Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah ki TAB-oltam kis időre 3-4 map után a véleményem az hogy nagyon jó néha vannak lagok bár a pingem jó egyenlöre még kevesen vannak a servereken de majd lessz több is ,ha valaki fel akar venni friend-be b1zarre néven vagyok

PSN:BiZzare_0 ️

(#1702) LamaCube válasza pilu01 (#1696) üzenetére


LamaCube
addikt

"Fegyverek jók, kicsit későn ölnek, de meg lehet szokni"

Ezt hogy érted ???Kell bele 1 tár???Vagy nem hal bele egy fejesbe?Vagy netalán ,akkora a pinged,hogy azt hiszed eltaláltad azt mégse?
Tegnapelőtt 99%-ban gondoltam,hogy nem veszem meg.
Tegnap 100%
Ma 1000%-hogy nem fogok vele játszani.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1703) Zsubi


Zsubi
őstag

Kicseréltem a dvd írót és idáig úgy néz ki hogy minden gond nélkül települ :C

(#1704) Raymond


Raymond
félisten

Ez az allando loading a Single-ba mi akar lenni? Jatszhatatlan tole az egesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1705) sakto


sakto
őstag

megkérdem még 1x a multi menübe látom a CFG-t de nem talál semmi szerot,miért?
Még nincs??

(#1706) Zsubi válasza Zsubi (#1703) üzenetére


Zsubi
őstag

Pioneer dvd írom van ami kb. fél éves és kicseréltem egy zsír új Sony NEC-re, azzal tökéletesen működik és települ a game :K :))

(#1707) Motaba78 válasza Kom-ancs (#1683) üzenetére


Motaba78
őstag

mivel a konzolt tiltották igy sehogyan sem

(#1708) Szerintem... válasza Raymond (#1704) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Gondolom mert ez egy optimalizálatlan konzol port. Ennyi. Ezért nincs benne konzol, ezért nincs normális MP, ezért nincs lean stb. stb. Még fel sem települt de már bánom, hogy megvettem. De lehet, hogy még megváltozik a véleményem ha már játszottam vele.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#1709) henesa válasza sakto (#1705) üzenetére


henesa
aktív tag

De van !

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#1710) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Miért akarja mindenáron letölteni a netről, mikor itt van a 2 DVD-s játék? Hogy adom meg azt, hogy lemezről települjön?

Köszi!

(#1711) sakto válasza henesa (#1709) üzenetére


sakto
őstag

És hogy tudok "rátalálni"?

(#1712) Hunter2


Hunter2
addikt

multiban csak ezekkel a fostalicska fegyverekkel lehet menni ha LVL1-ben vagy?
Állítólag az M4A1 ia elérhető lenne LVL1-től.

[ Szerkesztve ]

(#1713) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Hogy ez a Steam mekkora egy prinyó dolog lett, még azt sem adhatom meg, hogy particioim közül melyikre szeretném telepíetni a játékot....

(#1714) lajosx


lajosx
őstag

Apám :Y eddig mindenki dicsérte a gamét amig ki nem adták, most meg mindenki szidja:) Nekem pajo 1 éves íro van a gépbe és simán olvassa mind a 2 lemezt szóval nem értem soknál miért nem,,Egyébként nem vagyok gazdag,28 éves vagyok ez a 2 ik eredeti gamém:),de úgy vagyok vele,ha jó a single mert pár hónapig elkinlodok a multival a kis szabadidőmbe akkor már megérte:)Ha belegondoltok,elmentek 1 este szorakozni és 2 óra alatt min ennyit költünk el:) Na mindegy én még megse probáltam felrakni majd holnap vga hijján:) Csak kezdek elkeseredni hogy tényleg ennyire szar lenne?mert nagyon sokan szídják..

[ Szerkesztve ]

(#1715) pilu01 válasza Szerintem... (#1708) üzenetére


pilu01
senior tag

Mintha a saját véleményem olvasnám, ahogy pár napja gondoltam!
Azóta, már másképp gondolom! Kicsit laggos, kicsit árkád, de nekem bejön!
Ha elkezdessz játszani, nem fognak hiányozni a megszokott dolgok!
Hamar feledteti a játékélmény!

(#1716) Csabee. válasza Sz.Miki (#1713) üzenetére


Csabee.
nagyúr

dupla:(

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1717) Csabee. válasza Sz.Miki (#1713) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Csak a C-re lehet telepíteni?Nem hiszem :Y

Üdv: Csabee.

