Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Kígyó


Kígyó
senior tag

A harmadik cheater-rel találkozom az elmúlt 5 napban. Csak én érzem úgy, hogy elszaporodtak? :F

(#26652) Tsebacsi válasza Kígyó (#26651) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Frissítéskor mindig előjönnek az odúikból.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26653) Kígyó válasza Tsebacsi (#26652) üzenetére


Kígyó
senior tag

Remek! :W

(#26654) stilo18 válasza Roxbury (#26644) üzenetére


stilo18
addikt

Igaz ps, de hasonló. 10-10/ 0.7-0.7

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#26655) Roxbury válasza stilo18 (#26654) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszi.
Most tetszik egy beallitas. Egesz jol megy vele.
6/6
0.65
0.55

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#26656) gjung44 válasza Kígyó (#26651) üzenetére


gjung44
tag

valamelyik nap 4 második helyem volt csalok ellen. tegnap is kétszer, ma is egyszer és ezek csak a második helyek. engem már totál kiboritottak, irigyellek ha csak 3 találkoztál 5 nap alatt

(#26657) Acheron válasza Chumlee (#26638) üzenetére


Acheron
őstag

Csak megemlíteném: "OK, ez játék, kvázi arcade, de akkor is"
Szerinted a valóságot keresi itt bárki is?
De a fegyverek súlyozása a fejlesztők szerint mutat némi párhuzamot a valósággal - egy pisztollyal gyorsan lehet futni, de távolra nem pontos, egy LMG vagy egy sniper bazi erős, pontos is, de rohadt lassan lehet vele mozogni - célozni, stb. Ezeket figyelembe kell venni fegyver választásnál - kinek kinek mi a kézreálló, használható, ki milyen stílusban szeret játszani. De a másik stílusát leszólni badarság csak azért, csak mert más - piszkosul utálnám, ha mindenki csak egy és ugyanazon fegyókkal és stílusban nyomná ezt a játékot :( Főleg nem azért, hogy néhány kisebbrendűségi komplexusban vergődő játékostársnak megfelelő legyen a felállás :Y ;]

(#26658) Acheron


Acheron
őstag

Csak hogy mennyire nincsenek a játékban (Multiplayer) cheater -ek: Vacant pályán becsúsztam egy ajtó mögé, koma kilences épp kiugrott az ajtón, nekem háttal, lőtt egyet pont velem ellenirányban - és meghaltam. Haha, itt léptem ki a játékból, kb ez az értelmezhetetlen hülyeség...

(#26659) gjung44 válasza Acheron (#26658) üzenetére


gjung44
tag

https://www.youtube.com/watch?v=3P5G6QSa8UI

valami ilyesmi velem is történt nemrég. kikockáztam, teljesen másik irányba lö, mégis kapom a találatokat. nem gondolom hogy csalo volt, ezt inkább a játék számlájára irom.

(#26660) danilla válasza gjung44 (#26659) üzenetére


danilla
őstag

Az is lehet, hogy más is lőtt rád, hisz rajtatok kívül még voltak négyen :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26661) gjung44 válasza danilla (#26660) üzenetére


gjung44
tag

hát nem tudom :) én nem éreztem ugy, szerintem egyszerüen beadta neki találatokat. a mögöttem lévö terülelten voltam elötte ahol a másik teherauto áll, ott senki nem volt miután megöltem a gazdáját. szerintem a kör tulso oldalán volt a többi. meg akkor öt is megölték volna utána, de simán összeszedte magát és megnyerte a meccset

[ Szerkesztve ]

(#26662) Rinkasime válasza Chumlee (#26638) üzenetére


Rinkasime
tag

120-as FOV-on droppolna az FPS konzolon

(#26663) Chumlee válasza Acheron (#26657) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ezt már akkor elcseszték amikor behozták a cw fegyvereket Warzone-ba.
Nickmercs Ak-47 loadout-jával megyek mint egy mérgezett egér. Kicsit nagyobb a recoilja a fegyvernek viszont piszkosul erős. :DDD

Rinkasime: Series X, PS5 konzolokon lehet állítani cw-ben a fovot akkor itt miért lenne baj? Nekem nem kell sokkal nagyobb, csak zavar hogy pc-sekhez képest jóval kevesebbet látok.

[ Szerkesztve ]

(#26664) geckowize válasza Chumlee (#26663) üzenetére


geckowize
őstag

CW alatt más motor van.

