Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Motaba78


Motaba78
őstag

az normális hogy már két óraja tölt és még csak 12% ?
a multinak még neki sem állt :F

(#1752) BalaNce87 válasza feka007 (#1749) üzenetére


BalaNce87
addikt

Egyébként nemtudom mi benne a bonyolult, könnyen kiismerhető, pár perc alatt felteszed és kész, minden egyben van, nem kell külön szerverkereső és stb. Én kb 2 éve használom úgy ahogy, egyébként bátyjámé az account és nekem nem volt sok idő kiigazodni rajta, ő jóval régebb óta használja már egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#1753) dokee78


dokee78
félisten

Nekem egyvalami nem tetszik,mégpdig az,hogy az M4A1/M16A1 tárcsere utáni felhúzása nincs lemodellezve :O

(#1754) Csabee.


Csabee.
nagyúr

PRINT SCREEN-el screenshotot tudtok csinálni? vagy fekete képernyőt dob?

Üdv: Csabee.

(#1755) menalcas


menalcas
őstag

Hohohó nagyon úgy nézki hogy jót tett hogy töltöttem 15% mert most már rendesen tovább installál lemezről juppé :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1756) feka007 válasza BalaNce87 (#1752) üzenetére


feka007
nagyúr

Congrat

(#1757) BalaNce87 válasza feka007 (#1756) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mihez?

(#1758) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Steamen hogy lehet szervert választani?

Üdv: Csabee.

(#1759) flurider


flurider
aktív tag

Nahh akkor megválaszolom a kérdésem. Nincs benne coop, csakilyen időre teljesíthető MAX KETTEN JÁTSZHATÓ valami. Nem lehet a single player ketten csinalni.

Csillagkörü Litér

(#1760) sakto válasza lovag05 (#1725) üzenetére


sakto
őstag

Jo már leesett hogy müködik :K

(#1761) fpeter07 válasza keIdor (#1746) üzenetére


fpeter07
veterán

Tudod, ami nem kötelező azt nem használják :) Nekem 2 éve

(#1762) Petya2900XT válasza forceberg (#1744) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Te nem a játékos szerverről fogod leszedni 1mega/seccel a frissítést,hanem a Steam szerveréről vagy az IW-ről....egy jatékos szervernek max 18 embert kell 10kb/s körül kiszolgálnia fel és letöltési irányban... így max ha 1milla ember a szerókra szabadul akkor mind tele lesz,de nem lesz instabilitás,mert ezek a ingame szávszél körülmények nem változnak a jövőben sem...egyszer megtervezik,h egy 18slotos szerónak x sávszélű net kell akkor azt megadják és kész... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1763) Zsubi válasza menalcas (#1755) üzenetére


Zsubi
őstag

Nekem a dvd íróval volt a gond, egy csere megoldott mindent :K

(#1764) boogie84


boogie84
veterán

a single-hez is kell az online kapcsolat? :F :F

Ready to play in approximately: 6hours :O

:O

please help

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1765) joshua7


joshua7
veterán

Létezhet, h 1280/4AA-hoz kevés egy 512mb-os 8800GT? Mert hihetetlenül be tud szaggatni. Nem, nem alacsony fps-sel megy, hanem néha megáll 1-2mp-re is! Ha viszont kikapcsolom az AA-t, akkor teljesen folyamatos.
Vagy kevés a 3gb ram?

Semper Fi

(#1766) Zjunior válasza boogie84 (#1764) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem kell!

Steam Offline mód?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1767) Boci_83 válasza joshua7 (#1765) üzenetére


Boci_83
őstag

Neklem AA nélkül is ezt csinálja. Megakad, játszhatatlan... :W :(

**********

(#1768) boogie84 válasza Zjunior (#1766) üzenetére


boogie84
veterán

Ez a játék nem áll készen offline üzzemmód indításához :S
Asszem le kell futtatni az előzőt :O

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1769) Petya2900XT válasza joshua7 (#1765) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ilyet nekem is csinált már a cucc míg mikor anno 512-es volt a 2900XT-m mióta 1gb-s azóta ilyen gondom nincs...kifogysz valszeg a vramból vagy nemtom :U.....de akkor egy 4870-el ami 512-es,hogy megy FullHD-be AA-val szaggatásmentesen?..magamat hazudtolom meg? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#1770) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sikerült magam átrágni a steames telepítős nyűgökön.

Az őszintét megvallva, nekem kicsit gagyinak tűnik a multija a cod 4-hez képest, olyan ugrabugra játéktermi játék feelingje lett.. szerintem a cod 4 sokkal hangulatosabb, de azért még szokom a dolgot, ha már megvettem :F

A lövéshangok nagyon nem tetszenek, a grafika nekem kicsit homályoskás, nem annyira valósághű mint a 4-ben.

