Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Enton válasza SzlobiG (#1350) üzenetére


Enton
addikt

Namármost ha nincs heli nincs gl nincs uav nincs airstrike nincs Nuklear bomb, akkor miért hívnák ez Modern Warfare 2-nek???

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1352) SzlobiG válasza Enton (#1351) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azért mert nem 2. vh-s fegyókkal megyünk?:D

(#1353) Enton válasza SzlobiG (#1352) üzenetére


Enton
addikt

Habár elég akkor egy lezuhant repülőroncs is a pálya közepére, és akkor már mehet is a csúzlipárbaj. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1354) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, érdeklődnék, hogy a mw2-ben van-e lehetőség co-opra?
Olyasmilyenre gondoltam, mint pl ami a gears of warban volt.
És ha van, akkor egyszer hány ember tolhatja?
Köszi!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1355) SzlobiG válasza Enton (#1353) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah hát nekem az tetszik egy fps-be ha én lövöm le az ellent nem a heli vagy ez az atom bomba, ahhoz semmi skill nem kell.:) Mindenestre már várom én is kell már egy jó fps ahol lehet darálni, úgy is lesznek hozzá modok előbb-utóbb.:D

(#1356) Pala válasza SzlobiG (#1355) üzenetére


Pala
veterán

"kell már egy jó fps ahol lehet darálni"

Nov 19. -> Serious Sam HD :D

(#1357) Enton


Enton
addikt

A X-fire nagyon gyorsan frissítette magát pontban 0:00-kor.
El is küldött utána egy oldalra ahol meg lehet venni a MW2-őt. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1358) @rglaaf válasza Pala (#1356) üzenetére


@rglaaf
veterán

Abba is lesz MP? nem is tudam :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#1359) Pala válasza @rglaaf (#1358) üzenetére


Pala
veterán

Azt nem tudom (Miért, nem lesz!? :F), de darálni azt biztosan lehet majd benne! :D

(#1360) Malachi


Malachi
addikt

alakul, döglődnek a steam szerverek

"Has anyone managed to install from the DVDs and successfully get the missing files from steam in order to play? Its been saying the servers are too busy for me and all my friends for a couple hours."

órák óta várják, hogy DVD install után letöltődjön a steam-ről az aktiváláshoz szükséges adat. lesz olyan része ennek a játéknak, ami nem romlik el menet közben valahogy? és még el se kezdtük, csúcs. :(

(#1361) SzlobiG válasza Malachi (#1360) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem is fogják bírni abba biztos lehetsz.:D Majd holnap lesz a tetőzés, mint wowba amikor kijött a kieg.:D

(#1362) Malachi válasza SzlobiG (#1361) üzenetére


Malachi
addikt

nekem ez azért nem megszokott, ciki, ha nem tudok játszani valamivel azonnal, ha már megvettem. nem tudom, napközben hogy alakul majd egyébként, de talán nem kéne megvárni amíg az egész USA ottani helyi idő szerint rászabadul a steamre. nem akartam, de lehet, hogy nyitásra megyek a boltba.

(#1363) Malachi válasza Malachi (#1362) üzenetére


Malachi
addikt

Bár gondolom marhaságot mondtam, EU-nak és az USA-nak valószínűleg más szerverei vannak.

(#1364) biggamer


biggamer
veterán

Csendben készülődik az ellen : [link] :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1365) A_ScHuLcZ válasza Malachi (#1362) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Végül én is berendeltem, nem tudom jól tettem-e :P

Boxon már kitoltam, a single része kurva jó lett sztem, ezért is veszem meg eredetibe, remélem nem csalódok a multiban sem..