(#26665) Kígyó válasza gjung44 (#26656) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nagyon ne irigyelj! :D Igaz, hogy csak 1 cheater volt tegnap, de azzal akkor szembesültem, amikor már csak 2-en voltunk, így extra idegesítő. Plusz volt azon kívül dev error, server disconnect, leütettek úgy hogy mögötte voltam. Volt egy spontán halálom, amikor egyszer csak meghalsz ok nélkül, azt hiszed sniper volt, csak nincs killcam, és azt írja ki h magamat öltem meg. Ez csak ami hirtelen eszembe jut. :W

(#26666) gjung44 válasza Kígyó (#26665) üzenetére


gjung44
tag

üdvözöllek a warzoneban...

nekem ma jo napom van, 6 meccsböl 3 win :R

(#26667) Mentolka


Mentolka
senior tag

A frissítés óta, ha Verdanskban gázgránátot dobnék (Q - tactical?), kidob a játék:
DEV ERROR 5573
Rendkívül idegesítő...

(#26668) Kígyó válasza gjung44 (#26666) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nekem ma 13. nekifutásra jött össze egy win! :D Ehh..

(#26669) Mentolka válasza Mentolka (#26667) üzenetére


Mentolka
senior tag

Mindegy, milyen cucc van nálam: Q billentyű = feketehalál

(#26670) GAbre válasza Mentolka (#26669) üzenetére


GAbre
veterán

Vedd meg olcsón az új 80-as bundle-t akkor megjavul :D :C
Üdv a klubban mellesleg :S

Avatar

(#26671) Liem


Liem
kezdő

Nem is értem miért nem kérnek inkább havidíjat a játékért! Aztán hagynák hogy mindenki jól éreze magát. :DD :DD

(#26672) Dave567 válasza Acheron (#26657) üzenetére


Dave567
addikt

pisztollyal gyorsan lehet futni, de távolra nem pontos, egy LMG vagy egy sniper bazi erős, pontos is, de rohadt lassan lehet vele mozogni

Kivéve, ha az Sbmm azt akarja hogy pontos legyen a KP, Shoot-on simán leszednek vele 100m-ről is akár ugrásból, egy lövéssel.
Szóval ez az egész Kamu. :R

#26658Acheron
Ez meg nem csít, vagy Bug, vagy ugyan az amit írtam, rengetegszer van ilyen, de akár oldalt állva is.

[ Szerkesztve ]

(#26673) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Valamit nem értek. MW2019 mp játékban átteszem HC módra core módról, ott is külön a TDM-et választom, mégsincs freindly fire, pedig írja. Ez miért van?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#26674) Acheron válasza gjung44 (#26659) üzenetére


Acheron
őstag

Ti legalább nagyjából egymás felé fordítottátok a fegyvercsövet - ez esetben én is inkább a játékra gyanakodnék. Nálam 180 fokkal az ellenkező irányba mutatott az ellenfél fegyvercsöve - nem sok logikus magyarázat van rá, hogy jött ki ebből az, hogy én húztam a rövidebbet. De nem is érdekes, ha ilyesmit tapasztalok, lépek a következő játékra, nem izgatom magam túl rajta, még videón sem nézem vissza (talán egyszer megteszem, ha eszembe jut) Ezt is csak azért jegyeztem meg, mert extrém feltűnő volt az irány miatt.
#26663Chumlee: Ebben nem tudok nyilatkozni, nem WZ -ozom, CW multival is csak pár játékot toltam még a megjelenéskor, inkább maradtam a MW -nél. Ilyen formán nincs érdemi tapasztalatom a CW fegyverekkel.
#26672Dave567: Kiugró esetek mindig vannak, lehet mák vagy akár SBMM. Ettől még nagy általánosságban igazak a leírtak a fegyók használhatóságára.
#26673gordonfreemN: Még nem hallottam, hogy bárki hiányolta volna ezt a "fícsört" :D Próbálj meggyőződni róla, hogy biztosan átváltott -e HC -ra. A HC minden módjában van TK - bárkire lősz, legyen barát vagy ellenség, sebződnie kell.
(De ha nálad mégsem működne, örülj neki, sok bosszúságtól kímélne meg ;] )

Ha már HC - sok hónap HC után most egybefüggően is játszottam pár hetet a Core módon, és nagyon érzem, hogy a HC nem véletlenül HC. Core módban ritka a K/D -ben mínuszos nap (OK, kell hozzá jó fegyverválasztás) míg HC -n azért nem nehéz összehozni egy- egy negatív napot. Az SBMM hatását is jóval enyhébbnek érzem, bár itt is egyértelműen jelen van. (De itt pl ha ép a tűzvonalba is rak le, kis szerencsével meg lehet úszni 2 - 3 találattal - ez HC -n biztos halál.)

