Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Malachi válasza CséZé (#1299) üzenetére


Malachi
addikt

azért nyert, meg ahogy megkapja le is kúrja azonnal. TUTI, hogy ha nem haverokkal játszol és nem free for all-t, (mert ott mindegy azért) akkor mindig lesz 1-2 csira, akik arra hajtanak majd, hogy meglegyen a taktikai atom és bamm, annyi a csapatjátéknak. mindegy, mondom ne legyen igazam, de kicsit félek ettől. mármint attól, hogy minden meccs addig tart majd, amíg ezt be nem gyűjti valaki, azaz cirka 3-4 percig.

#1298 a nuke itt egy taktikai atomtöltet, ha ledobod, (azaz hívod, mint az airstrike-ot) kiirt mindenkit a pályán és vége a meccsnek. az az ember vagy csapat nyert, amelyik ledobta.

[ Szerkesztve ]

(#1302) bandiie


bandiie
aktív tag

(#1303) pilu01 válasza Malachi (#1297) üzenetére


pilu01
senior tag

Mindig szerettem az ilyen kempereket jól megkeresni, aztán jó hátbakéselni, ahogy hesszel v.m. ablakba! :DDD Erre aztán mondhatjuk hogy megölt Az_Ideg! ;]
Úgyhogy felőlem jöhet a nuke!

(#1304) v!ct0y válasza bandiie (#1302) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ez már vicc...

(#1305) dokee78 válasza bandiie (#1302) üzenetére


dokee78
félisten

Komoly:)
AtombombaXD
Ilyenem se lesz.

(#1306) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ez akkora marhaság...eleve nem kellene a kill streakekért kapott cuccokkal csinált killeket belevenni a számolásba...a 4-ben is ez volt a baj,hogy nagyobb szerveren az ember simán végigtornászta 5 killtől,mert a légicsapás összehozta a helit,stb...ráadásul a heli randalirozott fél percig,az md-t meg tiltották,nehogy le lehessen szedni,stb...külön trükk volt pl,amit el lehetett követni,hogy elnyomta az ember az airstrike-t valahol,de lelövette magát/gránát,mielőtt a légicsapás odaér,és akkor a következő életével rögtön kapott jó esetben egy újabbat,mert ugye a számlálást 0-ról kezdi,persze figyelve,hogy a helikopter előtt kinyirja magát,ha túlmenne.kempből egy puskalövés nélkül szedték sokan ezzel,a sarokba bebújva a killeket,hisz minden respawn után volt airstrike,aki meg túllendült,az nem tudta a helit elküldeni,mert egyszerre csak egy lehet...vagyis még szépen sorban be is sokalltak a többiek,ott álltak az elsüthetetlen helijükkel...hát remélem,itt ilyenek nem jönnek majd.de alap,hogy aki a nuke-ig jut,ölje meg magát,mielőtt elhasználja :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1307) Hunnia válasza bandiie (#1302) üzenetére


Hunnia
tag

ez ultragáz, minek kellett igy szétcseszni a multit, mint amik már kiderültek?! Az IW BEKAPHATTYA!!!
Treyarch a király!

(#1308) patyik75


patyik75
tag

sziasztok.
Az jutott eszembe hogyha nem lesznek clan szerverek,akkor nem lessz admin sem,akkor ki dobálja ki a kemper gyökereket????????????? :F meg stb............
a cod4 eredetiben megvan ,nagy favorit de a külhoni szerókon nem szeretek játsszani mert elég sok a magában gubbasztó láma,és nem tud senki adminnak szólni.
alszom egyet rá hogy megvegyem-e...................
vagy erre a problémára olvasott valaki valamit???

