Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) BITBOYS válasza Laraxior (#26250) üzenetére


BITBOYS
addikt

Előzőt kellett volna megvenni, több cp volt benne ha jól emléxem :) .. de nem vettem meg mert kivártam a mostanit, ami szerintem gyengébb eresztés, kevesebb cp-vel.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26252) vendingo válasza BITBOYS (#26251) üzenetére


vendingo
veterán

S2 nagyon jó volt. Jobb operátorokkal, jobb blueprintekkel. Ezek a római fegyverek nagyon bazáriak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26253) BITBOYS válasza vendingo (#26252) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez sajnos így van. fegyverekkel kapcsolatban viszont az lc-10 valami fenomenális lett, pontosabb mint a grau távolra, szinte csipázni lehet vele scope nélkül :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26254) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nálatok is szar a fénykezelés? Távolabbra alig látok, mert annyira túl van húzva a fény, hogy egy nagy fehérség van a legtöbb helyen, nem értem.

Megyen!

(#26255) Tsebacsi válasza CptAdamica (#26254) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam is, plusz sok épület belül meg kék, vagy az a fos 80-as évekbeli neon? :DDD
Vagy a nuke miatt ilyen hülye a fény :F

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26256) CptAdamica válasza Tsebacsi (#26255) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én nem tudom, de elég gáz, hogy gyakorlatilag alig látni valamit a túlhúzott fényerő miatt. Másik, hogy a Roze skin változott egyáltalán valamit? Én tök ugyan olyannak látom.

Megyen!

(#26257) Acheron válasza KaitouP (#26220) üzenetére


Acheron
őstag

Yes, sir, it wasn't a wrong idea. Lehet, van akinek ez segít :)
Vicces, a lányom most kezd megőrülni az anime -ért - mindig eszembe jutsz, mikor emlegeti :D
#26225geckowize:
Bár nem vagyok WZ játékos, de a COD híreket mindig figyelemmel kísérem, mert a sorozathoz erősen kötődöm, a kezdetektől. Erősen egyet tudok érteni a leírtakkal. Mivel számomra a WZ irreleváns, akár azt is mondhatnám, hogy ám úgy cseszik szét, ahogy akarják, de valójában jobban örülnék, ha a fejlesztők felismernék, hogy vannak még játékosok nem feltétlenül elhanyagolható mértékben az X és Y generációból is , és nem csak a Z, és utána következő generációkra akarnának koncentrálni (bár kétségkívűl az éretlen népeket könnyebb táncba vinni, ha mikrotranzakciókról van szó) Szeretnék bízni benne, hogy legalább a multikat érintetlenül hagyja ez a sz@r, de sajnos azt látom, hogy itt is jön a csillámpónik kora :( Nesze neked COD (ha csak a COD 1, 2. MW és MW2 (talán még 3) részekre gondolok...) Szánalmas az irány, sajnos :( Még szánalmasabb, ha tényleg ez az új igény, ez esetben mi, old style játékkedvelők, besz@ptuk...

(#26258) KaitouP válasza Acheron (#26257) üzenetére


KaitouP
veterán

Na csak akkor figyelj arra a drága leányzóra, és tanulgass tőle! :) :P (A hentiaitól óvd... Legalábbis egyelőre, amíg fejlődésben van. :DDD) Mennyi idős a kishölgy?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26259) Acheron válasza KaitouP (#26258) üzenetére


Acheron
őstag

13... Strict control... ;]
Óvom, védem, féltem, de viszonylag szabadon van engedve - viszont minden buktatóra próbálom felhívni a figyelmét. Hála az égnek (bár most még nagyon tini) esze van, érti, miről szól ez a virtuális játék - előbb, utóbb felnő :K A hentai még (talán) nem játszik, de koránál fogva már elég nyitottak vagyunk, hogy ez se lepje meg, ha mégis belefut. Nem könnyű a lányos apák élete :DDD

(#26260) iDuBsTeRi


iDuBsTeRi
újonc

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne nem tudom más találkozott e már ilyennel de pl amit kapok vagy szerzek új charm nem jelenik meg pedig végig jelzi zöldel is hogy kaptam újat meg pont most szedtem ki az ingyenest és hiába lépek be nincs ott egyik új se és végig jelzi a zöld kockát is ... :F előre is köszi a választ!

