Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) lovag05


lovag05
aktív tag

Kinn a razoros verza. ;]

So many demons, so little time...

(#1602) Zsubi


Zsubi
őstag

nvidia honlapjáról a driver 800k-val jön erre a Steam meg csak 50-60k-val tölt :W

(#1603) henesa


henesa
aktív tag

Hát így lvl 5 -ön azt mondom nem dobtam ki az árát DE rohadt furcsa ez a stemes dolog
meg sokat laggolok is más nem álltalában 3 csíkom van meg hogy a pi...ba tudok magyarokkal játszani ???

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#1604) lovag05 válasza Zsubi (#1602) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szerintem érthető, miért. :)

So many demons, so little time...

(#1605) keIdor válasza ADAM1337 (#1593) üzenetére


keIdor
titán

Átállítottam Shift+C-re, így már jó.

feka: Felvettelek Stiglitz, fogadj el ;]

henesa: Csak úgy tudsz magyarokkal játszani, hogy pl. felveszel engem és másokat Friends-be, és együtt elmegyünk játszani. Itt már nincsenek szerverek, random bedob mások közé.

Egyébként valaki megtalálta a magyar zászlót? Mert néztem és nincs... mondjuk nem mintha betettem volna, inkább Kanadát dobtam be. Érdekes, mert Ausztria és Svájc az ott van, pedig kisebb országok... biztos úgy voltak vele ott tuti többen megveszik, és inkább ők kaptak... :F

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1606) feka007 válasza keIdor (#1605) üzenetére


feka007
nagyúr

Hogy kell? :F

(#1607) keIdor válasza feka007 (#1606) üzenetére


keIdor
titán

Sárgán világít alul a ismerősök. Nekem ott vagy, gondolom te is ott találsz meg.
Ha nem, akkor Közösség fűl, és Invites.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1608) sakto


sakto
őstag

A CFG multiba miért nem elérhetö?
Nincs még szero?

(#1609) BalaNce87 válasza feka007 (#1600) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azért ne vezesd félre, most nézem róla reviewt és hát rohadtul látszik hogy semmit nem szór a fegyver, ez nem Arma, nem Operation Flashpoint, ez cod, abba meg tudhatná az ember hogy ilyeneket nem raknak bele. Ez nem vitatkozás csak azt mondom amit eddig tapasztaltam, ki se kell próbálni hozzá hogy tudd ez így lesz, ha egyszer játszottál egy coddal tudni fogod hogy ez sem fog különbözni a többitől, szóval csalódni nehéz benne annak, aki nagyon szereti.

[ Szerkesztve ]

(#1610) Neil Watts válasza tgulyas (#1579) üzenetére


Neil Watts
veterán

jahogy ertem mar, hogy mi a problema... :)
Nem ARRA gondoltam.

(#1611) lovag05 válasza BalaNce87 (#1609) üzenetére


lovag05
aktív tag

Gondolom példának mondta, hogy az m249el nehezebb távolabbra darálni, mint mondjuk CoD4ben. A realisztkusság nem itt kezdődik...

So many demons, so little time...

(#1612) LackoMester válasza Zsubi (#1602) üzenetére


LackoMester
addikt

mert le van terhelve a szerver,kb.1 hete erröl beszélünk itt a fórumon...mennyire fogják birni a Steam szerverei ...ezekszerint elég xarul :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1613) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Eddigi fejlemények:
második lemez betételekor befagyott az egész gép
reinstall-al feltette a maradékot, de game indításnál "incomplete installation MW2 (16)"
jogtiszta xp minden friss. tűzfal kikapcsolva vírusellenőrzés kikapcsolva...
Leszedtem, most előről, egyébként a telepítés is csigalassú 5-6mega/mp sebességgel telepít dvd-ről és a proc is iszonyat le van terhelve
Ez most komoly :F
IW bazzeg :W

(#1614) BalaNce87 válasza lovag05 (#1611) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ok akkor értem, csak codba ne beszéljünk olyanról hogy fegyver szórás, mivel nincs benne :)
Ne legyen full realisztikus, csak azért legyen benne, érezzem hogy egy Ak-val lövök, itt nem érzi az ember hogy erős fegyvert használ, meg amúgy se érzed a különbséget egyik között se.
Majd jönnek a level hackerek:D amúgy nekem se lenne türelmem ehhez hogy egy fegyverért játszak minnél többet hogy hamarabb megkapjam, lehet level, de hogy a szerint kapok egy fegyvert elég fura.

[ Szerkesztve ]

(#1615) lovag05 válasza LackoMester (#1612) üzenetére


lovag05
aktív tag

Pedig gondolhatták volna, hogy elég nagy érdeklődés fogja a játékot körül venni.

BalaNce87: Hja, viszont most az AKért elég sokat kellesz játszani, hogy elérhető legyen.

tomi_mod: Megesik az ilyen...

