meg fizessem ki nekik. Teljeskörű Casco volt az autón.
Ez normális? Miért nem a Casco-val intézik el?

(#109255) arpeen2 válasza sto1911 (#109254) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ilyenkor azt szokta a biztosító leírni, hogy HA nem akarod hogy a bónuszod lemenjen, akkor ki is fizetheted a kárt a biztosítónak (ami persze nem éri meg). Figyelmesen el kell olvasni amit írnak. A casconak meg ehhez semmi köze, az a te autódban esett kárt téríti meg adott esetben.

(#109256) zolko74 válasza sto1911 (#109254) üzenetére


zolko74
tag

Akkor tehát elismerted a károkozást és ezt ráírtad a baleseti bejelentőre. Ha így volt akkor a Te kötelező biztosításod fogja fedezni a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#109257) sto1911 válasza arpeen2 (#109255) üzenetére


sto1911
veterán

Ahha, világos, tényleg valami hasonló van odaírva, bár lehetne szebben is. Mondjuk gondoltam erre is, csak kicsit elterelte a figyelmemet azok a tények, hogy már nem ennél a biztosítónál vagyok, ill. 9 hónapja történt az eset. Jó sokat ültek rajta. És nyakamat rá, hogy lesz még ebből bajom. :D

Köszönöm a gyors választ!

@zolko: igen, így történt. Egyébként parkolás közben meghúztam a mellettem álló lökhárítóját.

@bobace: azért neked is köszi! :) Egyébként 83-at fizettek ki. Drága a BMW lökös festése :D

[ Szerkesztve ]

(#109258) bobace válasza sto1911 (#109254) üzenetére


bobace
őstag

A Casco az arra lenne, hogy a te autódban keletkező kárt fedezze (ha neked van rá kötve), mint vétkes félnek. Ha te vagy a hibás, akkora felelősségbiztosítód fizet. Mérlegelni kell, mennyire kicsi az összeg, megéri-e befizetni, vagy visszaesni két szintet inkább.
Lekéstem..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#109259) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Mi a neve a topiknak, ahol meg tudom nézni h egy usernek volt e már problémás adás-vétele?

(#109260) Sanki válasza dudikpal (#109259) üzenetére


Sanki
addikt

Jelentsd a csalókat?
Más nem tudom, hogy van e.

(#109261) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Korábban volt már itt téma, de megkérdezném én is, hátha valakinek van frissebb tapasztalata a debreceni optikákkal kapcsolatban:

Hova érdemes menni szemüveget csináltatni Debrecenben? Sajnos rengeteg látszerész üzletről az a tapasztalatom, hogy nagyon hozzá nem értő alkalmazottakat foglalkoztatnak, így pedig nagyon nehezen szánom rá magam a cserére, pedig már ideje volna. De egyszerűen elmegy a kedvem, amikor kérdezek valami alap dolgot és csak fújtatnak meg néznek maguk elé, az elvileg szakképzett dolgozók. A fórumos Opti Markt-ban találkoztam legutóbb egy nagyon fogalmatlan sráccal, pedig pár éve még, igaz a Tesco-ban lévő üzletük szolgáltatásaival meg voltam elégedve.

Személyes tapasztalatokat várnék első sorban, pl. a rádióban nagyon sokat hallom, hogy a Pupilla Optikát reklámozzák, esetleg arról valakinek van infója?

Köszi előre is!

(#109262) 7Sony7 válasza Real Ghoost (#109261) üzenetére


7Sony7
addikt

Régen (mikor még cora volt), az auchan üzletsoron volt egy csoki doki. Nekünk az vált be. (A neve talán Dr Emeriewen Péter?)

[ Szerkesztve ]

-

(#109263) Aryes válasza Real Ghoost (#109261) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Papp optikát szokták javasolni, de nem azt, ami a fórumban van, se nem a Batthyány utcait, ugyanis 3 különböző cég is fut ugyanezen név alatt. :) Azt hiszem a Piac utca - Bajcsy sarkán van. Én még az Onome optikát is tudom javasolni, az a Kossuth utcán van a Rossmann meg a DMK mellett. Jelenleg Ofotértos szemüveget hordok, de őket pont a szakértelem téma miatt annyira nem javasolnám. :) Korábban bemérettem velük egy szemüveget, amit használtam, mérés közben megkarcolták a géppel, nemhogy bocsánatot nem kértek, de el sem ismerték. Panaszkönyvbe is írtam, de pusztába kiáltott szó volt.

