Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Haart


Haart
addikt

Megvan telepítésssssss!

(#1402) csutkaa


csutkaa
senior tag

:C :C nekem is megjött :B :B INSTAL..... :DD

egy kérdés... csak a C meghajtóra lehet telepíteni? :U :U mert nekem nem dobta ki hogy máshová is lehetne...

[ Szerkesztve ]

(#1403) Haart válasza csutkaa (#1402) üzenetére


Haart
addikt

Steames az install tehát steam könyvtárba pakolja bele.

(#1404) csutkaa válasza Haart (#1403) üzenetére


csutkaa
senior tag

ááháá :D köszi! ;) akkor mindent értek :D

(#1405) Malachi válasza Haart (#1403) üzenetére


Malachi
addikt

és ha NINCS elég hely a c:-n és nem is lehet felszabadítani annyit?

40GB-os partícióból állandó 35-öt zabál a Vista. Oda aztán nem települ semmi más. Tényleg nem lehet máshova telepíteni, csak c:-re? Az lenne csak a jó móka.

[ Szerkesztve ]

(#1406) dunc válasza flurider (#1397) üzenetére


dunc
nagyúr

(#1407) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Meghozta a futár, de melózok. :W Miért nem tudták egy olyan dvd tokba rakni amiben mindkét oldalra lehet pakolni a dvd-ket nem pedig egymásra rá ? Mennyivel több 5 HUF-fal ? Az 1-es diskem egy kicsit már karcos. :(((

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1408) dunc válasza Svájcinéger (#1407) üzenetére


dunc
nagyúr

Rakd át egy másik tokba,de ha már karcos akkor... :(

(#1409) biggamer válasza Malachi (#1405) üzenetére


biggamer
veterán

Kapcsold ki a hibernálást a C meghajtón, azzal is nyersz jó pár száz MB-ot. :K
A windows könyvtárban ürítsed a temp könyvtárat meg a Documents and Settings könyvtárban is.

Szoktál frissítéseket telepíteni a windows-ba ???

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1410) InVino86


InVino86
aktív tag

Nos 10-e van és már 10:43 kinyomta már valaki ? :D

(#1411) Zin


Zin
senior tag

Steam mappába kell telepiteni a jatekot?
Games/Steam/Call of Duty Modern Warfare 2-be?
Igy csináljam?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1412) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Én is átvettem:)
Néztem az előbbi képeket és furcsálltam az enyémben miért csak egy lemez van :F hát nem egymásra raktak kettőt...
jaj jaj activision nem telt volna duplás tokra? bár alapból ez a merev rögzítés is irritál szinte le kell feszegetni a lemezt, na de nagyobb baj ne legyen, meló után... :D

(#1413) Malachi válasza biggamer (#1409) üzenetére


Malachi
addikt

ez mind rendszeresen megy, a hibernálásnak utánanézek, nem tudom be van-e kapcsolva
automatikusan frissít a Vista hetente többször is

(#1414) flurider válasza dunc (#1406) üzenetére


flurider
aktív tag

ahah
Kinevezlek kampányvezetőnek
>;*ˇ^˘;>*>;~ˇ^˘*>;~ˇ˘*>;ˇ^*˘°>;

Csillagkörü Litér

(#1415) reti2


reti2
csendes tag

Meg van nekem is.

Nem olvassa rendesen 3 meghajtó közül1-sem az első discet (2-el nincs gond) ha véletlen beolvassa kifagy minden .(start menü sem jön fel)
hiba üzi nem win32 alkalmazás.
Felhívtam boltot
csak hápognak ők nem tudnak mit csinálni nagyon korai ilyen problémák még nem jöttek stb....
én vok láma rakjam másik meghajtóba gépbe..( 2 gépem van itthon 3 optikai egységgel )

q9450/ 4 gb ram/ 250gts/ winxp sp2

(#1416) ollie válasza tomi_mod (#1412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd majd meg, hogy neked működik-e a második DVD. Ezért.

