Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) tgulyas válasza LackoMester (#1447) üzenetére


tgulyas
senior tag

Talán az én gépemen is elmegy :C

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1452) LackoMester válasza tgulyas (#1451) üzenetére


LackoMester
addikt

talán,meglehet :DD egyébként nekem Q9450-em van,általában 3,2Ghz-X48TDQ6 alapokon-jövöre csere Ci7-re

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1453) tgulyas


tgulyas
senior tag

Nekem már volt régen is steam-es acuntom , azal mit kel csinálni?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1454) LackoMester válasza tgulyas (#1453) üzenetére


LackoMester
addikt

miért nem az alá telepitette...ha bevan kapcsolva a Steam-automatikusan odateszi,vagy nem? :F

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1455) tgulyas válasza LackoMester (#1454) üzenetére


tgulyas
senior tag

nem tom most jött a CD de csak holnap tudom telepiteni :W .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1456) Zin válasza LackoMester (#1452) üzenetére


Zin
senior tag

ehhez feles az i7.Majd a Crysis 2-höz... :R :)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1457) LackoMester válasza tgulyas (#1455) üzenetére


LackoMester
addikt

hát mindenféle képpen kapcs.be elötte a Steam-et és jelentkezz be...egyébként én is holnap kapom...(az eddigi gamekat igy csináltam HL sorozat,L4D stb.)

Zin-persze ehhez még amim most van az is tökéletesen elég...

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1458) doddy válasza Zin (#1456) üzenetére


doddy
tag

kezd tetszeni az mw2 multi :), egyenlőre ffa-t tolom csak, S&D lvl 13tól van.

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1459) LackoMester válasza doddy (#1458) üzenetére


LackoMester
addikt

Doddy megy már a TDM a Steamen keresztül vagy csak az is 13.-tól van :F

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1460) sniper elite


sniper elite
senior tag

Nem akarok senkinek se beszólni, de már vagy 20 hozzászólást olvastam, hogy milyen drága ez a game! Hát ha magatoktól képesek vagytok 10k-t sajnálni, hogy legalább normálisan tudjatok multizni 1-2 évig, és ne csak a single-t vigyétek végig 20x akkor nagyon tudom sajnálni az illetőket! 10k-ért mi a faxt kapsz a mai világban? Jóformán 1 közepes bevásárlás annyi szinte, vagy egy szép póló! Itt csak is azért fizetsz, hogy kapj egy többszemélyes játékélményt is! 10k nem a világ, siránkozni meg sajnáltatni magát az embernek nem itt kéne :W Amúgy meg nagyon jól sikerült a multija, megéri az árát, csak hogy meg legyenek nyugtatva a kétkedők!

(#1461) LackoMester válasza sniper elite (#1460) üzenetére


LackoMester
addikt

egyetértek-megbeszéltük :K :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1462) RidDiCh


RidDiCh
tag

valaki priviben, vagy itt leírná , h-h működik ez a steames dolog. Erősen gondolkozok egy MW2-n. Megveszem , gondolom kapok egy kulcsot. További tetendő? köszönöm a választ előre is .

(#1463) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ma este benezek MM be este gondolom lesz mar naluk

PSN:BiZzare_0 ️

(#1464) Hunnia


Hunnia
tag

Valaki az 1448-ra???

amúgy nálam 2048x1152 minden maxon átlag 60fps a multiban, de a grafikától nem vok lenyűgözve...

[ Szerkesztve ]

(#1465) doddy válasza LackoMester (#1459) üzenetére


doddy
tag

TDM,FFA van lvl 1től, sabogate 8tól azthiszem, és nem steamen keresztül tolom még,hanem mw2 multiról

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1466) gyerpi válasza LackoMester (#1447) üzenetére


gyerpi
aktív tag

honnan rendelted ha szabad kérdeznem mert én is Szlovákiából vagyok és mennyiért

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1467) flurider


flurider
aktív tag

Akinek ugyanez a baj:

Bereggeltem a steamnél, a játékban a regg nickem látszik nem a kívánt lövőnevem;<
Teendő:
Loginolj be a steambe
File menü/settings majd a friends fül
Itt látható a nick, amin regeltél, ha ezt átírod, leokézod, majd elindítod az MW2-t, már az új neveddel játszhatsz, megtartva minden beállítást és tapasztalati pontot.

Flew

Csillagkörü Litér

(#1468) flurider válasza Hunnia (#1448) üzenetére


flurider
aktív tag

Hi
így

Csillagkörü Litér

(#1469) doddy válasza Hunnia (#1464) üzenetére


doddy
tag

na igen a grafika :S, cod 4 után lehetett volna valami ütősebb is :S

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#1470) LackoMester válasza gyerpi (#1466) üzenetére


LackoMester
addikt

ment priviben

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1471) Lala6 válasza ollie (#1443) üzenetére


Lala6
őstag

Hát ezt mondom én is, nem fogok. Majd, ha akciósan árulják jövőre, akkor megveszem. Most az első résszel szemezek, erre is mostanáig kellett várnom, hogy lemenjen az ára.

