Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) NewTiger válasza D1Rect (#1898) üzenetére


NewTiger
csendes tag

Jó kérdés, szerintem jók, nem tapasztaltam laggot. Viszont én nem láttam, hogy számmal ki lenne írva csak indikátor jelzi mint a mobilon a térerőt. Nekem mindig maxon volt (a legjobb értéken).

(#1902) BalaNce87 válasza Talib (#1839) üzenetére


BalaNce87
addikt

Még1szer leírom és utoljára :) ez a játék sara ők csinálták ilyenre, és nem a steam.
A steamet offlinba is tudod használni, és a singlehez nemtudom milyen frissítés kell, de szerintem az a nélkül is elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#1904) Talib válasza BalaNce87 (#1902) üzenetére


Talib
tag

tudom, hogy nem a steam csinálta a játékot :)

Fel kell vennem néhány embert barátnak, mert perpill 1 van :)

[ Szerkesztve ]

(#1905) #10949376


#10949376
törölt tag

Na nekem is megvan a játék,vegyetek fel. Polo493

(#1906) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Azért szidják sztem a steamet, mert ugye csak azon keresztül lehet multizni, nincs saját, dedikált server lehetőség!

MÁS: help me... valaki linkelt egy marhajó listát a perkekről és kiegészítő lehetőségekről Magyar nyelven, de nem lelem. Ha jól emlékszem olyan szép CoD4 zöld volt a háttér. Nagyon alapos lista volt a killekről, a lopásokról... stb stb

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1907) sNORh


sNORh
addikt

hali
HIS X850XT-vel akarom volni, és ezt írja ki:
"Video card or driver doesn't support vertex shader 3.0 or better."
tegyek fel új drivert? vagy a videókari nem fogja támogatni a vs3.0-t?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1908) Raymond válasza sNORh (#1907) üzenetére


Raymond
félisten

Driver ezen nem segit. Egy PS/VS3.0-at tamogato kartya kell.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1909) D1Rect válasza Zefír (#1903) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt talán ilyen formában nem kéne, ez nyílt warez. :U

De mivel multizni nem lehet vele, értelme kb mint esőkabátnak a Szaharában

(#1910) Pala válasza sNORh (#1907) üzenetére


Pala
veterán

Hát ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, ha megszakadsz se. :(
ATI oldalon csak X1000-től fölfelé van VS3.0 támogatás (tehát pl. egy X1800XT már jó lenne).

[ Szerkesztve ]

(#1911) sNORh


sNORh
addikt

hát ez fasza..
legalább mondjátok hogy xar játék.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1912) xberniex


xberniex
csendes tag

üdv!

nem rég vettem meg a játékot, de sajnos a cd kulcs aktiválása nem sikerül. egy idő után ezt írja ki: "Steam server is unavailable. Your computer is either currently unable to reach the Steam servers or the service may be temporarily disabled. Please try again later."

hát, én próbálkozok újra és újra, de nem megy... :(

(#1913) Pala válasza sNORh (#1911) üzenetére


Pala
veterán

Szerintem nem túl jó, én speciel 5 küldetés után letöröltem (unalmas... bár volt egy hegymászós-hómobillal üldözős küldetés, az mondjuk kicsit tetszett :K ). Multiról nem tudok nyilatkozni. :R

(#1914) atee válasza sNORh (#1911) üzenetére


atee
őstag

Sajnos az a kártya már nagyon idős. Próbálj beszerezni valami használtat 15-20 között kapsz olyan kártyát amivel bőven megy.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1915) Zefír válasza D1Rect (#1909) üzenetére


Zefír
őstag

Csak nem vágnak meg emiatt :U Egyébként offba is akartam tenni,
Én mondjuk nem is akarok multizni, arra ott a COD 4 :DDD
Meg én inkább C.S-s vagyok. :B Nem megkövezni :D

(#1916) sNORh válasza atee (#1914) üzenetére


sNORh
addikt

most halt meg 8800GTX, így most ez az ideiglenes.. jókor persze..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1917) athomi válasza D1Rect (#1898) üzenetére


athomi
veterán

1-es csík, 2-es csík, meg 3-as csík :DDD

(#1918) Talib válasza xberniex (#1912) üzenetére


Talib
tag

Mióta próbálkozol? :) Nekem az volt, hogy install és aktiválás után kb 15 percig nem indult el, azt írta, nem elérhető a steam szerver. Aztán egyszercsak elindult...

