Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) dunc válasza D1Rect (#1845) üzenetére


dunc
nagyúr

(#1852) chegauvara válasza raskolnikoff (#1823) üzenetére


chegauvara
csendes tag

Akinek szaggat egy kicsit a játék jó géppel is, az tegyen meg annyit, hogy kikapcsolja a soften smoke edges opciót a grafikus beállításoknál, csodákat művel. És látványban szinte semmit nem veszít, a soften smoke edges már régen is probléma volt a cod 4 -ben is, magas fps érték mellett is mikro szaggatásokat lehetett tapasztalni miatta, mind nvidia-n mind ati-n. Igazából nem is értem ezt az opciót, és azt sem, hogy most a cpu-t vagy a grpu-t terheli-e vele a játék, mindenestre rendesen levesz a teljesítményből.

che

(#1853) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek GF8600GT 256MB, 4GB RAM, E2140@2,4GHz lehet majd nyomni? nem kell nekem h full nagy felbontás meg 16xAA, csak h menne-e? mondjuk 1024be akár...

systemrequirmentslab-on néztem, ott a proci sebességét írta kevésnek (hozzáteszem P4 3,2GHz-es procit adja minimumnak :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#1854) Raymond válasza Zsubi (#1849) üzenetére


Raymond
félisten

Procihoz ennek semmi koze. Egyszeruen leall minden mert veszettul olvas a HDD-rol hosszu masodpercekig.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1855) joshua7 válasza ProEvoFan (#1848) üzenetére


joshua7
veterán

Nálam Vista64, 3gb meg GS van. 1280-ban játszok, de 4AA-val ez is ugyanúgy beszaggat 1-2mp-re, mint a 8800GT-n. AA nélkül viszont folyamatos. Szerintem kevés lesz a 3gb ram. Asszem nálam is azért fut így. Vagy kevés a vram. :F Vagy vennem kell egy ssd-t. :)

chegauvara: na ezt kipróbálom majd

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#1856) dokee78 válasza kosarob8 (#1853) üzenetére


dokee78
félisten

A 800x600 nem tetszik?

(#1857) kosarob8 válasza dokee78 (#1856) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Hát jó lenne 1024be nyomni, de majd kiderül ha meglesz a game, bár kiváncsi lettem volna h vki próbálta-e már 8600GT-n :) jó lenne tudni a játék beszerzése előtt, mégis csak 10k :)

(#1858) dokee78


dokee78
félisten

Valaki azt mondta,hogy kötelező a játékhoz,hogy legyen netelérés.
Igaz ez,vagy csak a multira vonatkozik.

(#1859) Malachi válasza dokee78 (#1858) üzenetére


Malachi
addikt

a single-re is

(#1860) dokee78 válasza Malachi (#1859) üzenetére


dokee78
félisten

Ez kérdés vagy válasz?

Akinek nincs net az nem singlezhet?

(#1861) pilu01 válasza BandiHUN (#1816) üzenetére


pilu01
senior tag

Ja, én is azt néztem! :Y
Utána fel is menten TDM-re, mondom átnézem nagyjából a pályákat, meg kell egy pár nap úgyis mire mindenki megtalálja a maga alá való játékmódot! :K

(#1862) Talib válasza dokee78 (#1860) üzenetére


Talib
tag

Nem, mivel a steam accounton keresztül regisztrálja magát a játék, és csak utána fog futni. Hogy reg után kell-e net, nem tudom, bár sztem igen, az online profil miatt...

(#1863) Devil Smile válasza dokee78 (#1860) üzenetére


Devil Smile
őstag

Igen kell a single jatekhoz is a net mert steamrol szedi a cuccokat nekem tegnap du 6tol 10ig szedte 20-300K kozott jott azt hittem sose frissul le.. aztan mire vegzett megjott a bnom... szerintem a mai telepitoknek gyorsabban fog menni..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1864) Malachi válasza dokee78 (#1860) üzenetére


Malachi
addikt

láttál kérdőjelet?

(#1865) pilu01


pilu01
senior tag

Hogy lehet, ha lehet keresni felhasználót, és esetleg multiba oda menni ahol ő van?

(#1866) Grenczi


Grenczi
csendes tag

Látom nem volt mindenkinek egyszerü a telepités.Tegnap délután nekem fél óra alatt sikerült.Eddig teljesen elégedett vagyok multival is , talán a pályák kicsit "nagyok" lettek.
E2180@2,7en 4 GB Ram , 9600GT 1440x900ba fullos.Ha jólemlékszem ugyanazokkal a beállitásokkal játszom mint COD4-el , szóval gépigény elég hasonlóra sikerült.

