Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) BalaNce87 válasza jozefgucci1 (#543) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez jó lépés a csalókkal szemben, viszont így szerintem kevesebb lesz a bevétel, a többsége biztos nem veszi meg pláne nem 10ezerért vagy steamen 15ezerért, ezt főleg Magyarországra értem, én biztos nem veszem meg, ennyire nem hiányzik nekem játszottam eleget a cod2-vel és elég is volt egy jó időre a codból, szóval nem lesznek elvonási tüneteim egy cod miatt, de semmi miatt sem, ennyit nem ér az egész. Szóval ebből én azt veszem le hogy többen fognak maradni a cod4-nél, nem erre számítottam, mert az emberek 90%-a mindenképpen átált volna erre mert új. Ezzel próbálják rákényszeríteni a vásárlóra hogy adjanak ki érte elfogadhatatlan pénzösszeget.

[ Szerkesztve ]

(#552) hoffman_ válasza Jakesz (#550) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez eddig is így volt. Egy warez multi meg sem közelít egy eredeti, hamisítatlan multit, hála a közösségeknek. Warez szerveren nem is nagyon talál épeszű host-okat az ember. (mielőtt még azt hinné bárki, nem saját tapasztalat, csupán hallomás :B ) - bár, szégyellem magam, de zombie-t toltam LANon én is....

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#553) Jakesz válasza BalaNce87 (#551) üzenetére


Jakesz
őstag

Dehogyne veszik meg! Ennek az újításnak hála, még többen megveszik, mert a multi, az multi...

(#554) BalaNce87 válasza Jakesz (#553) üzenetére


BalaNce87
addikt

A döntést megértem és jó lépés, viszont az ára még mindig túl magas ahhoz képest hogy szinte tiszta cod4 az egész, vagy adnák kapásból 4000ft-ért, mert annyit még azt mondom megér, több érte már túlzás. A steames árról meg ne is beszéljünk (kurva magas).

[ Szerkesztve ]

(#555) Jakesz válasza BalaNce87 (#554) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát szerintem az túlzás, hogy "szinte tiszta CoD 4". Egy csomó újítás van benne. Ha ez a véleményed erről, akkor kiváncsi vagyok, hogy mit mondasz a FIFA-kra, meg NFS-ekre :)

(#556) keIdor válasza jozefgucci1 (#543) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon helyes, ne legyen törtkorszak, aki játszani akar igenis vegye meg!
Így kevesebb cheat próbálkozás lesz majd és nagyon helyes, bánjanak vaskézzel a csalók ellen!
Ennek én/mi tisztességes polgárok csak örülni tudunk! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#557) BalaNce87 válasza Jakesz (#555) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát a codtól egészen fifáig rókabőr, az új left4dead 2 is enyhe lehúzás, teljes áron adni egy nem teljes értékű játékot engem ez zavar, egyszerűen nem ér ennyit, pláne a kidolgozással is vannak problémák. Hát én ez a csomó újítást erős túlzásnak mondanám a játékmenet tiszta cod, semmit nem változott a + fegyverek, pályák meg késdobálósdi hát nemtudom ez így kevés mint új játék, persze a multin van a nagy örjöngés, de egy multiért nem adok 10ezer ft-ot, vannak jól kidolgozott multik és mégse 10ezer a kezdő áruk, például Team fortress 2. A másik baj hogy ha esetleg megszereztné valaki venni annak várni kell 1,5-2 évet hogy az ára csökkenjen 10ezerről 8000-re kb. Szóval új játékként adják miközbe fele annyi újítás sincs benne mint a 4-be volt a 2-höz képest, ott mondjuk az vitte a a pálmát hogy nem Világháborús maradt a környezet és ez volt a fő szempont amiért vették, mert hát most a perkekhez nem kellett egy nagy észlény hogy összedobja. A cod4-be az egyetlen dolog ami megfogott az a hc mod volt, végre meghalnak egy golyó fejesbe és végre nem kell egy tár beléjük, és nem bujkálnak hogy visszanőjjön az életük, ez óvatosabbá tette a játékot és nem mertek csak úgy ugrándozni kifutogatni, ezért is utálták sokan mert nem tudtak tipikusan úgy játszani mint azelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#558) Jakesz válasza BalaNce87 (#557) üzenetére


Jakesz
őstag

Ennek a játéknak a multija, már magában megéri az árát. De ezt a 4-nél is nem kevesen így nyilatkozták. A Team Fortress 2 is 12 000 Ft-ról kezdett, igaz, hogy az Orange Box-ban. A Left 4 Dead 2-ben egyetértünk, hogy rókabőr. De mégis mit vársz, hogy most már űrben játszódjon?