[ Szerkesztve ]

(#1771) jozefgucci1 válasza Lala6 (#1748) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én egésszen idáig multiztam, szóval szerintem nálad van a gond.Honnan indítod a multit? Mert én az ikonról és simán megy. Lehet a steamon belülről is de az nekem sem megy.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1772) Malachi válasza joshua7 (#1765) üzenetére


Malachi
addikt

1440*900-ban játszom AA nélkül 8800GT-vel, meg se reccen

(#1773) boogie84 válasza boogie84 (#1768) üzenetére


boogie84
veterán

Még jó h annyira vártam a napot amin nem is tudok játszani még singleben sem, mert frissíteni kell :O :O Offline módban azt írja h nincs kész a játék abban az üzemmódban való indításra :O :O
Jogos h nem vagyok megelégedve? :F

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1774) Zsubi válasza joshua7 (#1765) üzenetére


Zsubi
őstag

Adatlapomon látható konfiggal nem esik nekem 70fps alá 1440x900-as felbontáson minden maxon igaz hogy a proci 4ghz-re van húzva :B

(#1775) Zsubi válasza boogie84 (#1773) üzenetére


Zsubi
őstag

Az a baj hogy akkor ezek szerint neked sem olvassa be a lemezt rendesen és ezért a netről szedi lefelé :K Javaslom hogy cserélj dvd írót és menni fog a telepítés :R
Vagy fel telepítetted és csak az a pár megás frissítést szedné :F
Nézd meg a Steam mappát ahova telepítette ha 800mb akkor nincs telepítve ha 11gb akkor igen van :K

[ Szerkesztve ]

(#1776) Gerisz válasza joshua7 (#1765) üzenetére


Gerisz
addikt

nekem szépen megy.
Vagyis menne, ha nem esne szét a kép random, még akkor is ha nincs tuningolva semmi.
sírva fakadok. Már tettem egy plusz ventit is a VGA-nak, mégis, uh. lehet nem az lesz a gond.

(#1777) boogie84 válasza Zsubi (#1775) üzenetére


boogie84
veterán

Feltelepült, sztem csak a frissítést szedné :O
Esik az eső, szaros kábelnet 1Mbit :O

:(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1778) Zsubi válasza boogie84 (#1777) üzenetére


Zsubi
őstag

Kérte a CD2-t is rendesen :F

(#1779) boogie84


boogie84
veterán

Kicsit döcögve ugyan ,de felment.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1780) Szatesz


Szatesz
őstag

Na én már 27. szintu vagyok elég komoly jatek..:D
ugy latom 75 ig megy a szint...Milyen szerverkeresövel jatszotok? Vagy a multibol inditjatok ti is? Mert engem véletlenszeruen rak csak be egy egy szerverre nemtudok választani.. :F

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1781) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Omg toltam pár tdm-t a csapattársaim fele spanyol volt mert böszen ordibálták mikibe hogy Viva espanyol:)

Szatesz engem is csak random dobál be serverek-re és mindig egyenlőek a csapatok mert ha ki lép valaki helyette dob be másik embert

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1782) LackoMester


LackoMester
addikt

erröl beszéltünk kb.már 1 hete,a Steam szerók be fognak xarni..tessék...kapja be az Activisio+IW,ennyit ér a Steam-kalap xart.Megveszi a júzer a gamet,erre gebasz...mert frissiteni kell,könyörgöm,igy elb..ni valamit.
ez a Steam egy retek.kiváncsi leszek a a kifogásokra :(

Zsubi,látom sikerült-gratula :C

még jó,h.csak holnap jön a game,mert istenemre Harakirit kövrtnék el,ha nemjönne(mint a cimbimnél) :D

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1783) gege71.hu válasza Zsubi (#1775) üzenetére


gege71.hu
addikt

Nekem kb tizedik nekifutásra végre már a lemezről rámolja a telepítést de kb 4MB/sec-et tud olvasni a plextor dual layeres cucc ami a zsiroskenyeret is szokta irni/olvasni. Röhej. Ezt a kurva steam-et, hogy mi a bánatos Jóistennek kellett belekavarni?! Nem tudom. Békaphassák :D
12+ k-ért azért ennél nagyobb gördülékenységre számítottam.
Gondoltam egyet estére feldobom ha már ma megvettem, nyomok egy install nex-next-finisht, majd PLAY.
Ehelyett itt baszódok már vele lassan egy órája :W

[ Szerkesztve ]

(#1784) Hunter2


Hunter2
addikt

Ami eddig nem tetszik:
-A fegyverek teljesen hatástalanok. M4A1-el 6 találat után még mindig szaladgál az ellenfél. Sörétessel mellbelőve vígan szalad tovább.

-Túl bonyolúlt pályák. Mindenhol tereptárgyak, 40 centis fű. Miért nem lehetett legalább pár egyszerűbb pályát belerakni (mint pl COD4-ben a showdown)

Nekem az ezeréves PIO110D DVD-íróm simán beolvasta és kb 10Mb/sec sebességgel fel is telepítette.