(#26261) Lomha 8V válasza iDuBsTeRi (#26260) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ha Cold War-os cuccot kapsz, akkor az csak Cold War-os fegyvernél látszik, de jelzi MW-s fegyvernél is a zöld kockát. Érthető volt ez így? :D

(#26262) csibe1 válasza Laraxior (#26212) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi és neked is sanyi0627! :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26263) Peace


Peace
nagyúr

Warzone teljesítmény megint teljesen szét lett barmolva? Kipróbáltam DLSS-t quality és performance módban, majd DLSS nélkül is és nagyjából nulla változás. Valamint mintha vesztettem volna 20-30 FPS-t. 85 és 115 között ugrált, most 67-90......

(#26264) nyul105 válasza Peace (#26263) üzenetére


nyul105
senior tag

Cpu limit?

(#26265) Peace válasza nyul105 (#26264) üzenetére


Peace
nagyúr

Eltelt két hónap és cpu limites lett a játék hirtelen? :DDD

(#26266) csibe1 válasza Olivér_30 (#26236) üzenetére


csibe1
addikt

Nem egyedi eset, a VoW-nál is előfordul, a Battlenet kliens vacakolhat valamit, szerintem.
Nálam frissíteni akar de nem sikerül, állandóan ellenőrzi a fájlokat.
Rákeresve megvan a megoldás, nálam bevált, Win10 alatt.
Lehet neked is segít.
Amúgy BLZBNTAGT00000BB8 hibakód alatt fut ez a dolog.
Legközelebb ha valami gondod van, és esetleg dob valami hibakódot akkor azt is írd ide, mert úgy talán könnyebb segíteni.

1. a C meghajtó Program Data könyvtárból törölni a Battle.net könyvtárat
/a kliens majd úgyis létrehozza/

2. Feladatkezelőben a Blizzard update agent leállítani

3. A játék könyvtárából a Data könyvtáron kívül minden törölni

4. A Data/data könyvtárból az összes 2MB-nál kisebb fájl-t törölni.

5. Ezután indítani a klienst, nálam letöltött 24-25 GB-ot vagy mennyit.
Utána kiírta, hogy Play; elindult, megnézte a frissítést - restart, új trailer, töltögette a shadereket; és végre nagy nehezen bejött a menü. :D

[link]

videó a megoldásról

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26267) Chrys_ válasza Olivér_30 (#26236) üzenetére


Chrys_
addikt

Ha COMODO Antivirus van a gépeden neked is, akkor csináld úgy, mint én:

Settings / Advanced Protection / Miscellaneous / Don’t Detect shellcode injections in these applications: add ModernWarfare.exe

[ Szerkesztve ]

(#26268) KaitouP válasza Acheron (#26259) üzenetére


KaitouP
veterán

Ó, akkor már lassan beindul az ismerkedés bizonyos dolgokkal. :DDD Jól van, csak figyeljetek rá, bár ahogy mondod, az fix hogy nem könnyű. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26269) SRC válasza Peace (#26263) üzenetére


SRC
junior tag

Engem kidobott 1450dca05, nulla találat guglival, hogy mi a rák
:C

(#26270) iDuBsTeRi válasza Lomha 8V (#26261) üzenetére


iDuBsTeRi
újonc

Igen érthető köszi szépen ! :R

(#26271) piero86


piero86
aktív tag

Ügyes fiú ez a labastidien. Ha valaki találkozik vele toljon már neki egy reportot! :D Mindent is használt kb...

(#26272) Acheron


Acheron
őstag

Tudtam én, hogy ismerős ez a Sykov mordály valahonnan, de az alap formában nem ugrott be. De így a sorozatlövő barrelel már megvan a kicsike, ő egy APSZ-9, aka Sztecskin szeretne lenni - majdnem pontosan rajzolták meg. Vicces "kis" szerkezet (nem is olyan kicsi), a fa tokja egyben tusként is használható volt, ami sorozatlövésnél nem volt hátrány. Volt alkalmam kézbe fogni és lőni vele, igaz, csak egy "kiherélt", sorozatlövésre már alkalmatlanra alakított példánnyal.
A hasonlóság szembeötlő, ha nem is 1:1
(mondjuk a keleti blokkban tudtommal nem is volt anno más sorozatlövő pisztoly, így csak ez lehetett a minta):
Sykov with Sorokin 140mm auto Barrel:

APSZ-9, Sztecskin:

Egyébként kipróbáltam a játékban sorozatlövő, akimbo verzióban, nos, tisztes fegyver, közel hozza a G18 akimbo feelinget, de messze nem mindenható, nem mondható, hogy minden párbajt ő nyer, az sem, hogy mindennél is gyorsabb ADS -ben - szűk pályákon, épületekben előny a nagy tűzgyorsaság, de távolabbra már olyannyira pontatlan, hogy egy SMG simán felveszi vele a versenyt. A sebzés mértékét sem érzem elégnek (mint ahogy a Glock 18 a valóságban is jóval erősebb a 9x19 lőszernek köszönhetően a 9x18 Makarov -hoz képest - ezt úgy tűnik, ügyesen leprogramozták). Röviden, multiban nem ez (Sykov akimbo) lesz az ultimate fegyver. Ettől függetlenül a WZ -ban mocsok kellemetlen lehet, ha szűk helyen kerül szembe vele valaki.

[ Szerkesztve ]

(#26273) Xaels válasza Acheron (#26272) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel elég komoly nerfelésen esett át már nem olyan durva, de volt szerencsém nerf előtt felkapni hullától és kb instant hullott utána akire volt időm ránézni Warzone-ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26274) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok. Már 2x megcsináltam warzone-ban a summit adler küldetést, de nem hajlandó megadni az event résznél. Van erre valami megoldás? Sima battle royale-ban csinálom. Mit ronthatok el?

(#26275) craftsman01


craftsman01
senior tag

A kis mapp miért a régi?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26276) oriic válasza craftsman01 (#26275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rebirth Island? Mert ott nem volt robbanás.

Live-Die-Respawn

(#26277) gjung44


gjung44
tag

iron játszik...

(#26278) craftsman01 válasza oriic (#26276) üzenetére


craftsman01
senior tag

De amikor éccaka nyomtuk más volt a mapp.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26279) Tsebacsi válasza Atish19 (#26274) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bugos/hibás a küldi, a summit-os Adler nekem eddig 3 próbából 3x pályán kívülre rakta az egyik ládát. Vagy megcsinálod és nem adja számolja el. Ne erőltesd :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26280) Atish19 válasza Tsebacsi (#26279) üzenetére


Atish19
őstag

Már elengedtem. Megcsináltam Cold War-ban :DDD Már úgyis olyan rég játszottam vele el is felejtettem, hogy mekkora egy összetákolt ******* az elődjéhez képest. Most már legalább emlékszem miért is tértem vissza mw/wz-re. :DD

(#26281) csibe1 válasza Tsebacsi (#26279) üzenetére


csibe1
addikt

Megnéztem, de neki se álltam a csilivili vackokért. :(
Se egy jó fegyver legalább, csak a dizájnolós kütyük.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26282) geckowize válasza Atish19 (#26280) üzenetére


geckowize
őstag

Igen, ezt javaslom mindenkinek, aki meg akarja csinálni a Hunt For Adler event-et, mivel haverommal egyikünknek sem regisztrálta a mission teljesítését Warzone-ban egyik helyen felvéve sem.

Egyébként az új BOCW map, amin kell játszani az eventhez, a Yamantau, annyira nem is förtelmes, persze amint kész volt az event, mentünk is vissza WZ-be. :)

(#26284) pehaa válasza CptAdamica (#26283) üzenetére


pehaa
tag

Mi már az első napon felfedeztük a Stadionnál. Az eredményjelzőről leesve (menekült, mert lőtték de nem nyílt az ernyő) esett be a társam a föld alá. Csak úgy tudtam kiszedni onnan, hogy vittem egy járművet oda ahol volt. :U

(#26285) csibe1 válasza CptAdamica (#26283) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem ezek egyike sem meglepő, szóval várható volt. :DDD
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyit dolgoztak az új pályaverzión, hogy szokás szerint parádésra sikerült? :F
Lehet kiadták bérmunkába pár indiainak ;] :DD :O

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26286) CptAdamica válasza csibe1 (#26285) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mi is erre tippeltünk, hogy indiaiaknak kiadták. :D Gyalázatos, én a vasútállomás tetején estem be a pálya alá. Gondolom a játék kódja is hasonlóan gány lehet.

Megyen!

