Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38701) aizen92 válasza Earl_Muttley (#38700) üzenetére


aizen92
addikt

Ebuksi G3on? Elég nagy a kijelző
Én N5ön pusztítok könyvet néha.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#38702) Tim82 válasza Earl_Muttley (#38700) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyugatinál, Katona József utcában a Bookstation-t ajánlanám. Kétszintes, felül az új, alul az antikvár könyvek. Csak idegennyelvű a kínálat, jó eséllyel megtalálod ezt is, van nekik elég sok Stephen King szerintem.

Ahogy nézem, van is nekik. [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38703) Earl_Muttley válasza aizen92 (#38701) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Diáklét. Tanár azért morog, ha telefonozok, könyvért békén hagynak :D

Timmy: Köszi,körbelesek! :R :R

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38704) Tim82 válasza Earl_Muttley (#38703) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szívesen, Early.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38705) Earl_Muttley válasza Tim82 (#38704) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Inkább Late ha már az időhatározókban vagyunk benne, mert újabban elkések mindenhonnan :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38706) Tim82 válasza Earl_Muttley (#38705) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Firefly egyik legjobb karaktere pedig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38707) Earl_Muttley válasza Tim82 (#38706) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A Timmyről nekem csak a South Park karakter ugrott be, de azt nem akartam elsütni mert van egy határ nálam is :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38708) Tim82 válasza Earl_Muttley (#38707) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jobb is. Még nem találkoztál velem, de nagyobb vagyok MurdR-nél. Na jó, magasabb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38709) sutszi válasza Tim82 (#38708) üzenetére


sutszi
veterán

Na jó, magasabb.

Áh...de szemét... :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#38710) Earl_Muttley válasza Tim82 (#38708) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Széltében én is megközelítem kedvenc macskánkat :D :D Vagy tán túl is haladom.

Na jó, magasabb... :DD :DD :DD OFF...

(Nefenyegess! :(( :(( :(( )

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38711) DeFranco válasza Earl_Muttley (#38710) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez most a szerda esti ki a nagyobb faszagyerek konteszt?

mert akkor nekem saját gravitációm van.

(#38712) Earl_Muttley válasza DeFranco (#38711) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én egyelőre csak humorban próbálok vezetni itt, más érv híján :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38713) Magnum_ válasza DeFranco (#38711) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#38714) Tim82 válasza DeFranco (#38711) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké, tied a piros hangszóró. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38715) DeFranco válasza Tim82 (#38714) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#38716) Tim82 válasza DeFranco (#38715) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezzel a képpel a jelen lévő kiskorúaknak egy életre tönkreteszed a pszichoszexuális fejlődését.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38717) Earl_Muttley válasza Tim82 (#38716) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

pontosan :O :O :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38718) krizmo_ válasza DeFranco (#38715) üzenetére


krizmo_
addikt

Ez nagyon gusztustalan, csak azt tudnám honnan szedsz mindig ilyen undorító képeket....

(#38717) anevemearl
Jaj, szegénykém, rád senki nem gondol. :N

[ Szerkesztve ]

(#38719) Earl_Muttley válasza krizmo_ (#38718) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ó, én már elvagyok itt :D Élmény ez a topic, kb,csak ide járok fel egész ph-n ha nem kell valami. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38720) Balathruin válasza DeFranco (#38715) üzenetére


Balathruin
veterán

(#38721) DeFranco válasza krizmo_ (#38718) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Már elnézést, de pontosan mitől is gusztustalan?

amúgy meg: [link]

szerintem meg más gusztustalan. ;)

(#38722) Tim82 válasza krizmo_ (#38718) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az URL alapján a dorklyról.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38723) krizmo_ válasza DeFranco (#38721) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezt most komolyan, kérdezed vagy csak viccelsz?
Bár nem tudhatom, hogy itt a férfi szemeknek mi az ingere.
Igazából, összhatás, amitől engem kiráz a hideg...azért ez nem egy szép látvány, szerintem...nekem nem az...de elnézésed kérem, nem akartam az ízlésed leszólni.

(#38722) Tim82
Áhh. ;]

(#38724) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Látom KuLa bá odatette magát ma is ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38725) DeFranco válasza krizmo_ (#38723) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerinted a túlsúly gusztustalan?

mert ezek szerint szerinted az.

(#38726) krizmo_ válasza DeFranco (#38725) üzenetére


krizmo_
addikt

Szerintem mindenkinek van egy ízlése, és mindenkinek más tetszik.
A túlsúly egészségtelen még akkor is, ha valakinek ez tetszik. Ezzel lehet vitatkozni, csak nem érdemes...

(#38727) Tim82 válasza Mercutio_ (#38724) üzenetére


Tim82
nagyúr

Please translate from Mercutian_ to Hungarian.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38728) Mercutio_ válasza Tim82 (#38727) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kullancs.....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38729) DeFranco válasza krizmo_ (#38726) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt írtad, hogy ez undorító és gusztustalan. Akkor most már ne hátrálj, mi az undorító és gusztustalan benne? A piros arcfesték?

(ne érts félre, a gondolat szabad, de arra azért kíváncsi vagyok, hogy a napi rendszerességű infantilizmus, homofóbia, önzés, faszkodás, és a sorozatos műbalhék után miért pont ez a túlsúlyos srác váltotta ki belőled az undort)

[ Szerkesztve ]

(#38730) krizmo_ válasza DeFranco (#38729) üzenetére


krizmo_
addikt

Most erre mit írjak, nem szeretném ezt a kesztyűt felvenni...?!
Magamon 1-2kg felesleget nem tudok elviselni, folyamatosan teszek azért, hogy a legjobbat hozzam ki magamból, és ez a nehezebb út... Ezek után nem mondhatom azt, hogy de azért az tetszik, mert akkor olyan lennék...