(#1867) Talib válasza pilu01 (#1865) üzenetére


Talib
tag

Sztem úgy, hogy steamen felveszed barátnak, és steamből be tudsz menni oda, ahol ő van. Mondjuk nekem nem sikerült, mivel ahol ismerős volt, mindig fullon volt a létszám...

(#1868) ProEvoFan válasza joshua7 (#1855) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

köszi mindenkinek!
nem kell nekem very high graf, jó a high is :)

(#1869) kosarob8 válasza Grenczi (#1866) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Na látom neked majdnem hasonló konfigod van mint nekem :D akkor bátran beszerezhetem a játékot, valszeg menni fog :) :C
Javítom magam, utánalesve a VGA specifikációjának a 9600GT azért erősebb mint az én 8600GT-m :( no segond, akkor majd lesz ami lesz :U
8600GT vs. 9600GT

[ Szerkesztve ]

(#1870) pilu01 válasza Talib (#1867) üzenetére


pilu01
senior tag

Na igen, de milyen módon? Sajnos nem vágom az angolt!

(#1871) menalcas


menalcas
őstag

20. szintre léptem hajnal 3 körül aztán aludtam mert 6kor kelés volt, de van már pár egész csinos fegyverem de legpusztítóbb 2 MP5K val vagyok 2-3 pálya után belelendültem aztán a többin végig map első voltam, egészen jó a multi tetszik, már csak a warok és társaik (nc ha lessz még egyáltalán ilyen) leszek kíváncsi, viszont ami hatalmas negatívum ez a konzolositottság, ez totál élmény romboló, gondolok itt nuku consol, ping jelző, nem lehet mapot, oldalt meg leginkább semmit se enged választani, remélem később adnak ki valami frissitést amivel kicsit önállóbbak lehetünk.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1872) sniper elite válasza menalcas (#1871) üzenetére


sniper elite
senior tag

Szerintem nem adnak ki sajnos olyan patchet ami komolyabban belenyúlna a játékba ilyen téren, amúgy teljesen igazad van! Kurvára idegesítő, hogy mint valami birkát besorolnak egy helyre, pályát se lehet választani, vagy hogy kikkel akarsz játszani, semmit se szinte! :W Ezek azt hitték hogy a kis 14 éves majmok nem tudnak eligazodni a serverlistán és már mindenkinek szívnia kell akkor, vagy mi a tököm! Eléggé gyerekes ez a megoldás :O :(

(#1875) Talib válasza pilu01 (#1870) üzenetére


Talib
tag

-Steam indít
-jobb alul steam ikonra jobbklikk
-klikk friends, feljön a barátok listája
-jobbklikk a baráton akivel egy helyen szeretnél játszani
-felugró menüből join game

(nekem ez egyszer sem működött, mivel ahol ismerős volt, az a játék mindig fullon volt... Idegesítő tényleg, hogy nem választhatod meg, hol játszol)

(#1876) Gerisz válasza sniper elite (#1872) üzenetére


Gerisz
addikt

Én még nem néztem a multit, mert nem volt időn, de én azért vettem, hogy tudjak nyomulni haverokkal, meg Tesóval. Akkor eladom a picsába, ha végig toltam. Nevetséges

Talib: akkor van itt megoldás! Zsír! Ne sírjon a szám, tanuljunk Steam-et!

[ Szerkesztve ]

(#1878) athomi válasza sniper elite (#1872) üzenetére


athomi
veterán

Úgy néz ki a PC-re már az IW sem akar felesleges erőforrásokat fordítani...

Konzolon szokás, hogy elindítod a multit és bedob egy pályára meg egy csapatba, de ott nem gáz, mert a konzol erre való, de a PC egy társasabb hardver (tímszpík, haverok, stb.), itt nem elfogadható ez a fajta ratyi megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#1881) Malachi


Malachi
addikt

indíthatsz Private Match-et az majdnem ugyanaz, mint egy dedikált szerver
haverokkal azon lehet játszani

(#1882) LackoMester


LackoMester
addikt

megjött nekem is,este game :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1883) Grenczi válasza kosarob8 (#1869) üzenetére


Grenczi
csendes tag

8600 GT-m volt előtte , és azzal is ment a COD4 , 800x600ba szerintem simán tudsz játszani te is.Mondjuk nekem Galaxy OC 512 DDR3as volt a kártyám.