(#1718) menalcas


menalcas
őstag

Hát gyerekek elkezdtem visszaolvasnio látom a lemez hiba gyakori, kicsit hervasztó mert én totál rá voltam erre a játékra, ha valaki olvasta a régebbi hszeim ilyenekkel találkozhat hogy lerugom az lcd t ha nem adják ki most a gamét vagy már nem bírom idegekkel stb, Erre nekem is fos a 2. lemez de én úgy csinálom hogy nem szedtem le amit felrakot hanem steamról szépen tovább töltöm most jár 85% nál de csak 150k val ma már ebből nem lessz kodolás max a 4 el.
De majd én is megpróbálok reklamálni, nem akarom visszakapni a zsét csak cseréljék ki müködő lemezekre, gondolom majd kitalálnak erre is valamit mert az nagy bukta lenne ha nem vennének tudomást ekkora hibáról .
lajosx: "olvassa mind a 2 lemezt szóval nem értem soknál miért nem" nem a meghajtóink sza*ok hanem a lemezek, konkrétan mondjuk x lemezből az 1/3a sz*r és aki olyet fog ki az most szidja az atya eget is mert nem szeretünk olyanért fizetni ami nem működik.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1719) pilu01 válasza Hunter2 (#1712) üzenetére


pilu01
senior tag

Vannak a gyári class-ok 4 vagy 5, de te is beállíthatsz kb ugyanenyit!
LV2-től vannak jobb csúzlik! De pár kör után kiadja!

(#1720) Lala6


Lala6
őstag

Basszus, elmentem, megvettem, mert nagyon kíváncsi voltam rá. Sajnáltam rá a pénz erre nem tudom telepíteni, a steam valami hibát ír ki, hogy nem tud kapcsolódni.

Soha többet nem veszek ilyen játékot!

(#1721) CséZé válasza Lala6 (#1720) üzenetére


CséZé
őstag

add nekem, majd én idegesítem magam helyetted :DDD

(#1722) Csabee. válasza Lala6 (#1720) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah én átveszem tőled :D Ha végképp nem megy:)

Üdv: Csabee.

(#1723) BandiHUN válasza Csabee. (#1717) üzenetére


BandiHUN
veterán

oda telepiti,ahol maga a steam is van...érdemes nem a winre tenni,mert a steam megmarad reinstall esetén is,nem vész kárba semmi :D egyébként fura,hogy nekem elsőre telepitési hiba volt,szedtem belőle le neten 10%-ot,visszatettem a lemezt,és simán felment a reinstall opcióval :DDD már bele is toltam lvl10-et,meg egy csomó extra különlegességet beadott :D mármint ilyen challenge-ek,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1724) lajosx válasza menalcas (#1718) üzenetére


lajosx
őstag

Ez természetes ha nállam is szar lenne énis reklamálnék,csak én úgy értelmeztem mindenki a pajo írodkat,szidja hogy kicserélték,másra és olvasta is erre írtam hogy nállam viszi a pajo íro mind a 2 lemezt.

(#1725) lovag05 válasza sakto (#1705) üzenetére


lovag05
aktív tag

Mi köze a CFGnek a szerverekhez?!

lajosx: Már nem azért, de ez akkora szar összehasonlítás... értem én, ha jó egy játék, de ne a való élettel hasonlítsuk, mer' ha összehasonlítható a kettő "élménye", akkor már ott gond van...szvsz.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#1726) depmod


depmod
senior tag

Szomorúan olvasom ezt a sok problémát az installálás körül.
Én ezért vártam ki az egésszel, mert a steam-et kifejezetten utálom, a cs:s-ben is ez az egyetlen, amit gyűlöltem.

Megoldás: szürkeimport, aztán 1 hét múlva az eredetit is megszerzem valahonnan.
De ha akkor is szart nyomnak a kezembe, akkor beleállítom valakinek az arcába.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#1727) lajosx


lajosx
őstag

tényleg a steam-ot külön kell leszedni és telepiteni?vagy rajta van a lemezen?nekem még nincs regem oda söt sose használtam attol a játék teleiptése közben,mindent megcsinálhatok?vagy elöre csináljam meg a steam-os regélést? Bocs ha hülyeséget kérdeztem,de fingom sincs a steam-rol:)

(#1728) Lala6 válasza CséZé (#1721) üzenetére


Lala6
őstag

Az előbb elment 40%-ig a steam frissítés, utána megállt. Most újra indítottam és már 44%. Hihetetlen, borzasztó lassú és ez nem a netem miatt van, az 25Mbit-es.

(#1729) forceberg válasza Lala6 (#1720) üzenetére


forceberg
veterán

Na, nekem se akart felmenni elsőre, aztán azért, mert a net nem volt bekapcsolva. Utána gond nélkül felment.
Szerintem a Windózereddel lesz inkább valami.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1730) fireproof


fireproof
őstag

Hét mit is mondjak... A game nagyon jó :D A multiban meg jobb vagyok mint cod 4 ben :P :D

[ Szerkesztve ]

(#1731) forceberg válasza lajosx (#1727) üzenetére


forceberg
veterán

Az install a Steam-mel kezdi, csinál accountot is, ha még nincs. Utána teszi fel a kodot.

Kérdés:
Van valami extra, hogy multizzak vele?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1732) Lala6 válasza forceberg (#1729) üzenetére


Lala6
őstag

Windows-ból a 7-es van fent, nem régi telepítés, a megjelenésekor álltam át rá. Most valami elindult, sikerült acc-ot csinálnom, de utána megint azt írja, hogy nem tud kapcsolódni.

(#1733) Csabee. válasza BandiHUN (#1723) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az király! És PRINTSCREENt tudtok csinálni? Mert fekete képernyőt dob elvileg..

