Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) feka007


feka007
nagyúr

[link] Nem sok, de ez is vmi azért..

(#102) snataniel válasza feka007 (#101) üzenetére


snataniel
tag

Kössz! Végre valami kis hír..,! :DD

Kárpátia!!!

(#103) OnSeT


OnSeT
őstag

Nyáron jön ki a gém, legalábbis itt ezt írják. :Y

(#104) Sirandrish válasza OnSeT (#103) üzenetére


Sirandrish
legenda

kemény az a boritó...csak picit ismerős..jah hogy a 4.é :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#105) feka007 válasza OnSeT (#103) üzenetére


feka007
nagyúr

Nagyon az az érzésem, hogy kacsa a hír... Eleve minek kapkodnák el, ha amúgy is ősszel nagyobb sikerrel kiadhatják? Inkább legyen jó, mint elkapkodott f0s..

(#106) BalaNce87 válasza feka007 (#105) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nemtudom az 5 is egy ötlettelen fos, motor biztos nem lesz új, szóval igazából ha nagyon akarnák kiadhatnák, mert sok dolguk nincsen és ezeket már akkor kezdik fejleszteni/csinálni amikor már cod4-et kiadták, tehát ezek nem most jött ötletek, pláne hogy a cod sorozatot nem nagyon akarják abbahagyni, mindig kiadják ugyanazt egy grafikai fejlődéssel, ez inkább a 4-ből 5-re vonatkozik, bár ott nem sok a grafikai változtatás. A 4-be beleraktak egy két extrát ez a szint meg a perkek, de lényegében semmi komolyabb változtatás nem vittek véghez, remélem itt lesz már vmi.

(#107) Balinov válasza BalaNce87 (#106) üzenetére


Balinov
félisten

azert azt ne felejtsd el, hogy a cod5-ot nem az Infinity Ward csinalta....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#108) fpeter07 válasza BalaNce87 (#106) üzenetére


fpeter07
veterán

Az elég komoly változás h modern hadviselés nem? :)

Amugy sztem nem nyáron fog jönni..

(#109) BalaNce87 válasza Balinov (#107) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem felejtem el, de lényegében akkor is a call of duty nevet látom ott, ez tényleg vmi kiegészítőnek minősül, mondjuk számomra a cod részek eléggé uncsik, monotonításból 5-ös, egy két küldetés kivételével amibe van vmi ötlet meg némi látványosság, de nekem nem szól másról mint az el nem fogyó ellenekről meg esze veszett lövöldözésről órákig, amitől már kissé rosszul vok, talán megjön már az eszük erre a részre és tényleg kilábalnak ebből, bár kétlem, mert a codra nem jellemző a válozatosság.
Most nekem ne jöjjön vki azzal hogy csak oltom a gémet, de sokan elnéznek emelett pedig szerintem fontos lenne az hogy egy játék ne laposodjon el, de úgy látszik ez bejön az embereknek, ha igen akkor tényleg hagyjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#110) feka007 válasza BalaNce87 (#109) üzenetére


feka007
nagyúr

MW nem mondható új résznek, akkor mi az? Az biztos, hogy a tömegnek készült, de elég merész újításokat belevittek, amiről nem tudhatták, hogy végül hogy tetszik majd az embereknek, még a singlejét is tök jól eltalálták.

(#111) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Szerintem tök felesleges a MW2,mivel hagyni kellenne még,hogy a COD4 teret hódítson. Szerintem nagyon hamar adják ki a folytatást és felesleges is egy olyan játékból,mint a COD4 második részt csinálni. Nagyon el fogják rontani sztem. Teljesen olyan lesz,majd,mint a BF :O
Az is olyan,hogy indult 1942-nél és már lassan 8900-ba járunk vele. Tehát én azt mondom,hogy hiba 2.részt csinálni belőle. Ez az én véleményem! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#112) feka007 válasza cellpeti (#111) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD4 első héten teret hódított már, mennyi idő kéne még annak? Inkább az 5-öt kellett volna hagyni, az tényleg fölösleges volt, és még szar is, de 2 éves ciklusonként jó ha jönnek. Így én még nem mondanék semmit, hogy még egy videó sem érkezett egyelőre... Lehet, hogy nem lesz olyan nagy szám mint a 4, de azért annál jobbak, hogy elb.sszák...

(#113) cellpeti válasza feka007 (#112) üzenetére


cellpeti
veterán

Sztem jobb lett volna,ha inkább kiegészítőnek hozznák ki,na mind1

Tigris, tigris, csóvafény...

