Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38801) Balathruin


Balathruin
veterán

Itt hó hullik. Máshol is?

(#38802) krizmo_ válasza Balathruin (#38801) üzenetére


krizmo_
addikt

Itt is. :K Nagyon szépen esik most, remélem megmarad.

(#38803) Melack válasza DeFranco (#38792) üzenetére


Melack
veterán

Szocpolitikaijenő tulajdonságai még nem ismertek teljesen. Lassan mondjuk ki kellene jönnie. LaBelle márkájú, Edelényben van egy cég, aki forgalmazza. Amikor Pesten járnak, akár be is vihetik nektek, nekünk Érdre kihozzák, mert ált arra mennek tovább az M7-esen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38804) DeFranco válasza Mercutio_ (#38800) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezüst szín, a felső lámpa tányérja fehér. Külön kapcsolható a felső és az olvasólámpa is, fényerőszabályzós mind a kettő, izzó a felsőben az a fénycsík az alsóban meg azt hiszem gu9. Erős as fuck.

Viszonylag masszív, stabil kivitel, nem egy betonoszlop, minimális dőlése ennek is van, mint mindnek, de nem sok és utánhúzható. Nevezzük közepesen stabilnak a korrektség jegyében. Nálunk használaton kívül állt 5 évet a sarokban, be sem volt dugva csak háromszor négyszer, kitaláltuk hogy milyen jó lesz nekünk egy ilyen, de csak addig használtuk, amíg nem voltak bekötve a csillárok költözés után, meg utána kétszer, hangulatvilágításnak.

Mivel jön a ded, úgy is lebontanám, hogy ne rántsa magára, két lehetőség van, vagy lekerül a tárolóba x évre, vagy eladom.

Fotókat csinálok majd.

(#38805) Melack


Melack
veterán

Eladó!

ASUS K50C-SX002D 15,6" laptop Intel Celeron 220 1,2GHz 2GB 250GB DVD író notebook Képernyő méret:15,6"-os, Felbontás: WXGA HD (1366 x 768), CPU : Intel Celeron 220 (1,2 GHz, 533 MHz, 512 KB), VGA: SiS Mirage 3+, 250 GB,5400 RPM,SATA, 1 x 2 GB DDR2-800, DVD Super Multi, FreeDOS, Webkamera: 0,3 megapixel, Kártyaolvasó, 2 x USB 2.0, 1 x VGA, LAN (RJ45): 10/100, 6 cellás, 2,6 kg

Akku kb 1 perces, ha épp jó napja van. Amazonról 8.000Huf a gyári, postával. Letöltős gépnek pl jó is, vagy esetlek nagyinak. Win7 megy rajta, de szerintem egy Linux/XP jobb neki.

Érdeklődni itt. Nem nyerészkedni akarok rajta, MurdR kolléga már lőtt rá egy kb árat. Az árából ágyrács lesz, nem sörike :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38806) Earl_Muttley válasza krizmo_ (#38802) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Itt Csepelen is. Kb. az ablakon bamulok ki 10 perce, lassan go home mara. Estefele ne benuljon meg ez a hulye bkv...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38807) oriic válasza Balathruin (#38801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt Blahan is.

Live-Die-Respawn

(#38808) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Körkérdés:

A gépemben a jelenlegi felállás az alábbi rendkívül kreatív kompozíció:

Azért vannak itt a 2,5"-os eszközök fent, mert értelemszerűen ilyen slot nincs a házban, 3,5"-osból is csak egy, és az sem túl szellős. A 2,5"-ösöket oldalt 2-2 csavar tartja, középen alátámasztást kaptak a látható műanyag elemmel. A műanyag bak szépen támaszt, ez így stabil, fogadjuk el.

Igen ám, de építem be hétvégén a második hitachi-t, amit az ssd helyére tennék be. Az ssd-nek mindegy hol van, majd belehajítom valahova.

A 3,5"-os hdd kikerül a gépből.

Kérdés, hogy bezavarhat-e a két hdd egymásnak így, hogy egymás mellett vannak fél centire működés közben.