[ Szerkesztve ]

(#1472) flurider válasza RidDiCh (#1462) üzenetére


flurider
aktív tag

Hi!

Vedd meg boltban a dobozos játékot
Elindítod a telepítést, majd Kell csinálni egy steam regisztrációt (telepítésen belül), utána folytatni a telepítést, beírni a telepítőkódot Amit a dobozban találsz, amit a steamen keresztrül aktiválnak, majd kb 20 perc+~12GB helyveszteséggel feltelepíted a játékot.
Ennyi

Később ha akarsz játszhatsz is.. :)
(Multi laggmentes volt hajnal félháromkor)

[ Szerkesztve ]

Csillagkörü Litér

(#1473) Hunter2 válasza @rglaaf (#1463) üzenetére


Hunter2
addikt

Én az előbb hívtam a pécsit, azt mondták van. Gondolom Szegeden se lehet más a helyzet.

(#1474) Ant@


Ant@
senior tag

Aki már játszik vele írja meg a tapasztalatait ,ha van rá ideje.

(#1475) Svájcinéger válasza flurider (#1467) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

De a steambe melyikkel lépsz be ? Én azért kérdezem, mert ugye próbáltam a klánnevemen bereggelni, sikerült is, de csak weben tok belépni a steamen keresztül meg nem (talán mer csak "_" jelet fogad el, zárójelet meg pontot meg nem vagy valamit elnéztem).
Amúgy már a steam magyarul is elérhető és műkszik is. Volt egy időszak mikor beállítottam magyarra, akkor hibával kivágott CSS-ben.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1476) @rglaaf válasza Svájcinéger (#1475) üzenetére


@rglaaf
veterán

most megy rendesen magyarul semmi gond nincs vele

PSN:BiZzare_0 ️

(#1477) Svájcinéger válasza @rglaaf (#1476) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tom. Írtam is. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1478) Hunnia válasza flurider (#1468) üzenetére


Hunnia
tag

kössz :R sikerült

de ez akkor sem teccik, hogy ilyen kevesen lehet multizni és hogy picik a pályák és hogy szar a grafika és hogy mindenki csak összeesik, ha lelövik, nincsenek leszakadó testrészek, vér se sok stb.
összegezve ez egy fos, asszem maradok a cod5-nél

(#1479) biggamer


biggamer
veterán


Letartóztatták a Modern Warfare 2 feltörőjét : [link]


Itt vannak az első Modern Warfare 2 tesztek : [link]

Modern Warfare 2 - Free For All trailer : [link]

Talán még nem voltak.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1480) Zjunior válasza Hunnia (#1478) üzenetére


Zjunior
veterán

Mi az hogy keveset lehet Multizni?

Szar a Grafika?:))

COD5 höz képest álom azzal a ratyi hangzásával! :W :W

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1481) @rglaaf válasza Hunnia (#1478) üzenetére


@rglaaf
veterán

ok ha kimérgelődted magad esetleg beszámolhatnál arról hogy milyen a multi mármint ping ,lag stb sztem többen kiváncsiak rá

PSN:BiZzare_0 ️

(#1482) tgulyas válasza flurider (#1472) üzenetére


tgulyas
senior tag

Mi van akor ha már van steam -es acuntod?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1483) Hunnia válasza Zjunior (#1480) üzenetére


Hunnia
tag

nem keveset, kevesen egy pályán, eddig lagg egy pályán volt, de az folyamatosan, ping az csöcstudja legtöbbször zöldek a csikjaim néha átmegy sárgába, sose tudtam mire ez a ping őrület, csak annyit tok, hogy azt jelenti, hogy egy bizonyos adat mennyi idő alatt ér el egyik pontból a másikba és minnél kisebb annál gyorsabb, de nem mindegy, hogy 50 v. 100?
nem a hag szar, hanem a grafika és nekem télleg picik a mapok és sztem gáz a free for allban a max 8fő td-ben meg asszem a max 16-18 nemis emléxem pontosan.
ya, és hol a capture the flag?! áhh má látom, csak későbbtől lehet választani, de ezis milyen geci dolog, meg az, hogy nem választhatom meg melyik mapon, kivel stb játszak, nincs elég korlát a valódi életben?!

[ Szerkesztve ]

(#1484) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Csak nemrég jutott el a tudatomig, hogy ha mostani steam accountomhoz bereggelem, akkor megszivatom saját magam, mert nem elég hogy egyszerre nem tudunk játszani majd a fiammal, de még a CSS-hez sem fogunk hozzájutni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#1485) csutkaa válasza Boci_83 (#1449) üzenetére


csutkaa
senior tag

pár kép.....

