Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Jakesz válasza luw2win (#498) üzenetére


Jakesz
őstag

Mert PC-n vannak a legtöbb letöltők. A kiadó is úgy áll hozzá, ahogy az emberek nagy része

(#502) Lala6


Lala6
őstag

X-box-on mivel lehet FPS-t játszani? Én egyszer próbáltam a gamepadot, de szinte lehetetlen.

(#503) lovag05 válasza Lala6 (#502) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szerintem, meg lehet szokni, -bár elég giccses- de azért olyan precíz és gyors mozdulatok tenni, mint egérrel, nem lehet.

So many demons, so little time...

(#504) feka007 válasza lovag05 (#503) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD4-nél engem az "autoaim" hülyített meg x360-on mikor nyomtam. Most abba mi a skill, hogy ráhúzza az emberre az aimet, ha már a közelébe célzol..
Amúgy ez a rész is pc-n lesz a legszebb, mint a 4. Habár lehet hogy már ezt a kiváltságot is elveszik, hogy mégjobban kielégítsék a konzolosokat :U

(#505) biggamer


biggamer
veterán

Egy kis nyalánkság : [link]
/ a sniper nem semmi benne :C /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#506) Fortissimus válasza biggamer (#505) üzenetére


Fortissimus
őstag

csak , h fajditsd a szivunket, mi? ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#507) lovag05 válasza feka007 (#504) üzenetére


lovag05
aktív tag

Engem meg PCn az autoclimb húz fel mindig, annyi patch jött már ki, minden nem észrevehető dolgot kijavítottak, csak azokat nem, amiket tényleg ki kellett volna...

So many demons, so little time...

(#508) Fortissimus válasza biggamer (#505) üzenetére


Fortissimus
őstag

amugy erdemes megnezni az elejetol, erdekes infok vannak benne...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#509) Arkar válasza biggamer (#492) üzenetére


Arkar
aktív tag

ÁÁÁ! Pont a Szülinapomon! :C

Alig várom! :R

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#510) biggamer


biggamer
veterán

Menü rendszer, fegyverek 1-2 képben : [link]

Arkar
Arra adják ki, lezsíroztam velük.
;] :DDD ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#511) biggamer


biggamer
veterán

Killstreak Rewards : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#512) feka007


feka007
nagyúr

[link] Lehet elhamarkodott volt átírni a megjelenést :U

(#513) Jakesz válasza feka007 (#512) üzenetére


Jakesz
őstag

Már az online boltoknál is, ahol elő lehet rendelni, átírták a megjelenést

(#514) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Az lehetséges, hogy még most sincs gépigény? Ez mikor fog kiderülni?

(#515) Jakesz válasza webdeejay (#514) üzenetére


Jakesz
őstag

Már ideje lenne kiadni...

(#516) feka007 válasza Jakesz (#513) üzenetére


feka007
nagyúr

Ők se tudják sokkal jobban sztem.. Megerősités meg azóta sincs a csúszásról sztem :F

(#517) biggamer


biggamer
veterán

Modern Warfare 2 - pár új kép : [link] :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#518) Jakesz válasza feka007 (#516) üzenetére


Jakesz
őstag

Ilyen közel a megjelenéshez ,már biztos tudják, de cseszik kiadni :W

[ Szerkesztve ]

(#519) feka007 válasza Jakesz (#518) üzenetére


feka007
nagyúr

[link] Ezekszerint nem fog csúszni. Persze ki tudja, lehet előző nap majd bejelentik hogy mégis igaz volt.. De azért jó lenne ha nem. :U
Mindenesetre a topic cimét kár volt átirni..

(#520) Jakesz válasza feka007 (#519) üzenetére


Jakesz
őstag

Nafene... Akkor mindenki bedőlt a kamu szövegnek, hogy csúszni fog?

(#521) biggamer válasza Jakesz (#520) üzenetére


biggamer
veterán

Lehet ez is csak egy jó marketing fogás, hogy többet cikkezzenek meg beszéljenek róla. ;]
Nem rossz, nem rossz. :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#522) Malachi


Malachi
addikt

Akárhogy is, ezzel elérték, hogy a megjelenés napján tűzzek a boltba akkor is, ha 11. akkor is, ha 24. lesz. Hajj, de várom már!

(#523) Hunter2


Hunter2
addikt

Nem tudom hogy volt-e már. Új videó.

(#524) henesa válasza Hunter2 (#523) üzenetére


henesa
aktív tag

Volt de nem baj :)

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#525) Fortissimus válasza Hunter2 (#523) üzenetére


Fortissimus
őstag

en meg nem lattam ezt, thx

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#526) feka007


feka007
nagyúr

Már több, mint 2 napja nem jött új hír a gameről, ilyen se sűrűn van.. :D

(#527) biggamer válasza feka007 (#526) üzenetére


biggamer
veterán

Csak hogy jó bírjál aludni. ;] :DDD

Információk a Modern Warfare 2-ről : [link]
/ talán még nem volt /

Modern Warfare 2: Veteran pack - [link]
/ jó kis makett, bár nem a PC-hez van /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#528) feka007 válasza biggamer (#527) üzenetére


feka007
nagyúr

Láttam mindkettőt. :P :D

(#529) biggamer válasza feka007 (#528) üzenetére


biggamer
veterán

Így lenne 5ösöm a lottón. :DDD
Tudtam, hogy ez lesz a reakciód. ;] :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#530) boogie84 válasza biggamer (#529) üzenetére


boogie84
veterán

Én még nem láttam!Köszi az infókat! :)
Mi van veled big?
Hhogy nincs meg az új gép?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#531) biggamer válasza boogie84 (#530) üzenetére


biggamer
veterán

:))

Hali.