(#26287) vendingo


vendingo
veterán

Jelenleg mik a meta fegyverek warzone-ba?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26288) Tsebacsi válasza vendingo (#26287) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Amax, Krieg, PPSH, Bullfrog

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26289) geckowize válasza Tsebacsi (#26288) üzenetére


geckowize
őstag

PPSh? Én úgy olvastam, hogy egyáltalán nem meta, hol olvastad/láttad?

(#26290) csibe1 válasza vendingo (#26287) üzenetére


csibe1
addikt

Millya zameta? ;] :P :DDD :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26291) vendingo válasza Tsebacsi (#26288) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi. Fara, lc10? Sok jutyubernél ezeket is láttam.
Amaxot csak nemrég kezdtem el húzni, bullfrognak már nem kell sok és fullos lesz. Krig eddig is kedvenc volt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26292) BITBOYS válasza vendingo (#26291) üzenetére


BITBOYS
addikt

LC10 szerintem az egyik legjobb jelenleg smg-k között, Bullfrog szintén kiemelkedő. Amax kötelező darab, nem lehet benne csalódni.
Hirtelen ennyi :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26293) pulffy válasza vendingo (#26287) üzenetére


pulffy
őstag

CronusMAX.... ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#26294) Tsebacsi válasza geckowize (#26289) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagyon jó az hidd csak el. :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26295) geckowize válasza Tsebacsi (#26294) üzenetére


geckowize
őstag

r/CODLoadouts:

"don't waste your time, jgod and tgd said its trash"

"Don’t waste your time with it, ttk is very high however recoil is good. Essentially a Milano 2.0. Most other smgs are much more viable
Class setup Gru supp Task force barrel Spetznaz grip (underbarrel) 55rnd drum Raider stock
(source: jgod)"

Magyarul nagyon nagy a TTK (Time To Kill, azaz az "öléshez szükséges idő"), a többi SMG sokkal jobb alternatíva. Erre a subredditre azért nem olyanok írnak, akik csak cod youtuber clickbaity thumbnailekből tájékozódnak.

Ez az oldal egyébként segíthet eldönteni, hogy mi meta:
WZ Ranked

Ezek alapján az SMG-kből a MAC-10, LC10, Bullfrog, MP5 (MW) előzi meg, de ugye itt a Pick Ratio (választási arány) alapján van sorrendbe rakva, és szerintem az is belejátszik, hogy új fegyver, és sokan próbálgatják.

(#26296) nyul105


nyul105
senior tag

Hali, elsősorban pcsek:
Tapasztalja bárki azt, hogy játékindítás után első 2 game perfect, utána a harmadik és azt követő gamekban szaggatás, laggolás(?), narancssárga lapocskák baloldalt a képen etc.?
Game újrainditás után megint kettò játék jó, utána elkezdődnek a problémák. :F

(#26297) craftsman01


craftsman01
senior tag

Cr 56 amax-hoz most mit is kell csinálni ,hogy meglegyen? Köszi.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26298) GAbre


GAbre
veterán

Másnál is beakad a kép coop mission után?
Nincs semmi vót,semmire lehetőség.Villog a chat rész és ennyi.
Meg kell várnom,amíg visszadob lobbyba.

Avatar

(#26299) geckowize válasza craftsman01 (#26297) üzenetére


geckowize
őstag

Get 3 Gunbutt kills while using an Assault Rifle in 10 different matches.

3-at kell Assault Rifle kategóriába tartozó fegyverrel "basholni", azaz puskatussal leütve ölni 10 különböző meccsen.

Elég szívás, ha nincs meg az MW, hanem csak WZ van, de teljesíthető, nyilván Plunderben. Ha Plunderben csinálod, menj végig a repülőúton, hátha vannak AFK playerek (akik nincsenek gépnél), akiket ledob a játék automatikusan, általában szokott lenni 1-2, akkor annyival előrébb leszel a meccs további részén.

Jelenleg mindenki a Hunt For Adler contractokra megy (Adler operator feje az ikonja a contractnak), lehet érdemes lenne odarepülni aztán beflashelve enemyket lehet pecálni pár killt.

Annyi még, hogy downolhatod mindennel, csak az utolsó, kill-t okozó megmozdulás legyen az Assault Rifle puskatus.

(#26300) mokus1


mokus1
addikt

Xbox-ra leszedtem free accesbe a black ops-ot de ha elindítom bejön a töltőképernyő majd kidob a menübe. Mitől lehet ez? Kiváncsi lennék a multijára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.