(bónusz kérdés, valaki felismeri-e a háttérben látható igényes szobacipő logóját?)

[ Szerkesztve ]

(#38809) Balathruin válasza oriic (#38807) üzenetére


Balathruin
veterán

Hol vagy? Ha már erre járok.

(#38810) aizen92 válasza DeFranco (#38808) üzenetére


aizen92
addikt

Barkács, kókányolás, gányolás topicba azán mehet :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#38811) DeFranco válasza aizen92 (#38810) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Biccsplíz... ez nem kókány, ez szinte szabványos megoldás gyári rögzítési pontokon, még a műanyag bak is gyári, az a ház lába :D

Na, ez már kókány :D:

(#38812) aizen92 válasza DeFranco (#38811) üzenetére


aizen92
addikt

Ooooh man. :DDD tetszetős

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#38813) DeFranco válasza aizen92 (#38812) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mellesleg piszok hatékony. Rezgésmentes, és így ezen a tágas helyen iszonyat légszállítást lehet vele elérni. 5-10 fokot jelent legalább.

(#38814) GabN73 válasza oriic (#38807) üzenetére


GabN73
addikt

Hát már eléggé kis szemű esik :( 3. kerületben meg nagy, lób*szó hull :D

(#38815) oriic válasza Balathruin (#38809) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Europeumban voltam de rohantam tovabb, mennem kellett tankolni stadionokhoz. Bocsi.

Live-Die-Respawn

(#38816) Balathruin válasza oriic (#38815) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem baj, én azóta Dunakeszi megállóknál vagyok.

(#38817) DeFranco


DeFranco
nagyúr

napi hirdetés rovat:

[link]

[link]

kecskemét topicból loptam ezeket btw.

(a hdd-s kérdésem még mindig aktuális)

[ Szerkesztve ]

(#38818) GabN73 válasza DeFranco (#38817) üzenetére


GabN73
addikt

(#38819) DeFranco válasza GabN73 (#38818) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt akartam linkelni másodiknak, csak hikomat vagyok és elszúrtam :D

(#38820) Tim82 válasza DeFranco (#38808) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről csak az jutott eszembe, hogy előkapartam még egy 2,5"->3,5" beépítősínt (2 db notivinyót 1 db normál vinyó helyére), ha kell valakinek, 2-3 doboz kék Grafenwalderért vihető.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38821) Mercutio_ válasza DeFranco (#38808) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem lesz semmi bajuk, sőt van olyan cucc, amivel az 5,25"-os helyre 4 db 2,5"-osat pakolhatsz, valamint qrv@drága mobilerack is létezik ilyenből.

Tim82: Engem lehet érdekelne

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38822) DeFranco válasza Tim82 (#38820) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekedről minden az jut eszedbe, hogy van belőle egy.... :D

@Mercutio_: köszi, úgy látom megint feltaláltam a langyos vizet akkor :)

(#38823) Melack válasza DeFranco (#38822) üzenetére


Melack
veterán

De legalábbis újraforraltad :DD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38824) tomcsi23 válasza DeFranco (#38817) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hehe, nekem még van plextor cdrw, ami 1x-esen tud CD-t írni. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38825) Balathruin


Balathruin
veterán

Még hazafele lőttem gyorsan.

(#38826) DeFranco


DeFranco
nagyúr

újpesti gönczi sörözőt ismeri valaki?

(#38827) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Budapesten setalni most kb.olyan mint reszegen. El akarsz taknyolni allandoan :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38828) Melack


Melack
veterán

Masiniszta tolja neki, cca 20 percet vártunk utasokra. Most a 80as szakaszon tolja 100-120km/h-val :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38829) Magnum_


Magnum_
nagyúr

imádom a munkám. zseniális nap volt.

I humbly and respectfully decline™

(#38830) Tim82 válasza Mercutio_ (#38821) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez megint valami ilyesféle, mint amit itt is linkeltem.