[ Szerkesztve ]

(#1309) BandiHUN válasza patyik75 (#1308) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem lesz szerver...a steames játékokhoz,pl.left 4 dead 2,killing floor ugyanúgy lehet szervert bérelni,csinálni,vagy a CS-hez is,Team Fortress 2-höz is,vagyis a Steam NEM akadálya...sem a modoknak,hisz jópár half life k mod,stb szedhető le magán a steamen ingyenesen is eleve,és custom mapokból sincs hiány a játékokban...szerintem csak nem akarják első körben,hogy a csalók megkaparintsák a szerveroldali cuccokat,nyugis játékot akarnak egy ideig...utána meg szerintem lesz magánszerver,max kikötik,hogy az ottani eredmények nem számitanak majd bele a Steam archievementbe,Ladderbe...Ott van pl.a Killig Floor is,ahol pl.a csinált mapokat először engedélyeztetni kell,hogy utána lehessen fejlődni rajtuk...vagyis ha egy 12 dolcsis játéknál ezt megoldják,itt sem szabad ilyeneknek kérdésnek lenie

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1310) patyik75 válasza BandiHUN (#1309) üzenetére


patyik75
tag

ez igazán bíztató! :C :R

(#1311) feka007 válasza patyik75 (#1308) üzenetére


feka007
nagyúr

Épp az, hogy átlagban a magyar szervereken sokkal több a láma kemper / tunker / gl-es, mint a legtöbb külföldi szerókon..

(#1312) feka007


feka007
nagyúr

Nem tudom mit van úgy midnenki oda a nuketól, CoD4-ben az airstrikenak is ugyanolyan hatása volt, ha volt UAV, akkor gyakorlatilag az egész csapatot ugyanúgy le lehetett nullázni azokon a kis mapeken. A csaló aimes, wh-s helikopterről meg ne is beszéljünk, amíg az ebnt volt, ki se lehetett menni a házakból, mert hulla voltál..

(#1313) Malachi válasza patyik75 (#1308) üzenetére


Malachi
addikt

az IW oldalán ezt írják

"However, say you’re in a clan and you want to play a Clan match with another team, or you want to practice for an upcoming tournament that has specific rules in a private game. Then you can start a Private Match (which is essentially like running your own private server) where you have complete control over the rules, who can join, boot players you don’t want, and essentially control the entire game or tweak it to your liking. Once the rules are set, you can invite the other team in or just start it up with your clan to practice with the custom rules before the match."

igyekszem nagyjából leferdíteni

Ha klánnal akarsz játszani, indíthatsz Private Match-et, ami gyakorlatilag olyan, mintha saját privát szervered lenne. Te határozod meg a szabályokat, ki léphet be, bárkit kirúghatsz és úgy hangolod a játékod, ahogy csak akarod. (((hogy ez pontosan mit takar, azt nem mondják))) Ha mindent beállítottál, hívhatsz másik csapatot, vagy indíthatod a saját klánodnak is, hogy gyakoroljatok a saját pályátokon a saját szabályaitokkal.

hát, ez azért érdekes

HOLNAP KIDERÜL :)

[ Szerkesztve ]

(#1314) Malachi válasza feka007 (#1312) üzenetére


Malachi
addikt

egy UAV-tól nem lett vége a meccsnek automatikusan. jó, kicsit túlzok, de akkor is, szóval NUKE=hirtelen halál

(#1315) lovag05 válasza bandiie (#1302) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nekem ez most kivételesen tetszik... legalább valami újítás. :) De a fegyver teljesen olyan, mintha no recoilos lenne.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#1316) Malachi


Malachi
addikt

még valami, és tényleg lelövöm magam. :) érkeznek a képek a PC verzióról.
hölgyeim és uraim tadamm!!!

NO PING

szép álmokat :D

(#1317) GuB3Ra válasza Malachi (#1316) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Nézd a jó oldalát. Ha nincs ping akkor nincsen lagg stb... :DD :DDD
Nincsen ping, nincsen dedikált szerver :))

[ Szerkesztve ]

Daark minimalism

(#1318) Szatesz


Szatesz
őstag

Jol látom hogy nemfog mozogni lövéskor a célkereszt?
Valaki esetleg a nagyobb ujitasokat amiben külöbözik a cod4 tol leirná egybe? :R

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1319) v!ct0y válasza Szatesz (#1318) üzenetére


v!ct0y
veterán

Steam, NO ping, No lean, No dediált szeró, 25 killstreak game over... :W

[ Szerkesztve ]

