Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Hunnia


Hunnia
tag

én dél körül raktam fel, a telepités megvolt 15 perc alatt, a steam-es frissités meg kb 1 perc alatt, akkor én jól jártam :DDD

(#1652) Devil Smile válasza Zsubi (#1650) üzenetére


Devil Smile
őstag

es akinek pl korlatos a nete az megszivta? mennyit szed le steam rol? a komplett gamet?

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1653) Ant@ válasza lovag05 (#1601) üzenetére


Ant@
senior tag

razor1911 nuked by skidrow. ahogy elnézem nem csak a steam van túlterhelve.
Áldom az eszem amiért nem rendeltem elő. Mostanra már biztos beleépítettem volna a billentyűzettet a monitorba a steam miatt. Egy hetet még simán kibírok. Addig tolom a 4-el. Az öreg motorosok átnyergelnek, mostantól könnyebb dolgom lesz. ;]

(#1654) fireproof válasza Hunnia (#1651) üzenetére


fireproof
őstag

én a telepítéssel megszenvedtem de csak sikerült :D Nektek az Xfire felismer az MW2-őt ? ha valaki szeretne steam-re felvenni akkor a nevem: fireproof1773 :) nyugodtan vegyetek fel :D

(#1655) Dieseldr


Dieseldr
csendes tag

Ratyi ganéééjj mindig is óckodtam a steamtől és már tudom is miért nem is értem hogy képzelték ezt a procedúrát hogy mert szerintem még vérjancsi is megunná a tíz órás telepitést röhej az egész asztem ettől az országtól nincs mocskosabb dolog de van a világ és közbe verik magukat mekkora királyok de vigasztaljon meg valaki aki már telepitette,hogy lehet választani hova telepitse a játékot miután leküzdötte ezt a sz@@@@@rrrrt mert mivel a steamet C-re tettem nehogy odabaxa ezt is mert nincs annyi hely :W :W :W :W :W

(#1656) gyerpi


gyerpi
aktív tag

szval a pingekről 1 pár infót kérnék
köszönöm

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1657) feka007


feka007
nagyúr

Na bő másfél óra multizás után: tetszik, jó lett! :C

Singleben is toltam 1-2 órát, de szerintem nem nagy szám a single.

[ Szerkesztve ]

(#1658) Ant@ válasza Dieseldr (#1655) üzenetére


Ant@
senior tag

Tekintettel jelenlegi idegállapotodra inkább nem mesélem el ,hogy az első installálás alkalmával a komplett orange boxot nekem melyik meghajtóra tette.

(#1659) henesa válasza gyerpi (#1656) üzenetére


henesa
aktív tag

nekem 3 csíkkal szaggatós kicsit a steam.em xXx Tanyi vegyetek fel mert én elnemigazodok a steamen annyira furcsa xfire után

Amúgy nekem is TECCETŐS !!!

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#1660) feka007 válasza gyerpi (#1656) üzenetére


feka007
nagyúr

Ping: habár nem írja ki pontosan, csak ilyen sazr konzolmódra ilyen színes oszlopokkal, de elég jó, ha elb.szódik a ping, akkor átrak mindenkit másik hosthoz 2 pillanat alatt és folytatódik a match, szóval eddig nekem nincs gondom vele.

(#1661) BalaNce87 válasza Dieseldr (#1655) üzenetére


BalaNce87
addikt

Pedig azt benyaltad, nekem is c-n van a steam és csak oda tudom feltenni, ezt én se szeretem, amúgy meg semmi gond nincs a steam-mel, ha vki steamről akarja leszedni az most el is feljtheti mert a rendszer túl van terhelve, nemtudom más mire számított :F, viszont dvd-ről meg hibás, ez nem a steam hibája hanem szarul gyártottak le pár dvd lemezt.
Nem értem más mit szenved vele ha egyszer engedi feltenni, ne ma steamet kell okolni mindenért, már kezdenek itt túlzásba esni, a játékkal van vmi gebasz.

luw2win: Hát figy én nem vettem meg, de aki imádja a codot az nem fog csalódni mert sok minden nem változott, szóval ha a 4 bejött akkor ez is befog jönni, cod az cod. :)

[ Szerkesztve ]

(#1662) Zsubi válasza Devil Smile (#1652) üzenetére


Zsubi
őstag

Most akkor a netről tölti a gamet :F Kint vannak a COD ikonok de nem indul a game és elméletileg fel van telepítve de csak egy Steam mappát találtam :U

[ Szerkesztve ]

(#1663) luw2win


luw2win
őstag

Mondja már meg valaki hogy megéri-e azt a 10k-t? :D
multi / single rész-re bontva :)

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1664) Zamery válasza D1Rect (#1628) üzenetére


Zamery
senior tag

Az adataimnál található konfiggal (a proci most 3Ghz-en megy) kb. 70fps átlagosan.