(#26675) gordonfreemN válasza Acheron (#26674) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Valamiért nem megy pedig szerintem jól van beállítva:

De célkeresztnek (bocs ha nem így használjátok) sem kellene lennie, mégis van a meccseken. Szerintem valamiért nem megy.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#26676) gjung44 válasza Acheron (#26674) üzenetére


gjung44
tag

szerintem nálam is megvolt a 180 fok az elsö találatnál

(#26677) csibe1 válasza Acheron (#26674) üzenetére


csibe1
addikt

"Még nem hallottam, hogy bárki hiányolta volna ezt a "fícsört" "

Ehh, pedig megfizethetetlen az élmény amikor bedobsz a sűrűjébe 2-3 gránátot, és az összes csapattársad egy szerre emlegeti a családfádat! :K ;] :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26678) Acheron válasza gordonfreemN (#26675) üzenetére


Acheron
őstag

Érdekes, a beállítás jó, így Quick Play -t indítva valóban HC TDM -be kellene érkezz.
Amikor visszamész a kezdőoldalra, és ráviszed az egeret a Quick Play -re, akkor látnod kell a feliratot, hogy a szűrő a HC -ra van állítva:

Amikor a Quick Play -en kattintasz (elindítod a játékot), szintén jelzi, hogy HC módban vagy -e:

És amikor a játék betölt, ott is látnod kell, hogy HC TDM -ben vagy -e.

Ha ezeket látod, egy lövéstől lefekszik az ellenfél, és ezzel együtt sincs TK, és van HUD (célkereszt és egyéb kijelzések), akkor élvezd ki :DDD .
#26676gjung44: Igazad van, amikor az első találatot kapod, akkor épp háttal van neked. Ami furcsa, hogy a találatjelződ nem a fickó felől, hanem hátulról, a domb gerinc felől jelzi a találatot, mintha valaki neked balra és hátra állt volna, és onnan talált el. Sőt a későbbi kockákon még kettő felől jelez lövéseket (miközben te nem fordulsz el) - mintha legalább hárman lőttek volna rád. (Mondjuk ezt így látva simán lehet, hogy engem is más szedett ki :DDD Bár ott a zárt térben ez nehezebben elképzelhető, de mit lehet tudni, videóm sincs, a felfokozott idegállapot meg gondol amit gondol :F )
#26677csibe1: Főleg ha a szót tett követi, és sorban levadásznak :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26679) csibe1 válasza Acheron (#26678) üzenetére


csibe1
addikt

Onnantól lesz még izgibb, mert sosem tudod melyik csapattárs akar lelőni, leütni :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26680) gordonfreemN válasza Acheron (#26678) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Na csak én bénáskodtam, bocsi...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#26681) gjung44 válasza Acheron (#26678) üzenetére


gjung44
tag

van egy pillanat amikor 4 felöl jelez találtot, ez nem azt jelenti hogy 4 felöl lönek rám. ha egy harmadik ember hátbalött volna engem akkor az öt is lelötte volna mivel 1 méteren bellül voltunk fedezék nélkül de csak én haltam meg. meg éreztem is volna... én biztos vagyok benne hogy ez egy 1v1 volt :)

(#26682) nutella1 válasza gjung44 (#26681) üzenetére


nutella1
őstag

Két meccsel ezelőtt 11 playert szúrtam hátba késsel, egymás után. Egyszer sem rakott ellenfél elé Domination alatt. Következő meccsen: halomra lőttek spawn point-on. Na ez az SBMM. Aki azt hiszi magáról ebben a játékban, hogy igen, jó játékos, az orbitálisat téved.

https://erdélyízei.com

(#26683) gjung44 válasza nutella1 (#26682) üzenetére


gjung44
tag

én jo vagyok :D

(#26684) craftsman01 válasza gjung44 (#26683) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én is. :DD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#26685) Acheron válasza gjung44 (#26681) üzenetére


Acheron
őstag

Legyen úgy, félre ne értsd, nem akarom én elvenni tőled ezt :N
Csak a tapasztalatom mondtam el - nekem még HC -n is sokszor segít, ott gyakorlatilag ez az egyetlen iránymutató, hogy honnan szedtek ki. ezért én mindig figyelem.
#26682nutella1: És ezt bármikor megcsinálja, ezért mondtam párszor, hogy a győzelem ízét veszi el. :K
De azért csatlakozom az előttem szólókhoz, a magam módján én is jó vagyok :DDD

(#26686) nutella1 válasza Acheron (#26685) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, és ezért hiteltelen a játék. És még én milyen jó vagyok :DDD

https://erdélyízei.com

(#26687) venom8888


venom8888
őstag

1.20 as a kd nekem. Olyan lobby kat kaptunk tegnap este hogy estunk keltunk. Utolag meg neztem. 5 os kd 2-3 kd, 1.80 kd sokst adott be nekunk. 1-2 killunk volt atlagban. Valami nem stimmel nagyon .