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1366) flurider válasza A_ScHuLcZ (#1365) üzenetére


flurider
aktív tag

Én most teszem fel PC-re, semmi gond a steammel egyenlőre...
(De ezmellett menyire utálomha egy játék nem a nevével azonos mappába települ, hanem ilyen steamekbe... ;<)
Bár mindegy csak érjen fel... :)

[ Szerkesztve ]

Csillagkörü Litér

(#1367) Enton válasza flurider (#1366) üzenetére


Enton
addikt

Pont akartam már kérdezni, hogy nem-e rendelkezik már valaki vele és mondjuk ki is próbálná? :K :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1368) flurider válasza Enton (#1367) üzenetére


flurider
aktív tag

6 perc és fent van.
Kb negyed egyre értem a helyre ahol előrendeltem és pont jött szembe egy srác, aki bezsélt valakivel telefonon, hogy a PC-s verzió sajnos 11kor jön csak ;<
Kicsit beféltem, de végül lett NEKEM, csak a srác nem rendelte elő.

Majd alttabozok és írok :)

Csillagkörü Litér

(#1369) Enton válasza flurider (#1368) üzenetére


Enton
addikt

Helyes!
Screenshot-o is jöhetnek ha lesz hozzá kedved. :K
A Steam nem vacakolt semmit?
Mert ha nem akkor ez a 09.11.12-es dátum a stem-en az csak a steam-es letöltésre vonatkozik, nem pedig az aktiválhatóságra. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1370) flurider válasza Enton (#1369) üzenetére


flurider
aktív tag

Ja nem, inkább annyi hogy elfelejtettem a steames accountomat, az emlékeztető mail kevésbé jött meg de csináltam egy másikatgyorsan.
A letöltés jó dolog, de nem bíznám rá magam, túl sokan próbálják egyszerre, éjfél után...

Nahh felért, kipróbálom

Csillagkörü Litér

(#1371) A_ScHuLcZ válasza flurider (#1370) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Hol kaptad te meg éjjel? :P Én galaxisba rendeltem 10ért, bár most tolom újra a single-t boxon, a harmada már majdnem kész... :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1372) Enton válasza A_ScHuLcZ (#1371) üzenetére


Enton
addikt

Mondjuk itt pont meg lehet már venni, vagy lehetett. Nem tudom meddig voltak hajlandóak nyitva lenni:
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1373) flurider válasza A_ScHuLcZ (#1371) üzenetére


flurider
aktív tag

platinumshop 9,3k, mega mediamarkban is volt 10er. Ejfelkor kinyitottak

Csillagkörü Litér

(#1374) dokee78 válasza flurider (#1373) üzenetére


dokee78
félisten

Valami hír,hogy tényleg hibásak-e a lemezek?

(#1375) Jakesz válasza dokee78 (#1374) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem hibásak

(#1376) bigdigit


bigdigit
addikt

steam-ről jön valahogy preload verzióban?
a fiam kicsit messze van tőlem és gondoltam megveszem neki majd elküldöm a serialt ő meg lehúzza steam-ről.
ha egyáltalán így működik a dolog...

(#1377) Punisher15


Punisher15
tag

Sztem ne vedd meg ugy sokkal drágább ha ott veszed akkor 60 euro ha itt megveszed a dobozos váltózatott akkor jobb jár 10ezer Forintér megkapod és asszem csak a serial kell és le lehet tölteni a streamröl de lehet tévedek akkor javítsatok ki

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#1378) bigdigit válasza Punisher15 (#1377) üzenetére


bigdigit
addikt

boltban akarom megvenni és a preload steam-es verziót aktiválni a kóddal ha így működik.ha nem mehetek le hozzá mert be van rá izgulva hetek óta.

(#1379) Zin


Zin
senior tag

Uraim!
Most hivott a GLS a del elott folyaman megjon a MW2!!! Édes istenem kajak kicsordult a könnyem is :( Lol bakker delutan már singlizek mint atom! :)) ;) :B

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1380) Grenczi


Grenczi
csendes tag

Jóreggelt! GLS gyors volt , most volt unboxing ;)
Délutánig csak kibirom mig hazaérek melóhelyről kipróbálni :D

(#1381) Sareth


Sareth
senior tag

Na hát eljött a nagy a nap. Miért érzem azt hogy délutánra már a kutya se fog ide írni ;)

[ Szerkesztve ]

(#1382) Jakesz


Jakesz
őstag

Fene is, de izgulok. Amint hallom egy autó közeledtét, futok az ablakhoz, hátha a GLS... :D