Fraps Log: 2009-11-10 19:11:09 - iw4sp
Frames: 4594 - Time: 60000ms - Avg: 76.567 - Min: 46 - Max: 185

Fraps képek a játékból:
beállítások
túszmentés
reload

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1665) Malachi válasza Dieseldr (#1655) üzenetére


Malachi
addikt

így jártam én is, újra telepítettem a steam-et másik partícióra, mert c:-n és is szoptam volna a hely miatt. szóval tedd ezt te is.

(#1666) Zsubi


Zsubi
őstag

árulja el valaki hogy most akkor kell a második lemez telepítéshez :F

(#1667) Motaba78


Motaba78
őstag

na egy újabb móka a steamtől,
mi az hogy lejárt a steam jegyem ? a folytatáshoz meg kell adnom a jelszavam
megadom beléptet mondom akkor játék install már csak 3 giga van hátra kb 2 óra és utánna megint kidobja az ablakot hogy lejárt a steam jegyem, ez a mi a p*csöm megint ?

(#1668) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah én is elkezdtem feltenni dvd-ről a gémet eddig minden simán megy steam-nál gondokodott 1 percet de után elindult a telepités cd-key stb

PSN:BiZzare_0 ️

(#1669) Malachi válasza Zsubi (#1666) üzenetére


Malachi
addikt

tőlem kérte, rendben ment minden

(#1670) keIdor válasza feka007 (#1660) üzenetére


keIdor
titán

Left 4 Dead-ben is ilyen volt, igazából arra jó, hogy a lényeget lásd. Többségnek a 100-as ping úgy se mond semmit.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1671) Zsubi válasza @rglaaf (#1668) üzenetére


Zsubi
őstag

kíváncsi vagyok a fejleményekre :K én így állok: [link] :W

(#1669) Malachi: tőlem nem :( de most nézem olyan fájlok vannak mint az egyes lemezen :U ha én most berakom a CD1-et akkor már írja hogy Play de játszani nem tudok vagy esetleg próbáljam újra telepíteni :F és csak egy 800mb-os Steam mappa van gépen :U

[ Szerkesztve ]

(#1672) Axel pRo válasza Zsubi (#1671) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Neked honnan van az az asztali minialkalmazás ami mutatja a hardvereid? Proci, VGA stb.
Tudnál adni egy linket?

"Cogito ergo Sum."

(#1673) keIdor válasza BalaNce87 (#1661) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem inkább az olvasókkal van a probléma. Sok nem szereti az eredeti lemezt. Nekem az NEC 15-20 perc alatt feltette a 14GB-ot.

Zsubi: Valahogy ISO-ba mentsd le őket a gépre, és Daemon Tools-al telepítsd fel!

Aki nem akarja a C:-re a játékot, az a Steam-et tegye másik meghajtóra!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1674) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Most akkor en is feltennem a kerdest!
Ennyi sz*passal (itt van ra pelda egy par, feljebb) is meger 10k-t? :)

Udv. Core2

(#1675) D1Rect válasza bendeguz 76 (#1637) üzenetére


D1Rect
félisten

:R
(#1664) Zamery: :R

(#1676) Zsubi válasza keIdor (#1673) üzenetére


Zsubi
őstag

akkor lehet hogy nekem is buzizik és azért nem kéri a CD2-t :F
akkor ezek szerint nekem most a netről szedi :F

hozok egy másik dvd írot a Pioneer helyett és megpróbálom azzal :U

[ Szerkesztve ]

(#1677) keIdor válasza Neil Watts (#1674) üzenetére


keIdor
titán

Bő 3h multiplayer után nekem tetszik, úgyhogy meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1678) BalaNce87 válasza Neil Watts (#1674) üzenetére


BalaNce87
addikt

Semmi szopás nincs vele, majd holnap kell felrakni, és akkor szépen letöltöd steamről, ha lassú a neted és nem baszakodik a dvd, akkor meg felrakod dvd-ről.

(#1679) Neil Watts válasza BalaNce87 (#1678) üzenetére


Neil Watts
veterán

Na, akkor meg varok vele :)
CDGalaxisnal az a 10k az fix, gondolom.
MOD: hoppa! Nem! nov. 30-ig! :)

[ Szerkesztve ]

(#1680) Csabee. válasza keIdor (#1677) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm.. sokan játszanak már a multis szervereken?

Üdv: Csabee.

(#1681) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

sziasztok!

