Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Sareth válasza boogie84 (#1792) üzenetére


Sareth
senior tag

Ugyanez a lemez tartalma, szerintem mindenkinek :K

A 13-i fogorvoshoz sok szerencsét, ezúton is drukkolok ;)

(#1802) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Ez ennyire lassan telpülne fel ? mert nekem 33%-náál nagyon csak megáált :((

(#1803) InVino86


InVino86
aktív tag

Nekem csak most telepul, mit ne mondjak joo sokaig rakja, remelem maxon nekem is elfutkos majd.

(#1804) Hunter2


Hunter2
addikt

nekem az adatlapomon lévő cuccokkal simán megy 1280x1024-ben minden fullon.

Lehet tudni hogy az xfire mikor fogja támogatni az MW2-öt?

[ Szerkesztve ]

(#1805) gege71.hu válasza gege71.hu (#1786) üzenetére


gege71.hu
addikt

na csak felficcent végre. 1680x1050ben minden fullon(aa, textúra stb) és cod4hez hasonlóan olajozottan fut. Jó kis hangulata van eddig (addig toltam míg a ruszki terroristákkal megyek és irtják a civileket). Szebb mint az elődje.
multit majd holnap csekkolom :)

(#1806) boogie84 válasza joshua7 (#1765) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam is elindult, de vannak gondok. Fogadjunk h nálad is 64bites rendszer van. Nálam először elindult simán a single, utána akad, megfagy menüben is. Az az érdekes hogy telepítéskor még a steam is megfagyott. Multit is el tudtam indítani, de annál addig sem jutottam h beállítsam a felbontást.
Azt hiszem hogy most már csak a win7 x64 probléma van.

Ki milyen oprendszert használ?? :F

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1807) GrG1210


GrG1210
aktív tag

HHáát a cd-kulcsot csak 3× kellet beÍÍrnom mire elfogadta, eléég macerás a telepÍtés :(((

(#1808) boogie84 válasza Sareth (#1801) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi :)
Bár most sajna az foglalkoztat a leg kevésbé :O

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1809) Hunnia


Hunnia
tag

megtaláltam Lorenzo-t, meccseltük egy jót, külön csapatba rakott minket

(#1810) GrG1210


GrG1210
aktív tag

mit kell ehhez méég letölteni , hogy singleben játszhassak? :W kicsit máár mérges vagyok

(#1811) Hunter2 válasza boogie84 (#1806) üzenetére


Hunter2
addikt

Vista64 Ultimate-em van és semmi gond nem volt sem a telepítéssel sem a steame-el. Igaz steam már volt a gépemen.

(#1812) boogie84 válasza Hunter2 (#1811) üzenetére


boogie84
veterán

9.10es cati van fent. attól nem hinném h megfagyna a játék menöjében.. a single kicsi megy, kicsit fagy, és játék közben végleg megáll.
Nemtom mi baj lehet. Legelső indításra működött a single, de kiléptem, gondoltam elindítom a multit, az óta nem megy egyik sem. Holnap ránézek, lehet teszek fel 32bites win7et....
Jól tudom h csak x64en van dx10? :F
Kezdek elfáradni az ilyen hibáktól... :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1813) Pala válasza boogie84 (#1812) üzenetére


Pala
veterán

64 bites win7-en is megy tökéletesen. DX10 pedig van 32bites win7 (és Vista) alatt is, emiatt ne aggódj! :)
ui: én 9.9-es catalysttal nyomulok.

[ Szerkesztve ]

(#1814) madgie válasza boogie84 (#1806) üzenetére


madgie
titán

Win7 x64 RC és szépen megy. Más kérdés, hogy történetileg nincs az előd szintjén, sőt néha még mintha annál is idegesítőbbek lennének a scriptek :))

(#1815) Szatesz


Szatesz
őstag

Win 7 64 biten szuperül megy.... :C

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1816) BandiHUN válasza Hunnia (#1809) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja :D csak rengeteg a birka...pedig én szeretem a sabotage-t,csak meg kellene a népnek külömböztetni a tdm-től...nem szedik a bombát,nem fedezik a rakót... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1817) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nah feltoltam én is, és idáig tetszik a single része nagyon, ha végig jó lesz még lehet meg is veszem.:P

(#1818) Haart


Haart
addikt

Nálam ha a normal meg a specular map resolution felvan küldve maxra akkor 1-2 pálya mulva kilép. Errorral hogy kevés a memóraia, gondolom az 512 vidmemó lesz neki kevés. Vagy nem?