(#559) BalaNce87 válasza Jakesz (#558) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem azt várnám, hogy ne egy év múlva adják ki és ne szarjanak bele az első részbe, mivel rengeteg tartaléka lett volna az 1-nek, de inkább kiadják a 2.-ként mintha új játék lenne, ez vonatkozik a codra is, annyit nem ér amennyivel többet nyújtanak, egyszerűen nem teljes játékként kéne adni hanem inkább kiegészítőként, mert ugye új fegyver új pályák új zombik új karakterek ezek 1 év alatt simán beleférhettek volna az első részbe. Mert én nem egy évre veszek játékot pláne nem multit, ezért nem értem ezt hogy gondolják. Szóval én ha ott lettem volna az első rész készitői között akkor alap hogy eszembe jut olyan hogy közeli fegyvereket belerakunk egy zombis játékba, legyen jó sok fegyver, ezt már kiadáskor is beletehették volna, de valószínűleg az EA is közrejátszott a 2. rész erőltetésével.

[ Szerkesztve ]

(#560) Jakesz válasza BalaNce87 (#559) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen, a Left 4 Dead 2-nél ez igaz. Amúgy az előző hsz.-em, utolsó mondata az MW 2-re vonatkozott, mert az volt a bajod, hogy volt egyszer egy II. világháborús téma, aztán jött egy modern háborús téma. És te most megint egy új témát várnál... Felvilágosítanál, hogy milyet?

(#561) BalaNce87 válasza Jakesz (#560) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nem ezt mondtam, csak azt hogy 4 annak köszönheti a sikerét hogy nem a II. Világháborúban játszódott, amúgy a 4-el befejeztem volna a sorozatot, mert már kezd el nfs-edni, furán mondva. Nem értem minek ide ennyi cod, szerintem ezek simán elmennek 10-ig amíg az emberek veszik mint a cukrot, fura egy társaság az egyszer biztos.

(#562) lovag05 válasza BalaNce87 (#561) üzenetére


lovag05
aktív tag

Hát, ha erre van "igény", mit vársz? :)

So many demons, so little time...

(#563) fpeter07 válasza BalaNce87 (#557) üzenetére


fpeter07
veterán

azért az infinitynél se olyan hüjék az emberek, hogy csináljanak teljesen újat, mikor pár újítással így is több millióan fogják megvenni 12k-ért :U annyiért kell adni amennyiért az emberek megveszik és mivel cod4-et nem csak 1 millióan vették meg elég nagy lehet az önbizalmuk :) 5k-nél többet számomra nem ér egy játék (kivétel TF2, ami 12 volt)

(#564) BalaNce87 válasza fpeter07 (#563) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de miért veszik meg, ennyire cod függők, de komolyan? mert szerintem azért azt mondani rá hogy jó játék, inkább gyerekek szemében az, mert nekem eléggé komolytalan a cod, ellehet funolni vele egy darabig, de után csak felbasz hogy álomba illő módon lőnek le miközbe leugrik egy 5 métert. Én szerintem a cod1-be volt a legtöbb idősebb korosztály, azóta kezd visszafelé menni, egyre több a kis szaros akit a számítógépre szültek, azt csak magyarázni tudnak ezerrel.

És igazat adok, szerintem akkor is megvennék 10ezerért ha kiadnák újra a cod4-et, fel se tűnne nekik.