(#1320) phanzetomox válasza Malachi (#1316) üzenetére


phanzetomox
őstag

ez király :DD mostmár többes számban kell anyáznom mivel nemtudom ki az a lagger :D

(#1321) Ice!? válasza Sareth (#1256) üzenetére


Ice!?
őstag

:DDD:DDD

(#1322) fpeter07 válasza phanzetomox (#1320) üzenetére


fpeter07
veterán

Akinek csak 1 csík van az lesz a lagger ;]

(#1323) Malachi válasza fpeter07 (#1322) üzenetére


Malachi
addikt

mostantól lesz csíter, meg csíker
hmpf

:F

(#1324) Petya2900XT válasza Malachi (#1316) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Háhh megmondtam..azért jó lesz majd..."azt kickeld annak csak két csíkja van" :DDD
tleg erősen megetetik velünk a konzol mw2 pc-re átdobott verzióját :W
Kül ez a szar csíkosdit az xpből csórhatták ki..annak is a wifi jelerősség ikonja... ;]

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1325) fpeter07 válasza BandiHUN (#1309) üzenetére


fpeter07
veterán

ezzel csak az a baj hogy l4d szeróhoz elég brutál net kapcsolat kell, már +1 embernél is

(#1326) BandiHUN válasza feka007 (#1311) üzenetére


BandiHUN
veterán

a GL-el csak egy gond van... MIÉRT NEM A GRANYÓ HELYETT KAP,AKI AKAR??? a cod3-nál a GL megfelelője volt ugye a riflékbe dugható puskagránát.de a sima gránát helyett,és annyi,ahány gránátod lenne...(ott az volt a rendszer,hogy 10,20 kill után ha jól emlékszem járt a 2 avagy a 3 gránát...),nem lenne probléma agl-ezés,mert szerintem a tripla gránát perk sokkal mocskosabb egy dolog volt,főleg,hogy GL-el szinte lehetetlen volt 1-nél több embert kinyirni...a tripla gránátból meg igazi gránáteső lett a map elején,és az mégse zavart senkit...pedig a cod4-ben simán megtanulható,hova kell dobni a gránátot,mert alig volt útvonal,és a kicsi mapokon a távolabbi helyeket is be lehetett falon át is támadni vele...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1327) BandiHUN válasza Petya2900XT (#1324) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez már a cod4 modokban is elő lett hozva úgy tudom,de a cod5-ös zombiex ugyanezt használja a kezdetektől...vagyis a csikosdi már benne volt az alapban is.

a szerverekkel kapcsolatban pedig már x360-on a cod3-nál is full ez a rendszer volt ugye,a privát szobát mindig a legnagyobb netű emberke hostolta,8 emberhez elég volt az 1,5 megabit,szerintem ez nemigen fog változni...zombizni is csk inditott szerón lehet a cod5-ben is a mai napig.azért más ez most,mert pc-n ez nem volt megszokott...de nem biztos,hogy ez igy marad,és nem biztos,hogy rossz lesz.simán csak a konzolokhoz közelitik a dolgokat,ami érthető kicsit.tény,hogy viszont a cod4-et is mindenki a nagy öregek hatására a cod2-höz akarta hasonlatossá tenni,,,perk és fegyverbutitás,stb,minden értelmes szerón promod erőltetés...és most úgy gondolják,hogy a játékot most kezdpk számára is adni kell lehetőséget,hogy ne legyen ez megint a követendő példa,végre haladni kellene a korral,a cod2 jó volt,elmúlt,sokan vágynak többre,de amig az elit nem tud elszakadni a beidegződésektől,addig nem változik a dolog.én megértem et a törekvést is...nem kell gondolni,hogy mert konzolon ugyanez van minden cod-nál,amit most elvileg ránk vernek pc-n is,hogy az azon való játék nem élvezetes...csak más.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1328) Ice!? válasza Malachi (#1316) üzenetére


Ice!?
őstag

És azt hogy, hogy nem lesz ping?