(#109264) Aryes válasza 7Sony7 (#109262) üzenetére


Aryes
nagyúr

Övé a Kossuth utcán az Onome, amit írtam pont. Kicsit drága, de ért hozzá, ha épp bent van. A nyanyát, aki az üzletben van, viszont nagyon nem bírom, ha nincs bent a "csoki doki" :), inkább ne tegyetek fel kérdéseket. :DDD

(#109265) 7Sony7 válasza Aryes (#109264) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja, tényleg! Csak nekem jobb volt az időpont a corához.
Lehet nem a legolcsóbb, de hát...

[ Szerkesztve ]

-

(#109266) tahepa válasza Real Ghoost (#109261) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem Debrecen hanem H.bösz Nyakas Optika.
vagy
Lens Optika ...ez már Debrecen.
Nincsenek csili-vili honlapok....

[ Szerkesztve ]

(#109267) func93


func93
senior tag

Keresem sürgősen az egyik modellt:

- Samsung Galaxy Note 4 (legyen független, szép állapotú, minden tartozékával)
- i6+ (független, szép állapotú, tartozékok legyenek)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#109268) Sanki


Sanki
addikt

Valaki esetleg tud segíteni, hogy az alábbi kis "ajándékhoz" hol lehetne/érdemes megvenni a különböző dolgokat?
Tábla, vászon(?), festék + esetleg a betűk.

[link]

(#109269) dudikpal válasza Sanki (#109260) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Az lesz az, köszi :R
Kínomban kerestem már a panasz, bejelentés stb szavakra :DDD

(#109270) Atomantiii válasza Real Ghoost (#109261) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ofotérthez véletlenül se menj.

(#109271) Atomantiii válasza sirály69 (#109237) üzenetére


Atomantiii
őstag

Sajnos most nem találom annak a tanárnak a telefonszámát, ahova én jártam jó pár éve, pedig tudnám ajánlani.

(#109272) schulc99


schulc99
tag

Eladó egy Prestigio 7" tablet. [link]

-7" (1280 x 800) ,
-IPS kijelző
-2 mag (1.6 GHz),
-1 GB Ram,
-0,3 / 2 MPX kamera,
-8 GB memória (bővíthető),
-Android 4.1.
-NINCS: bluetooth, 3G, 4G.

Érdeklődni privátban lehet.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#109273) #33253120 válasza Real Ghoost (#109261) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez valamennyire érdekelne hogyan is működik. Ilyenkor állam bácsi vizsgál, és az alapján megy a szemüveg, és van valami térítés, vagy menni kell a megbízhatóhoz, és benyelni az árat?
A jobb szememre egy ideje (3-4 éve) mintha kevésbbé színtelten látnék. És jobban is fárad mint a bal. Pár éve (2-3) voltam vele szemészeten, ott nem láttak semmit. Azóta stagnál a dolog, de nem akarok bajt. Ha sikerül időt szakítani rá, akkor idén tolok egy 40-es szervízt, remélem lesz látszatja.
Szerk. Napközben inkább a fáradás zavar, az elsőt valamennyire kompenzálja az agy amíg fitt vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#109274) bobace válasza func93 (#109267) üzenetére


bobace
őstag

Note Edge érdekel? Majdnem Note 4, hirdetések között meg tudod nézni.
https://hardverapro.hu/apro/galaxy_note_edge_szep_allapotban_extrakkal_elado

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#109275) #65675776 válasza Aryes (#109264) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ehhez képest az én szemüvegemet és sok ismerősömét totálisan elbaltázták. Csak úgy ötletszerűen átszámolgatnak mindent, az én esetemben a két lencse közötti 1D és pár egyéb eltérő paramétert sikerült addig számolniuk, míg egyforma lett a két üveg. Az életben nem fogok náluk még egy szemüveget csináltatni.

[ Szerkesztve ]

(#109276) lappy válasza Sanki (#109268) üzenetére


lappy
őstag

Művészellátó a Rákóczi utcán
Vagy valamelyik kreatív bolt

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#109277) Sanki válasza lappy (#109276) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, őket is kidobta a google, gondoltam azért rákérdezek, hogy mi a tapasztalat, melyikhez érdemes menni.
Illetve még néztem egy bizonyos "világító akrilfestéket", ezzel sem nézhet ki rosszul.. :K

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#109278) Aryes válasza lappy (#109276) üzenetére


Aryes
nagyúr

Rákóczi utcán már nincs művészellátó, megszűnt az üzlet, webshop lett. Csak nem tudom a címét, gugli kiadja.