(#114) bishoplogan válasza cellpeti (#113) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A kiegészítők manapság már nem divat, helyette inkább a dlc-k mini csomagjai kaptak teret.
Szerintem meg túl nagy témakör lenne ez egy kiegészítőnek :)

(#115) cellpeti válasza bishoplogan (#114) üzenetére


cellpeti
veterán

Ez is igaz! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#116) fpeter07 válasza cellpeti (#111) üzenetére


fpeter07
veterán

nem hiába, ha azt nézed ha megjelenik a cod4mw2 akkor muszáj lesz csökkenie a sima cod4 árának és akkor lehetséges hogy befognak rá ruházni páran, mert sztem 10k-t semmiképp nem ér meg ;)

(#117) feka007 válasza fpeter07 (#116) üzenetére


feka007
nagyúr

Én megvettem, és szerintem megérte. CoD5-öt tesóm vette meg, de már el akarja adni..

(#118) cellpeti válasza fpeter07 (#116) üzenetére


cellpeti
veterán

Hát 10K-t én se adnék érte!
Itt PH-n meg lehet venni 5Kért!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#119) feka007 válasza cellpeti (#118) üzenetére


feka007
nagyúr

Én már vagy 1 éve vettem

(#120) cellpeti válasza feka007 (#119) üzenetére


cellpeti
veterán

Hát aki elvetemült COD fan annak megéri,én is meg akarom venni a közeljövőbe,de én itt a PH-n!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#121) alien_ válasza kem (#95) üzenetére


alien_
őstag

Köszönöm :R Saját termés :)

Swarm is coming.

(#122) feka007


feka007
nagyúr

Éééés befutottak az első használható infók is [link] :C Mondjuk én azt hittem ilyenkor már trailer lesz, de jó tudni, hogy nem egy CoD4 remake lesz. Csak azt remélem, hogy a jármű alatt nem a WaW féle "két ház körül cammogok a tankkal" típusú f*szság lesz, hanem tankcsatákra alkalmas nagyobb terepek. :K

[ Szerkesztve ]

(#123) cellpeti válasza feka007 (#122) üzenetére


cellpeti
veterán

nem akarok itthagyni a COD4 WF1et. Én még mindig azt mondom hiba volt ezt megcsinálni

Tigris, tigris, csóvafény...

(#124) tomi_mod válasza feka007 (#122) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

A járműves dolog hasonló okossággal nekem is bejönne, de ahhoz tényleg nagy térkép kellene, hosszra mint egy overgrown átlósan *2...nagy nyíilt terep romokkal gödrökkel árkokkal és sok zöldséggel, erdő a két végén, esetleg folyó rombolható híddal, mint taktikai elem, pl területfoglalásnál...de szép is lenne :U

"az erdő olyan volt mint máskor, csokispapírok csillogtak a földön, néha meg-megroppant egy joghurtospohár a lépteink nyomán" (Csala -Gálvölgyi -Kern kabaré)

(#125) feka007 válasza tomi_mod (#124) üzenetére


feka007
nagyúr

Azóta kiderült, hogy kamu a komment, 1 fejlesztő meg azt mondta, hogy bullshit az egész, úgyhogy nem sok valóságalapja lehet... De azért jó lenne, ha végre nagyobb mapek lennének, ahol nem gránáttól döglök ki 10 esetből 9szer a spawnpointtól 10 m-re...

(#126) cellpeti válasza feka007 (#125) üzenetére


cellpeti
veterán

Annyira nagy mappokat nem csinálhatnak,mert kupákon versenyeken,ha SD van be kell tudni járni a mappot sztem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#127) henesa


henesa
aktív tag

Mindenesetre ha már lehet előrendelem DE nem szeretném lemondani majd mint a waw-t
hanem ki akarom FIZETNI az árát :(( :(( :((

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#128) cellpeti válasza henesa (#127) üzenetére


cellpeti
veterán

mennyi körül lesz?10-11k?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#129) henesa válasza cellpeti (#128) üzenetére


henesa
aktív tag

Á szerintem simán 13 14 e lesz az tuti minimum sztem.

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#130) feka007 válasza henesa (#129) üzenetére


feka007
nagyúr

A 4 se volt annyi... Ha jól emlékszem, 10k volt megjelenéskor. A 2-t adták ki jó drágán (12 vagy 13-ért nem emlékszem, de sok volt...)

(#131) tomi_mod válasza feka007 (#130) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

8990 -megvan a számla :)
A waw-al nagyon elszálltak én vissza is mondtam, de ha az eddigi híreknek/terveknek csak a fele benne lesz az új codban akkor biztos vevő leszek.