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#1616) Zamery válasza LackoMester (#1612) üzenetére


Zamery
senior tag

Milyen jó hogy már reggel felraktam! :-)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1617) LackoMester válasza Zamery (#1616) üzenetére


LackoMester
addikt

mennyire jó,h.csak holnap kapom meg-nemigazán :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1618) Kami11 válasza ollie (#1557) üzenetére


Kami11
őstag

Szia!

Elmondanád, hogy hogy oldható meg a két gépes install?
Kát acc. alá betehető?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1619) henesa válasza tomi_mod (#1613) üzenetére


henesa
aktív tag

Azzal a géppel ami neked van valami más gubanc lesz pöpecnek kén hogy legyen

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#1620) Zamery válasza LackoMester (#1617) üzenetére


Zamery
senior tag

Én reggel elbattyogtam a Westendbe, bementem a kbite-os boltba és megvettem. 9:50-kor már nyitva voltak. :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1621) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Ez a konkrét hiba:

(#1622) Zamery válasza tomi_mod (#1621) üzenetére


Zamery
senior tag

Ezt olvastad?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1623) Axel pRo válasza lovag05 (#1601) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Szemetek... :DDD

A szegényebb emberek meg csak nézi ahogy ti játszotok :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#1624) tomi_mod válasza Zamery (#1622) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Igen ez volt az egyetlen találat erre a hibára.
Sajna semmi konkrétumot nem írnak, általános hibaként jegyzik a portok megnyitását...én ezzel nem foglalkozok külön úgy van belőve szoftver szinten minden, hogy kérdezzen rá arra amire nincs "szabály", de ha kikapcsoltam akkor sem volt változás szal nem tűzfal/port gond szerintem
Én úgy érzem, hogy steam behalt mert mindenki rácuppant...

SZERK:
igen ez utóbbi lesz, mert most meg elindult, és nem mókoltam semmit
:D -de hogy lehet így készülni egy game megjelenésére :F

[ Szerkesztve ]

(#1625) Malachi válasza Zamery (#1622) üzenetére


Malachi
addikt

az, ami neki hibádzik nincs benne. azt gyanítom, hogy hibás lehet a lemez. sajnos megesik.

tomi_mod - azt mondom töltsd le valahogy és a termékkulccsal aktiváld, lesz egy működő játékod. a lemez elvileg úgyis csak dísz az install után, mivel eladni úgysem tudod ha regelted a steamen.

[ Szerkesztve ]

(#1626) BalaNce87 válasza tomi_mod (#1624) üzenetére


BalaNce87
addikt

Feltudod rakni steamről is, igaz az sokkal lassabb, viszont megoldja a problémádat, szóval steames játéknál nem sokat érsz egy dvd-vel, csak vki imádja nézni a dobozát, mondjuk most olcsóbb boltba mint steamen, meg úgy átlagba minden olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#1627) Zamery válasza tomi_mod (#1624) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem is csak úgy sikerült az install legelőször hogy a Steam már futott, és akkor volt hajlandó installálni a gamet.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1628) D1Rect


D1Rect
félisten

Van beépített benchmark az MW2-ben?
Vagy ha nincs, valaki elmondhatná, hogy fut 4850-el 1680x1050-be.
Ha valaki még arra is venné a fáradságot, hogy FRAPS-t futtatna, az lenne a legjobb. :R

[ Szerkesztve ]

(#1629) Zsubi válasza LackoMester (#1612) üzenetére


Zsubi
őstag

kezdek egy kicsit ideges lenni...... :((( 2órája megy a letöltés és 6%-nál tartok :W
Most pl. nem is jön lefelé semennyivel :O ott tartok hogy kidobom ezt most komolyan mondom :((

[ Szerkesztve ]

(#1630) LamaCube válasza BalaNce87 (#1598) üzenetére


LamaCube
addikt

Cod1 -ben egy ppsh-t vagy mp40-et igen nehéz "lefogni" mert ha nem tartod vissza kb.20 métert (virtuálisan) szór.A garandról nem is beszélve.Ja meg a puskákról...szóval az összes fegyó ránt rendesen(virtuálisan) De hol van már a cod1 ...ezért írtam ,hogy nem méltó a cod nbévhez a 4,5,6 Persze ez csak az én véleményem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1631) LackoMester válasza Zsubi (#1629) üzenetére


LackoMester
addikt

megértelek :K ...de mit is tölt?

Zameri-nekem az a elsétálás a WE-be kicsit hosszadalmas lett volna,mert BP 140 Km,de kibirom,h.csak holnap kapom.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1632) Zamery válasza Malachi (#1625) üzenetére


Zamery
senior tag

A hiba szerepel benne, csak nincs megválaszolva. Bocsánat, azt hittem segítettem...

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1633) Motaba78


Motaba78
őstag

olyankor mi a stájsz, hogy berakom az első lemezt elkezd telepiteni, frissiti a systemet majd megjelenik a steam 0% aztán eltünik az update ablak és látszólag nem történik semmi ilyenkor mi van várjak tovább ? :F

(#1634) lovag05 válasza LamaCube (#1630) üzenetére


lovag05
aktív tag

Persze, mp44ről nem is beszélve, CoD1 után a CoD2 is hatalmas visszafejlődés volt e téren...a többi meg... még annál a minimálisabb kihívásnál is casualabb lett. Szerintem a CoD, az az egy, meg az UO volt csak... ;D

So many demons, so little time...