[ Szerkesztve ]

(#1785) boogie84 válasza gege71.hu (#1783) üzenetére


boogie84
veterán

Én már több mint 2 órája :W :W
Frissítés közben kiírja:

Ez a játék nem érhető el. Légy szíves, próbáld meg újra máskor.

:W :W :W :W :W :W :W :W :W

Ekkora csalódást ...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1786) gege71.hu válasza Hunter2 (#1784) üzenetére


gege71.hu
addikt

Majd módosítják. A cod4 is tele volt eleinte ilyen fegyver/sebzés stb bug-gal. Az utóbbi 2-3 évben mióta megvan(huhh mióta is? :D ) kijövetele óta csak ez a game van fenn a gépemen folyamatosan. Ha már a cod4 jellegú feeling és picit jobb graf megvan akkor már talán nem csalódok :) Csak települne már fel baxxameg!

A telepítése kétségtelenül gagyibb ezzel az elbaxott steam-esdivel :(

mod: hopp: már 7MB/seccel olvassa a lemezt...szédületes!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#1787) Zsubi válasza gege71.hu (#1783) üzenetére


Zsubi
őstag

hát elég idegesítő a dolog de ha már egyszer fent lesz úgy gondolom nem fogsz csalódni benne :U :D
szerintem neked sem szereti az íródat :B Én kicseréltem gyorsan egy új sony nec-re és lám csodát elsőre elindult a telepítés :)
(#1782) LackoMester: :K :C :))

[ Szerkesztve ]

(#1788) v!ct0y válasza Hunter2 (#1784) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem pont az ellenkezője jött át elég hamar hal az ellen.
És a steammel se volt gondom.

(#1789) gege71.hu válasza Zsubi (#1787) üzenetére


gege71.hu
addikt

Na azért írót ezért nem cserélek, akkor inább berippelem egy image file-ba és damonnal telepítem :)

hoppá! bekérte a második lemezt. Őrület! :D

[ Szerkesztve ]

(#1790) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Annyi rosszat olvastam itt egész nap, hogy szinte félve kezdtem el a telepítést. Abszolút könnyedén ment fel, semmilyen problémát nem tapasztaltam. A steam-et viszont újat dobtam fel.
Win7 alatt tolom, nekem teljesen tökéletesen fut. :K

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#1791) sasa134


sasa134
addikt

Ha ennyi embernek van gondja a telepítéssel a lemez miatt, akkor ott nem az írók a hibásak...Nem kellett volna gagyi lemezre vésni a játékot, hanem venni jó minőségűeket 4 Centtel drágábban, aztán nem szívna a fél világ az eredeti game-mel...Röhej, vagyis inkább szánalmas, hogy Plextort kell venni hogy fel tud gyorsan, zökkenőmentesen rakni...

:(

Avanti Roma

(#1792) boogie84


boogie84
veterán

Nálatok is ezt tartalmazza a disc 1??
A cod sp ikonja miért nem exe-re mutat?? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1793) SipiBcs válasza jozefgucci1 (#1771) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem meg ikonom nincs és rendesen fur az SP és a Multi is a steamről :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1794) forceberg válasza Hunter2 (#1784) üzenetére


forceberg
veterán

El kell találni őket, nem csak rátehénkedni a balklikkre! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1795) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sok itt a szerencsétlen, nem kell 10X próbálkozni ha harmadjára is kiírja hogy nem töltheted le vársz és kész, nem értem miért nem fogják fel hogy steamnek semmi baja nincsen, itt inkább a játéknak vannak problémái.

(#1796) Zsubi válasza AMATŐR (#1790) üzenetére


Zsubi
őstag

Neked hogy fut az 5870-en Full HD-ban :F :R

Egyből Hard-on kezdtem játszani és mit ne mondjak..... nem könnyű :B
Az a Rio De Janeiro-i pálya elég komoly, ember ember hátán nem győzöm őket irtani :DD

[ Szerkesztve ]

(#1797) Hunter2 válasza boogie84 (#1792) üzenetére


Hunter2
addikt

A steam már csak ilyen.

forceberg

Nabazz erre nem gondoltam, ezek szerint évek óta helytelenül játszom az FPS-eket. :DDD

(#1798) AMATŐR válasza Zsubi (#1796) üzenetére


AMATŐR
őstag

Abszolút tökéletesen! Nincs egyetlenegy röccenés sem!
Mindent a legmagasabb beállításokra tettem , fantasztikusan néz ki full HD-s LCD TV-n! ;)

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#1799) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na várjatok csak.. jövök én mindjárt a notebookommal :DD Kipróbálom hogy futkos rajta!

Üdv: Csabee.

(#1800) GrG1210


GrG1210
aktív tag

No , hazértem melóból , és itt várt máár rám , pont délután hozták , mire mennem kellet dolgozni "a leghosszab nap :((( " de máár telepszik is :DDD , remélem jóó lessz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.