[ Szerkesztve ]

(#565) biggamer


biggamer
veterán

G4 előzetes a Modern Warfare második részéből : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#566) Fortissimus válasza hoffman_ (#545) üzenetére


Fortissimus
őstag

egyetertek, az sose baj ha kevesebb a csiter, az ujitasok meg jok lesznek hidd el

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#567) feka007 válasza BalaNce87 (#564) üzenetére


feka007
nagyúr

"szerintem azért azt mondani rá hogy jó játék, inkább gyerekek szemében"
Ez megint csak a te véleményed hogy nem jó játék. Ez idáig oké, természetesen lehet véleményed, de most neked fáj, hogy nincs mindenki azon a véleményen, amin te? Mert már tényleg minden CoD-dal kapcsolatos rezdülésre beírod, hogy nem jó játék, lehúzás, köcsög iw-sek stb.. Nekem se tetszik már ez a rohadt nagy hype, meg hogy többért adják mint a 4-et, de még meg se jelent mégis úgy fikázzák páran mintha már kint lenne.
Ez már CoD-fóbia.. :U

[ Szerkesztve ]

(#568) BalaNce87 válasza feka007 (#567) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát jah, valakinek lekell húznia, más meg mindig tele írja hogy kurva jó, akkor is van igazság abba amit mondok, csak ez mások füle mellett elmegy. Nem fáj nekem, csak mindig túl van pontozva a játék, és úgy emlegetik mint vmi hatalmas dolog lenne. Játszottam én eleget codokkal hogy megtapasztaljam, szóval ez nem fóbia csak tények, senki nem mondta hogy szar csak azt hogy sokba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#569) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#568) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szóval én csakis véleményt mondok, amit alapozok vmire van miből kiindulnom, biztos kifogom próbálni mert érdekel csak nem kéne ilyen hülyeségeket írdogálni hogy év játéka, amikor mindenki tudja hogy vannak ennél ötletesebb játékok is, ez csak egy a sok közül. Az 5. rész is túl lett pontozva, kapott 10-ből 8-at, pedig mindenki vágta hogy egy nagy szar.
Nah out.

Én senkit nem beszélek le arról hogy megvegye, de véleményem szerint egy játékért se adnék 10-12ezret mert sok érte, és vannak köztük olyanok mint fifa azokat se értem hogy ki veszi meg évről évre miközbe alíg változott, (azt se aki a codot) de hát ez van, mert mint már írtam nem 1 évre veszek játékot és semmi kedvem, pénzem sincs átállni az újra, persze ez nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#570) feka007 válasza BalaNce87 (#568) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem drágább, mint bármelyik másik új játék. Amíg ilyen fifákat 10-ért adnak, és meg is veszik, addig ők is teljesen jogosan árulják ennyiért.
Sokszor jó is, hogy nem adják 3-4k-ért, akkor még az eredeti szerverek is tele lennének csítelő 10 évesekkel..

Most nézem, hogy 576-nál 9999-be kerül, ha jól emlékszem a CoD4 is ennyiről indult, szval nem is drágább. :R

(#571) feka007 válasza BalaNce87 (#569) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért az 5-öt elég sokan lehúzták a 4-hez képest: [link]
De ha nincs ott a CoD a címében, akkor 20%-kal kevesebbet kapott volna az tuti.

(#572) keIdor válasza BalaNce87 (#569) üzenetére


keIdor
titán

feka: Az jó, elő is rendelem mindjárt! :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#573) Jakesz válasza BalaNce87 (#564) üzenetére


Jakesz
őstag

Már ne is haragudj, de elég jól felb@sztad az agyam, ezzel a hozzászólással! Komolytalan lenne a CoD? Fenntebb írtad, hogy a Team Fortress 2 igazán multira van kihegyezve (gondolom szereted is) A TF 2 1000-szer komolytalabb (elég a grafikájából kiindulni) Az komolyabb a TF-ben, amikor egy Pyro-val beugrasz egy csata közepébe és mindenkit szétégetsz vagy a Heavy-vel darálsz ész nélkül? De én nekem nincs vele semmi bajom, sőt nekem is megvan a játék.
Meg azt mondod, hogy a CoD-osok átlagéletkora elég alacsony. Hát ebből látszik, hogy tényleg nem veszed meg a játékot, ellenben a buzi törtszerókon azért nyomatod, ahol tényleg 13-14 az átlagéletkor

(#574) feka007 válasza keIdor (#572) üzenetére


feka007
nagyúr

Én most rendeltem elő :R 9999-et simán meg fog érni szerintem

[ Szerkesztve ]