, nekem nem akar lefrissülni a steam, föltelepítem elindítanám 0% és pár másodperc múlva fogja magát és eltűnik. már kikapcsoltam a tűzfalat, mindent de nem jó :(

így nem tudom telepíteni és elindítani a játékot!!! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1682) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

ALT+TAB-olni nálatok sem lehet game közben? Sőt még akkor sem, mikor startra meg emberekre várunk... elég idegesítő :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1683) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Konzolt lehet itt hogyan előhívni?

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#1684) Cadal válasza Axel pRo (#1672) üzenetére


Cadal
őstag

ha az tettszett, akkor itt eldobod az agyad! :) Nagyon komoly dolgok vannak!

Én csak sajnos jövő hétfőn kapom kézhez a játékot :(
De addig is tanulok a felmerülő problémákból! :R

(#1685) Ice!?


Ice!?
őstag

Na elvileg települ nekem is. Már vagy negyed órája. (:

(#1686) Tomate


Tomate
veterán

Valami hibás verziót adhattak a boltban mert orosz. :W Át tudom lőni valahogy angolra a játékot? :U :R

(visszavinni nem akarom :N )

(#1687) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Csak nálam van ez a gond? vagy az a baj, hogy Win 7-el akarom és a steam nem kompatibilis a win 7-el??????

(#1688) Szerintem...


Szerintem...
aktív tag

Én megvettem, de az első DVD nem működik, nem olvassa be. A második DVD-t az viszont igen. Holnap viszem vissza ezt a fost és inkább Left 4 Dead 2-t fogom megveni Steamen. Még jó, hogy nem dobtam ki a számlát. :(((

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#1689) Cadal válasza Szerintem... (#1688) üzenetére


Cadal
őstag

ez sajnos gyakori hiba ezzel a játékkal. (olvass csak vissza)
és szerinted visszaadják a pénzed, a játékot pedig újrafóliázzák és eladják másnak? Cd-kulcs ide vagy oda?

[ Szerkesztve ]

(#1690) LamaCube válasza BalaNce87 (#1639) üzenetére


LamaCube
addikt

Emlékszem rád azt hiszem cod4 fórumon volt eszmecserén annó :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1691) Kami11 válasza Sz.Miki (#1687) üzenetére


Kami11
őstag

Én is Win7-re raktam -x64-es verzió-, simán települt, játszottam is kb. 1,5 órát mindenféle probléma nélkül. A lemezekkel sem volt gond, települni is települt kb.20 perc alatt!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1692) lovag05 válasza Kom-ancs (#1683) üzenetére


lovag05
aktív tag

NEM lehet előhívni, még.

So many demons, so little time...

(#1693) Csabee. válasza Cadal (#1689) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez komoly..

Szervereken sokan vannak már ?

Üdv: Csabee.

(#1694) Szerintem... válasza Cadal (#1689) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Én nem tudom mit fognak csinálni, de muszály lesz visszaadniuk a pénzem. Vettem egy terméket ami nem működik. Mit csináljak vele? Dobjam ki az ablakon a 10 000 Ft-ot?

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#1695) lovag05 válasza Szerintem... (#1694) üzenetére


lovag05
aktív tag

Már kidobtad... Egyébként, gondolom ki fogják cserélni ahol megvetted, haverom járt így anno a GTA4el.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#1696) pilu01


pilu01
senior tag

Ma megvettem, feltettem, multi start!
Először TDM- et próbáltam, hát gyerekek, király!
Minden mapp (voltam vagy öt-ön) nagyon jó! Kb 8 mecset nyomtam, egyszer dobott ki szerverhibával!
Fegyverek jók, kicsit későn ölnek, de meg lehet szokni!
Volt AC-130 assal tripla killem, is! Mindjár jött minden nyelven hogy kemper! :DDD

(#1697) Szerintem... válasza lovag05 (#1695) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Nem. Max letöltöm a netről. De amúgy is kötelesek visszaadni az árát ha nem működik. A kulcsot meg meg tudják nézni, hogy be lett-e regisztrálva vagy nem.

Szerk.: Ezer próbálkozás után végre beolvassa a DVD-t. De mostantól akkor sem veszek többet játőkot tőlük ha ingyen is adnák...

[ Szerkesztve ]

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#1698) dokee78 válasza Zsubi (#1650) üzenetére


dokee78
félisten

Torrentessel te nem játszol még.

(#1699) Zsubi válasza dokee78 (#1698) üzenetére


Zsubi
őstag

De-de :K Megvan trükkje ;) van hozzá már minden de.......... :R

(#1700) Hunter2


Hunter2
addikt

Na végig toltam a 2. nehézségi szinten a single-t, 5óra 36 perc.
Nekem a 4 sztorija jobban bejött , ezek az összeesküvés elméletek annyira nem jönnek be.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.