Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26602) geckowize válasza csibe1 (#26594) üzenetére


geckowize
őstag

Ha a fegyver valamelyik blueprintjét ("skin"-jét) használják, akkor a blueprint nevét írja ki, nem a base weapon nevét. Tehát ha pl megvan nekik a Mud Drauber blueprint MP7-ből, függetlenül attól, hogy változtattak-e az attachmentjein, vagy nem, akkor is Mud Draubert fog kiírni alul, nem MP7-et.

(#26603) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ezt láttátok? Fegyverek sebzése táblázat, legfrissebb adatok alapján:

Warzone Gun Stats

(#26604) venom8888 válasza Lomha 8V (#26603) üzenetére


venom8888
őstag

Ez attol fugg kie, ki irta a tablazatot. Menyire hiteles,es frissitett, ugye 2 hetente kb update van.

(#26605) venom8888


venom8888
őstag

meg mi az az 1.2.3 tiszta ertelmetlen.

(#26606) Lomha 8V válasza venom8888 (#26604) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ott a dátum, 15.-i. Hogy kik írják, azt nem tudni.

"Megtekinthetjük a fegyverek fej és testsebzéseit, a TTK értéket (Time-to-kill, öléshez szükséges idő). Olyan extra adatokat is találunk, hogy mekkora sebzést tudunk egy tárból maximálisan kiosztani, illetve a “gyengülő” sebzési értékek pontos távolsághatárait is."

(#26607) geckowize válasza venom8888 (#26605) üzenetére


geckowize
őstag

Az a damage range-re vonatkozik. Van is egy oszloppáros erre.

Például AS VAL-nál

Damage Range:
1: 32 m
2: nincs

Akkor a TTK és Damage kezdetű oszlopokban az 1-es oszlop a 32 m-ig terjedő range-re értendő, a 2-es oszlop pedig afeletti. A 3-as ezért nincs is kitöltve egyikben sem.

Ahol pedig ki van töltve 2-es damage range, ott értelemszerűen 3 szakaszra oszlanak a range-ek:
Pédául Kilo 141:

Damage range:
1: 30,5 m
2: 54,5 m

Így 3 pontban kell meghatározni, hogy mi a TTK / Damage:
1: 30,5 m-ig
2: 54,5 m-ig
3: 54,5 felett

(#26608) csibe1 válasza geckowize (#26602) üzenetére


csibe1
addikt

Azt tudom, nincs is azzal gond, láttam már jó párszor Kar98k, FFAR-1-es stb. modoknál.
Amit néztem streamet azon viszont nem láttam semmilyen fegyver nevét kiírva, még váltás után sem. Ezért kérdeztem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26609) Liem válasza CptAdamica (#26573) üzenetére


Liem
kezdő

Sajnos nem csak ki próbálták!

(#26610) geckowize válasza csibe1 (#26608) üzenetére


geckowize
őstag

Az érdekes. Be tudnád linkelni a streamet, valamint a timestampet ahol ez előfordul?

(#26611) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ojee [link] 80's Action Heroes Trailer

mod.: John McClane :D na ezt megveszem

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26612) csibe1 válasza geckowize (#26610) üzenetére


csibe1
addikt

Sajna nem. Ránéztem a twitch-ről linkelt csávóra, aztán még megnéztem jópár másikat is, nem tudom ki volt az.
Most is megnéztem párat, de nem találtam meg kinél láttam.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26613) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok.

Az miért van, hogy néha begyorsulva látok mozogni karaktereket/enemy-t? Egyzser talán már velem is volt. Ez bug, hálózati hiba vagy feature? Ha feature, hogyan kapom? :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#26614) craftsman01


craftsman01
senior tag

Gyelekik ez az aldis aksi tényleg brutal,egész nap nyúztam és még mindig háromnegyedet mutat.Ennyi pénzért bestbuy.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26615) KaitouP válasza craftsman01 (#26614) üzenetére


KaitouP
veterán

Elnézted a topikot kolléga. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26616) craftsman01 válasza KaitouP (#26615) üzenetére


craftsman01
senior tag

:Y :F :W :R :DD Miért nem lehet itt saját hozzászólást törölni?

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26617) KaitouP válasza craftsman01 (#26616) üzenetére


KaitouP
veterán

Erre az üzemeltető adna neked pontos választ, de ne aggódj, gondoskodok róla. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26618) pehaa válasza gordonfreemN (#26613) üzenetére


pehaa
tag

Üdv!