(#1919) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ahogy hallom a fegyverek hangja se változott, mi változott egyáltalán?
Egy két új perk meg pár kiegészítőn kivül, semmivel nem ér többet mint a cod4, azaz kevesebbe kéne hogy kerüljön, nah mind1 multi kimarad annyira nem lényeges, egy játék a sok közül van ennél sokkal jobb is, de azért kíváncsi lettem volna, 10ezret meg nem adok ki egy kipróbálásra...mivel tudom hogy tiszta cod4.

(#1920) xberniex válasza Talib (#1918) üzenetére


xberniex
csendes tag

lassan fél órája...

(#1921) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Nekm a multy most méég nagyon tetszik , mert nincsenek csalók , most méég , és nekem ez máár éppen elég, am. jóó game

(#1922) F e Z o válasza xberniex (#1920) üzenetére


F e Z o
veterán

A telepités kicsit hosszú volt 25 perc, délben raktam fel a játékot, akkor már ment a multi is.
A konzolt elő tudja hivni valaki? FPS számlálót akarom megjeleniteni.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#1923) Svájcinéger válasza SipiBcs (#1906) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Erre gondoltál ? [link]

Amúgy szerintem marhára jó lett a game. Steamem már volt, a karcos dvd sem okozott gondot, de majd nyomok Steamből egy backupot. Tetszik a grafika, a hangok, a pályák eszméletlen jól ki vannak találva. Egy kicsit idegesít a sok camper, aki elbújik ide-oda. Mondjuk az ide-oda pakolgatás sem túl szerencsés, ha két pályán jobb vagyok vagy rosszabb akkor már átrak máshova.
Így elsőre jobban tetszik, mint anno a COD4 tetszett. Tutira nem lesz annyira kidobott pénz, mint a COD WAW.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1924) Viktor77


Viktor77
titán

Ugye nem kell mondanom, hogy a warez bárminemű említése tiltott ebben a topicban is? Az érintettek vegyék figyelmeztetésnek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1925) LackoMester válasza F e Z o (#1922) üzenetére


LackoMester
addikt

NEM-mert nincs konzol :(használj Frapsot
Viktor-te beszélsz róla :)) egyetértek :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1926) F e Z o válasza LackoMester (#1925) üzenetére


F e Z o
veterán

1600x1200 full grafika 89 fps. Gondolom ez is szabályozva van, mint az előző részekben.
2048x1536 full : 60-65 fps

#1923 : ez biztos nem lesz kidobott pénz.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#1927) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Taszkóba lehet kapni a gémet nem tudja valaki?

(#1928) LackoMester válasza F e Z o (#1926) üzenetére


LackoMester
addikt

milyen karin?grafikailag(gépigény)szempontjából nagyon hajaz a COD4-re(még nem póbáltam mivel még csak ma kaptam meg-és este hatig meló :( )

SzlobiG-a Tescóban minden lehet kapni :D (nemtudom)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1929) Raymond válasza F e Z o (#1926) üzenetére


Raymond
félisten

Multiban nincs gond a grafikaval es sebessegel, de singleben a streaming kiakaszt sok gepet. Azzal azert csinalhattak volna valamit mert igy az egesz "cinematic experience" elveszik.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1930) Talib válasza Svájcinéger (#1923) üzenetére


Talib
tag

Nem teljesen értek egyet a perklistával :)

Azt írja, hogy:
Steady aim: pontosabbak a sniper és egyéb célzott lövéseink.

Tudtommal ez a csípőből tüzelés pontosságát javítja (increased hip-fire accuracy)

(#1931) xberniex válasza SzlobiG (#1927) üzenetére


xberniex
csendes tag

lehet, én is ott vettem.

(#1932) Devil Smile válasza Raymond (#1929) üzenetére


Devil Smile
őstag

sztm lesz majd ra vmit patch.. de par hsz el elorebb volt vmi amit ha kikacsolsz akkor jo lett vkinek.. legalabbis igy emlekszem.. :)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1933) Talib válasza Devil Smile (#1932) üzenetére


Talib
tag

Az a soften smoke edges volt, de a cinematicshoz annak nincs köze

(#1934) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Tegnap próbáltunk coop-ba játszani, de sajnos a router miatt nem engedte csatlakozni haverom.
Tudja valaki, milyen port számot kell megadni a routernak? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1935) Svájcinéger válasza Talib (#1930) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azon én is elgondolkodtam. Nem én írtam. Én csak más tollával ékeskedtem. :DDD Szerintem a perk listából úgyis lesz még 5 verzió.
Silent77: próbáljátok meg hamachival összehozni. Keress rá a gugliban. COD WAW-ban és GRID-ben is működött, hogy itt a Steam miatt műkszik-e passz. Nekem is van routerem, tűzfal szoftverem is, de sohasem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1936) Zsubi


Zsubi
őstag

(#1937) D1Rect válasza athomi (#1917) üzenetére


D1Rect
félisten

Gondolom 1-es csík a minimum. Azért ez nem olyan rossz.