(#575) bul07


bul07
nagyúr

Peticio
szavazzatok hogy adják ki az mw2 szerveroldali fájlokat így tudunk majd bérelni saját szervert

én szeretem a nyílt szervereket és hogy miért sok van belőle sokfajta beállítások mellet
véletlen bann-t(néha elpattan a cérna és igen szoktam anyázni) kap az ember van másik ahol lehet játszani tovább és vannak mod szerverek ha megunom a sima játékot akkor jöhet
többfajta pályával lehet találkozni nem mindig avval a párral amit központilag adnak ki és a halálba ismeri mindenki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#576) Malachi


Malachi
addikt

CSAK a multi miatt vettem meg az elsőt is, fél évvel a megjelenés után ebay-en szállítással együtt 4 ezerért, mikor itthon még simán 10 ezer volt az ára. Szóval nem szórom a pénzt játékokra, nem vagyok fanboy. De ezzel most nem várok, egyetlen napot sem, még ha ez is lesz a legtöbb pénz, amit játékért valaha kiadtam. Ja, elmúltam 30 :B , szóval a komolytalanságról ennyit. Nekem úgy tűnik, hogy Balance87 egyszerűen sajnálja rá a pénzt és eszi a kefét. Egye, de azért nem érdemes hülyeségeket beszélni. Ignore.

(#577) boogie84 válasza bul07 (#575) üzenetére


boogie84
veterán

Figyelembe szokták venni az ilyen petíció eredményét, hogy hányan írják alá digitálisan?? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#578) boogie84 válasza boogie84 (#577) üzenetére


boogie84
veterán

Azért kérdezem, mert én is az előrendelésen gondolkodom, de ha nem lesznek szerverek hozzá akkor bukta.. Pont a multi miatt gondolkodom a vételen.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#579) bul07 válasza boogie84 (#577) üzenetére


bul07
nagyúr

nem tudom hogy menyire figyelik az ilyeneket de ártani nem árt
esetleg még marad hamachin keresztüli multizás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#580) feka007 válasza boogie84 (#577) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem tudom, talán ha látják majd, hogy mennyien visszamondják az előrendeléseket, akkor meggondolják magukat.. [link] Ha ilyen lesz, mint ahogy itt van, akkor kuka.. Én visszamondtam, majd ha meggondolják magukat akkor előrendelem újra.

(#581) keIdor válasza feka007 (#580) üzenetére


keIdor
titán

Nekem így is teljesen jó, mivel már évek óta nem vagyok klánba. (öregnek érzem én ehhez már magam, mert a szint gyakran hagy némi kívánni valót maga után...)

Ettől félek csak: "mindig akkor indul 1 game amikor valaki elindítja, a saját kis otthoni netjén, ahogy ez a konzolokon is megy." Remélem nem lesznek brutális laggok...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#582) feka007 válasza keIdor (#581) üzenetére


feka007
nagyúr

Addig nem is zavarna, hogy nem indíthat mindenki külön szervert, az csak jó lenne, de most ha olyan lesz, mint konzolon, hogy bedob vhova, az gagyi.. Konzolon is utáltam, hogy nem választhattam ki hogy hova akarok menni, csak bedobott full idegenek közé. Legyen normális szerverkereső és akkor ok.

(#583) Fortissimus válasza bul07 (#575) üzenetére


Fortissimus
őstag

alairva

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#584) Malachi válasza keIdor (#581) üzenetére


Malachi
addikt

Én sem voltam klánban soha, de COD4-ben mindig ugyanarra a német és magyar szerverre jártam, már ismertem az ottani arcokat, úgy volt értelme, tudtam, hogy nincs csíter.

Valaki felvilágosíthatna, hogy mit jelent majd ez az újdonság, mármint a dedikált szerver hiánya. Nem lesznek modok? Engem csak a HC érdekelne. Az remek, ha biztosan nem lesz csít, de ezt eddig is ki lehetett védeni azért. Ha most elszúrják a multit, kinyírok valakit. Szóval pontos infó, valaki?

[ Szerkesztve ]

(#585) Malachi válasza Malachi (#584) üzenetére


Malachi
addikt

Megtaláltam a választ a kérdésemre, bocs. Szóval így gáz.