(#1819) Montgomery88


Montgomery88
csendes tag

Hali!
Azt szeretném kérdezni, hogy a multy vajon miért nem indul el nekem? Azt írja ki, hogy "could not finde zone 'localized_code_post_gfx_mp.ff' ". Nemrég fejeztem be sp-t gondoltam megnézem a multy-t, de nem -.- Valakinek volt ilyen problémája, és megoldotta sikeresen, vagy csak nálam van ilyen szerencsés hiba?

(#1820) Zin


Zin
senior tag

nagyon vad a jatek en tolom reggelig nem fogok aludni jo lesz majd igy melozni :)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1821) @rglaaf válasza Zin (#1820) üzenetére


@rglaaf
veterán

szintén bár max 1 órát csak kéne aludni :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#1822) Enton válasza SzlobiG (#1817) üzenetére


Enton
addikt

Vigyázz ezzel a kijelentéssel. Mert meg fogod venni.
Nagyon adja röpke 7~8 óra alatt kipergetem a single-t. Hát mitnemondjak. Kegyetlenjó!!!

EMP!

STAR!

Pár kép kedvcsinálónak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez még akár vicces is lehetne:
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1823) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nekem elég szaggatós a játék. Pedig 8400 meg 4giga meg 4870. Másnak is?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1824) Enton válasza raskolnikoff (#1823) üzenetére


Enton
addikt

Nekem csak akkor volt vele bajom mikor Win7 alatt játszottam egy kicsit egy missziót, és ment közben a fraps. Na ott visszább kellet vennem a részletességből, de mihelyst végelett visszatértem a XP alá, ott nem voltak ilyen problémáim, ottt csak a 1920-at adtam fel a játszhatóság oltárán a 1360-ban toltam de minden maxon. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1825) boogie84 válasza Pala (#1813) üzenetére


boogie84
veterán

Nemrég még vista x64 volt, elkezdte felpörgetni a proci ventit maxra egy egy pillanatra, volt kék halál is, és egyszer csak vége.
Ma reggel, nemsokkal korábban, most h írok 2× felpörgött magától. :O
Lehetséges h hardware-es hiba lenne és azért nem szereti a 64bitet? prime még nem volt, de lesz azt hiszem amint hazaérek melóból, holnap meg lehetséges a wincsere :O :O
Többieknek jó játékot!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1826) Kami11


Kami11
őstag

Egy kis segítség kellene a Steam-mel kapcsolatban!
A kérdésem az lenne, hogy hogy tudom 2 gépen használni a CoD MW2 játékot?
Eddigi felállás az volt, hogy megvettem pl. a CoD WoW-t, telepítettem a két gépre, létrehoztunk két felhasználót, majd úgy játszottunk online. Természetesen nem egyszerre.
Mivel az MW2 steam-es ezért kérdezem, hogy itt meg lehet-e ezt oldani valahogy.
Természetesen úgy kellene működnie, hogy "ne rondítsunk bele" egymás perkjeibe, class-aiba, tehát külön-külön legyen a fejlődés, mint a fenn nevezett WoW-ban.
Megoldható és ha igen hogyan?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1827) Csabee. válasza Enton (#1822) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az nem semmi:) Ilyen rövidke lenne? Holnap én is végigtolom :)

Üdv: Csabee.

(#1828) bigdigit válasza Kami11 (#1826) üzenetére


bigdigit
addikt

szerintem simán rakhatjátok 2 külön gépre és regre a gamet nem fog bekavarni.
egy kikötés lesz csak,hogy nem játszhattok egy időben ketten.