Az a Dead Silence lehet talán amire gondolsz, de az sem ad nagyobb sebességet a karakternek, csak nagyobb lesz a látószög.

[ Szerkesztve ]

(#26619) gordonfreemN válasza pehaa (#26618) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Köszi a választ. Igazából mw2019-röl van szó, shoot the ship. Bocsi ez lemaradt. Párszor láttam másnal plusz 1szer nálam is volt, hogy begyorsultam, mintha futnék vagy 5szörös sebességgel.
Mind1 akkor lehet szerver oka van

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#26620) laragirl83 válasza pehaa (#26618) üzenetére


laragirl83
őstag

Dehogynem ad

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#26621) Viiktor1989 válasza gordonfreemN (#26619) üzenetére


Viiktor1989
tag

Hali. Van olyan játékmód,hogy Crank,az egy ölés után nagyobb sebességet ad addig, amíg le nem lőnek,úgymond felpörget,mint ahogy az a Jason Sztetemes filmben is látható volt, aztán kezdődik előlről. Illetve én a dead silencet úgy tapasztaltam,hogy a sebességem is nől.

(#26622) Rinkasime válasza Viiktor1989 (#26621) üzenetére


Rinkasime
tag

Nem csak gyorsabb leszel,de a fegyver ADS-e és tárazása is gyorsabb lesz

(#26623) gordonfreemN válasza Viiktor1989 (#26621) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A játékmód mit takar? A shoot the ship-en belül van amikor ilyen pályát/játékot indít?
Ezt miből lehet látni/észrevenni azon kívül, hogy egy ölés után lehet beadja?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#26624) WaterWave


WaterWave
veterán

Solo Win

Video

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26625) Tsebacsi válasza WaterWave (#26624) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Meg ne haragudj, de ez egy...
Ilyen könnyű lobby havonta 1x van, és még a rutintalan mozgásoddal is megnyerted, ráadásul a végét nem is értem, mit csinált a másik, miért halt meg.
Gratulálok meg minden, de ez nem skill győzelem volt, hanem szerencse. :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26626) WaterWave válasza Tsebacsi (#26625) üzenetére


WaterWave
veterán

győzelmet nem kell megmagyarázni, de gondoltam lesz olyan okos aki sír a tejfogaival emiatt.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#26627) jozefgucci1 válasza WaterWave (#26626) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A győzelem az győzelem semmi kérdés ,de rögtön kiszúrtam , hogy nem rutinos konzolos vagy :DDD Nekem ezért nem lesz soha fps játékra konzolom , mert az irányítás egy borzalom , alig találtál fel az első házban a lépcsőre :D

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26628) Viiktor1989 válasza gordonfreemN (#26623) üzenetére


Viiktor1989
tag

Ha megölsz valakit ,a bal sarokban elindul egy fél perces szàmlàló visszafelé, és ha jól emlékszem kiírja,hogy Crank.

(#26629) venom8888 válasza WaterWave (#26624) üzenetére


venom8888
őstag

Akar hova tekertem a videoban, ablakon nezel ki,vagy lépcsőt tartasz, ez nem kempelés?!

(#26630) Laraxior válasza venom8888 (#26629) üzenetére


Laraxior
titán

Nem kell ész nélkül futkározni, mint a mérgezett egér. Lassan járt, tovább érsz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26631) craftsman01 válasza WaterWave (#26624) üzenetére


craftsman01
senior tag

Bot lobby. :C

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26632) Tsebacsi válasza WaterWave (#26626) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem hisztizni kell, és személyeskedni, hanem elfogadni hogy szerencsés played volt. :U
Ha anno így CS-ztem volna a WaterWave szerón, nem lett volna belőlem admin. ;)

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26633) csibe1 válasza jozefgucci1 (#26627) üzenetére


csibe1
addikt

Jah, volt egy érdekes nekifutás a lépcsőnek. :D
Aztán az autoaimról még nem is beszéltünk. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26634) csibe1 válasza venom8888 (#26629) üzenetére


csibe1
addikt

Tilos kempelni vagy mi a baj? :F
Nem tudom miért mánia, hogy mindenki rohangásszon, mint akinek a szemét vették. :U
Egy időben plunderben az utolsó fél percben dobott ki többször is inaktivitás miatt.
Éppen nem volt kedvem futkozni, mert több, mint félmilla volt nálam, és jópár csapat vadászott rám.
Valami idióta programozó vagy akárki miatt ez nem jó, mert rohangásznom kellett volna mindenfelé. :U
Ez nekem valahogy nem jön be, ne más találja ki mit csináljak a pályán.
(Ugyanez az idiótaság megy a CoD4-es szerókon, ha nem rohangálsz kinyírnak pfff. :W )