(#1383) Csabee. válasza Jakesz (#1382) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kocka:)(irigykedem picit h megkapod ma) hát eljött a nagy nap:) igaz én nekem még ma nem lesz meg..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1384) Jakesz válasza Csabee. (#1383) üzenetére


Jakesz
őstag

MEGJÖTT A JÁTÉK ááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1385) Grenczi válasza Jakesz (#1384) üzenetére


Grenczi
csendes tag

Irigykedek ;] Nekem ittvan az asztalomon nézhetem délutánig.
Akkor lesz a telepítés :W

(#1386) Csabee. válasza Jakesz (#1384) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Joo neked. Szép a csomagolás? Mennyiért vetted?

Üdv: Csabee.

(#1387) sniper elite


sniper elite
senior tag

Megjött!!!! [link] [link] Léptem játszani! :))

(#1388) Haart válasza Grenczi (#1385) üzenetére


Haart
addikt

Nyugi holnaptól én is melózok, úgyhogy kikell élveznem, mai nap egész nap codozás lesz :D Nemsokára megyek a boltba érte. :C Ráadásul nem 8 órában dolgozom hanem 12 :W

[ Szerkesztve ]

(#1389) Szatesz válasza Csabee. (#1383) üzenetére


Szatesz
őstag

Jah, mert te biztos leakarod tölteni :))

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1390) Jakesz válasza Csabee. (#1386) üzenetére


Jakesz
őstag

Gyönyörűen néz ki. 10 000 Ft volt

(#1391) Jakesz válasza sniper elite (#1387) üzenetére


Jakesz
őstag

Na, akkor már 2-en vagyunk :D

(#1392) Szatesz válasza Jakesz (#1391) üzenetére


Szatesz
őstag

Én is ma reggelre várom.....
Nyitva is hagytam a kaput.. nehogy necsöngessen:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1393) Haart válasza Jakesz (#1391) üzenetére


Haart
addikt

Ha valaki teszteli akkor szóljon már hogy müködik-e már a multi része. Vagy csa singlizni lehet még?

(#1394) Szatesz válasza Haart (#1393) üzenetére


Szatesz
őstag

Láttam ilyen game demokat és ott már jol müködött...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1395) Zin


Zin
senior tag

MEGJÖTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!addig enis csak nezegetem este telepitem! :R

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1396) Jakesz


Jakesz
őstag

Emberek, ez a játék maga az isten!!! Felesleges volt az elmúlt hónapokban szidalmazni...

(#1397) flurider válasza Haart (#1393) üzenetére


flurider
aktív tag

Hi!

copypaste:
Negyed egykor már a kezemben volt, félkettőre értem vissza Esztergomba (a 10 méteres látótávolság miatt [köd]). A single nagyon hangulatos, nagyon jó, háromkor már tudtam multizni is. Elég sokáig telepedett, de végül felért. 4870-nel simán megy 1920×1080-on AA nélkül, de minden extrán.
Nekem jobban bejön a II.WH, de ez is elég jó. Elég sáskázós a multi, de fasza, még nem mindent értek a lehetőségekből, idő kell hozzá.
A szenzációról annyit, hogy fasza lett, de ha világméretű marketing kampányt csinálnak Homonyik Sándor legújabb maxijára (remélem nincs ilyen :) ), akkor azt is megveszi mindenki

end of copypaste.

Csillagkörü Litér

(#1398) sniper elite


sniper elite
senior tag

Na túlvagyok az első single és multi 20-30 percen, nagyon jó a game, multiban sincs vele semmi gond! Isteni egyszóval :)

(#1399) flurider


flurider
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy hogylehet atnevezni magam?
Nem tudtam, hogy a steam reg után ad majd nevet, így a csetnickemet írtam oda, viszont meg kéne változtatnom.
Nem akarok a steam forumra írni, biztos ez a legnagyobb bajuk, vagy ez a legnagyobb problémájuk, mert tuti izevan naluk, bolondokhaza.

Csillagkörü Litér

(#1400) bigdigit


bigdigit
addikt

én csak azt nem értem,hogy lesznek itt war szerverek?meg promod....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.