(#1415) reti2: olvasd el te is azt, amit belinkeltem. Egyébként le tudod tölteni Steam-ről, ha nem tudod installálni a lemezről, ehhez csak be kell írnod Steam-be a kapott CD kulcsot. Bár én visszavinném a helyedben. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#1417) Svájcinéger válasza dunc (#1408) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Már átraktam. Remélem ettől még felmegy, elvileg felkéne mert van már karcosabb COD cd-m is a fiam jóvoltából. Tegnap jól megszivattak, hogy kell hozzá SP3. Ezért felraktam az XP-re, most vagy szarakodik a VGA-m, amit nem hiszek, mert még fél éves sincs vagy az SP3 szivat, mert lefagytam COD4 multiban, szétesett a kép. Gép kinyom.
A steames névvel tudunk csaj játszani MW2-ben ? Már régóta van steamem a CSS-hez, és nem azzal szeretnék játszani, mert az keresztnevem eleje és a vezetéknevem. :DD
reti2:: igaza van ollienak. A CSS-t én is csak netről tudom letölteni, bár van a steamben egy funkció amivel le lehet menteni a winyóra és kiírtam. Elvileg talán ennél is műkszik, így engem sem nagyon zavar talán a karc majd.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1418) flurider válasza Malachi (#1405) üzenetére


flurider
aktív tag

Ja tényleg, hogy a rákba foglal annyit..?

A local settingsbol torold a temp és a temporary internet files mappa tartalmát, meg a kukát, mer pl a csajom olyan törlő, hogy soha nem shiftdelel, csak kukába rak (bár ez nemis olyan nagy gáz az adatvesztés miatt :) )

(Nade miért ne lehetne telepíteni bárhova?)
A legjobb amikor D:\program files(x86) ba telepítik ahah

Csillagkörü Litér

(#1419) tomi_mod válasza ollie (#1416) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

adat szinten látom a tartalmát és egy két kisebb file-t meg is néztem belülről -mindkét lemezen tehát olvasási szinten elvileg ok -telepíteni csak délután fogom

(#1420) biggamer válasza Malachi (#1413) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem XP-m van, a WINDOWS könyvtárban a frissítések után mindig van egy csomó $NtUninstallKB929399$ feliratú mappa./ a számsor + a betűk változnak /
Na azokat mindig törlöm, van amikor vagy 1 gigát nyerek vele. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1421) Somydemy


Somydemy
senior tag

igazából a lemez sztem teljesen mindegy, milye.
el is lehet dobni, a lényeg a stea acc, hisz utánna úgyis bármikor letőltheted.
a mindig legfrissebb verziót.

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#1422) Malachi válasza flurider (#1418) üzenetére


Malachi
addikt

rendszeresen karban tartom a rendszert, egyszerűen beállt ennyire és kész, bármit csinálok nem lesz több 6-7GB szabad helynél

találtam egy winsxs könyvtárat 17GB :Y na ezt nem tudom eltüntetni, szerintem itt vannak a biztonsági másolatok, de ha menüből akarom törölni, nem történik semmi
egyben meg nem merem kitörölni az egészet
viszont, ha azt mondod tényleg bárhova települhet, akkor nem foglalkozom vele, csak itt azt írták lentebb, hogy csak a steam könyvtárba telepíthető a cucc, az meg nekem a c:-n van
vagy szedjem le a steamet és telepítsem máshova? lehet?