(#109279) Sanki válasza Aryes (#109278) üzenetére


Sanki
addikt

link - ez?
Én simán elmentem volna a megadott címre.

(#109280) Aryes válasza Sanki (#109279) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez. Sajnos már csak egy zárt ajtó fogadna egy cédulával. :)
Ahová be is tudsz menni, a Hal közben van még művészellátó bolt, ott elég sok minden van, és a Pásti utcán, az meg olcsó. Olyat nem tudok, ahol a kettő együtt lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109281) albert8


albert8
addikt

Eladó régebbi komplett gép netezésre
Eladó Asus v60
Eladó HP deskjet f380
Eladó Insten KAA2HR akku 2200mAh 5,28Wh 2,4V
elvihető Dishonored, Dragonborn, Dawnguard doboz

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#109282) lorcsi válasza 7Sony7 (#109262) üzenetére


lorcsi
veterán

a fia forumozott itt régen :D
tán' vagy 10-12 éve :D

[ Szerkesztve ]

(#109283) Sanki válasza Aryes (#109280) üzenetére


Sanki
addikt

Köszönöm. :R

(#109284) Sanki válasza Aryes (#109280) üzenetére


Sanki
addikt

Bocs, kifutottam a szerkesztési időből.
A palettában ilyet árulnak vajon? Még az jutott eszembe.

(#109285) xuldar válasza lorcsi (#109282) üzenetére


xuldar
őstag

Ő volt Hunci kolléga?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#109286) atike


atike
nagyúr

Vakondhálón kívül van valakinek bármi tuti módszere a vakond távoltartására / elriasztására...? Olvasgatok utána, de nem mondhatnám túl biztatónak amiket találtam... :U Minden megoldás érdekel... :)

(#109287) Zola007 válasza atike (#109286) üzenetére


Zola007
veterán

petárda

USA-ban ultranagy nyomású (200 bar) levegőtöltettel robbantják fel a járatait a farmerek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109288) atike válasza Zola007 (#109287) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD Ez is egy alternatíva, tény. Egyéb ötlet amivel nem kell felrobbantanom a kertemet...? :DDD

(#109289) Salex1


Salex1
senior tag

Jogsi hosszabbításhoz lehet időpontot foglalni neten? Régebben lehetett, de most nem találok ilyet.

(#109290) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Hol tudnék ma azonnal venni egy ilyet?
[link]
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#109291) stb123


stb123
tag

(#109292) bobace


bobace
őstag

Eladó telefonok:
LG V20 H990N és Samsung Galaxy Note Edge

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#109293) Zola007 válasza Salex1 (#109289) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#109294) bobace válasza Zola007 (#109293) üzenetére


bobace
őstag

Semmirevaló felület, legalábbis szerintem. Egy héten meg van nyitva 1-2 nap egy ügytípusból, és az is kb befoglalva már hetekre előre. Ha igazán kell valami, be kell menni, és kivárni a sort.. Kb 2 óra.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#109295) arpeen2 válasza Salex1 (#109289) üzenetére


arpeen2
senior tag

Atmesz vamospercsre vagy vmelyik kozeli kisvarosba, sorbaallas nelkul megy minden szinte azonnal

(#109296) Aryes válasza Salex1 (#109289) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Szent Anna sarkon még soha nem kellett fél óránál többet várnom, időpont foglalás nélkül sem.

(#109297) xuldar válasza arpeen2 (#109295) üzenetére


xuldar
őstag

Ezt tapasztalat alapján is meg tudom erősíteni.

aryes: Jó neked, én az autó átírással vártam 3,5 órát tavasszal, mire megtudtam, hogy hiányzik valami, jöjjek vissza, miután azt elintéztem. Nem váltok gyakran autót, nem tudtam mindent.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#109298) mghltm válasza xuldar (#109297) üzenetére


mghltm
addikt

csatlakozom:

- balmazba jarok ugyet intezni, evi 1-2 alkalom nem gond

- szinten 3 oras varakozasunk volt ott, amit kicsi fiunk nem birt ki, igy elkezdte lebontani a berendezest, aminek hatasara 10 percen belul vegeztunk soron kivul

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#109299) Kickass


Kickass
őstag

Salex1 és akinek érdekes lehet:

Kormányablak Központi Időpontfoglaló

Én a chatet használtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.