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26635) Chrys_ válasza jozefgucci1 (#26627) üzenetére


Chrys_
addikt

Tulajdonképpen mi a negatívum ebben? A konzol vagy a kontroller? Mert pl. ZLaner kontrollerrrel (SCUF Infinity 4PS Pro) bárkit lenyom :D PC-n játszik vele.

(#26636) Acheron válasza csibe1 (#26634) üzenetére


Acheron
őstag

Teljesen egyetértek. Rengeteg féle játékstílus van, Rush, Camp, és a kettő között sok minden. Kinek mi, nem lehet mindenki egyforma, másnak megfelelni meg végkép nem muszáj, ez egy játék, mindenki leginkább a saját szórakoztatására játszik - úgy, ahogy neki a legjobb.
Egyébként is, fegyvere válogatja, van amivel totál értelmetlen rohangálni, lásd sniperek java része. Látott már bárki filmen, dokuimentumfilmen a harcmezőn bakugrálva keresztül - kasul rohangáló mesterlövészt? El tudja képzelni ezt egy valós helyzetben? (OK, ez játák, kvázi arcade, de akkor is)
Mostanában Core módban szórakoztatom magam egy Rytec AMR -el (aka Barrett) és egy M680 -al (félautomata, dragon breath) felszerelve. A Barrett -el értelmetlen lenne bármerre rohangálni, az ADS -e miatt quickscope -ra is alkalmatlan, gyakorlatilag célra tartva kell kikukkantani a fedezékből. Ezzel együtt nem egyhelyben hasalós a mutatvány, egy egész épület szintet be lehet védeni vele (nem kis mozgással) - de alapvetően ez valahol így is lehet camp - legyen, ezzel a fegyóval simán vállalom, nem is alkalmas másra. A társ M680 más tészta, nem egy rush blank point fűződik hozzá naponta, de az alattam berohanó és a lépcsőn felfelé futó komát is meg lehet vele lepni az ablakon kiugorva a hátába kerülve - ez meg minden, csak nem camp. De a kettővel együtt, + killstreak -ek időnkén (nem is olyan ritkán) születnek ilyen 23 - 3, 19 - 1 eredmények. Mozogva, nem hasalva.
OK, a játék során egy helyben hasaló campereket én sem kedvelem, de a területet bevédő sniperes játékosokat azért ne ítéljük el - főleg, mert azzal az egy lövéssel találni is kell, időnként száz méterre keresztbe rohanó ellenfelet - és nem mindig / ritkán van esély újra lőni egy sorozatlövővel szemben. Ki kell próbálni, mennyire könnyű kenyér ez (nem az), utána lehet megköpködni. Ennél jobb móka már csak egy quickscope -ra is alkalmas sniper :K
Napi gonosz: A másik oldalról nézve azért azt is látom, hogy core módban sok a mezőgazdász - ha nincs skill, permetezéssel biztosítják a jó termést :D

(#26637) pehaa válasza Chrys_ (#26635) üzenetére


pehaa
tag

A mozgása.

(#26638) Chumlee válasza Acheron (#26636) üzenetére


Chumlee
senior tag

A valóságot ne a codba keressétek kérlek, ahol egy sziklán nem tudsz felmászni... :F
Konzolon csak egy a baj a játékkal, a fov és ez irritál csak engem is Series X-en. Mi akadályozza meg őket, hogy kicsit szélesebben lásson az ember.

(#26639) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

PC-s vagyok és szeretnék az egyik Xbox-os ismerősömnek CP-t ajándékozni. Rágoogle-ztam, de nem nagyon találok semmit, van itt valaki Xbox-os aki tudja esetleg, hogy lehet-e ilyet?

Eddig csak battle.netes friendnek gifteltem, de az ugye ebben az esetben nem járható út.