(#1329) LamaCube


LamaCube
addikt

Ezt a videót elnézve 100%,hogy nem veszem meg.Ez a cod sorozat megszégyenítése.Azt látom begyűrűzött az a tendencia,hogy nem baj ha semmi skill nem kell csak tudjon játszani vele az 5 éves Pistike is és tudja a fa alá kérni karácsonyra.Mondja meg nekem valaki mi abban az élvezet,hogy odarakom a célkeresztet nyomok egy sorozatot és a célkereszt meg se moccan?
Atombomba???XD Komolyan mondom a következő részben már connectálsz 1 szeróhoz megnyomsz egy gombot azt az ellen eldobja a fegyót azt felemelt kézzel előjön és lekaszálhatod.
"Triplaszaltó" közben fejest lő és a hasonló baromságok ami a 4-től kezdve előjött.
Pedig 6 éve codozok,de ennek a gamenak semmi köze sincs hozzá.

Lorenzo
Ez nem beidegződés ,hanem 1 kis realitás érzés.(tudom nem lehet reális egy játék,de azért az nagy marhaság ,hogy nem ránt egy fegyó se) .Az még okés ,hogy átlősz a falon ,de hogy a találatot jelzi is az már nevetséges.Persze kinek a pap kinek a papné :)
Valszeg én vok ódivatú:) Na majd a vietnámra rálesek,ha lesz.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1330) Petya2900XT válasza BandiHUN (#1327) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

1.5 megás net,úgy,hogy te hostolsz 8 embert? :Y Ha egy régebbi codba én hostoltam 1megás nettel....3 ember rámcsatizott és sima volt 70-90-es ping ami már érdekes azért :(((
Meglesem én azt azért,h milyen privát szerók lesznek..remélem tleg nem L4D-s,mert ott csak egy ember már elég ahhoz h néha laggparty legyen :DDD

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1331) Malachi válasza Ice!? (#1328) üzenetére


Malachi
addikt

látod, azok a zöld pöckök jelzik a pinget, mint a mobilon a térerő. minél több zöld, annál alacsonyabb ping. a trükk az, hogy nem tudjuk mikortól jelez 4 zöldet. 20-nál, 50-nél vagy 100-nál akár? nyilván nem véletlen, hogy megkímélnek az idegeskedéstől amit a 100 körüli értékek látványa okozna. :D

egy az egyben konzol átirat, ennyit nem érdemelt a PC-s banda.

az a baj, hogy holnap szerintem őrült módon nyomom majd én is, többünkkel együtt. aztán, ha jól érzem majd magam, megszokom a szart, mert versenyre, lanpartyra pl. soha nem jártam a COD4-gyel se, csak szerettem vele játszani, jól érezni magam. nem vagyok casual gamer, de hardcore se és szerintem az ilyenek vannak a legtöbben. és szépen megesszük a szart, amit az IW boldogan tömköd le a tokunkon. JA. és fizetünk is érte!!! ez a nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#1332) BandiHUN válasza LamaCube (#1329) üzenetére


BandiHUN
veterán

én most nem ezekre gondolok,hanem a fegyó és perkkivételekre,a butitásokra a promoddal...hogy egy cod2-t csináltak belőle grafikailag és fegyóilag is,csak más a mapok alaprajza és másképpen néznek ki a puskák,de ennyi.Ráerőltették a "népre" a balanszirozást a saját szájizük szerint a régi "prók",akik nem tudtak/akartak a cod4 újabb fegyvereivel,cuccaival,vagy eleve a perkrendszerrel együtt élni.ráadásul ez a balansz is olyan volt,hogy éppen mikor mibe mókolt bele az újabb promod,lehetett hetente cserélgetni szinte.és ezt trendi volt átvenni,mert ha a nagyok,akkor én is cimszóval...egyébként amit irtál,az mind kell,természetesen. és egyébként inkább gyúrtak volna rá a cod4-ben az fps-hatás kiküszöbölésére és a bakkecskék eliminálására,az többet ért volna eleve.és az sem megoldás,hogy kiveszem pl.az árnyékot,mert sokan nem tudnak játszani normálisan,ha be van kapcsolva...de bezzeg a cfg-zés és a bindelés az maradhatott.... :U és az ellen végképp semmi nem született.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1333) LamaCube válasza BandiHUN (#1332) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen ezzel eggyetértek! :R
Ezért maradtam és maradok cod1-nél :) Hiába vettem erősebb gépet cod5 miatt ...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1334) Petya2900XT válasza BandiHUN (#1332) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ez mindent elárul...PC Gameplay...pc-s verzió elméletileg és igaz szar a kép,de kivehető,h a host miatt mindenkinek a csíkja piros :W :W ..de ne legyen igazan és csak fake :(((