(#1829) dokee78 válasza boogie84 (#1777) üzenetére


dokee78
félisten

Kábelnetet nem zavarja az eső:)

(#1830) tomi_mod válasza Kami11 (#1826) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Eddig nem volt ilyen gond...mert különböző időben tényleg tudtad nyomni, de Steam esetén egyedi kóddal beregisztrálod egy konkrét felhasználó alá a játékot.
Szvsz amíg ez él addig nem tudod más account alá berakni mert kiabálni fog, hogy ezzel a kóddal már valaki reggelt, ezért elméletileg még ugyanazon a gépen sem menne más steam felhasználóval -talán látná, hogy telepítve van, de neki nincs saját egyedi kódja így bukta.
Szal csak úgy megy, hogy Te inaktiválod, más felteszi, azt ha Te akarsz játszani akkor fordítva vissza...

Szerk:
az viszont valószínű műxik amit előbb írtak, hogy két gép de azonos steam felhasználó...mivel a perk stb beállítások inkább helyi gépen vannak ezért ezt nyugodtan lehet variálni, magyarul nem online menti a beállításaid -remélem ;) lényeg, hogy ne legyetek egyszerre online vagy akár single-ben mert ugye ide is kér bejelentkezést!!!

[ Szerkesztve ]

(#1831) Raymond válasza raskolnikoff (#1823) üzenetére


Raymond
félisten

A Single kegyetlen. 5-10 masodpercekre megall amig toltoget valamit. Q9550, 4GB RAM, 4850 512MB.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1832) v!ct0y válasza Raymond (#1831) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szintén :O

(#1833) Malachi válasza tomi_mod (#1830) üzenetére


Malachi
addikt

online menti statot

(#1834) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ma este 6kor nekiülök a Single-nek! És lemérem mennyi idő alatt viszem végig :))

Üdv: Csabee.

(#1835) SipiBcs válasza Csabee. (#1834) üzenetére


SipiBcs
őstag

Olyan 5-6 órát mondanak rá max.

Más: Néhány alkalommal találkoztam olyannal, hogy leáll a játék 8-10 mp-re a multiban. Mintha átrakná a komplett játékot 1 másik serverre. Valamit kiír valami post-al kapcsolatban. Utána ugyanonnan folytatódik a match, semmi nem változik! Ilyenkor mi történik? Csak kíváncsi vagyok.

Laggal 1-2 alkalommal találkoztam, viszont a ping kérdés sajnálatos, hogy kimarad, mert így nem tudom, hogy az ellenfél azért lőtt e le mert balfék voltam vagy azért mert nekem 120 a pingem neki meg 37. Ez utóbbi érzet már több alkalommal előferdült velem! :((

Aki szívesen felvenne a steam ismerősei közi: S!pi a nickem! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1836) Gerisz válasza boogie84 (#1812) üzenetére


Gerisz
addikt

Nekem se jó, 64bit Vista, nem tudom mi lehet, elsőre ment tökéletes, aztuán rövidebb időközönként szétesik a kép vagy máshogy hal meg. Újra akartam tenni az este, már nem engedte annyian voltak fent. Mindegy, majd ha hazaértem újrarakom a gamet. Havernak meg tökéletes, semmi fagyás semmi, érdekes. (pedig a VGA-ban különbözünk neki 4850-van)

(#1837) sakto


sakto
őstag

Látom többen irjátok hogy win764 bit alatt nem megy rendesen a game..
Nekem tökéletesen fut minden maxon átlag 100fps. multi meg 85fps,Más baj lessz ott.