(#1938) Talib válasza Silent77 (#1934) üzenetére


Talib
tag

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1019454

(#1939) danilla


danilla
őstag

Hát emberek, igaz rövid, de eszméletlen mennyire jól sikerült ez a Cod. A cod1 után az össze cod rész, nekem nagyon nyögvenyelős volt, már amikor elkezdtem őket, vártam, mikor lesz már vége, mert unalmas, de ez az új rész... nagyon jóra sikeresedett. Amint végzek az iskolai prezentáció megírásával, megyek a boltba, és meg is veszem (addig, nem mert ha megvenném, tuti nem lenne meg a félévi aláírásom a tárgyból).

ui.: valaki világosítson fel plz, hogy lesz a szerver rendszer, ugyan úgy mint d MW1-nél, lesznek "saját" tulajdonban lévő magyar szerverek (normál,HC, stb), vagy csak a játék készítői (és/vagy steam) által üzemeltetett szerverek.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1940) Boha válasza danilla (#1939) üzenetére


Boha
aktív tag

nem nagy valószínűséggel lesznek :(
de írjad alá a peticiót oszt akkor talán lesz

OBORZIL

(#1941) danilla válasza Boha (#1940) üzenetére


danilla
őstag

Értem.
Mondjuk engem annyira nem zavar, hogy csak steamos szerver lesz, talán kevesebb lesz a csaló.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1942) LackoMester


LackoMester
addikt

2 térkép pack ami be van jelentve(az elsö 2010 tavaszán)az Xbox exkluziv lesz-tetvek....de szerintem pár hónapjára jün a Pc-s verzió is

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1943) bigdigit válasza Silent77 (#1934) üzenetére


bigdigit
addikt

mi is kipróbáltuk coop-ban.mindkét helyen linksys router mögül tökéletesen működött.bárki is hostolt és nem állítottunk semmit.
ráadásul az egyik gép xp volt a másik win7 64bit.
nekem inkább az a gondom,hogy játék induláskor a menüben képes kiakadni pár másodpercre...(win7 64bit)

[ Szerkesztve ]

(#1944) D1Rect válasza LackoMester (#1942) üzenetére


D1Rect
félisten

Pár hónapi lesz csak exkluzív.

(#1945) bigdigit válasza danilla (#1941) üzenetére


bigdigit
addikt

ha csak steam szerver lesz,hogy lesz war?úgy néz ki ebből nem lesz CB meccs:(

(#1946) LackoMester válasza D1Rect (#1944) üzenetére


LackoMester
addikt

igen,szerintem is;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1947) SzlobiG válasza xberniex (#1931) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szuper, akkor ha végeztem singlével a héten még betérek érte én is.:)

Big: Egy jó ideig biztos nem fog bekerülni a CB listára, mivel modokat se lehet rá írni mert steam szervereken fut, de előbb-utóbb sztem majd változik ez.:U

[ Szerkesztve ]

(#1948) Talib válasza bigdigit (#1945) üzenetére


Talib
tag

Pont az a lényeg, hogy itt már nincs olyan, hogy szerver. A játékosokat random hajigálja be a játékba. Privát szervert viszont indíthatsz a játékból a saját beállításaiddal.

(#1949) atee válasza bigdigit (#1945) üzenetére


atee
őstag

Igen ez érdekes lesz. Biztos lesz rá valami megoldás.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1950) bandiie


bandiie
aktív tag

Na tolom a "werziót" singlebe, hardeneden. Eddig tetszik. :C
Gépigény kb. az első rész szintje, de maga a játék sokkal szebb.
E2160 @ 2ghz + HD4670 1GB OC high beállításokkal, shadow off, noAA @ 1920x1080 átlag 60 fps.
Kihajolás hiánya nagyon idegesít, de majd megszokom. AK47 elég fura, de tetszik, mint ahogy a többi fegyver is. Az meg hülyeség, hogy a hangok ugyanazok, bár tényleg sok az előzőbe is benne van.
Ma kitolom a virágboltival a singlet, hnap meg megveszem a gamet a multi miatt. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.