(#586) henesa


henesa
aktív tag

Ha a sok azonnal anyázó esetleg csítelő " minifelnőtt " meglesz rendszabályozva és meggondolja hogy mit csinál a nehezen kikönyörgött game bannolva lesz akkor legyen
mert rend a lelke mindennek :K

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#587) Kartács


Kartács
aktív tag

Elég tré lesz szo mi szo így, hogy elveszik a Dedicated szervereket max saját kis gépedet kreálhatsz egy szervert ami max 10embert ha elbír jó esetben :(

Tiszta hülyék ezek... :(((

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#588) fpeter07 válasza Kartács (#587) üzenetére


fpeter07
veterán

Én netem sztem 1 embert elbírna normális pinggel :D De máshol meg 10mb a feltöltés...

(#589) BalaNce87 válasza Jakesz (#573) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ne haragudj, de a TF2 nem komolytalan, pont a pyrot hozod fel ami a legkönyebb kaszt mész azt lősz semmit tudást nem igényel heavy meg medic nélkül nem ér semmit, vannak nehéz kasztok ami igényel gyakorlást, és ha nincs csapatmunka akkor a játék élménye egy szart nem ér (annyit nem játszok vele inkább bátyjám, de garantáltan ötletes játék). A codra meg azért mondtam hogy komolytalan mert tele van hülyeségekkel, olyan dolgokat lehet megcsinálni benne ami nem ésszerű, alapvetően nem is szórnak a fegyverek, visszanő az élet, csörög a bomba ez nem öltet ez marhaság (ezek nélkül garantáltan nőne a játékélmény). Az hogy milyen a grafikája egy játéknak, annak semmi köze a komolytalansághoz, de most ha belekötsz a grafikába akkor a codba miért csillog villog minden, szóval ez értelmetlen. Ahogy elnéztem pár komolyabb cod4 moviet, ott az volt a kemény taktika hogy telebaszták a füstel a lerakót és füstön keresztül lövöldözték le az embereket, vagy beadta vagy nem, de azért arra fele lőtt mert onnan jöhetnek, meg feldobják a gránátot 10 méterre és még repül előre 5-öt és nem robban fel a levegőben, ez szintén hülyeség. Ha ezek nem lennének sokkal jobb lehetne a játék. Az életkort meg azért értettem, mert az első része sokkal nehezebb volt, és ugye ha könnyebb lesz a játék és jobban megy a gyereknek akkor átáll mert sikeresebb, nem olyan béna. Én szórakozni szeretnék ha játszok és nem falbaszni magam ez ilyen fajta hülyeségek miatt.

(#590) fpeter07 válasza BalaNce87 (#589) üzenetére


fpeter07
veterán

TF2 azért jó játék mert komolytalan és mert változatos :)

(#591) BalaNce87 válasza fpeter07 (#590) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát persze én se veszem vér komolyan, jópofa vicces játék ez benne a meggyöző. De már a cod is tele van olyan dolgokkal amik inkább nevetségesek/viccesek, mint komolyak. Az egyetlen kaszt amit szénné gyengítenék az a pyro, túl könnyű játszani vele, pontot szerezni, szegény spyokat elégetik a picsbe egy kis égetéstől, meg másik hogy a tűz közelebbről többet sebez, meg vmikor tök messze elér a láng, ezeket kiszedném.

[ Szerkesztve ]

(#592) feka007 válasza BalaNce87 (#589) üzenetére


feka007
nagyúr

A TF2 szerintem úgy ahogy van komolytalan, én a 3 napos trialt próbáltam ki belőle, annyi elég is volt, nem hiányzott utána..
"csörög a bomba" Ilyenekkel elég szánalmas dolog jöni.. Azért csörög, hogy ne lehessen szép csöndben lerakni vagy defuseolni a bombát..

Egyébként sem tudom hogy lehet összehasonlítani a TF2-t a CoD-dal, kb semmi közük egymáshoz.. Az meg hogy a TF2-ben nincsenek hülyeségek, számomra már az ugrabugrás játékmenet is az..