Ha holnap bent vagy még fél 4 körül a melóhelyeden, arra járhatok és a kezedbe nyomom. Sört ráér valamikor utólag is érte.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38831) aizen92 válasza Magnum_ (#38829) üzenetére


aizen92
addikt

Same here. :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#38832) Mercutio_ válasza Tim82 (#38830) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nagyon remélem, hogy legkésőbb 3-kor le tudok lépni, 5-től programunk van és arra agyhalottan nem mehetek, pedig az egész hetem pocsék volt és negterhelo.

Saint_:Az se mindegy - meló szempontjából - melyik végén vagy a szerszámnak ...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38833) werszomjas


werszomjas
őstag

Ha a munkahelyem megcsinálja a 2014 évi bevallásomat, de nekem más forrásból is volt bevételem, akkor beadható 2 külön bevallás?
Vagy ilyenkor ki kell kérnem a munkáltatótól a szükséges papírokat és a más forrásból származó bevételemmel együtt a munkahelyemen keresett jövedelmem bevallását is nekem kell intéznem?

üdv

(#38834) föccer válasza werszomjas (#38833) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem adható be kettő. Vagy a munkáltató vegyse figyelembe a kiegészítő bevételedet, vagy csináld meg magad (vagy csináltasd meg valakivel.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38835) Tim82 válasza Mercutio_ (#38832) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem jövő héten is jó, valamelyik olyan napon, amikor 17 óra után (17:15-17:30 körül) még bent vagy.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38836) Mercutio_ válasza Tim82 (#38835) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szinte minden nap bent leszek, kivéve a keddet és talán a pénteket :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38837) Tim82 válasza Mercutio_ (#38836) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor hétfőn meló után elviszem neked.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38838) Earl_Muttley válasza Tim82 (#38837) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Épkézláb külső 2,5 HDD (SATA) házad nincs véletlenül? Vagy bárkinek? :O

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38839) sutszi válasza Mercutio_ (#38836) üzenetére


sutszi
veterán

:( Új cégbirodalmat építesz, vagy csak simán workaholic lettél?

(#38838) anevemearl : Ment PU

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#38840) Tim82 válasza Earl_Muttley (#38838) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ami van, használatban van. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38841) Mercutio_ válasza sutszi (#38839) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az Saint_ :DDD

Minket szimplán szívatnak.
Átalakították a cégcsoportot, új szervezet, új főnök, részben új munkakör és teljesen új termékkör, valamint bizonyítási kényszer vezetői szinten, ami értelemszerűen az alsóbb szintekre is kihat.

Ha már kívánságműsor: Valakinél elfekvőben olcsó nagy és lapos cpu cooler ami az msata ssd-t is hűtené, de nem lóg bele a pci-express foglalatba?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38842) sutszi válasza Mercutio_ (#38841) üzenetére


sutszi
veterán

Kérdés: Az msata-t miért kell hűteni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#38843) aizen92 válasza sutszi (#38842) üzenetére


aizen92
addikt

ez úgy engem is érdekelne :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#38844) Mercutio_ válasza sutszi (#38842) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert jelenleg 65 fokos az ssd benne? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38845) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#38844) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennyire rossz a házad szellőzése? Nekem notiba a sima SSD 30-33 fokos...

(#38846) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#38847) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt :)
Jó trágya idő van :O

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38848) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#38845) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez nem a házon múlik, illetve nem ilyen egyszerű.
Gyakorlatilag egyik oldalt a normál CPU cooler másikon a vga árnyekolja leaz ssd-t +ha megnézed a linkelt lap fotóit látszik, hogy az ssd alatt van 3 kondi ami szintén melegíti. A házba kemény szerűen alulról felfelé áramlik a levegő a lap viszont az oldalára van rögzítve.
De majd hétvégén megforditom a tápot és ki próbálom, hogy a ház tetejében lévő venti és a legaramlas keltette zaj mennyire zavar és meglatjuk mire jutunk.

MurdR :Csak nem hólapát volt a jeled az óvodában?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38849) Magnum_ válasza MurdR (#38847) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azzz. Es most meg az eso esik itten

I humbly and respectfully decline™

(#38850) MurdR válasza Mercutio_ (#38848) üzenetére


MurdR
veterán

Nem, karácsonyfa :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.