Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1471) balog tiby válasza balog tiby (#1470) üzenetére


balog tiby
csendes tag

Na akkor a tanfolyamról. Mint már írtam nektek SSI TechXR oktató vagyok.
Na a továbbiakhoz tartozik meg egy kis sztori, végül is már régen szerettem volna TDI oktató lenni, tetszett mert végül is egy régi tradicionális technikai búvárrendszer komoly múlttal és elvárásokkal. Aztán mikor hazajöttem a TDI Hungary egyik instructor trénere rábeszélt hogy, menjek át. Mondjuk kellett hozzá vagy három perc. A rekrációs búvárkodással foglalkozó része az SDI oda megcsináltam már tavaly az átképzést. A TDI oktatóit viszont újra kellett csinálnom: előadásokat tartani tanfolyamon, bemutatni a víz alatti gyakorlatokat a tréner felügyelete alatt stb….és még tart a képzés hogy melyik szintig megyek majd kiderül.

Adria (víz kb 18 fok júniusban) Egyszer írtam már nektek a helyről (1078hsz) Razanj. Ez Trogír mellett van Kb 700 kilométer, most hogy végig megvan az autópálya 6-7 óra alatt elérhető Pesttől. A régi honlap már nem aktuális. Most csinál egyet a horvát srác és egyet a barátaim (ezt valszeg az unoka öcsém fogja megcsinálni) de mivel szerintem teljesen meg kell változtatni, nem tudom mikor lesz kész. Ha meglesz, úgyis felteszem.
Megvettek egy kb 20fős speed boat-ot két hatalmas motorral, úgyhogy most már sok merülőhely elérhető.
Nagy falak korallokkal10m-től kezdődnek és 40 alatt még tartanak bőven.
Lesz majd néhány roncs is, de ezeket még először meg akarom nézni hogy mi a pálya.

Röviden ennyi
Kérdezzetek ha valamivel kapcsolatban még kérdésetek van.

Te tibi sok nekünk ez a meló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.