Szerk.:
Ez egy képi elem volt... kicsit erősebb, lehet ha valaki kirakott volna egy srácot pávatollal a seggében, az sem tetszett volna.

Szerk.:
Te se érts félre, de én meg azt nem értem, hogy miért fáj neked az, hogyha nem tetszik nekem az a kövér férfi? Nagyon szívügyedként kezeled ezt a témát...

[ Szerkesztve ]

(#38731) 7 válasza DeFranco (#38729) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, nála is ez-e a helyzet, de az emberek egy része írott szöveget egyszerűbben tud figyelmen kívül hagyni, mint egy képet. A képet szinte azonnal regisztrálja, az írott szövegnél viszont abba tudja hagyni az olvasást, ha nem tetszik neki.

Szóval lehet, hogy a többi sem az ínyére való, de azok felett könnyebb elsiklani. De nem ő vagyok, tehát ez részemről csak egy ötlet arra, hogy miért pont a képen hördült fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#38732) Mercutio_ válasza 7 (#38731) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig én azt hittem te vagy krizmo is :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38733) DeFranco válasza krizmo_ (#38730) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ok, nem tetszik, szíved joga. Kép elemek a jó ízlés határain belül benne vannak a játékban ezt már megbeszéltük, ez pedig nem sért jó ízlést, nincs benne semmi megbotránkoztató, a jelenlegi társadalmi normák alapján félmeztelen férfitestet ábrázolni belefér. A képet ennek tudatában illesztettem be.

Nem fáj, hogy nem tetszik, ne értsd félre, csak erősen furcsálltam, hogy pont ezt kellett lefújundorítózni. Nem vagyok kövér, túlsúlyosnak is csak pocakban mondanám magam, enyhén (180/82), tehát nem a mundér becsületét védem, de ha már pont engem találtál meg, megkérdeztem mire fel.

:)

(#38734) 7 válasza Mercutio_ (#38732) üzenetére


7
addikt

Én egy script vagyok. :P
Tim82 tanúsíthatja.

[ Szerkesztve ]

(#38735) krizmo_ válasza DeFranco (#38733) üzenetére


krizmo_
addikt

...mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#38736) Magnum_ válasza DeFranco (#38729) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a napi rendszerességű infantilizmus, homofóbia, önzés, faszkodás, és a sorozatos műbalhék után miért pont ez a túlsúlyos srác váltotta ki belőled az undort

mert ma nem tudott mást kitalálni.

krizmo: De, ha ezt szeretitek nézegetni, nekem mindegy

akkor meg minek...? :-)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#38737) Tim82 válasza 7 (#38734) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk a hologramodról pont ma este találtam egy régi memóriakártyán fotót. Még 2007-ből vagy 2008-ból, Teaerdőből.

Saint_: szerintem nem muszáj a veszekedésükre nézeteltérésükre rátenni egy lapáttal, még ha személy szerint meg is vagy sértődve az egyik félre. De ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38738) Mercutio_ válasza DeFranco (#38733) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze - persze, főleg mióta kis buddhának becéznek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38739) krizmo_ válasza Tim82 (#38737) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem tudja megállni, muszáj belém kötnie... nem nagyon tetszett neki, hogy privátban nem voltam kedvesebb vele anno...

(#38740) Tim82 válasza krizmo_ (#38739) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem szeretnék állást foglalni egyikőtökkel szemben sem, mert nem tartozik rám. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38741) DeFranco válasza Tim82 (#38737) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem nincs nézeteltérésem, én csak kérdeztem valamit :)

@Mercutio_: tény ami tény, három sörtől ülök és vigyorgok :D

(#38742) 7 válasza Tim82 (#38737) üzenetére


7
addikt

Azóta azért látványosan vénültem. :D

(#38743) DeFranco válasza 7 (#38742) üzenetére


DeFranco
nagyúr

láttalak, bajszodon a tojáshéj ;] ne vetíts :P

(#38744) sutszi válasza 7 (#38742) üzenetére


sutszi
veterán

Mi tagadás kicsit megőszültél...a szakáll amúgy is öregít. :D

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#38745) Magnum_ válasza krizmo_ (#38739) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem szoktam beléd kötni, az te vagy :B

Tim: (Y)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#38746) Tim82 válasza Magnum_ (#38745) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mit akarsz azzal mondani, hogy "pi..." akarom mondani "suna"?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38747) sutszi válasza Magnum_ (#38745) üzenetére


sutszi
veterán

Te nagyon frusztrált vagy ma. Szexelsz eleget? ;]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#38748) GabN73


GabN73
addikt

Mai nap is letudva, holnap sincs megállás :O Igaz már nem meló, de sokat kell mennem :(

(#38749) Magnum_ válasza Tim82 (#38746) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez a like jel kombinációja a fcukbookon :)

sutszi: 3 napja nem volt kex. szerinted? :DDD

GabN: én alig várom a holnapot.ma visszadobtam két jegyzőkönyvet javításra, holnap 10re várom javítva. nekem való ez :DDD :DDD deee azért frusztrált talán nem vagyok...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#38750) Tim82 válasza Magnum_ (#38749) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyszer majdnem húsz évig bírtam szex nélkül. Igaz, nehéz volt, főleg az utolsó pár év.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.