(#1635) -Shadow-


-Shadow-
aktív tag

Ennyit telepítéssel utoljára a GTA4-gyel szoptam, de csak lesz belőle végre valami. Ha nem akkor itt valami törni fog... :W

(#1636) Zsubi válasza LackoMester (#1631) üzenetére


Zsubi
őstag

Ezt tölti :U nekem nélküle nem indul a game :(

(#1635) -Shadow-: megértelek :B én is így állok most jelen pillanatban :W

[ Szerkesztve ]

(#1637) bendeguz 76 válasza D1Rect (#1628) üzenetére


bendeguz 76
tag

single player full bekapcsolva minden fix 60 fps

(#1638) LackoMester válasza Zsubi (#1636) üzenetére


LackoMester
addikt

szerintem szerverhiba-a frissités nélkül nemmegy?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1639) BalaNce87 válasza LamaCube (#1630) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tudom mi ez már kitárgyaltuk anno:) gondolom nem emlékszel rám :) mind1 utoljára az 1 volt az ami új dolgot hozott, azóta inkább a kisebb korosztályt célozzák meg elsősorban, abba tényleg megkellett tanulni játszani, nem tehettél meg olyan dolgokat amiket már megtehetsz. Sajnálom én is visszavárnám az 1 hangulatát, igaz én a 2-vel toltam sokat, de az 1 multija jobban megfogott hangulatilag, volt realitása ha nem is nagy, jó volt benne hogy nem nőtt vissza az életed így óvatosabbnak kellett lenni, most meg már az lő le akit előtte kétszer fejbelőttél, mert simán rádugrik full élettel. Ez van, vkinek ez jön be, kevés idővel tudsz jó eredményt elérni, mi meg vágyunk egy kis nehézségre gyakorlásra hogy jobban menjen.

(#1640) lovag05 válasza bendeguz 76 (#1637) üzenetére


lovag05
aktív tag

Legalább már egy hülye beszólással kevesebb, hogy:"kcsög fps makker".

So many demons, so little time...

(#1641) Zsubi válasza LackoMester (#1638) üzenetére


Zsubi
őstag

Nem akar indulni nélküle: [link] :((
most nagyon beindult a letöltés de újra indítottam a gépet és előröl kezdte :W

Második lemezen mi van? onnan is fel kell rakni valamit :F mert nekem csak ilyen hülye fájlok vannak rajta :U

[ Szerkesztve ]

(#1642) LackoMester válasza Zsubi (#1641) üzenetére


LackoMester
addikt

az baj.hát igen,terheltek a Steam szerók-kitartást

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1643) Zsubi válasza LackoMester (#1642) üzenetére


Zsubi
őstag

alakul már csak 10órát ír :W ha nem fogok hamarosan játszani akkor itt csúnya munka lesz az biztos :(((

(#1644) kerlac


kerlac
senior tag

Bolti játékot telepíteném, de a steam telepítésénél gondolkodik-gondolkodik, majd eltűnik... :Y :Y
újraindítom a telepítést, akkor azt írja már fut. De hol, könyörgöm???
Ötlet vlaakinek????

(#1645) Zsubi válasza kerlac (#1644) üzenetére


Zsubi
őstag

nézd meg a feladat kezelőben ;) nekem is ezt írta :K utánna nagy nehezen vártam egy kicsit és elindult magától :)

(#1646) Malachi válasza Zsubi (#1643) üzenetére


Malachi
addikt

bármit csinálsz, ne kapcsold ki a gépet, mert minden esetben újra indul a letöltés. türelem, tornaterem.

(#1647) henesa


henesa
aktív tag

emberek 3 csíkom van és sokat szaggat a game csak nekem ?????????????????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#1648) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Nem eleg h az ember megveszi 10k ert a jatekot meg 1napot ulhet a steam elott is akkor miert van 2 lemez ha nem lehet meg single be se nyomni?!?! v en csinalok vmit xarul 10-15k val jon gondolom a server terhelesek miatt ..
szal lehet vhogy single be nyomni alapon v most ulhetek itt reggelig? :F :F :W

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1649) kerlac válasza Zsubi (#1645) üzenetére


kerlac
senior tag

ott nem írja, hogy futna, de várok, mondjuk kb 20 perce semmi... kb mennyi idő kell neki??

(#1650) Zsubi válasza Devil Smile (#1648) üzenetére


Zsubi
őstag

bizony :W szopatják a népet nem kicsit :((( leszedtem torrentről is lehet hogy azzal jobban járnék ha felraknám és már játszanék is vele nem kell vele ennyit pöcsölni :((

(#1649) kerlac: huhh...... akkor passz nincs ötletem :U nekem 1perc múlva indította :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.