(#26640) craftsman01 válasza jozefgucci1 (#26627) üzenetére


craftsman01
senior tag

Pont a warzone az amit simán lehet nyomni konzolon is.Persze bill eger kombóval,meg én csak a kis mappon tolom oda bőven elég a fov is.Meg csak randomokkal nyomom de hiába pc-sek a társaim mégis top1 vagyok a csapatba kill damege szinten.Nem nagyképűségből,ez tény.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26641) jozefgucci1 válasza Tsebacsi (#26632) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nagyon hasznos infó volt , hogy a többség számára ismeretlen csgo szerón admin voltál egy warzone topikban :DDD Akkor most neked kedvezményre megy a népszabadság vagy mire jó ? :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26642) geckowize válasza geckowize (#26639) üzenetére


geckowize
őstag

Sziasztok,

Közben vásároltam egy ilyet:
1,100 Call of Duty®: Warzone™ Points

Azt vártam, hogy majd jön egy digitális kód, amit megosztok ismerősömmel és minden szép és jó lesz. Utólag belegondolva elég naiv gondolat volt ez.

A visszaigazoló emailben, ahol azt írja, hogy "Az előrendeléseken kívül megvásárolt letöltések már elérhetők." nem látok kódot, a Microsoft fiókomban a rendeléseimnél rákattintva sem, úgyhogy ezek alapján csak az én Microsoft fiókomban használható fel ez a CP? Csak akkor tudom felhasználni, ha Xboxon a saját Microsoft accountomon keresztül lépek be Warzone-ba?

Bár írja a linkelt termékoldalon, hogy "TelepítésTelepíthető egy Windows 10-es PC-re, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve.", viszont azt gondoltam, hogy ez valami placeholder, merthogy Windows 10-es PC-t ír, ez meg Xbox-ra való...

(#26643) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#26641) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az illetőnek szólt a neve miatt, azt hittem van kapcsolat a kettő között, de a síri csendből arra következtetek, hogy nincs. :U
Annyi hasznos infó van itt, gondoltam nem szúr szemet.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26644) Roxbury


Roxbury
őstag

Sziasztok. Meg szeretném kérdezni, hogy ki milyen beállításokkal használja a kontrollerjét XBOX SERIES kontrolleren (ha ez számít valamit a PS-hez és a többi XBOX kontrollerhez képest) a Warzone-nál?
Erre gondolok:

Én 5-5 beállításokkal használom SERIES kontrollerrel. A ZOOM megegyezik a képen lévőkkel.
Nagyon köszönöm. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#26645) Chrys_ válasza pehaa (#26637) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem a videóra gondolok, hanem erre: " mert az irányítás egy borzalom"

(#26646) nutella1 válasza geckowize (#26642) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem nem lehet ajándékozni cp-t, vásárlás után megjelennek a pontok játékon belül. De javítson ki valaki ha nem így van. Nem tudom lehet-e esetleg külön gift-ként vásárolni, mint Steamen.?

https://erdélyízei.com

(#26647) GAbre


GAbre
veterán

Ez a season már így fog eltelni?
Hogy bugosak a warzone napi missionok fele.(Bár mondjuk előzőbe is volt jópár)
A coop küldetések vége folyamatosan...
És minden frissítés után folyamat dev error? :F :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#26648) nitro16 válasza GAbre (#26647) üzenetére


nitro16
senior tag

Nálam a frissités elhozta azt, hogy a battle pass-ban nem mennek a szintlépések... illetve a dupla pinget is. Amúgy van külön warzone topic: [link]

geckowize: Szerintem nem lehet, gondolom olyan mint ps-n megveszed és automatikusan a profilodon jóvá írja a cp-t.

(#26649) geckowize válasza geckowize (#26642) üzenetére


geckowize
őstag

Közben megpróbáltam refundolni ezt a vásárlást és szerencsére jóváhagyták. :)

Én is arra jutottam, hogy nincs lehetőség CP giftelésre platformok között (PC-n lehet battle.nettel...), úgyhogy akkor a CoD Companion app-on fogok giftelni neki valami jó bundle-t.

Egyébként nem értem, hogy miért csak néhány bundle-t lehet giftelni? Milyen profittól esnek el ha nem haverom veszi hanem én veszem neki? Arra játsznaka, hogy a brúszvilliszt majd ő is biztos megveszi meg én is és akkor 2x-es bevétel? :D

(#26650) pulffy


pulffy
őstag

Azt lehet tudni hogy az új pisztoly mikortól lesz elérhető?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.