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1335) CséZé válasza LamaCube (#1329) üzenetére


CséZé
őstag

egyre jobban süllyed a CoD név, lehet emiatt is látható olyan kicsiben a borítón.

miért nem tud valaki egy ilyen alapokra épülő játékot öszedobni?

nem kell más mint:
- lean (ha már ebből ki merték hagyni)
- normális rendszer a csalók ellen
- MMO-FPS legyen !!!
- korrekt fegyverelolsztás a két választható fél között (mint a CoD2-ig bezárólag)
- no perkek
- no airstrike, uav, miegymás...
- recoil !!! (újabban ezt is hanyagolják)
- ne lehessen hülyére butítani a grafikát a cfg-zéssel
- max 125fps
- falon át sebzést ne jelezze, az sem baj ha a valós sebzést, de az mégiscsak egy életérzés( :D )

asszem nem hagytam ki sok mindent

[ Szerkesztve ]

(#1336) LackoMester válasza v!ct0y (#1287) üzenetére


LackoMester
addikt

az nincs PC :P

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1337) Kecuhun válasza Petya2900XT (#1334) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Ez a video FAKE! :K

(#1338) Malachi válasza Petya2900XT (#1334) üzenetére


Malachi
addikt

ez kamu, nyugi

(#1339) BandiHUN válasza CséZé (#1335) üzenetére


BandiHUN
veterán

ebből amivel nem értek egyet,az a perkek...de nem ebben a formában.legyenek kasztok,mint a 3-ban.nekem pl.nagyon hiányzik a doki a feltámasztással...hiába próbálták az 5-ben visszahozni,de a gyógyitónak és az áldozatnak is kell a perk...legyen szakosodás.ne miniterminátorok mindenféle összelapátolt tulajdonsággal és felszereléssel,aki sniperezik,az játsszon úgy,aki meg tunkolni szeret,tunkoljon...a 3-ban(de jó példa erre a team fortress 2 is!!) nem lehetett semmit választani,mégis jól el volt találva a felszerelés...jó példa erre a riflegránát(GL) is,avagy hogy shotgunja csak a dokinak volt,csak a mesterlövész hivhatott airstrike-t...ezt is ki lehetett volna bőviteni szépen,mondjuk nem konkrét fegyverre,hanem az adott fegyóosztályból választható cuccra,és a perkeket szétszedve az embertipusokra,hogy mondjuk a claymore ment volna a sniperhez,füst,shotgun doki,deep impact a riflésnek,esetleg mellé a second chance,a snipernek az osonás és a gyors futás...szerintem ez sem lett volna bukta

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1340) Ice!? válasza Malachi (#1331) üzenetére


Ice!?
őstag

Ennyire ne nézz bénának.:D Szóval a ping helyett térerő ikonokat kapunk. Cool.

(#1341) Hunnia


Hunnia
tag

bazz, télleg nem mozdul a célkereszt, de gáááááááz...