(#1884) kosarob8 válasza Grenczi (#1883) üzenetére


kosarob8
aktív tag

COD4-et nem is tudom milyen felbontásban nyomom, 1024 vagy picivel felette megy, szóval nincs vele gond, mondjuk nem 250fps-sel, de azért teljesen élvezhetően, sosem játszottam high beállításokon, nem annyira a grafika, inkább a játékélmény számít nekem :) és köszi az észrevételt

(#1885) Haart válasza athomi (#1878) üzenetére


Haart
addikt

Haverokkal simán lehet jászani. Csak invelni kell őket. Ráadásul 1 oldalra pakol be. Tegnap 5-en játszottunk így haverok. És semmi gond nem volt.
Amit fel lehet róni az max annyi hogy nemlehet pályát választani hanem random megy. De ez engem nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1886) athomi válasza Haart (#1885) üzenetére


athomi
veterán

hú de jó, ez aztán a szuper módszer :DDD

ha nem lesz normális war mód, akkor nálam bukta a játék, pub-ra, meg singe-re biztos nem veszem meg a játékot, annyira nem szórakoztató, főleg a ratyi konzolmegoldásaival

[ Szerkesztve ]

(#1887) biggamer válasza D1Rect (#1845) üzenetére


biggamer
veterán

Neked meg ezt a topicot, amibe írsz !!! [link] ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1888) D1Rect válasza biggamer (#1887) üzenetére


D1Rect
félisten

He? :U
Most tényleg belinkeled a topikból azt, ami arra a forrásra mutat 2 nappal a cikk után, amit én is linkeltem?

3 felkiáltójellel? :U

Valahogy ezt nagyon nem értem. :F

(#1889) Malachi


Malachi
addikt

végre kipróbáltam a multit is, nincs hiba. picit lassúnak tűnik és nagyon gáz, hogy nem ismerem a pályákat, aláznak rendesen. de végül is tetszik. egy host migration volt, fekete képernyő és kb 10mp várakozás aztán ment tovább. egyelőre nem rossz.

(#1890) Zefír


Zefír
őstag

Szerintetek mien beállításokon kéne tolnom a gamet?
Konfig
E5200 @3.7ghz
HD4850
3gb ram
19colos moncsi, tehát azért a 1440*900 jólenne.
Nos szertitetek?:)

(#1891) Haart válasza athomi (#1886) üzenetére


Haart
addikt

Miaz hogy war mód? Van privát szerver indítási lehetőség ahol mindent beállíthatsz és kickelhetsz is. Mi kell még?

(#1892) Raymond válasza Haart (#1891) üzenetére


Raymond
félisten

Kick peldaul eleve nincs...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1893) Haart válasza Raymond (#1892) üzenetére


Haart
addikt

Privát indított szerveren se?

(#1894) Gerisz válasza Zefír (#1890) üzenetére


Gerisz
addikt

Én mindent fullon tolom :)

(#1895) Pala válasza Zefír (#1890) üzenetére


Pala
veterán

Azon simán el kell mennie maxon (4xAA + AF is mehet neki akár, de azért ki kell tapasztalni)

(#1896) NewTiger


NewTiger
csendes tag

Nah, tegnap kipróbáltam...
Ahhoz képest, hogy eddig én a legnagyobb ellenzők között voltam hatalmas pozitív csalódás. Igaz, hogy eléggé konzolos de így legalább mindenki azonos feltételekkel indul. Nincs configolás, nincs cheat, nincsenek kiegyenlítetlen csapatok (a szokásos TEAMS felkiáltás szerencsére értelmét vesztette), nincsenek üres vagy moddolt szerverek. Csak a játékélmény. Igaz eléggé árkádos de olyat jót játszottam amit már nagyon régen nem.
Ahogy láttam a single is kinőtte azt a problémáját, hogy amíg nem lépsz át egy vonalat addig folyamatosan özönlik az ellen.
Azt sajnálom, hogy a spec-opsban csak kettenen lehet játszani viszont az is nagyon bejött eddig.
Nekem eddig nagyon tetszik mert a fő problémáimat a játékkal kapcsolatban kiküszöbölték, ami nem tetszik az olyan mértékű amivel simán együtt tudok élni és végre tényleg látom, hogy új ötleteket raktak a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#1897) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nem tudom de én tök jól elvagyok hogy nincs server browser,sőt a magyar public mentalitás sem hiányzik egy kicsit se, bár gondolom sok embernek hiányzik egy jó kis anyázás de most ez van , a pivát meccseket is meg lehet oldani szóval jó ez igy

PSN:BiZzare_0 ️

(#1898) D1Rect


D1Rect
félisten

Milyen pingek vannak?

(#1899) Raymond válasza Haart (#1893) üzenetére


Raymond
félisten

Sehol:

" DudezTY: Since we cannot kick people in ranked matches, how will we stop hackers who get past VAC?

Mackey-IW: Our goal is to ban hackers from the game.

It's a shame that it's impossible to show a jaw dropping on an online chat. There will be no way to kick players, and Infinity Ward seems sure they'll simply be able to keep hackers and cheaters from playing."

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#1900) @rglaaf válasza D1Rect (#1898) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem 3 zöld csík mindig szerintem olyan 30-35 között lehet

valaki jön gémelni most ?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.