[ Szerkesztve ]

(#1838) Kami11 válasza tomi_mod (#1830) üzenetére


Kami11
őstag

Köszi az infót, :R közben kipróbáltam, más acc. alá valóban nem engedi beregelni, azt írja ezt a kódot már aktiválták.
Ugyanazzal az acc.-al pedig értelmetlen feltenni, mivel online tárolja a profilt, így nem tudom elkülöníteni a két felhasználót! :(
Qrva steam, most vehetem meg mégegyszer, mert a fiam mindenképpen multizni akar, :W és persze én is! ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1839) Talib


Talib
tag

Este multiztam kicsit. Nem tetszik ez a steames rendszer... Gyakorlatilag hiányzik az érzés, hogy én választom meg, hol játszom. Nem választhatok mapot, nem választhatok csapatot, macerásabb összehozni egy helyre az ismerősöket, stb... Single-t még nem vittem végig, arról még nem nyilatkozom :)

(#1840) SipiBcs válasza Kami11 (#1838) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hajajjj... ugyanezzel a gondolattal küzdök én is! Bár az a különbség, hogy nem veszek még 1 pakkot ennyi pénzért!

A gyerek csak tanuljon!!!! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1841) Kami11 válasza SipiBcs (#1840) üzenetére


Kami11
őstag

Tanul Ő, ezzel hál' istennek nincs baj, sokkal jobb gyerek mint az apja volt ;] , de az bizos, hogy jövőre ezért Ő nyírja a fűvet! ;] ;] ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1842) Zefír


Zefír
őstag

Srácok elkapták az istenünket, legalábbis a warezosokét :(((
Letartóztatták a srácot.
http://www.cod.hu/content/2009/11/10/Letartoztattak_a_Modern_Warfare_2_feltorojet

Bocsi de nem engette beágyazni a szövegbe a linket.

(#1843) Zin válasza Zefír (#1842) üzenetére


Zin
senior tag

regi hir... ;]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1844) dunc válasza Zefír (#1842) üzenetére


dunc
nagyúr

Tényleg? Jah és feloszlott a Modern Talking..... :DD

(#1845) D1Rect válasza Zefír (#1842) üzenetére


D1Rect
félisten

Isten?
No offense, tényleg bírom a búrád, de ez nagyon sok oldalról megkérőjelezhető kijelentés.

ui.: Egyébkét tessék gamepodot olvasni.

(#1844) dunc: Tényleg? Nem lesz új lemezük? :O

[ Szerkesztve ]

(#1846) SipiBcs válasza Kami11 (#1841) üzenetére


SipiBcs
őstag

A tanulmányi eredményekkel nálunk sincs probléma... kitűnő a kölök! :K Az eszét az apjától, a jegyeit viszont az szerencsére az anyjától örökölte! :DDD Éppen most lesz 12 éves és a multi iránt még oly nagyon nem érdeklődik.... az SP-t meg csak megoldom valahogy, hogy végigtolja...

Ez az isten dolog egy picit sz@rul hangzott....

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1847) dangerzone válasza raskolnikoff (#1823) üzenetére


dangerzone
addikt

Nekem tökéletesen fut 1650*1080 ,minden full + 2aa
35-90 fps, átlagban így 60
Nagy füst közben szokott leesni 35 környékére.

win7 64 bit

[ Szerkesztve ]

(#1848) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

E8200+HD4850GS+3GB ram-hoz hasonló konfival rendelkező emberkének 1680x1050ben milyen beállításokkal megy a játék? valaki :F :R

[ Szerkesztve ]

(#1849) Zsubi válasza Raymond (#1831) üzenetére


Zsubi
őstag

Azért lehet, mert nagyon zabálja a procit ha tudod akkor rántsd fel olyan 3.8-4Ghz környékére és nem lesz gond ;) Nálam jobban terheli a procit mint a vga-t :B
Nekem 4.2Ghz-en úgy zabálja az E8400-at hogy öröm azt nézni és még így is néha-néha beszaggat bár elég ritkán, idáig csak talán 3-4-szer találkoztam akadással :B

(#1848) ProEvoFan: Szerintem a proci alapon kevés lesz hozzá :U
Ezen a felbontáson szvsz max grafikán simán játszható :)

[ Szerkesztve ]

(#1850) Zefír válasza D1Rect (#1845) üzenetére


Zefír
őstag

Ezt a jelzőt dobta a gép :DDD
Ezt bóknak veszem :C
Én most találtam csak rá gondoltam megosztom veletek :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.