(#1423) Svájcinéger válasza Malachi (#1422) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem tedd át a steamet más partícióra. Ha nincs benne gémed, 5 perc sincs.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1424) reti2 válasza ollie (#1416) üzenetére


reti2
csendes tag

hivtam boltot......
visszahívot 1 nagyokos
vigyem vissza 2-3 hét mig letesztelik, ellenőrzik...
megsúgta nem én vagyok az első akinél ez a bibi

XXI. században ilyet:S kiadás napján erre nem reagálni érdemlegesen szép......

(#1425) flurider válasza Malachi (#1422) üzenetére


flurider
aktív tag

Szerintem belerakhatod akármiylen nevű mappába. Én is átírogattam a nevét, most D:\games\steam-ben van, de szerintem lehetne D:\passziansz mappában is, töklényegtelen, úgyis megtalálja a telepítő, meg a frissítő alkalmazás

Csillagkörü Litér

(#1426) Somydemy válasza Malachi (#1422) üzenetére


Somydemy
senior tag

én alapból kikapcsolom a rendszervisszaállitást, ezzel rengeteg hely szabadul, és peersze a kukát is kikapcsolom.

(valaki már nyomja?)

[ Szerkesztve ]

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#1427) ollie válasza Malachi (#1422) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy az egyben mozgasd át egy másik meghajtóra a Steam könyvtáradat, majd telepítsd újra a Steam-et abba a könyvtárba. Minden normálisan fog működni tovább.

***

(#1428) Malachi


Malachi
addikt

ok, kösz mindenkinek! :R

(#1429) Pala válasza reti2 (#1424) üzenetére


Pala
veterán

Nekem úgy tűnik, manapság az újonnan megjelenő EREDETI játékokkal egyre több nyavalya van: nem települ, nem indul, ilyen-olyan védelem miatt bekavar, regisztráld magad ötven helyre, hogy játszhass, nem működik a cd (meg ahogy látom a support se). Isten ments, hogy warezra buzdítsak bárkit is, de sok esetben a virágbolti kiadások zökkenőmentesen futnak, ezért is gondolom meg 2x is, hogy megvegyek-e valamit 10k-ért, amit ráadásul utána 5 óra alatt végigjátszanék (most csak a single-nél maradva). :(

(#1430) ollie válasza Pala (#1429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez esetben azért nincs igazad, mert ezt még rossz adathordozó esetén is tudod telepíteni (letölteni) a Steam-ről.

Ha meg "csak" a védelem kavar be, arra is van megoldás.

Vagy az a problémád, hogy 5 óra alatt végigjátszod? Rendben, ha nem éri meg az árát, ne vedd meg, de ne is játssz vele!

Egyik eset sem jogosít fel arra, hogy ne fizess azért a játékért, amivel játszol.

[ Szerkesztve ]

***

(#1431) Pala válasza ollie (#1430) üzenetére


Pala
veterán

Ok, lehet, hogy ez esetben nincs igazam, de általánosságban (pusztán a fórumok nyavalygásaiból + kevéske, de annál bosszantóbb saját tapasztalatból kiindulva) kb. ebbe az irányba haladunk. :(

mod: egy fél szóval sem írtam, hogy ezen okokra hivatkozva veszek/nem veszek meg akármit is... báááár... őszintén szólva: befolyásolja a döntésemet, mert számomra ezek zavaró dolgok, még akkor is, ha a probléma csak esetleges.

[ Szerkesztve ]

(#1432) tgulyas válasza ollie (#1430) üzenetére


tgulyas
senior tag

Föleg azért is mert minden játék ban a leg jóbb a rész a multi :C

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1433) reti2 válasza ollie (#1430) üzenetére


reti2
csendes tag

ya 10 k, 1 cd kulcsért :O :O :O

(#1434) flurider


flurider
aktív tag

Szerintetek át tudom magam nevezni a játékban?
Bereggeltem a steamnél, de a lobbychatben meg az egésdz játékon belül flurider vagyok, ahogy bereggeltem. Hogy tudom átnevezni magam?