(#1342) Malachi válasza Ice!? (#1340) üzenetére


Malachi
addikt

nem akartam, bocs :R

(#1343) LamaCube


LamaCube
addikt

CséZé
Ennyi !!! Több vágyam nekem se lenne,de sajnos nem ez az igény.Cod4-et csak hobby szinten űztem kb.10-20 war volt,de nem jött be .Nem lehet taktikázni van a 2 team és uppsza ugorjunk egymásnak rush ,pörgés ugrabugra.Semmi lopakodás ,kivárás(nem kempre gondolok)
Pl. Leraktuk a bombát és védtük.Erre jött az oltás,hogy mit kempelünk stb.-hát vvzze mit csinálnánk védjük a bombát vagy ugráljunk körbe- körbe?
Lehet rossz csapatok ellen gameltünk?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1344) CséZé válasza LamaCube (#1343) üzenetére


CséZé
őstag

nem lesz CS2? :D
vagy valami hasonló ahhoz amit leírtam? csak ne ilyen pub orientált legyen

Lorenzo: az se lenne rossz ötlet, hogy kasztok, de perkek nélkül! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1345) LamaCube válasza CséZé (#1344) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem hát :DD
Na pár nap azt kiderül minden,de szvsz összeomlik az egész rendszer úgyhogy lesz itt még "tüntetés" :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1346) BandiHUN válasza LamaCube (#1343) üzenetére


BandiHUN
veterán

volt ennek a másik véglete,akik végképp nem a bombával törődtek,csak rush...az még rosszabb volt...de tény,hogy ekkora mapokon,annyi útvonallal,amit 4 ember fullra belát,lefed,nem lehet mit tenni.ennyiből a cod5-ben szerettem sd-zni,mert ott se tuti kemphely nem igazán van(nagy map,keveset látsz be fix helyről,és meg tudnak kerülni),és a rush sem megoldás,mert a sok útvonal miatt sokfelé el lehet osonni a bombával,akár zegzugos utakon is,még egy nagyobb mapon 20 ember mellett is simán vittem bombát úgy,hogy max a lerakónál kempelő 1-2 embert kellett lelőni...és zavartalanul lehetett plantelni.valahogy a 4-ből kimaradt a taktikázás,egy sémát kellett minden maphoz betanulni és kész,utána max valaki kezdőgránátba rohant,vagy sniper golyóba,akkor bomlott a papirforma.nevetséges volt azért 5mp után kifeküdni egy snipergolyótól vagy egy gránáttól...pubon ugye ezt még rontotta is a tripla granyók és a több sniper jelenléte is...

CséZé:én a Battlefield: Bad Company 2-ben bizom...bár azt meg azok fogják támadni,akik nem szeretik a járműveket.egyébként a cod3-ban azok is jók voltak...a tankot ki lehetett könnyen lőni,akár 1 jó helyre lőtt rakétával,de volt mellé a dzsip és az oldalkocsis motor,ami semmi extra páncélt nem adott...de jó poén volt egy puskagránáttal a merész páros fragját egyszerre begyűjteni :DDD valamit valamiért :) és a map is a járművekre volt hangolva...nem mint az 5 tankjainál...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1347) bandiie válasza Hunnia (#1341) üzenetére


bandiie
aktív tag

ez is a konzolosok miatt van, hogy a retkes joyal tudjanak lőni...

(#1348) BandiHUN válasza bandiie (#1347) üzenetére


BandiHUN
veterán

vagy nem...kivetették a nagy "prók" is a meccseknél a promoddal... :U no comment.lehet szidni a példaképeket.de egyébként azért célozni kell ugyanúgy...max legalább nem lesz fps-függő a szórás.és egyébként a cod4 szórásmintája minden megkezdett sorozatnál ugyanaz...amit akár egy programozható egérnél,ami tud kurzormozgást is makróba tenni,ki is lehet kompenzálni...lásd az A4Tech Oscar X7 széria ahol egyenest a dobozon van rajta,hogy erre is jó... :U igy legalább mincs senki előnyben.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1349) Ice!? válasza Malachi (#1342) üzenetére


Ice!?
őstag

Semmi, semmi.:)

(#1350) SzlobiG válasza bandiie (#1302) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mekkora baromság már.:D Nem tudom minek kellenek ilyenek bele a helit is egy nagy ökörségnek tartom komolyan mondom a cod1 meg a cod2 volt a legjobb rész.:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.