(#593) keIdor válasza feka007 (#592) üzenetére


keIdor
titán

Teljesen más a célközönség a kettő játéknál, ezt én se értem.
Nekem megvan a TF2, Orange Box-al vettem... Csak a HL2: Ep2 kellett volna belőle, de most már mindegy.
2007-ben indítottam el utoljára a TF2-t, engem is kb. annyira nyűgözött le, mint téged.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#594) BalaNce87 válasza feka007 (#592) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én nem hasonlítottam össze, csak felhoztam hogy ötletes játék, és mégse 10ezer 2 évig.
De mióta csörög egy bomba szerinted ez normális? de azt mondom ok csörögjön de ne halljam már meg 2 km-ről hogy egy bombát leraknak, ez így tök hülyén hat. Egyébként coba is megy az ugra bugra lövöldözés. :) A TF2 olyan szinten komoly hogy csapatmunkára van építve és ha ez nincs meg eltudja rontani a játékmentet rendesen, de codba olykor egyedül is legyaksz 6-ból 4 embert egy sniperrel, bár ez a sniperesdi inkább a 2. részre vonatkozik a 4-ben jobb volt a sniper nehezebb volt használni csak ezt a promod elrontotta és cod2-esítette.

[ Szerkesztve ]

(#595) lovag05 válasza BalaNce87 (#594) üzenetére


lovag05
aktív tag

Az a poén, hogy hiába csörög, ha valakit le tudsz ninjázni promodba... aki figyel, annak teljesen mindegy, hogy 2kmről "csörög", vagy épp az orra előtt. A másik, hogy olyan szinten bugos még mindig, hogy nem igaz...

So many demons, so little time...

(#596) fpeter07 válasza keIdor (#593) üzenetére


fpeter07
veterán

én az EP2-t még else indítottam, komolyan :D már 2 éve megvan, tf2-vel meg több mint 700 órát játszottam, számomra legjobb játék :)
Idei év játéka meg a mirrors edge lesz :P

(#597) BalaNce87 válasza lovag05 (#595) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát jó de miért nem tudom lerakni sunyiba? befutok lerakóra úgy hogy nem vesznek észre és lerakom, de így hogy csörög egyből berohannak és tudják hogy ott vok, bebasznak 5 gránátot meg még egy füstöt, azt köszöntem szépen, a másik ami kikészít hogy csörgetgetik a bombát hogy gyere gyere ki, miért kéne nekem tudni hogy szedik a bombát, max ha közel vok akkor hallom, ez lenne a normális és ezért kell figyelni a lerakót és nem mögé kerülni, mert addig leszedheti. Meg amikor leraksz egy bombát simán nézhetsz bármerre ez is egy fura dolog, mert ilyenkor kéne hogy fedezzenek, mert te épp a bombával vagy elfoglalva. Hülye egy dolog ez, emlékeim szerint alapból nem is csörgött a bomba, de a proknak kellett mert nélküle sírtak volna tuti, a 4. részre gondolok, például a hulladék 5. részbe is megtudták csinálni hogy csak akkor hallod ha elérsz egy bizonyos távolságot és nem a pálya másik feléből sprintesz hogy jaj rakják le.

[ Szerkesztve ]

(#598) lovag05 válasza BalaNce87 (#597) üzenetére


lovag05
aktív tag

Hja... alap módban alig volt valami kis hangja a plantolásnak. :) Bár, én ezzel csak szívózni szoktam, hogy csörgetem és várom, hogy a védők rohanjanak hozzám, aztán már legalább 1 emberrel kevesebb gond van.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#599) BalaNce87 válasza lovag05 (#598) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez megváltoztatja a játékot, persze már megszoktam ezt a csörgedezősdit, csak nemtudom milyen embernek juthat ilyen eszébe, csak mert tök nagy faxság.
Hát remélem még megélem azt hogy a cod kicsit is belevigyen realitást a játékba, bár már arra is rég várok hogy Magyarország kijusson a VB-re :D

[ Szerkesztve ]

(#600) feka007 válasza fpeter07 (#596) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem meg az EP2 jött be eddig legjobban HL-ek közül (egyszer jó volt végigjátszani). Portalt is végigtoltam, az is ötletes volt. De a TF2 ingyen se kéne..
Mirror's Edge nálam kb 10 percig futott.. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.