Az mondjuk egy eléggé elcseszett dolog sztem, hogy újra kihozzák a Cod4-et nemtom milyen alcímmel ami csak annyi, hogy benne vannak a patchek, meg az új Mp mapok és tizenegykét ezret kérnek érte...a support az nem ingynes vaze?

(#132) Balinov válasza feka007 (#130) üzenetére


Balinov
félisten

ugyugy, csak akkor nem 300+ volt az euro...meg ilyen magas a dollar..tippre a 40-50€/$ arsav lesz a befuto.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#133) gzoli2


gzoli2
tag

Remélem a hardcore modot komolyan átgolgozzák, mert a mostani számomra élvezhetetlen.
Pl. csipőböl lövöm a falat ak-val azt máris van 2-3 frag elég skilles mondhatom ppppppp

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#135) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Én remélem azért a fejlődési renszer nem változok ,viszont a perkek kombinálhatóságán változtatnak.Elég érdekes ,hogy egy fegyverre nem lehet rakni egyszerre hangtompítót+Red-dot-ot.!

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#136) feka007 válasza jozefgucci1 (#135) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem lehetne bonyolítani a rangrendszert pl valódi rangjelzésekkel, meg nehezíteni hogy ne lehessen 10 óra HQ-zással kimaxolni.

(#137) luw2win válasza feka007 (#136) üzenetére


luw2win
őstag

Nekem8, csak legyen izgi a SP, és legyen hozzá egy atom jó promod :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#138) Jakesz


Jakesz
őstag

Szerintetek a gépemen jól futna a játék?
Intel Celeron 2.66 GHz (ettől félek, hogy ez lesz neki kicsit kevés)
GeForce 8500 GT 1 GB
2 GB RAM

(#139) feka007 válasza Jakesz (#138) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha marad a motor, akkor el fog indulni, ha vmi újat csinálnak akkor nem biztos. :U

(#140) mad1 válasza feka007 (#139) üzenetére


mad1
veterán

Az uj avatar melto lesz ehhez a topicodhoz :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#141) feka007 válasza mad1 (#140) üzenetére


feka007
nagyúr

Remélem megadják. :R

(#142) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

meg jelent a Call of duty modern warfare 2 elsö videoja meg nézhetitek itt[link]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#143) Jakesz válasza Pitbullos (#142) üzenetére


Jakesz
őstag

Isteni volt a videó 90%-ában azt a zöld csík megjelenítését nézni, aztán az utána levő pár másodperces képekről marha sokat tudtam meg :D

(#144) Jakesz válasza feka007 (#139) üzenetére


Jakesz
őstag

Elindulni biztos elindul, csak kérdés, hogy hogyan lehet vele játszani. A videókártyám tuti elég, hogy legalább 800x600-ban normal részletességnél jól menjen, a RAM meg már full tuti. Ha neadjisten a proci nagyon lehúzná, akkor leveszek mindent minimumra és akkor már fix, hogy jól kell futnia, mert nincs semmi különleges effekt. A CoD 4-et régebben még 640x480-on mindent low-ra lehúzva játszottam egy ilyen gépen: Intel Celeron 2 GHz, GeForce 7300 GT, 512 MB RAM De nem szaggatott egyáltalán, pedig milyen elavult gép. Remélem az Infinity Word ezt is olyan jól optimalizálja.

(#145) feka007 válasza Jakesz (#143) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ez elég kevés egy trailerhez... Remélem ez vmi marha jó videónak az előfutára akar lenni. :U

Annál gyengébb gépeken is futott a CoD2 :K

(#146) Jakesz válasza feka007 (#145) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez nem trailer, hanem teaser. A CoD 2 2005-ös évjáratával még jó, hogy elfutott egy olyan gépen. Persze azért nem maxon (ott is a proci a felelős)

(#147) cizoe


cizoe
őstag

A Modern Warfare iránt érdeklődő, jó helyesírású, kreatív, megbízható, ha kell humort sem kímélő emberkéket (számszerint 2őt) keresek induló Modern Warfare 2 (aka cod6) oldalhoz szerkesztőnek. Elvárás egy közepes szintű angol tudás is. Ha érdekel, pü, egy kis motivációs pár sorral.

Üdv!

(#148) Gyusz


Gyusz
őstag

Egy kis ízelítő a játékból, valószínűleg május 24-én jön majd több is.

(#149) luw2win válasza Gyusz (#148) üzenetére


luw2win
őstag

gameplayt akarok :((( :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#150) Kecuhun válasza luw2win (#149) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Megjött a legújabb Gameplay teaser: [link] :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.