1
2
3
4
5
6
7
ez durva

:C :C

[ Szerkesztve ]

(#1486) menalcas


menalcas
őstag

2 óra múlva már én is tolom addig meg itt nézegetem a lemezt meg a tokot meg looser manuált :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1487) Doki-HUN1978 válasza Svájcinéger (#1484) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csinálj egy másik acc-ot!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#1488) Motaba78


Motaba78
őstag

meghozta a gls a csomagot, kibontás után szagolgattam :DDD, forgattam.

DVD olvasóba be és beolvasta a lemezt.

Délután asszem teszt lesz ;]

(#1489) CséZé válasza csutkaa (#1485) üzenetére


CséZé
őstag

az utolsó képen a bal oldali csávónak nem gyengén átnyúlik az ujja a tárba... :U

(#1490) Enton válasza Svájcinéger (#1484) üzenetére


Enton
addikt

Igen ez a rossz a steam-ben, hogy nem érdemes minden játékot egy acc-ra rgglni, mi van ha nem is fog tetszeni, és el akarod adni, de a többi meg kell. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1491) @rglaaf válasza Hunnia (#1483) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát nagyon nem mind1 hogy 50 v 100 , 50 még elmegy de az sem jó már 100-nál meg elflejtheted a pontos lövést mire elsütöd a fegyot az ellen már rég nincs ott, kis mapon 8 slot sztem bőven elég tdm-be meg a 16-18 sok is

PSN:BiZzare_0 ️

(#1492) <NewL>


<NewL>
addikt

sziasztok

Asus K50AB laptopon játszik valaki,jövőhéten akarok venni egy ilyet úgy néz ki,lehetséges ,hogy néha-néha (:DDD) játszanék ezzel a CoD-al,elfutkorászna rajta szerintetek? :U
Nem muszáj max grafikán,csak legyen elég fsp,régen a CoD2-ővel játszottam azóta semmivel,szívesen kipróbálnám és lehet megvenném életem első és utolsó eredeti gammáját:D

15,6"-os Felbontás : WXGA HD (1366 x 768) CPU : AMD Athlon 64 X2 QL-64 (2,1 GHz, 1 MB) HDD : 250 GB, 5400 RPM, SATA RAM : 1 x 2 GB DDR2-800 ODD : DVD Super Multi VGA : ATI Radeon HD4570 512 MB

Max ha később lenne pénzem még raknék bele 1-2Gb ramot,mennyi az még kb?

Speciális Thx

Látom sokan betegek lettek ezekre a napokra :U :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1493) Gordon Sultz


Gordon Sultz
csendes tag

Sziasztok!
Most jutottam hozzá kemény 10 ropiért. Elég durva hogy csak olyan gépen lehet majd használni, amin van internet, és mi van akkor ha a nincs net a szolgáltató miatt?......
Na jó, kicsit abszurd a dolog de azért elgondolkodtató.
Épp most telepítem fel a ketyerére....... :K

Csak semmi pánik, nem törődünk semmivel.

(#1494) menalcas válasza Motaba78 (#1488) üzenetére


menalcas
őstag

Ja igen ez kimaradt hogy a vizuális élményt fokozza a szaglás is, annyira finom az új illat hogy az már szavakba nem önthető még 2 óra and play :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1495) keIdor


keIdor
titán

Megy a telepítés. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1496) tgulyas válasza keIdor (#1495) üzenetére


tgulyas
senior tag

Mire érdemes felteni, mert van Vista 64 bit ultimated vagy Win7 pro 64 bit. melyikre tegyem?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1497) Gordon Sultz válasza <NewL> (#1492) üzenetére


Gordon Sultz
csendes tag

Biztos lehetsz benne hogy el fog rajta csak mindig legyen neted! A CoD 4 -et is laptopon toltam végig először miután megvettem kint a játékot. Aztán többször is végigtoltam, és multiban is frankó, és aztán jött az új asztali gépem :C :DD ( a laptopom tavaly: AMD Athon 64X2 (2x1,9 Ghz), GF 8400MGS 128Mb, 2 Gb ram DDR2 800

Csak semmi pánik, nem törődünk semmivel.

(#1498) Motaba78 válasza tgulyas (#1496) üzenetére


Motaba78
őstag

de jó hogy mindegyiket megvetted :F
win7 pro x64 én már erre raknám.

(#1499) Screamer84


Screamer84
tag

Hát ez nagyon frankó game lett, bár kicsit zavar hogy 1 tár néha nem elég az emberekbe, hc szerónak jobban örülnék, de a grafika gyönyörű, a pályák is csodásak, hangulat is megvan, már csak magyar emberekkel kéne összehozni 1-2 játékot. :))

Gordon Sultz: Ha nincs net akkor indítod offline-ban, ha jól emlékszem a source is ment úgy, a net meg sztem az aktiválás miatt kellett.

[ Szerkesztve ]

(#1500) Malachi


Malachi
addikt

Installing: 1 hour 6 minutes remaining

WUT? :Y

ohfaszom, ilyen lámát, ment a drivespeed, minimumra leszabályozva, lol b+

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.