Várom a Fermit, mit virít. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#532) Fortissimus


Fortissimus
őstag

azert eldonthenek mar, h kesni fog-e vagy nem

ilyet lattatok mar?
3rd Space Vest

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#533) feka007 válasza Fortissimus (#532) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem rossz, de az ára elég vicc.
A csaj jó a vidben :D

[ Szerkesztve ]

(#534) boogie84 válasza Fortissimus (#532) üzenetére


boogie84
veterán

Biztos élvezetes lehet a játék közben, de sztem extrém drága. :(((

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#535) CséZé


CséZé
őstag

most akkor lesz csúszás avagy mégsem?

(#536) feka007 válasza CséZé (#535) üzenetére


feka007
nagyúr

(#537) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Csatlakozom a viszketőseggűekhez, alig várom, hogy multiban lehessen zúzni. Áhh. Franc essen bele, hogy ennyire kell :DDD

A kabi meg leseggelős, és az ára annyi amennyi, én nem fújolnám. G25 is 50k, G27 100+, ahhoz képest ez is tök korrekt :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#539) CséZé válasza feka007 (#536) üzenetére


CséZé
őstag

nagyszerű! :C

(#540) pilu01


pilu01
senior tag

Na feliratkoztam én is, az előrendelésre!
Aki rendelt már meg más gamékat is, CD Galaxisnál hogy megy a személyes átvétel? Megjelenés napján lehet érte menni? Vagy csak később?

(#541) Kartács válasza pilu01 (#540) üzenetére


Kartács
aktív tag

Megjelenés napján természetesen! Mikor máskor mennél érte? :)
Amikor ráérsz.

Kapsz mailt majd.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#542) Jakesz válasza pilu01 (#540) üzenetére


Jakesz
őstag

Én is előrendeltem a Galaxisnál, csak nekem a futár fogja kihozni. Lehet, hogy még kezet is csókolok neki :DD

(#543) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Erröl olvasott már valalki valamit ?:

A soron következő hírnek a szerverhosztingok nem fognak örülni. Folyamatosan szivárognak ki az információk a Modern Warfare 2-ről. Köztük az is napvilágra jött, hogy nem adják ki a szerveroldali fájlokat ( nem lesznek dedikált szerverek), hanem az IWnet fogja hosztolni a játékteret a többjátékos módhoz, így a fejlsztők az egész játékon folyamatosan rajta tarthatják a kezüket. A másik dolog, hogy a játék totálisan a Steam rendszere alatt fog működni, tehát beigazolódni látszik a múltkori gyanúnk, nem az Evenbalance által fejlesztett Punkbuster, hanem VAC gondoskodik majd a játék tisztaságáról. A különféle pályacsomagok elérhetősége a játékba lesznek beépítve, ha minden igaz talán abból tudjuk majd letölteni és telepíteni őket. Ezzel sajnos azt is el kell fogadnunk, hogy nem lesz lehetőség custom pályák és modok készítésére. A versenyképes játék lehetősége is még függőben van. Privát meccsekre azonban lesz módunk. Arról, hogy egy szerveren hány ember játszhat majd még egyelőre nincs hír. Úgy néz ki, hogy a játék fejlesztői mindent megpróbálnak elkövetni a tiszta játék érdekében. Vége a törtkorszaknak? Úgy vélem, hogy egy teljesen új kapu nyílik a Call of Duty történelmében, mely már erőtelejsen hajaz a konzolra. Jó ez nekünk? Az még a jövő dolga...

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#544) feka007 válasza jozefgucci1 (#543) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem nem baj, ha ettől színvonalasabbak lesznek a szerverek, nem lesz annyi csíter. Moddolt szerókra se szoktam járni, 98%-a gagyi. Promod se hiányzik, hogy CS-t csináljanak a játékból..
Mondjuk a perkeket azért remélem ki lehet majd venni.

(#545) hoffman_ válasza feka007 (#544) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Előny is, hátrány is adódik, de a csíterek eltűnésének, és a magas színvonalú játéknak csak örülnék. Remélem jó irányba fognak mutatni az "újítások", kíváncsi vagyok. Ez lesz az első CoD-om, dobozban a polcon, az eddigiek ébresztettek rá - mivel nem volt multim, hogy mekkora balfék vagyok :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#546) Ice!? válasza jozefgucci1 (#543) üzenetére


Ice!?
őstag

Én örülnék, ha így lenne, ahogy leírták.
Bár annak, hogy muszáj legyen megvennem a játékot.. Hát.. Cod2-t is csak akkor szereztem be, amikor elkezdtem cb-zni. De ezt csak halkan jegyzem meg.:DDD
Azt viszont kifejezetten jó ötletnek tartom, hogy nem az evenbalance-féle cucmájnudli szűri a csalókat.

(#547) Jakesz válasza jozefgucci1 (#543) üzenetére


Jakesz
őstag

Én ennek nagyon örülök. Nem lesznek cheaterek, valamint ez jó kicseszés a warezoloknak ;]

(#548) feka007 válasza Jakesz (#547) üzenetére


feka007
nagyúr

Mondjuk azért remélem nem csinálnak olyan védelmet most, hogy még kipróbálni se lehessen.. Szerintem úgy is felfogják törni ezt is 5 mp alatt :)

(#549) henesa válasza jozefgucci1 (#543) üzenetére


henesa
aktív tag

Ez mind szép de konkrétan mi fog változni ?????????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#550) Jakesz válasza feka007 (#548) üzenetére


Jakesz
őstag

A single-t biztosan lehet tolni a warez-zal, de a multit nem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.