Csillagkörü Litér

(#1435) Malachi válasza Pala (#1431) üzenetére


Malachi
addikt

éjjel dolgoztam és hajnali 5-ig figyelgettem közben a steam és az IW fórumait.
ott mi megy, haj. CSAK nyavalygás, de mindenért és az IW pocskondia megállás nélkül. szóval fórumok alapján ne ítélj, oda panaszkodni járnak az emberek, a többi néhány millió meg játszik otthon és nem sír. :)

(#1436) Pala válasza tgulyas (#1432) üzenetére


Pala
veterán

Na én meg pont fordítva gondolom. :)
Esküszöm, ha odáig jutok, hogy NE ADJ ISTEN megveszem a MW2-őt, én szívesen odaadom bárkinek a cd-kulcsot egy csésze jegeskávéért cserébe :) (csak egy törés kell a problémamentes single-hez) :D Akár szavamon is foghattok. :)

(#1437) Hunnia válasza ollie (#1427) üzenetére


Hunnia
tag

nálam is most települ... ;]

(#1438) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Akinek már megjött az megírhatná, hogy milyen a játék. :)
Egyáltalán érdemes-e megrendelni, néztem gameplay videókat de az annyira nem adja vissza.

(#1439) doddy válasza Hunnia (#1437) üzenetére


doddy
tag

Én tegnap a párommal elmentem érte :D, lvl 10es vagyok :D, de vannak már lvl 30asok is !!!! :D:D:D :). Nem olyan rossz játék :D, még hozzá kell szokni

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1440) doddy válasza Pala (#1436) üzenetére


doddy
tag

van már non steam install, bár én nem próbáltam meg még

[ Szerkesztve ]

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1441) Lala6 válasza Pala (#1436) üzenetére


Lala6
őstag

Én is megvenném nagyon szívesen, de nem 10k-ért. Basszus az amerikaiak is ennyiért veszik meg, meg mindenhol európában is. Majd ha annyit fogok keresni, mint ott, akkor bátran kidobok 10k-t. Így ha valamit eredetibe szeretnék, megvárom amíg 2000-3000-Ft-ért odaadják és akkor megveszem.

(#1442) doddy válasza Lala6 (#1441) üzenetére


doddy
tag

persze ez mindenkinek más:). Személy szerint , Én cod párti vagyok , már az összes megvolt eredetibe, de csakis kizárólag a net play miatt, amúgy Én sem venném meg. Mivel ez steames, nem megyek 2* bulizni,és így nem szenvedek hiányt semmiben.

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1443) ollie válasza Lala6 (#1441) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha ez pénzkidobás neked, akkor ne játssz vele.

***

(#1444) LackoMester


LackoMester
addikt

hát nekem,csak holnap lesz meg(most hivtak)..valaki leirhatná a tapasztalatait a multival kapcsolatban :K
lemondasz 2 buli estéröl,cigiröl,piáról stb.és hipp-hopp ott a game,ha meg nemtudsz lemondani róla akkor ne is játssz vele :U

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1445) Haart


Haart
addikt

BAzz néha pályatöltés közbe errort nyom hogy nincs elég memória LOL.

(#1446) doddy válasza Haart (#1445) üzenetére


doddy
tag

nekem E6400@3.4Ghz, 2x1 gb ram, 3850 OC 256 MB, és gyönyörűen megy 1280*1024 High felbontásban

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1447) LackoMester válasza Haart (#1445) üzenetére


LackoMester
addikt

ilyet csinált a COD4 es is nálam(Vista alatt csinálja)?
hát nálam 1920*1080-ban fog futni,azthiszem a HD5870 elég lesz rá :DDD
és nyomassátok az infokat a multiról....
csak holnap kapom a gamet :O
hát nálunk SK-ban csak holnapra lesz meg,sebaj kibirom :))

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1448) Hunnia


Hunnia
tag

hogy lehet a nevem megváltoztatni, hogy ne a mail cimem kukac elötti részén fussak?

(#1449) Boci_83


Boci_83
őstag

Képeket! Beszámolókat!

Multi működik??

**********

(#1450) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Meghozta a futár nekem is .A mai nappal hivatalosan megnyílik a 6. frontvonal. :DD Este belevetem magam én is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.