Üdv: Csabee.

(#1734) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Istenem,mért kell mindenkinek rinyálni...képtelenség mindenkit kiszolgálni...vki belegondolt már..itt vagy 1milla ember rácuppant a steam mw2 részére...igazán várhat mindenki 1-2 napot és szedheti a steam frissítést mw2-hoz 80mbittel... :W :W

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1735) dokee78 válasza Lala6 (#1728) üzenetére


dokee78
félisten

Azért a torrentezés állítsd le addig.

Nekem semmi bajom nem volt a telepítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1736) flurider


flurider
aktív tag

hi
lehet többen coopban játszani? nem tláltam a menüben sheol ;<

Valaki?

Csillagkörü Litér

(#1737) forceberg válasza menalcas (#1718) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem az első lemezt végigimádkozta az őskövület NEC-m. :U ND-3540A.
Nem egy mai darab, DL lemezt csak 7x-esen tud olvasni, de végülis egy óra alatt felment a cucc.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1738) Lala6 válasza Petya2900XT (#1734) üzenetére


Lala6
őstag

10000-Ft-ért? Nem-nem tudok várni!!!

(#1739) BalaNce87 válasza Lala6 (#1732) üzenetére


BalaNce87
addikt

Egyértelmű hogy túl van terhelve a rendszer, inkább holnap kéne próbálkozni, ennyire nem lehettek betegek, mintha vmi nagy dolog lenne közbe csak egy kurva játék:D amúgy a steam nem szar, csak jönnek okoskodni meg fikázni a tudatlanok, arra még nem jöttek rá hogy ez nem a steam hiábája, a játékot nem ő csinálta...
Azt meg magadnak köszönheted hogy 10ezret fizettél ezért, ha a játékra tudtál várni akkor 1 nap plusz nem oszt nem szoroz semmin, a játék nem fut el.

jozsefgucci: Akkor neked a promod való :) ami itt hála istennek nem lesz, a GL a játék része ha idegesítő ha nem, ez van ezt kell szeretni. Persze én is rühellek egy két perket de a GL az egyátalán nem kamu kiegészítő, ez most nem az úgynevezett proknak készült, ők majd beérik a 4-el. Máá játékba valszeg nem lenne tiltva a GL, de ez cod és itt tényleg lehet vele kamázni, de ez a játék része.

[ Szerkesztve ]

(#1740) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most használom elősször ezt a steam-os dolgot ,de nekem elsőre felmenz és minden okés. kop.kop.

Amúgy a játék oltári jó talán így elsőre jobb mint az előd volt.
Multiban van azonban egy két hiba.Nem is inkább a multiban hanem pl ugye itt nincsenek adminok.Tök nyolc milyen szeróra megyek mindenki kempel ezerrel.Másik szívfájdalmam a gl.Orvérzésig megy és kisebb mapokon elég idegesítő.A heli és az ac130 bugosabb mint az elődben. itt vajmi kevés lehetőséged van elbújni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1741) Lala6 válasza dokee78 (#1735) üzenetére


Lala6
őstag

Nem megy torrent. Folyamatosan kidob a steam, nem tud kapcsolódni.

(#1742) Csabee. válasza Lala6 (#1738) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én megértelek hogy kifizetted a játékot és akarsz vele játszani, de ha ma nem megy, akkor menni fog holnap! Klassz játék hidd el!

Üdv: Csabee.

(#1743) dokee78 válasza BalaNce87 (#1739) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem sem szar a Steam,legalább is nekem bejön,főleg,mert magyar. :C

[ Szerkesztve ]

(#1744) forceberg válasza Petya2900XT (#1734) üzenetére


forceberg
veterán

Nana, és ha az az 1millió elkezd mind multizni, akkor is legyünk türelmesek?
Ha meg valóban csak átmeneti, akkor miért nem rendeltek a megjelenés napjára + 3 napra néhány nagyobb kapacitású kiszolgálót?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1746) keIdor válasza BalaNce87 (#1739) üzenetére


keIdor
titán

Én azon lepődtem ma meg, hogy ennyi embernek idegen a Steam. Én 5 éve használom és ismerem. Azt hittem elterjedtebb...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1747) menalcas


menalcas
őstag

Mivel nekem olvassa lemezt megpróbálok belőle cd képet csinálni (már készül) és telepitésnél azt bedobni neki, máglátjuk mit reagál rá :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1748) Lala6


Lala6
őstag

Na, kész, hagyom a fenébe, a mai napom ugyis nagyon jó volt, ezen akartam kitombolni magam, de nem fog összejönni.
Szóval too busy a steam szerver, kár próbálkozni.

(#1749) feka007 válasza keIdor (#1746) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát én is egyszer használtam eddig a Steamet pár napig amikor kipróbáltam a TF2-t. :R Nem rossz program, de nem is egy egyszerű rendszer. Mondjuk az Xfire kezd egyre szarabb lenni, úgyhogy lehet most nagyobb térnyerése lesz majd.

(#1750) lajosx válasza forceberg (#1731) üzenetére


lajosx
őstag

Köszi:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.