(#26688) csibe1 válasza nutella1 (#26682) üzenetére


csibe1
addikt

Egyszer fent, egyszer lent; nehogy már elröpüljön az ember magától. :D
A támogatott streamerek külön csítet kapnak vagy nekik mindig besegít a program. ;] :DDD

Amúgy tényleg érdekes, mert van hogy 3-szor lezúzom a három fős csapatot; néha még 10-11 kill is összejön, következő körben meg mintha mellélőnék. :U
Egy darabig pl. snipernél lehet magyarázni a nettel, pinggel stb., de amikor killcamba (már ha van) visszanézve olyan, mintha én vagy az ellenfél mellélőnék, és mégis meghalok;
akkor azért elgondolkodik az ember, hogy ez most mégis mi a tosz volt? :F :DD

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26689) Chumlee válasza csibe1 (#26688) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ugyanez a helyzet nálam is. Kar-ral vagy adja és akkor down mindenki abban a meccsben. Máskor meg épp karcolom az ellenfeleket. Be tudom annak, hogy fáradt vagyok még vagy már. :DDD

(#26690) csibe1 válasza Chumlee (#26689) üzenetére


csibe1
addikt

Jah, de jobban jár az ember ha túlzottan nem húzza fel magát. :D
Most épp van humorom kergetni ezt az új cuccos feladatot, de jópárszor már csak azért mentem vissza a toronyhoz, hogy lelődözzem aki ott mászkál. :DDD
Legalább gyűlik a frag. :K
Valamikor meg sikerült kinyitni a 3 ládát, de rossz emeletre mentem fel és kinyírtak.
Most megnéztem, hogy a 31-ikre kell menni. :D
Itt azt írják, hogy felmész az üvegtetőről a 30-ikra, és onnan lépcsőn lehet tovább menni.
Tippem sincs hogy jutottam fel párszor, de valahogy sikerült. :))
Bejutottam már a vaulthoz egyszer, de le is lőttek egyből, mert már volt ott valaki.
Mondom szuper, egyszer éppen odatalálok, aztán akkor is kinyuvasztanak. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26691) Chumlee válasza csibe1 (#26690) üzenetére


Chumlee
senior tag

Na mondjuk az új játék mód nekem ja tetszett. Párat mentem rajta, de éltem. :D

(#26692) Liem válasza csibe1 (#26688) üzenetére


Liem
kezdő

A streamerek az egy külön faj! Az ő játékukból hiányzik az ellenfél aki vissza lő, hiányoznak a teljesen együtt mozgó csapatok, hiányoznak a 0 recoil-os ellenfelek! Viszont ők pontosan tudják hogy egy több szintes házban melyil szintre kell futni ,az ő fegyverüket össze rakod köze sincs teljeseítményben az övéikhez! Aztán van meg egy-két furcsa dolguk. :DD :DD

(#26693) venom8888 válasza Liem (#26692) üzenetére


venom8888
őstag

Jah,az ellenfél folyton előttuk bukkan fel,nem mögottuk mint nekem.

(#26694) Rinkasime válasza csibe1 (#26688) üzenetére


Rinkasime
tag

Amikor valaki méllé lő a killcamben én àltalában aim assista ra gondolok,azaz controlleres a felhasználó

(#26695) csibe1 válasza Rinkasime (#26694) üzenetére


csibe1
addikt

A killcam is érdekes, már ha van éppen; mert valamikor egyből a térkép jön. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26696) Liem


Liem
kezdő

Ezt érdemes megnézni!
https://youtu.be/dVfYsHHRdTQ
:DD :DD :DD :DD :DD

(#26697) Tsebacsi válasza Liem (#26696) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Csalók...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26698) gjung44 válasza Liem (#26696) üzenetére


gjung44
tag

én láttam már

durva, még a hardveres ban sem ér semmit. blokkolással sem megyünk sokra mert tizesével veszik az accountokat

(#26699) Szellem. válasza gjung44 (#26698) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt láttam én is. Már mindenhol szépen jelen vannak. A múlt héten mind a négy nap kiírta a játék, hogy banned player. Multiban négy este reportátlunk legalább 2-3 embert. De nem ám egyszer. Vagy 40-50-szer, hogy tuti legyen eredménye. Én már nem idegeskedem ezen. Zavaró, de a lelki nyugalmam többet ér. Kapják a reportot ezerrel, és a hacktivision eldönti mi lesz velük. :)

(#26700) BITBOYS válasza Liem (#26696) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nickmercs yt oldalára érdemes lenne angol felirattal kitenni, vagy az egyik live közvetítésébe :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.